Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97701) alratar válasza tomsolo (#97699) üzenetére


alratar
addikt

Absolutly. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#97702) i2k válasza alratar (#97701) üzenetére


i2k
senior tag

Absolutely

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97703) warcat


warcat
veterán

Érdemes volt időben lépni Vermintide és nuuvem kapcsán,az új kulcsok már brazil(Dél-Amerika) zárasak.A megjelenés mellé steamen kapott egy csomó csomagot a játék mindenféle régiókkal.
Viszont míg ki nem fogynak,a nuuvem collectors edition továbbra is RoW

EA: It's in the crate!

(#97704) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó ez az új Total War: Warhammer ingame trailer, de ezekkel 60 eurós preorderekkel nem lesznek a szívem csücskei

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97705) Csapoati válasza tomsolo (#97704) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aztán majd veheted meg hozzá a vér DLC-t. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97706) eami válasza tomsolo (#97704) üzenetére


eami
addikt

tudjuk, majd bundliba ;)

(#97707) sixpak


sixpak
nagyúr

Talán nem OFF:
Play Store-ban jópár EA játék 26 forintért kapható. Dead Space, NFS és hasonlók.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97708) Wolverine válasza Crytek (#97679) üzenetére


Wolverine
félisten

Régi játékot nem Steamen veszünk, hanem GOG-on, és a BloodRayne már elég régi ehhez :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#97709) cskamacska válasza tomsolo (#97704) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor mit szólsz az 50 eurós Ashes of Singularity.. Early Access kiadásához? :DDD Mérhetetlenül nagylelkűen ez most csak 40 euró, cserébe a játék nincs kész, és ez várhatóan november 5-re sem fog változni mikor visszaáll a rendes ára.
Pedig a Stardock nem béna csaló banda mint az After Reset RPG alkotói, nem volt mögöttük Kickstarter 90 dolláros meg 100 fontos béta eléréssel, ami miatt a Planetary Annihilation és az Elite Dangerous körbe lett röhögve, ezek teljesen komolyan 50 dollárt kérnek a be nem fejezett játékukért. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97710) i2k válasza cskamacska (#97709) üzenetére


i2k
senior tag

Hogy az "alacsony" gépigényét már ne is említsem...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97711) alratar válasza cskamacska (#97709) üzenetére


alratar
addikt

De a pénzedért cserébe nem csak egy fél-kés játékot, hanem egy DX12 benchmark-ot is kapsz.:))

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#97712) dokken


dokken
tag

Anomaly: Warzone Earth Free [link]

(#97713) szami777 válasza i2k (#97710) üzenetére


szami777
addikt

Csak tudnám, hogy egy RTS-nek minek ilyen irreális gépigény :F
Azt mondjuk elismerem, hogy kegyetlen jól néz ki a videóban.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97714) arty válasza szami777 (#97713) üzenetére


arty
veterán

akkor asszem meg is válaszoltad :)

(+állítólag rengeteg ai/stb számítást a gpu végez)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97715) cyberkind


cyberkind
félisten

A Wolfenstein-ből várható olyan GOTY kiadás ami tartalmazza a kiegészítőt meg az alapjátékot is?
Mert ha igen, akkor nem veszem 17 euróért csak azt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#97716) Frod válasza cyberkind (#97715) üzenetére


Frod
addikt

Tekintve, hogy elég régi történet már az alap, és a kieg is fél éves szerintem már nem várható - de ugye sosem lehet tudni mikor kap vérszemet egy-egy kiadó. 17-ért külön egyébként ne is vedd meg, mert számtalanszor volt már 10-ért (pl most is épp annyi a Gamersgate-en)

Do you see the white shadow?

(#97717) cyberkind válasza Frod (#97716) üzenetére


cyberkind
félisten

17 az alapjáték, 10-ért szerintem megveszem a kieget, megy az alapjáték nélkül?

Paranormal Cocktivity

(#97718) Frod válasza cyberkind (#97717) üzenetére


Frod
addikt

Igen megy, ez nem DLC hanem még a régi vonalas 'expansion pack' nekem is jelenleg csak az van fent külön.
Az alapjáték is volt már 12,5€ steamen, karácsonykor megint esélyes lehet rá.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#97719) cyberkind válasza Frod (#97718) üzenetére


cyberkind
félisten

És van esély hogy ez a kiegészítő olcsóbb lesz 10 eurónál?

Paranormal Cocktivity

(#97720) csaba951 válasza cyberkind (#97719) üzenetére


csaba951
veterán

Steam Holiday Sale-ben szerintem az alapjáték és a kiegészítő is megkapja majd a -75%-ot. Legalább flash sale-ben.

(#97721) cyberkind válasza csaba951 (#97720) üzenetére


cyberkind
félisten

Az mikorra várható?

Paranormal Cocktivity

(#97722) csaba951 válasza cyberkind (#97721) üzenetére


csaba951
veterán

Karácsony/Újév. De addig még lesz 2 másik sale is. Pl. jövő héten Halloween Sale.

[ Szerkesztve ]

(#97723) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Üdv, szeretném megvenni a South Park játékot, de mivel Némethonban vagyok, erőszakmentes verzió van csak. Belépett a haverom MO-on az accommal, átállította az országot, de ott is csak ez a verzió van. Neki simát ajánl fel. Mit kell még átállítani? Ha vesz nekem egy normál giftet, akkor az normális marad, ha én aktiválom?

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#97724) Satan_Claus válasza Satan_Claus (#97723) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Elvileg sikerült, már töltöm, bár nem tudom, melyik verziót...

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#97725) eami válasza Satan_Claus (#97724) üzenetére


eami
addikt

btw, a magyar verzió sem teljes, ebből is kivagtak 2 neccesebb részt.

(#97726) maddionmax válasza eami (#97725) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Állítólag csak a konzol verzióból, a PC verzió uncensored, kivéve ezekből az országokból: Germany, Austria, Australia, Singapore, Hong Kong & Taiwan

(#97727) Satan_Claus válasza eami (#97725) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

:W

nincs lemondóan sóhajtó smiley?

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#97728) tomsolo


tomsolo
őstag

Current version: 0.2 Status: Early Access

x 7 USD

Ne váltsd át forintra.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97729) Csapoati válasza tomsolo (#97728) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont jó is a játék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97730) eami válasza Csapoati (#97729) üzenetére


eami
addikt

yup, megérdemlik :K

(#97731) DrTechnoid válasza tomsolo (#97728) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Már szinte a megjelenés óta Humble widgetben , ÉS fura módon mindvégig dodóban: 6.99

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97732) djculture


djculture
félisten

Érdekes volt egy kis crew felmérés az ubinál és végre rájöttek hogy nem kellene egymagába kiadni 10 ezerért egy szros kieget. Aki kérdeztem mindenki ezt írta nekik a felmérésben..
Rá két napra törlődött a dobozos 10 ezres kieg és lett egy alapjátékot és kieget magába foglaló crew run edition 9990-ért :)

(#97733) Csapoati válasza DrTechnoid (#97731) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A weboldalukon is ugyanennyi az elejétől fogva. :)

djculture: Az azokat (köztük engem) nem vígasztalja, akiknek már megvan az alapjáték és ugyanúgy 10 ezer a kieg. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97734) NyMRooD


NyMRooD
őstag

A Humble Monthly Bundle-re elvileg elő kell fizetni igaz? Azt tudja valaki, hogy a következőre mikor lesz levonva a pénz? Ahogy a jelenlegi megjelenik rögtön azután vagy lesz egy kis idő eldönteni, hogy akarod-e a következő havit?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#97735) eami válasza NyMRooD (#97734) üzenetére


eami
addikt

ha jól rémlik volt lehetőség választani, hogy elmented e a kártya adatokat és akkor automatikusan von majd, ha nem adtad meg akkor legközelebb is manuálisan be kell írogatni mindent.

(#97736) NyMRooD válasza eami (#97735) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, tényleg ott van, köszi.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#97737) tomsolo válasza eami (#97730) üzenetére


tomsolo
őstag

azért azon mindenképpen érdemes elgondolkodni, hogy egy jó ötlettel ilyen korai szakaszban majd KETTŐ MILLIÁRD forintnyi pénzt kerestek eddig.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97738) Csapoati válasza tomsolo (#97737) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez azt bizonyítja, hogy zseniális az ötlet. A lehetőség mindenki előtt nyitva áll.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97739) eami válasza tomsolo (#97737) üzenetére


eami
addikt

igen, ezért is írtam hogy megérdemlik :) pl shower with you dad is simán megérdemli amit keres, tuti elég sokat eladtak abból is. faék egyszerűségű olcsó, kretén --> mindenki megveszi :))

(#97740) djculture


djculture
félisten

" Warner Bros Interactive Entertainment ma reggel közölte a hírt, hogy a Batman: Arkhman Knight újra megjelenik a digitális áuházak polcain, azokkal a tartalmakkal együtt, amikkel már konzolon bővült a játék, de a konzolexkluzív frissítéseket a PC-s verzió nem kapja meg. A játék tehát október 28-tól újra kapható, a kiadó pedig megköszönte a játékosok pontos visszajelzéseit arra vonatkozólag, hogy milyen bugokat fedeztek fel a játékban."

(#97741) maddionmax válasza djculture (#97740) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Konzolra milyen tartalmak jöttek? Ennél picit nagyvonalúbbnak hittem WB-t. Ez nem az 1-2 hét és kijavítjuk kategória volt.

(#97742) Csapoati válasza maddionmax (#97741) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ja, nem siették el...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97743) djculture válasza maddionmax (#97741) üzenetére


djculture
félisten

pl a Scarecrow Nightmare missionPack ami ps4 exclusive volt. Azután volt a red hood dlc, azután volt valami batmobilos csatás dlc annak a nevét nem tudom de nyomtam a média markt-ban..Azután lesz valami batman vs superman dlc is Ezek nem jönnek pc-re.

[ Szerkesztve ]

(#97744) cskamacska válasza tomsolo (#97737) üzenetére


cskamacska
addikt

Én ezen inkább sírok, mert a "minőségi" indiek is általában valami gimmickre ülnek rá, és eszük ágában sincs tovább állni onnan, hogy aztán valami összetettebb játékkal álljanak elő. :(
A Besiege egy felpolírozott proof of concept, nagyon frankó lövöldéket lehet szerkeszteni benne, de soha nem lesz része egy nagyobb egésznek, mondjuk egy várostromló stratégiai játék egy kisebb darabkája. Talán a negyedik része.. :U

Space Engineers-t is úgy vettem, hogy van egy erős űr-Minecraft űrhajó építgetős alap kiváló fizikával és törésmodellel, ebbe valami kis túlélős, vagy más sztori módot belepottyintanak, már lehet valami "rendes játék" formája, el lehet vele társasan szüttyögni. (anno ugye a Minecraft pótlására vettem a 7 Days to Die-val együtt).
Na ebből nem lett semmi, a cucc továbbra is hardkór űrlegózás és így is marad, mert ha véletlen valami "rendes játék" és nem "unique space construction sandbox" lesz, akkor az a fejlesztők már megkezdett következő játékába kerül bele, a régivel meg ellesznek a játékból megbukott túlkoros nagycsoportosok.
És ez a hatodági Minecraft utánérzés hozott nekik 1400000x~20x283 azaz majd 8 milliárd forint bevételt, na bumm.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97745) eami


eami
addikt

Ma egyesével végignéztem 1200+ játékot groupeeson, hogy nem ragadt e be steam kulcs valahol (néha elég furcsán viselkedik az oldal). Bár direktben a levegőben lógó aktiválatlan kulcsot nem találtam, azért pár kulcsot csak sikerült aktiválni. Ezekkel lettem okosabb:
- itch.io linkek mögött előfordul, hogy van steam kulcs. Volt olyan hogy groupeeson nem volt steam kulcs, de itch.io adott, és olyan is hogy mindkettő adott kulcsot (így találtam pár extrát). De volt ami IndieGameStand kulcsot adott, ahova majd szintén érkezik a steam kulcs valamikor.
- találtam pár devkey-t amit fejlesztők oldalán lehet kiváltani steam kulcsra
pl így derült ki hogy Crytek által korábban linkelt kickstarteres Exoplanethez is van már devkey, steam kulcs pedig érkezik amint megjelenik :P

(#97746) maross válasza eami (#97745) üzenetére


maross
veterán

ááá..lista az icsió cuccokrol? :D. jo lenne nem atnezni 1100+ jatekot ha mar valaki megtette :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97747) eami válasza maross (#97746) üzenetére


eami
addikt

assszem ezek (de lehet vannak még)
Woof Blaster
CortexGear:AngryDroids
ezekből pedig extra kulcs
Spooky Cats
Super Star Path
meg ez volt az IGS-es
At the Mountains of Madness

(#97748) maross válasza eami (#97747) üzenetére


maross
veterán

Megnezem, koszi!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97749) arty válasza cskamacska (#97744) üzenetére


arty
veterán

"És ez a hatodági Minecraft utánérzés hozott nekik 1400000x~20x283 azaz majd 8 milliárd forint bevételt, na bumm."

minusz az akciozások
minusz a steam 30%-a
minusz áfa, helyi adók, 40-50 hónapnyi munkabér X alkalmazottnak* és még mindig "készül", irodabérlet, szoftver és hardverköltségek...

*nemtom mely ország polgárai a fejlesztők (és mennyien vannak), de önmagában ez akár a teljes pénzt is elvihette

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97750) reelc válasza eami (#97747) üzenetére


reelc
veterán

Nekem belépéskor jelzi egy számmal, hány játék kapott kulcsot/frissült.
Ránéztem én is a dologra, köszi az infókat! Nem tudom mikor kapták a kulcsokat:

Kiemelném a Little Big Adventuret, mert a Little Big Adventure Enhanced Editiont aktiválja a Steamen.

+a listádhoz még: itch.io kulcs még:
Redshift Blueshift a Steam kulcsot keresd a Groupees profilodban.
Porradaria Upgrade: szintén.

(#97751) maross: Ja, ok. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.