Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97951) tomsolo


tomsolo
őstag

Azt nem tudom, mikor fog nyafogni a paypal de tunnelbearreal simán eljutok idáig - a login adatoknál kikapcsoltam már a tb-t -

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97952) tomsolo válasza tomsolo (#97951) üzenetére


tomsolo
őstag

A Pillarst simán megvettem így -.-

Na de elég is volt akkor idén a salekből.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97953) djculture


djculture
félisten

Ez a heavy bullets még ennyit se ér, még ekkora fosadék kókányságot. Már megint beszoptam hogy sokan istenitettek valamit meg van hozzá kupon akkor hajrá. Még jó hogy van ez a visszatérítés..

[ Szerkesztve ]

(#97954) tomsolo válasza djculture (#97953) üzenetére


tomsolo
őstag

jaja, kb a 2 centes stuffal egyenértékű

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97955) djculture válasza tomsolo (#97954) üzenetére


djculture
félisten

Horror a cucc, szemrontó szemét.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#97956) eami válasza tomsolo (#97951) üzenetére


eami
addikt

amúgy minek is kapcsolod ki a TB-t? ha már fent van a klient és nem kóser, gondolod majd a "kikapcsolás" megakadályozza ? :DDD

(#97957) micafighter válasza tomsolo (#97951) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sikerült megvenni a Dying Light Ultimate-et? Vagy csak próbálkoztál?

(#97958) tomsolo válasza eami (#97956) üzenetére


tomsolo
őstag

mivel látom az útvonalat routeren mi történik, ki van az kapcsolva kérlek szépen

egyébként nem klienst használok hanem extensiont -.-

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97959) eami válasza tomsolo (#97958) üzenetére


eami
addikt

wow, najó csak nagyvonalakban mert nem ide való...
1. "kikapcsolod" (persze a háttérben nem kapcsolódik ki, mert már rég beette magát a rendszerbe) 2. figyeled a routert (sic!) miközben beírod a jelszavad valahova, mindeközben a kliens "offline" lelopja a jelszavad. 3. vmikor amikor újrabekapcsolod akkor meg észrevétlenül elküldi a jelszavaid a saját szerverének.

Na ennyit ér az útvonal figyelése. Ha be van kapcsolva akkor úgy is minden keresztül megy a TB szerveren, azt sosem fogod észrevenni hogy esetleg még mit küld extrába.

Persze simán lehet hogy a TB teljesen korrekt, legális cumó, ami még bitcoint sem bányásztat mint egy másik társa és nem is adja el jó pénzért a kliensek erőforrásait mint egy random másik ingyenes.

Ezt csak közérdekű zárójeles megjegyzésnek írtam. Ha felrak valaki egy ilyen klienst (vagy akár plugint vagy extensiont) akkor jobb ha megbarátkozik a gondolattal, hogy onnantól már semmi sem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#97960) tomsolo válasza eami (#97959) üzenetére


tomsolo
őstag

1. kikapcsolás alatt azt értem hogy letörlöm - nincs fenn a gépen(nincs process sem ilyenkor)
2. egyedül a nuveem jelszavamat küldözgetheti . amit ilyen műveletek után mindig megváltoztatok
3. ettől függetlenül a pp jelszavam sem állandó - mert az ördög nem alszik

mesélj még nekem erről, lécci

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97961) eami válasza tomsolo (#97960) üzenetére


eami
addikt

minek meséljek amikor kb olyan választ adtál hogy "10 éve nincs vírusirtó a gépen és még sosem volt vírusom". Keress rá mennyire biztonságosak tudnak lenni az extensionök vagy a pluginek. Egyszer felraksz valami nem frankót utána már mindegy hogy letörölted e. Ennyit szerettem volna megjegyezni, mert láttam hogy az írtad hogy "kikapcsoltad", ha érdekel a téma guglizz rá. Te dolgod és remélhetőleg csak a te problémád.

(#97962) tomsolo válasza eami (#97961) üzenetére


tomsolo
őstag

felesleges nyomnod itt a chip magazinos paranoiát

a " beleeszi magát a rencerbe vmi" hszeid alapján téged is elég pontosan meglehet itélni, ne izgulj :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97963) Crytek


Crytek
veterán

Caffeine game elég rekord sebességgel bundleban landolt

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#97964) xuser válasza tomsolo (#97951) üzenetére


xuser
tag

eddig én is eljutottam a mordorral, utána jött hogy order cancelled...

(#97965) tomsolo válasza xuser (#97964) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem pillarst engedte - már játszok is vele

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97966) xuser válasza tomsolo (#97965) üzenetére


xuser
tag

próbáltam a dead rising 2 is az sem ment, de ha gondolod próbáld meg a dead rising 2-vel ha véletlen sikerül és neked nem kell, átveszem

(#97967) eami válasza tomsolo (#97962) üzenetére


eami
addikt

hát persze.... nem offolok itt tovább.

Mr.Csizmás: tudom, de van azért itt is egy határ. Amúgy annyit írtam meg neki privátban hogy IT Security vonalon dolgozok és nem éppen chip magazinból fejlesztem a tudásom a témában.

[ Szerkesztve ]

(#97968) Mr.Csizmás válasza eami (#97967) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez az off topik :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97969) tomsolo válasza eami (#97967) üzenetére


tomsolo
őstag

> IT Security vonalon dolgozok

várom a konkrét analízist a témában tőled, mi történik a chrome tunnelbear extension használata közben:

- úgymint beépített keylogger van benne
- beleeszi magát a rencerbe vmi

Lécci ne kereső oldalak találatait linkeld.

Köszi! :C

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97970) micafighter válasza tomsolo (#97969) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igaz én nem IT SEC vonalon dolgozok, csak hobbi szinten érdekel a téma, de a browser extensionök elég nagy támadófelületet jelentenek mivel magas jogosultságuk van, igy elképzelhetö hogy olyan malwaret juttat a gépedre ami fent marad az extension eltávolitása után. Ezt csak ugy általánosságban irtam, a TBt csak hallomásbol ismerem, és mint emlitettem nem ez a szakterületem :)

(#97971) FollowTheORI válasza tomsolo (#97969) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem túltárgyaltátok. :)

Ráadásul írta is hogy a TB lehet pont nem ilyen... (szerintem se, fent az apple store-ban is iOS-re is pl, oda azért midnenféle cucc nem kerül be. :) )

De amugy érdekes elolvasnod miket gyűjtenek:[link]

Szóval azért nem fenékig tejfel anonim... meg kérdés "kikapcsolás" után is csinálja e... :)
Ebben igaza van. Persze nem a TB fogja ezeket kiadni, csak max akkor ha feltöri valamelyik hacker csapat... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97972) eami válasza tomsolo (#97969) üzenetére


eami
addikt

Ötletem sincs, mert nem is érdekel a TB cuccod specifikusan. Csak szemet szúrt hogy - gondolom azért - mert amúgy nem bízol benne eléggé, ezért kikapcsolod mielőtt jelszót írsz be. Ezért arra céloztam hogy ha igazán nagy gond lenne vele akkor az sem ér semmit hogy kikapcsolod... felesleges ezen tovább kattognod, ha érdekel hogy az adott szolgáltató mennyire megbízható akkor utána olvasol és elhiszed vagy sem amit olvasol. Te dolgod. De az is igaz hogy ami ma esetleg megbízható az holnap már nem biztos. Legutóbbi példa, aminek csak azért nem szaladtam alá mert nem első körös frissítésben voltam az az volt amikor a utorrent kliens sunyiba bitcoinminert telepített az aktuális frissítés közben. Szerencsére hamarabb olvastam róla mint feldobta volna a frissítést. Nyilván van akit ez nem érdekel, én azóta inkább másikat használok.

(#97971) NetTom: Applel kapcsolatban sokan meg is lepődtek, amikor kiderült hogy több ezer fertőzött applikáció van fent storeban, köztük népszerű több millió letöltéssel rendelkező is. Ott pl nem a fejlesztők voltak rosszindulatúak, hanem magát a fejlesztő környezetet fertőzték meg egy külsős szolgáltatásnál, így a fejlesztők már egy olyan fejlesztőkörnyezetben dolgoztak ami automatikusan hozzárakott egy kis extrát.

[ Szerkesztve ]

(#97973) tomsolo válasza eami (#97972) üzenetére


tomsolo
őstag

> Csak szemet szúrt hogy - gondolom azért - mert amúgy nem bízol benne eléggé, ezért kikapcsolod mielőtt jelszót írsz be

Az azért kapcsolom ki, kedves bundlikirálynő hogy ne a brazil szerveren - tudod proxy - küldje a jelszót a böngésző a pp-nek...

@NetTom: nincs ilyen eseményem TB alatt mivel a fizetésnél már nem használok TB-t.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97974) eami válasza tomsolo (#97973) üzenetére


eami
addikt

Nem bízol a szolgáltató által üzemeltetett proxyra egy jelszót, de ugyanazon szolgáltató proxy extensionjét meg felengeded a gépedre. Na menjél vegyél még valamit.

Amúgy utóbbi 1-2 hétben elég furcsán szólogatsz be nekem, remélem azért az neked is leesett már, hogy nem csaj vagyok, mint ahogy te sem maci vagy ha jól sejtem.

(#97975) sixpak válasza eami (#97974) üzenetére


sixpak
nagyúr

...remélem azért az neked is leesett már, hogy nem csaj vagyok...
Nooooooo!!!!
Szinte látom, ahogy felhasználók százai fojtják most a bánatukat egy 100-as csomag Zewa-ba. ;]

Amúgy szerintem felesleges összeveszni ilyen huszadrangú faszság miatt. :N

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#97976) tomsolo válasza eami (#97974) üzenetére


tomsolo
őstag

nem csak hogy nem bízok a szolgáltató proxyra jelszót - az egy nuveem belépést leszámítva, - de még a pp TOS is tiltja a vpn használatát, így ott azt már nem használom :)

egyébként visszaolvasva sztem végig korrekten írogattam mi történik, nem is értem mi ez a rant most

annyit még elmondanék, hogy most csak azért vettem nuveemen vmit mert redditen olvastam, hogy sokaknak visszadobta a pp mert állítólag lakcímet is néz... mivel ilyet még nem láttam, gondoltam ránézek én is ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97977) eami válasza tomsolo (#97976) üzenetére


eami
addikt

öribarik ? :DDD

(#97978) tomsolo válasza eami (#97977) üzenetére


tomsolo
őstag

alap, csajom vagy :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97979) Mr.Csizmás válasza sixpak (#97975) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

levágott lófej helyett ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97980) bullseye válasza eami (#97967) üzenetére


bullseye
addikt

Héééé!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#97981) arty válasza eami (#97974) üzenetére


arty
veterán

" remélem azért az neked is leesett már, hogy nem csaj vagyok, "

fap, fap, faa.... WAAAT?!?!? :Y

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#97982) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Az Amazonon már nem szoktak lenni steames akciók? Régen volt egy pár elég nagy leárazás..

(#97983) Mr.Csizmás válasza Anonymusxx (#97982) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

GTA5 40$ -33%

csak keresni kell [link]

(#97984) cyberkind szerintem legkorábban húsvétkor lesz. (vagy valami nagyon odacsapós karácsonyi félnapos akció :U )

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97984) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#97983) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha már Gta, karácsonyra esélytelen mondjuk az 50%, inkább summer sale lesz az?

Paranormal Cocktivity

(#97985) FollowTheORI válasza Anonymusxx (#97982) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szoktak... de főleg csak nyáron meg karácsonyi szezonban (blackfridaytől).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#97986) i2k válasza cyberkind (#97984) üzenetére


i2k
senior tag

Akarod mondani 2017 Summer Sale? :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97987) dokken


dokken
tag

PlayClaw 5 Free Full Version Activation Code [link]

(#97988) Zamery válasza eami (#97974) üzenetére


Zamery
senior tag

Na*asszameg, kicsit nem vagyok és máris áll a bál egy ilyen hülyeség miatt? :) Eami meg nem csaj? Most sokkot kaptam... ;]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#97989) Csapoati válasza Zamery (#97988) üzenetére


Csapoati
nagyúr

tomsolo meg nem egy teddy maci, engem ez jobban sokkolt. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#97990) MrTwister válasza Csapoati (#97989) üzenetére


MrTwister
őstag

:)) Hagyjátok abba kérlek.... :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#97991) Mr.Csizmás válasza Csapoati (#97989) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sixpakot meg le ne darálja egy felbérelt közmunkás :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97992) tomsolo válasza Csapoati (#97989) üzenetére


tomsolo
őstag

pedig az vagyok, de mindegy

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97993) AtHoS válasza dokken (#97987) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam ráugrott az MBAE a telepítésekor illetve utána indításakor is és közben ki is lőtte a böngészőt :F

read-only mode on the forum

(#97994) tomsolo válasza AtHoS (#97993) üzenetére


tomsolo
őstag

van a topikban IT SEC szakértő, pár perc és hamarosan reagál! ;]

//sry nem bírtam kihagyni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#97995) AtHoS válasza tomsolo (#97994) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Semmi gond ;) , biztos, ami ziher virnyákos topikban rákérdeztem mit is művelhet a playclaw, amiért ráugrik az MBAE

read-only mode on the forum

(#97996) Zamery válasza tomsolo (#97992) üzenetére


Zamery
senior tag

És a jelszavadat te is a monitorra ragasztod? :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#97997) cskamacska válasza Mr.Csizmás (#97983) üzenetére


cskamacska
addikt

Steam pricematch a _minimum_ amit régen(2011 vége-2014 eleje) az Amazon megtett. Tony egy -50%-ot is kidumált volna. :D Béka poraira. :O
Az új vezetésnek esze ágában sincs normálisan akciózni, most a Steam szintet tartják, vagy még azt sem(komolyan, már a pricematch sem megy mindig). A hangsúly teljesen átkerült a mobil alkalmazásboltjuk arcunkba tolására. :U

Nézd meg a mostani ajánlataikat: Egy régiózárt Fallout 3/New Vegas németeknek, egy meh féláras BL Presequel, 6 tétel konzol akció(!), egy Amazon Prime kötött bénácska 50 dolláros Fallout 4 előrendelői akció, egy DA Inquisition GOTY -33%, egy -66% dobozos TW Attila amcsiknak, egy 3 dolláros indiai trükközős CSGO, további konzol, amcsi dobozos játék, és hardver akciók.

Gyakorlatilag 1 hét alatt semmi érdemleges leárazás a PC Digital Video Games részlegben, de tényleges leárazás is alig. Teljesen egyértelmű hogy tojnak már a fejünkre. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97998) i2k válasza tomsolo (#97994) üzenetére


i2k
senior tag

Jujjjj :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#97999) eami válasza AtHoS (#97993) üzenetére


eami
addikt

akkor ne használd a PlayClaw-t, azért futtatod az ilyen progikat hogy jelezzen ha gond van. Jelzett :DDD

(#98000) tomsolo


tomsolo
őstag

Cod Ghost megér 5 eurót, ha singleben szeretném tolni?

Nem játszottam ilyennel már vagy 5 éve, szal fogalmam sincs milyenek ezek...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.