Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97801) i2k válasza Dilikutya (#97800) üzenetére


i2k
senior tag

Nem írtam, hogy az lenne - Ráadásul, mindkét verzió megvan, így engem nem is zavar, hogy egyikben annyi, a másikban meg amannyi van.
A különbségen volt a hangsúly.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97802) eami válasza DrTechnoid (#97797) üzenetére


eami
addikt

németeknél és az ausztráloknál nem kapható, de a fejlesztők reklámozták is hogy onnan is megvehetik a saját oldalukon :DDD

(#97803) eami válasza tomsolo (#97791) üzenetére


eami
addikt

hopp, töltöm is. szégyen de eddig nem játszottam az alappal mert nem volt controller support, na de majd most :)

(#97804) cskamacska


cskamacska
addikt

Úgy egy fél órája rávettem magam hogy lecsapjak a péntek óta élő Origines 1,5€ Medal of Honor Worffighter zakcióra. De még vétel előtt be akartam ajánlani másnak is, ezért nyitottam neki origin böngésző ablakot, ami meglepetésre Zomboss Invasion bohócsággal indított, és ott már 5€ volt az ár. Rohanva vissza kliensbe hát már nem a kosárban is 5€-ért virított a drágaság? ;] :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97805) djculture válasza cskamacska (#97804) üzenetére


djculture
félisten

Megkíméltek a szemét vásárlástól..

(#97806) Csapoati válasza djculture (#97805) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1,5 eurót simán megér a játék single része. Én élveztem legalábbis.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97807) csaba951 válasza eami (#97803) üzenetére


csaba951
veterán

OK, akkor 80-120 játékóra múlva majd újra látunk! :D

Aki nem ismeri: ez lett az év játéka 2014-ben GameSpot-on a PC részlegben.

(#97808) tomsolo válasza eami (#97803) üzenetére


tomsolo
őstag

hát olyan óriási különbség nincs azért - persze sok dolog előnyére változott, bár engem zavar hogy állandóan dumálnak

(mondjuk én ezt a játékot egér+bill kombóval szeretem tolni)

viszont hogy miért kell még mindig a fix avatar képeket használni :(((((

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97809) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó kis cucc lesz ez a The Flame in the Flood, toltam most vele egy órát. A hangulat az akkora csillagos ötös, hogy csak na, hangok, zenék ott vannak a szeren, a grafika meg nagyon bájos. Az irányítás elég egyszerű, viszont a rögzített kamera szög miatt kicsit nehezen érezhető néhány helyen.

Lényegében egy egyszerű túlélő játék, craftinggal mindenféle upgraddel viszont kicsit megvan bolondítva.
Az EA státusz miatt jelenleg egy Endless mode van benne csak, itt az a lényeg hogy minél messzebb juss el lefele a folyón*** - distance of travel - és minél tovább maradj életben. Elég kapkodós - a Don't Starvehez tudom hasonlítani - pár rossz döntés és pik-pak véged. A managmentre nagyon kell ügyelni, a hátizsákba nem sok dolog fér el, felzabálni a nyersanyagokat nem jó döntés, farkast, vaddisznót bosszantani csapda és sebkötöző nélkül sem igazán. A hajózás a folyón lefele elég izgi, a sodrásra örvényekre vigyázni kell illetve az sem mindegy hol kötsz ki.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97810) vorosmarti válasza i2k (#97784) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem feltételezek semmi jót, nem is mertem megrendelni :) Amilyen szerencsém szokott ilyenben lenni, biztos jó lesz :)

(#97813) Hunbeast87 válasza NyMRooD (#97812) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Első hozzászólás, mégis mit vártunk? :DDD
Tippre: Anyu és apu nem ad pénzt játékra, ezért mindent telespammol, hogy néhány használják a ref. linket és abból szerezhessen játékokat.

(#97811) Vitorlaus: Sokszor vannak ingyen beszerezhető játékok, figyeld a Best Buy topikot.
Próbálkozz ezeken az oldalakon: Tremor Games, Steamcompanion, Gameminer, Playblink... Elég sok olyan oldalt találni, ahol mások ajándékoznak el vagy sorsolnak ki játékokat. Tremor Games-en pedig pontokat szerezhetsz, amit játékokra válthatsz be.
Ninja topikba is elég sűrűn kerülnek ki játékkódok.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#97815) tomsolo


tomsolo
őstag

"Prophour23 is a fast-paced, replayable real-time strategy."
+
"Full game experience in 15 minutes "

:F

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97816) Zolás válasza tomsolo (#97815) üzenetére


Zolás
addikt

Benne van az új bundlestars bundliba.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#97817) tomsolo


tomsolo
őstag

jáj mekkora akció:

ha nov 16-ig veszel BK-t akkor megkapod az összes Batmant melléje

ennek most biztos örülnek a teljes áras prémium tulajok :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97818) i2k válasza tomsolo (#97817) üzenetére


i2k
senior tag

És mit kap az a hunyó, akinek MINDEN betmenmegvanmá'?

//De tényleg.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97819) FollowTheORI válasza i2k (#97818) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egy köszönömöt ;] ... amugy megnézve a sírást ami megy a forumon emiatt, szvsz lehet kapunk/kisírnak majd valami mást (jópáran akarnak Mad Max-et pl, az mondjuk nekem is jó lenne még nem húztam be - de aztán belógott a kezem a bilibe. :D).
Ha nem, akkor én remélem legalább gifteket adnak, amit el lehet majd passzolni. :)

Ha ez sem, akkor meg cumi... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97820) i2k válasza FollowTheORI (#97819) üzenetére


i2k
senior tag

(Ahogy elnézem már most: semmit sem kapunk. Még csak kárpótlásként a Harley DLC-t sem nyomták a fiókunkra...)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97821) S1M0N válasza i2k (#97818) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ja, nekem megvan az összes Batman játék, minden elérhető DLC-vel, egyedül az Origins-hez nincs meg a Deathstroke Challenge Pack-os első napos DLC (meg a két multis pakk).

Mad Max-et szintén megvettem, szóval nekem már csak Season Pass-t tudnak adni... :DDD

(#97822) djculture válasza tomsolo (#97817) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon jó lehetett a patch tele van tegnapi meg mai anyázással az értékelések jórésze..
Mi a fszt csináltak ezek ennyi időn át?

[ Szerkesztve ]

(#97823) FollowTheORI válasza djculture (#97822) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez már csak hiszti... két pofon kéne nekik. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97824) djculture


djculture
félisten

Meglátszik hogy eladták az id software céget, most már szerencsétlenek a quake live-ból is pénzt akarnak csiholni..

"Meglehetősen régen, 2010 óta zakatol free-to-play játékként a Quake Live; induláskor teljesen ingyenes volt a program, majd a prémium funkciókat egy előfizetés mögé zárták el a fejlesztők. Ilyen prémium szolgáltatás a saját szerverek létrehozásának lehetősége, ahol aztán kedvünk szerint állíthatjuk be a meccsek paramétereit, de előfizetéshez kötött 20 pálya, a klánok alapítása és a Freeze Tag játékmód is. Most mindennek vége. Az id Software előzetes figyelmeztetés nélkül jelentette be, hogy a Quake Live mostantól egy fizetős játék: a program 10 euróba kerül, de cserébe így immáron minden játékosnak ugyanazok a lehetőségeik vannak. "

Jó hír viszont, hogy akinek a váltás előtt a Steam könyvtárában csücsült a játék, annak nem kell egy petákot sem fizetnie, övé a játék, díjmentesen

[ Szerkesztve ]

(#97825) Dilikutya válasza djculture (#97822) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyáltalán... egy 4 kerek hónapra a forgalomból kivont játékhoz mi a szarnak még patch?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97826) i2k válasza djculture (#97824) üzenetére


i2k
senior tag

Hát ez szuper... :(

//Az eredeti Quake 3 Arena és a Team Arena a fiókomon. A Q Live nincs.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97827) FollowTheORI válasza djculture (#97824) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akinek megvolt Steam-en előtte (letöltötte egyszeris), annak megmaradt.
Akinek meg előfizuja volt, annak szólnia kell csak supporton és gondolom ráteszik a steam accountjára...

De igen aki böngészőből meg máshonnan tolta nem steam-en, annak lehet fizetni kell most.

Nekem legalábbis megvan, pedig sosem fizettem érte.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97828) sto1911 válasza djculture (#97824) üzenetére


sto1911
veterán

Mar itt is kezdodik? :D

(#97829) eami válasza i2k (#97820) üzenetére


eami
addikt

To kick things off, we will be giving away FREE digital copies of games from the Batman: Arkham library. This means we will be giving away copies of Batman: Arkham Asylum GOTY, Batman: Arkham City GOTY, Batman: Arkham Origins, and Batman: Arkham Origins Blackgate. The Batman: Arkham library of games will be given to everyone who has already purchased or will purchase Batman: Arkham Knight for PC prior to 11:59 pm PDT, November 16, 2015. We’re actively working with our partners at Valve to make this happen as soon as we can, so watch your Steam Library. We are aiming to deliver all of the games by December.

(#97830) szami777 válasza djculture (#97822) üzenetére


szami777
addikt

"Mi a fszt csináltak ezek ennyi időn át?"
Megforgatták a pénzt :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97831) Dilikutya válasza FollowTheORI (#97827) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem is emlékeztem rá, hogy én ezt elindítottam a Steam-ről is. Anno, amikor a böngészős változat megjelent, egyszer kipróbáltam, láttam, hogy semmi extra, töröltem is. A játéklistámban nem jelenik meg, de ha az áruházi oldalára megyek, ott jelzi, hogy a könyvtáramban van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97832) arty válasza eami (#97829) üzenetére


arty
veterán

juhé, a WB a legrendesebb kiadó, imádom őket, nyami-nyami!

francokat... sz*rni az ingyen játékokra (ami kellett: megvettem már, a többi _NEM_ érdekel!), nekem egy perfekt B:AK kell... ...ene... de sajnos rivjukban gépemhez hasonlókkal továbbra is szopóroller :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97833) eami válasza arty (#97832) üzenetére


eami
addikt

nyilván nyilván, de egyrészt a season passt minimum odapakolhatták volna minden már aktivált játék alá. a korábbiak kb mindenkinek megvannak aki ezt előrendelte.

(#97834) tomsolo válasza arty (#97832) üzenetére


tomsolo
őstag

For Windows 10 users, we’ve found that having at least 12GB of system RAM on a PC allows the game to operate without paging and provides a smoother gameplay experience.

:D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97835) eami válasza tomsolo (#97834) üzenetére


eami
addikt

végre egy jó hír, meg is nézem milyen lett update után.

(#97836) sto1911 válasza tomsolo (#97834) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor Win 7-en 32 GB RAM-mal ne is almodjak ilyeneket? :D Luzerek.

(#97837) tomsolo


tomsolo
őstag

Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown Deluxe Package - 16,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97838) eami válasza tomsolo (#97837) üzenetére


eami
addikt

ez hogy néz már ki? o,O

(#97839) arty válasza tomsolo (#97834) üzenetére


arty
veterán

ez is azért van, mert a win10-nek jobb a ramkezelése!

:W

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97840) eami válasza arty (#97839) üzenetére


eami
addikt

ingyen lehet frissíteni, hajrá ;)

(#97841) maross válasza tomsolo (#97837) üzenetére


maross
veterán

49.99 16.99 ... uhum. Steamen a Deluxe Package 26.99. Igaz van egy Deluxe RPG Package egy realisnak tuno 59.99-ert, de mondjuk még ha szuksegem is lenne ra, a humblis neve alapjan biztos nem kockaztatnam meg a vételét.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97842) tomsolo válasza maross (#97841) üzenetére


tomsolo
őstag

imho úgy jön ki a humblinak a Deluxe hogy az alap + minden DLC

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97843) eami válasza eami (#97835) üzenetére


eami
addikt

controller még mindig bugos... :\

(#97844) tomsolo válasza eami (#97843) üzenetére


tomsolo
őstag

de legalább szintet lépett a többi kontrollerhez :D

imho a mostani humblis jumbo 5-höz tippre a Regicide lesz a bónusz

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97845) i2k válasza eami (#97829) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi - de nekem ez tényleg semmit sem jelent, mert:

A STEAM üzletpolitikája miatt vastagon hajamra kenhetem az "ajándékokat".

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97846) i2k válasza eami (#97829) üzenetére


i2k
senior tag

Reddit topik a témában...
Érdemes átfutni...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97847) eami válasza tomsolo (#97844) üzenetére


eami
addikt

Közben ma reggelre jött frissítés a steam controllerhet. Beraktak két új opciót a tapipakhoz. Arra az esetre ha a játék gamepad (bizonyos) mód(jai)ban letiltja az egeret, most már egér helyett választható a mouse joystick. Még kell egy kis finomhangolás batmanhez, de úgy néz ki így már jó lesz.

(#97845) i2k: nekem még ennél is több batman van :P

(#97846) i2k: mit kell ezen nézni?

(#97848) DrTechnoid válasza eami (#97829) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ezek szerint én kapok soksok batmant? :D Nekem csak ez az új van egyelőre.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#97849) maross válasza i2k (#97845) üzenetére


maross
veterán

Azt irtak valahol, hogy meg fogod kapni oket giftkent. Igaz tele lesz a zinternet veluk, de igy teljesen igazsagos a dolog.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#97850) maddionmax válasza maross (#97849) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Csodás, árulhatom a sok bundle kacatot - ami $5 volt kompletten Bundlestars-on legutóbb - ahelyett hogy hozzám vágták volna a Season Pass-t és csöndben lennék. :\

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.