Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96751) cskamacska válasza maddionmax (#96748) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem nem kellene efelé vinni a beszélgetést.. :))
humbli bundli fillérbaszók néhai kedvenc képe

A topik törzsközönsége elég szépen adakozik a játékipar felvirágoztatása céljából, az aktív fillérbaszás inkább a változatosságot hozza, és nem az összköltségek leszorítását.

A warez ellen pedig továbbra is legjobb orvosság a jobb szolgáltatás nyújtása, amit a bundlis DD-Steam világ bőségesen tud nyújtani. Bezony volt olyan régebben, hogy egy játék amit ki akartam próbálni, az nem volt meg virágboltban, ellenben épp zakciós volt, és inkább a kényelmesebb fizetős utat választottam. Konkrétan így került hozzám a Steel Armor Blaze of War tank szimulátor Gamersgate változata, amit friss ropogós peccselt változatban tudtam letölteni azonnal, sőt, azóta(5 év után :R ) a Steames újra kiadás örömére a legújabb "remastered" peccset is simán megadták hozzá, pedig kiadót váltott a játék.(ebben meg az a pláne hogy a régi kiadó szokás szerint nem fizette ki rendesen a készítő Graviteam-et, a régi eladásokból nem láttak túl sokat, ha egyáltalán)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96752) Lackki válasza cskamacska (#96751) üzenetére


Lackki
senior tag

Nem tom mennyien veszünk indie játékokat 10-20eur közötti összegben megjelenéskor... Ott van a csoda Trine3 pl, ami ahogy olvastam, igen nagy bukó. Persze vannak kivételek amik jól sikerültek, de a nagy átlag... hát na.

Inkább a bundleben való vásárlás a jellemző amiból mennyit kap a készítő? 50-60%-t? Másik, hogy nagy részét azért vesszük, mert "kártyából visszajön az ára" és kb csak ezért is indítjuk el. Nem tudjuk és nem is érdekel a nagy részénél, hogy ki készítette és nem követem a többi munkáját. Ha 20 indieből 1 jó akkor sokat mondok. 90es években se kerültek ám nagyon sokba az ilyen rövidebb, egyszerű játékok, csak most divat elkérni horror összeget egy félkész játékért vagy éppen könyörögni kickstarteren.
Ha van valami egyedi nagy ötlet és meg is valósul, az viszont mindig bejön. Lásd ez a clicker marhaságok most... sosem fogom megérteni, de van rá igény :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#96753) djculture válasza Lackki (#96752) üzenetére


djculture
félisten

90-es években újságokhoz adott cd lemezeken vigyorogtak az ilyen indie játékok, nem egy ilyen cd lemezen vigyorgó játék amugy most ott vigyorog a steam-en is jó pár euroért... Ez is egy ilyen fordulat hogy egyesek ebböl akarnak megélni, amit még támogatnák is ha lenne értelme annak a játéknak amit összeraknak. De sokszor fosadék a produktum.

[ Szerkesztve ]

(#96754) Lackki válasza djculture (#96753) üzenetére


Lackki
senior tag

ezt mondom én is :)
de az a szomorú, hogy egy-egy ilyen csodagamenek is van piaca... És mivel ilyen alacsony az elvárás, a nagyobb cégek nem fogják törni magukat. Persze itt nem azt akarom mondani, hogy mind1 mit adnak ki, mert azért egy hibás/félkész játéknak nem örül senki.

Privátot hamarabb észreveszem

(#96755) djculture


djculture
félisten

Ennek örömére újabb bundle:

[ Szerkesztve ]

(#96756) echterion válasza micafighter (#96741) üzenetére


echterion
nagyúr

Nehéz megtalálni az egyensúlyt, mert sajnos az, amit leírtál, valós probléma. Megmondom őszintén, én most ráálltam arra, hogy vagy a régi bűneimért "vezekelek", vagy olcsóbbakat veszek meg, amik érdekelnek.

(#96743) ZsZso: Tudom, azért reagáltam, mert engem is hajtott a kíváncsiság, de én nem találtam semmit.

**********

(#96757) bullseye válasza djculture (#96755) üzenetére


bullseye
addikt

Azért ebben vannak jó mókák is. pl. Cook Serve csak időmenedzser, de kellemes. Stronghold meg ha nem is jó, de komolyabb darab.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96758) arch7nGel


arch7nGel
csendes tag

A Contagion jónak tűnik, de csak azért nem akarom megvenni a csomagot :(

(#96759) zone válasza Lackki (#96754) üzenetére


zone
őstag

A pofátlanság új szintje a Go Home, amit egy Unity tutorial néhány extra pályával kiegészítve.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96760) Csapoati válasza zone (#96759) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi mást szeretnél még potom 10 euróért? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96761) Assimilator válasza maddionmax (#96732) üzenetére


Assimilator
őstag

Ugyanilyen eljarasert Ebayen 5-10 fontot kernek a "top" jatekokert.

(#96762) Arkennys válasza arch7nGel (#96758) üzenetére


Arkennys
addikt

contagion jó is, főleg pár ismerőssel aki nem rohan előre és szed össze minden ammot és fegyvert amit ér :D Egyébként foglalkoznak is vele, jöttek hozzá a frissítések folyamatosan, ameddig gépen volt és szórakozgattam vele. Van benne még lehetőség bőven, de szerintem ötletes, főleg hogy pl minden játszáskor véletlen generálja a pályát, így nincs egy betanult útvonal

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96763) djculture


djculture
félisten

indiegala áruház:

Brink of Consciousness: Dorian Gray Syndrome Collector's Edition[www.indiegala.com] $1.49 €1.49 -85%
Crazy Machines: Wacky Contraption Ultimate Collection[www.indiegala.com] $9.99 €9.19 -80%
Haunted[www.indiegala.com] $2.24 €2.24 -85%
House of 1,000 Doors - Family Secrets [www.indiegala.com] $1.99 €1.99 -80%
Ankh Anniversary[www.indiegala.com] $3.99 €3.99 -50%
Gray Matter[www.indiegala.com] $1.49 €1.49 -85%
Mata Hari [www.indiegala.com] $1.49 €0.74 -85%
IGT Slots Paradise Garden[www.indiegala.com] $4.99 €4.99 -75%
Nearwood - Collector's Edition[www.indiegala.com] $1.49 €1.49 -85%
New York Mysteries: Secrets of the Mafia[www.indiegala.com] $1.74 €1.74 -75%
Son of Nor [www.indiegala.com] $6.99 €6.99 -65%
Lost Lands: The Four Horsemen Collector's Edition [www.indiegala.com] $1.74 €1.74 -75%
Lost Lands: Dark Overlord Collector's Edition[www.indiegala.com] $1.74 €1.74 -75%
Total Extreme Wrestling [www.indiegala.com] $6.99 €6.99 -65%
The Emptiness Deluxe Edition[www.indiegala.com] $2.49 €2.49 -85%
Venetica Gold [www.indiegala.com] $4.99 €4.99 -50%
Space Legends: At the Edge of the Universe[www.indiegala.com] $1.49 €1.49 -85%
Weird Park Trilogy [www.indiegala.com] $4.99 €4.99 -75%
Total Pro Golf 3 [www.indiegala.com] $6.99 €6.99 -65%

(#96764) Crytek


Crytek
veterán

A pc rossz, warez platform nem érdemes rá játékot portolni....ja DE :DDD :DDD :DDD Amikor kell a pénz jó az a pc.... :C

Capcom has announced a PC port of action role-playing game Dragon's Dogma: Dark Arisen.
The fantasy epic will launch in January 2016 priced at £23.99/€29.99/$29.99.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#96765) Dilikutya válasza Crytek (#96764) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mintha a Capcom sem a minőségi portjairól lenne híres. Nekem örökre a retinámba égett a Dino Crisis, szegények valószínűleg soha nem fogják tudni jóvátenni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96766) bullseye válasza Dilikutya (#96765) üzenetére


bullseye
addikt

Humble Build your sorozata csúcsra ért. Ubisoftnál 3 játéknál 70%, 5-nél 75% az engedmény. Csakhogy legtöbb cím -75% alapból. Vagyis ha hármat veszel, többet fizetsz. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#96767) Itsu válasza zone (#96675) üzenetére


Itsu
tag

köszi a tippet,de egy noob kérdésem lenne: hogyan tudok egyszerre több játékot futtatni?

(#96768) ZsZso válasza Itsu (#96767) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"elindítod a mappából a hl2.exe fájlt, ami hibaüzenetet dob, az ablakot kihúzod a bal sarokba, hogy ne zavarjon"
A kulcs az, hogy ne zárd be ezt az ablakot. Átírod a txt -t, aztán megint teszel érte, hogy egy újabb hibaablak jelenjen meg. Ahány játékot akarsz "elindítani" annyi hibaüzenetes ablaknak kell együtt megjelennie a képernyőn. Menni fog az! Hajrá! :K

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96769) Itsu válasza ZsZso (#96768) üzenetére


Itsu
tag

köszi de természetesen probáltam. Csak erre a steam azt dobja ki hogy 1 időben 1 játékot indíthatok el.

(#96770) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez a Killer is Dead milyen? Megér 4 eurót?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96771) eami válasza tomsolo (#96770) üzenetére


eami
addikt

djculture majd mindjárt kifejti neked jobban, de az én rövid verzióm: tök jó lenne ha nem lenne benne olyan bug(ok) hogy nem tudsz tovább haladni a játékkal és ez már évek óta nincs kijavítva.

(#96772) tomsolo válasza eami (#96771) üzenetére


tomsolo
őstag

már megvettem, :)

ha a mission 3 bugra gondolsz a állítólag a Dual Core hack javítja ezt, na de majd:

- meglássuk -

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96773) xuser válasza bullseye (#96766) üzenetére


xuser
tag

nem úgy látom hogy bármi változna 3db-tól, pedig alapból 33%osak amit próbáltam

(#96774) Cheesus válasza tomsolo (#96772) üzenetére


Cheesus
senior tag

Majd számolj be a fejleményekről, mert énis gondolkodám rajta hogy berántsam-e :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#96775) Hokunda válasza xuser (#96773) üzenetére


Hokunda
aktív tag

De egyáltalán az Ubira miért vonatkozna a build your own bundle? (ahogy látom csak Paradox, Deep Silver meg Daedalic címekre állítható össze)

Egyébként a CKII-t így elég költségkímélően össze lehet rakni, 5 játékból kb 20 euro. Persze ha telhetetlen akarnék lenni, akkor jobb lenne 2-2 db CK collection meg Way of Life dlc, de sajna nem engedi csak mindegyikből 1-et.

(#96776) tomsolo válasza Cheesus (#96774) üzenetére


tomsolo
őstag

mivel van refund nincs kockázat :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96777) djculture válasza tomsolo (#96772) üzenetére


djculture
félisten

Annak csak gratulálni tudok ha szerinted pénzt kell adni azért a játékért amit csak ugy tudsz végigvinni ha egy ali123 féle warez fájlt másolsz be.. Igen azzal végig lehet vinni de ha azt bemásolod gyakorlatilag a játék tört lesz.. Persze single player bajod nem lesz belőle de akkor is warezért fizetni tök értelmes.

[ Szerkesztve ]

(#96778) Csapoati válasza Hokunda (#96775) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vonatkozik rajuk is, 5 darabnal mar pl olcsobb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96779) xuser válasza Csapoati (#96778) üzenetére


xuser
tag

kipróbáltam 5 címmel is de nem változott (mind ubis volt)

(#96780) FollowTheORI válasza xuser (#96779) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem él már... tegnap volt build your own ubi bundle is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96781) tomsolo válasza djculture (#96777) üzenetére


tomsolo
őstag

semmit nem kell bemásolni okostóni, elég egy byte-ot átírni :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96782) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Még mindig jó a Mad Max (aki megvette)?

Úgy hallottam/olvastam hogy a kezdeti "hűhafaktor" után eléggé ellaposodik... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96783) djculture válasza tomsolo (#96781) üzenetére


djculture
félisten

Amikor nekem megvolt az ali123 fix volt rá.. Azóta nincs meg úghogy lehet más megoldás is van már rá, de leszrom. A készitők húzzák le magukat a wc-n hogy nem tudták javitani hivatalosan, ez a lényeg.

NetTom: 6 órát nyomtam eddig nem nagyon untam meg mert a kocsit élvezet fejleszteni mindenféle cuccal, a tornyokat jó döntögetni. A snipereket megcsáklyázni, az épitményeket lerombloni, versenybe a kocsikat kiütni. Lökött torzomborz ürgét nem győzöm javitásra küldeni mert rendesen rombolodik a kocsi. A harc is fsza szerintem, jön 10 ürge nem győz az ember elbukfencezni közöttük néha egynek beütni megvannak egyböl zavarodva.

[ Szerkesztve ]

(#96784) tomsolo válasza FollowTheORI (#96782) üzenetére


tomsolo
őstag

Alig lehet mellőle felállni, annyira rossz :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96785) marcusa válasza FollowTheORI (#96782) üzenetére


marcusa
addikt

13 órám van eddig, és eddig év játéka esélyes nálam :)

:-)

(#96786) djculture


djculture
félisten

Na nemsokára lehet olcsó játékokat vásárolni megint mert vége a tesconak, cora auchan féle felvásárlás ismétlődik meg megint csak most Wal-Mart céget emlegetik mint felvásárlót.

(#96787) sixpak válasza djculture (#96786) üzenetére


sixpak
nagyúr

Azért ez még korántsem biztos.
Bár ha a Walmart lesz a tényleges felvásárló, az nem lenne rossz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#96788) bul07


bul07
nagyúr

Hát ha van itt valaki aki benne lenne egy kis közösködésbe
Battlefield: Hardline játék vétel/használat , részletek eben a hozásszólásba

Remélem ez így nem tiltott itt, ha igen bocsi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96789) micafighter válasza sixpak (#96787) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha lesz ócójáték és jön a Tesco helyére a Wal Mart akkor meg duplán jól járunk :)

(#96790) Arkennys válasza micafighter (#96789) üzenetére


Arkennys
addikt

utóbbiban én nem lennék ennyire biztos

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#96791) Pocok256 válasza marcusa (#96785) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát azért egy witcher 3 hoz képest elég nulla és monoton. Év jatekakent emlegetni azért elég sértés.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#96792) Crytek válasza Pocok256 (#96791) üzenetére


Crytek
veterán

Csak azt elfelejted, hogy mindenkinek az az év játéka amit saját maga annak tart és nem holmi szaros website mondja meg melyik game is az.
Szerencsére a legtöbb embernek van saját akarata és el tudja dönteni számára melyik volt az....

Next PC Upgrade: 2022

(#96793) djculture válasza Pocok256 (#96791) üzenetére


djculture
félisten

Nekem meg az nem jött be még jó hogy a helyett a Mad Max-et kaptam meg a kiadótól. Nem nagyon kedvelem ezt a kardozós középkori témát. Nincs türelmem hozzá szerintem. Minden esetre biztos jó az is akinek van hozzá..

[ Szerkesztve ]

(#96794) djculture


djculture
félisten

Gondoltam hogy ez is lesz:

(#96795) Lackki válasza djculture (#96794) üzenetére


Lackki
senior tag

ezzel nincs baj, csak ne úgy legyen mint a border2-nél. Ja és normális tartalom is legyen, ne csak fegyver modok és társai

Privátot hamarabb észreveszem

(#96796) Csapoati válasza djculture (#96794) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljesen jó ez, 30 dollárra lőtték be az árát. Már a 3-nál meg a New Vegasnál is voltak DLC-k, de azok ütöttek is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96797) Dilikutya válasza Lackki (#96795) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha csak fegyver és hasonlók, nincs baj, több pénz marad zsebben. A kis bizbasz rövid egyjátékos DLC-k az idegesítőek, főleg, ha kivágott tartalom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96798) Lackki válasza Dilikutya (#96797) üzenetére


Lackki
senior tag

majd jön a goty úgyis :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#96799) cyberkind


cyberkind
félisten

Szerintetek ebből a Mad Max-ből várható GOTY kiadás mint a Mordor-ból?

Paranormal Cocktivity

(#96800) tomsolo válasza Pocok256 (#96791) üzenetére


tomsolo
őstag

a vicser már mér lenne az év játéka?

lál

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.