Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115001) Crytek válasza Hokunda (#114998) üzenetére


Crytek
veterán

Nem véleményezem. Én inkább már csak híreket hozok ,abba talán nem kötnek bele.

Next PC Upgrade: 2022

(#115002) bullseye válasza cyberkind (#115000) üzenetére


bullseye
addikt

Ez nem ugyanaz? Meg ami talán már a Ride to hell is szeretett volna lenni, ha nem fogy el a pénz és tehetség tizedúton?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115003) Crytek


Crytek
veterán

Motorcycle Club Ez is még jó cucc mindig lemaradtam az akciózásról :(

Next PC Upgrade: 2022

(#115004) Csapoati válasza Crytek (#115003) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"Mostly negative", ráadásul elég durva dolgokat írnak a kritizálók. :/

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115005) djculture válasza Csapoati (#115004) üzenetére


djculture
félisten

Van demója a steam-en, 545 megás kb annyit meg is ér hogy letölt 10 perc után töröl. Ride to Hell: Retribution se volt kutya de ez még rosszabb annál is.

[ Szerkesztve ]

(#115006) Crytek válasza Csapoati (#115004) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem megfelel lásd Colin...Mondjuk az nem értem ha állandóan szinte mindig kb 90% offot kap hogyhogy nem....

Next PC Upgrade: 2022

(#115007) cyberkind válasza Crytek (#115006) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom te mennyit toltad az eredeti Colin-t de ez a telefonról PC-re húzott kb szart se ér, de mondjuk a Codemasters-et se értem, hogy a Dirt-nél minek kell letörölni a régi részeket. A 2, mármint a Colin 2 nyugodtan jöhetne Steam-re.

Paranormal Cocktivity

(#115008) Crytek válasza cyberkind (#115007) üzenetére


Crytek
veterán

A csúnya rossz korszakomba minden létező Colin atomjaira volt játssza.
A mobilos pc-re konverziót meg már csak dacból is kimaxoltam ,mert ugye megtehetem :DDD

Biztos anyagi vonzata van ,hogy nem elérhetőek. Pedig sok Colin van ami elég jó...

Next PC Upgrade: 2022

(#115009) cyberkind válasza Crytek (#115008) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor tudod te milyen király is volt az, erre fel ezt kaptuk meg, nem is értettem mit akartak. :DDD

És igen, voltak gyengébb pillanatai a Colin és Dirt szériának de mind jó és játszható volt, jó lenne Steam-re mind.

Az anyagi vonzat meg érdekes dolog mert ugye a Dirt 4 kiadásával ment a Dirt 3 a süllyesztőbe, meglehet nézni mennyien értékelték a Dirt 4-et, valszeg nem is sokan vették meg, csak magukkal kúrtak ki Codies-ék.

Paranormal Cocktivity

(#115010) Crytek válasza cyberkind (#115009) üzenetére


Crytek
veterán

A WRC szériát a pc-re kiadó stúdióból ítélve kb 10k db eladás már visszahozza a portolás költségeit.

Persze ez szigorúan saját vélemény:

Steamspy:

WRC4 71k
WRC5 35k
WRC6 25k

Ezek ellenére is jön minden rész pc-re....

A Dirt 3 levételét még értem mert miután volt ingyen meg filléres pakokkban szerintem azt ember nem vette már sehol... Viszont abban is biztos vagyok, hogy ha most feltolnák Win 10 64 bit korszerűsítve a Cod szériát a Dirt 1 ig min. fogyna részenként annyi mint ezekből a WRC-s hulladékokból... De ezt ők tudják vannak ott okos fizetett ürgék akik ezt megszakértik mikor mit hova... Csak ezek látszólag nem értenek hozzá :C
A vak is látja ,hogy a remasteredek remake-ek fénykorát éljük... Ott van pl a Rallysport Challange is. Bődületes mod jó cucc volt anno. Kicsit felhúzva a grafikát futtathatóvá tennék új rendszereken a fenti WRC széria egészben mehetne a lecsóba.... De mint tudjuk a régi jó dolgokból nem maradt semmi :O

PAX 2017 - Biomutant Gameplay 25 perc :R

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115011) Csapoati válasza cyberkind (#115009) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Általában licenszek miatt kerülnek ki játékok, pl az F1 2013 sincs már fent, míg a 2010 meg igen. Gondolom ott a klasszikus autók licenszei jártak le, lehet a Dirt 3-ban is. Amúgy a Steamspy 64 ezret ír a Dirt 4-re, az nem túl jó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115012) Dilikutya válasza cyberkind (#115000) üzenetére


Dilikutya
félisten

Road Rush, amit a linkelt cikkben is említenek. Akkoriban nem volt az rossz, a demójával sokat játszottam a 90 MHz-es Pentiumon. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115013) cyberkind válasza Dilikutya (#115012) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem Midtown Madness 1-2, persze ez sincs Steam-en.

Paranormal Cocktivity

(#115014) Allien válasza Dilikutya (#115012) üzenetére


Allien
veterán

A Road Rush egy igazán EREDETI játék VOLT (és ez volt előbb)! Playstation One-n jelent meg az első része, meg asszem a második is. Különleges volt, bár, kicsit uncsi egyedül. DE! Ketten játszva hozta ki igazi arcát, amit persze igaziból kevesen tapasztaltak meg. Példul, oldalkocsis motorral menni, az valami eszméletlen volt. Ráadásul, nem volt egyszerű, mert ugye az egyik a motort vezette, a másik meg besegített, mint ahogy látható oldalkocsis motoroknál. Lehetett kihajolni mind két irányba, segítve a kanyarodást, de természetesen, a csihi-puhinak is mennie kellett rendesen. Ezt ha át hozzák, akkor ismét buli lehet. Egyedül persze uncsi lesz valszeg... ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#115015) Crytek


Crytek
veterán

Welcome To Hanwell Október 20 :R :R

16 perces gameplay Hihetetlen számomra ,hogy 0 reklám meg hír erről. Most is mákból a YT-on láttam egy címet azt gondoltam megnézem és a játékok között volt

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115016) Crytek válasza Crytek (#115015) üzenetére


Crytek
veterán

Demo walktrough

A demo dropbox linkjei halottak máshol nem találtam meg :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115017) Dilikutya válasza Allien (#115014) üzenetére


Dilikutya
félisten

Volt az PC-re is. Meg is van a gépemen a teljes, de már nem volt ingerem újra kipróbálni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115018) micafighter


micafighter
nagyúr

A Hello Games innovation & game design díjat nyert az NMSért :)) :)) :))

(#115019) cyberkind válasza micafighter (#115018) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából nem őket hanem a buzi Sony-t kell szidni, ők csinálták ezt az egészet, a Hello Games meg lényegében a gyermekét vesztette el.

Paranormal Cocktivity

(#115020) micafighter válasza cyberkind (#115019) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ők adták el a gyereküket, senki nem kényszeritette őket. Kiadhatták volna early accessbe, mert kb most lesz kész a játék, vagy kiadhatták volna indie áron, mert ez egy indie játék, de a sok hazugságra se kényszeritette őket senki szerintem.

(#115021) cyberkind válasza micafighter (#115020) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagy hal kis hal, csak a kis hal itt még kisebb volt, valszeg fogalmuk se volt a dolgokról, hogy miként mennek egy ekkora kiadónál de megörültek nekik, majd legközelebb nem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115022) ayo válasza micafighter (#115020) üzenetére


ayo
addikt

sokan elnézőek velük, de én egy centes se fizetnék nekik, akkor se, ha 5 év múlva a világ legjobb játékává nőné ki magát

még mindig a kedvenc videóm

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115023) micafighter válasza cyberkind (#115021) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem azt azért tudhatta a HG hogy mennyire van kész a játékuk, és az mennyit ér. Egy félkész indie játékot adtak AAA áron "kész"ként, ráadásul az igért dolgokbol rengeteg minden hiányzik/hiányzott, és hazudnak a promó videóban is.

Ha kocsit vennél igy és ezekre utólag jössz rá, akkor is védenéd az eladót? De hogy valami olcsóbbat nézzünk kérdezhetnék telefont vagy számitógépet is.

Szerintem egy ilyen eladó nem díjat érdemelne.

[ Szerkesztve ]

(#115024) cyberkind válasza micafighter (#115023) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a fejlesztő nagyon is tudta mi van a játékban jelenlegi pillanatában, a Sony volt aki erőltette az egész kiadást és ennyiért.

Nem akarom én védeni mert benézték és mindenkit berántottak de a jóval jártasabb Sony miatt, ez szinte biztos.

Közös a bukta ez tény csak nem mindegy, hogy ki miatt indult ez el.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115025) arty válasza ProEvoFan (#114985) üzenetére


arty
veterán

nemegészen, mivel általában a gamepad/kormánytámogatás be van építve a játékba, míg a bill+egér nincs, az csak egy "csaló" gamepad (arról nem is beszélve, hogy anno a GT Academy kiírta, hogy melyik időket menték kormánnyal és gamepaddal és az alienek (top10) közt elég sok gamepados volt... gondolom valahol, valamiben a gamepadosok kompenzálva vannak (passz)

(#114993) Lackki
"egy autószimnél miért jó ha egyedül tekeregsz a pályán vagy ha vmi ostóAI ellen mész? :D"

mert nem rongyol belém hátulról (persze ez nem mindig igaz :D )
mert ha én rongyolok bele hátulról, nem teszem tönkre a napját
mert a nehézségét én állítom, két gombnyomással, nem pedig 200 óra "munkával" (gyakorlással)
mert mindig ráér 20, amikor nekem jó. és pont azon a pályán akarnak menni, amin én, azzal a kocsival, amivel én is játszok (vagy azzal a géposztállyal)
stb

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115026) bullseye válasza ayo (#115022) üzenetére


bullseye
addikt

De azt persze nem veszed figyelembe, hogy a Sony kommandósai elrabolták a családját, és ezért kellett folyamatosan hazudnia a termékről.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115027) ayo válasza bullseye (#115026) üzenetére


ayo
addikt

Gondolom őt is, azért nem láttuk azóta nyilvánosan :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#115028) vorosmarti válasza ayo (#115027) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A 2017-es GDC-n is előadott elég jelentős közönség előtt, bár emlékeim szerint nem lehetett tőle a végén kérdezni...

(#115029) yozsee11 válasza vorosmarti (#115028) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Tuti hologram volt! ;]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#115030) cyberkind válasza yozsee11 (#115029) üzenetére


cyberkind
félisten

Yologram. :D

Paranormal Cocktivity

(#115031) cskamacska válasza arty (#115025) üzenetére


cskamacska
addikt

Na de majd most!

Nincs messze az Xbox One egér és billentyűzet támogatása

A Glorious PC Master Race-nek most már hivatalosan vége mint a botnak.. legalábbis ezt remélik a konzolhuszárok a hír topikjában. ;]

Hivatalos támogatás marhára nem lenne rossz, RTS játékokra nem kellene azt a szemétre való gamepad-es irányítást ráerőltetni, mint amit szegény Halo Wars is kapott. :( Persze az hogy létezik a hivatalos konzolos egér az nem azt jelenti hogy a játékok ki is fogják használni, ha mégis akkor meg a konzolegeresek csak a Windows 10 - Windows Store rabigájában senyvedőkkel tudnak majd együtt játszani.

kis érdekesség

"Destiny 2-höz bőven elegendő egy Pentium G4560 CPU is a tökéletes 60 fps-hez.
Persze csak akkor, ha NV kártyánk van. AMD VGA esetén megint sebességvesztést hoz a driver overhead.
A DigitalFoundry tesztje jól mutatja, hogy egy GTX 1050 elegendő a FullHD+60fps-hez, miközben az összes konzolon 30fps-re van lockolva a játék. Nincs kétség a felől, hogy ez napjaink egyik legjobb PC portja, példaértékű optimalizálást kapott.
A konzolok sebességét egy GTX 750Ti könnyedén hozza (low level elérés nélkül) DX11-ben. :D
"

-

"A konzolok lockolva van a frame rate. Méghozzá azért, mert az Xbox One stabilan annyit tud Dirext3D 11.x API-val, amin fut a játék. Minden erősebb konzolon ehhez van állítva a sebesség, akkor is, ha sokkal erősebb a gép. A grafikai skálázás is limitált, mert 2012-es a motor. Nem volt elég idő a régi motor leváltására. Emiatt elég kopottas a grafika, de úgysem ez számít."

PS4 Pro-n vissza van fogva a sebesség cinematic 30FPS-re, mert a konkurens gyengébb gépén nem fut jól a játék? Azdekemény. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115032) cyberkind válasza cskamacska (#115031) üzenetére


cyberkind
félisten

PS4 Pro-n vissza van fogva a sebesség cinematic 30FPS-re, mert a konkurens gyengébb gépén nem fut jól a játék? Azdekemény. :U

Anno a PS3 miatt is ez volt, illetve nemcsak a One miatt hanem a PS4 miatt is mert a különbség kb annyi, hogy a PS4 1080p-ben tudja azt szarabb fps-sel mint a One 900p-n.

Paranormal Cocktivity

(#115033) arty válasza cyberkind (#115032) üzenetére


arty
veterán

a ps3 idejében más volt a helyzet, ott a cpu és a gpu és az spu miatt elég nagy difi volt a sony-ms hw közt - ki mire optimalizált (volt pár játék, ami a ps3on ment jobban, a többség a 360on)

most szinte ugyanaz a hw, csak a ps4-ben a gpu 50%-al erősebb, mint a one-ban
na, ezt az 50%-ot nem használja ki a bungie (destiny dev), mert ... csak :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115034) cyberkind válasza arty (#115033) üzenetére


cyberkind
félisten

Ismerem a sztorit (de összességében az lett a gyengébb gép) és hiába van erősebb hw a PS-ben mert a 900 vs 1080p-n kívül más különbség soha se volt, nyilván ugyanez lesz a Pro vs X-nél is. :)

Sőt a 900p-s One-on jobban is mentek a játékok. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115035) arty válasza cyberkind (#115034) üzenetére


arty
veterán

sokszor a frém vagy a graf részletesség is magasabb ps4en, nem csak a felbontás, de kivételek most is vannak, persze :)
és most a félgenerációs vasaknál ugyan ez lesz - fordítva

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115036) cyberkind válasza arty (#115035) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jó mert én nem láttam egy játéknál se csak az exkluzívoknál de az meg egyértelmű. :)

Paranormal Cocktivity

(#115037) ayo válasza vorosmarti (#115028) üzenetére


ayo
addikt

ja igen. Bár ott az maradt meg jobban, hogy díjat kaptak, amit nem vettek át

http://jateknaplo.blog.hu

(#115038) Crytek


Crytek
veterán

Ha akad még ember a bolygón akinek nincs meg:

Mad Max €3.89

Pedig nem egy rossz cím de lassan ez is olyan lesz mint a DiRT 3 ,hogy ingyen fogják osztogatni azt kiszedik a forgalomból :C

Next PC Upgrade: 2022

(#115039) i2k válasza micafighter (#115020) üzenetére


i2k
senior tag

Veled értek egyet.
Semmi köze alapvetően a "nagy halnak" egy bukáshoz, ha a "kis hal" nem hagyja...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115040) croli válasza Crytek (#115038) üzenetére


croli
aktív tag

Akkor érdemes lehet bevásárolni belőle pár példányt.
Aztán majd gyűjtőknek árulni 500 dolcsiért mint sokan most csinaljak a Mafia első részével...
Dirt 3 Complete Editiont is 200-250 dolcsiért árulják mert már Steamen nem kapható annak ellenére hogy nem is olyan rég ingyen osztották.
Nagyon "őrült" emberek vannak...

(#115041) reelc válasza croli (#115040) üzenetére


reelc
veterán

Az árulás egy dolog, veszik-e annyiért meg másik.
Szóval nem biztos, hogy veszik is olyan horror áron.

[ Szerkesztve ]

(#115042) eami válasza reelc (#115041) üzenetére


eami
addikt

főleg amióta nincs steam gift :|

(#115043) Dilikutya válasza croli (#115040) üzenetére


Dilikutya
félisten

A G2A-n 266 Ft. Ki az a barom, aki 200-250$-t ad érte, mikor vehet annyiért egy raklappal akkor is, ha naponta elszedik tőle.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115044) Crytek


Crytek
veterán

Hátha valakit érint:

Sébastien Loeb Rally EVO: Game 5,99€ Eddigi legalacsonyabb ár

Next PC Upgrade: 2022

(#115045) cyberkind válasza Crytek (#115044) üzenetére


cyberkind
félisten

+1 sornak jöhet. :))

Paranormal Cocktivity

(#115046) Csapoati válasza cyberkind (#115045) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem is olyan rossz amúgy. Aki meg csípi Loeb-öt, annak kötelező, csomó interjú van benne vele, tele érdekességekkel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115047) cyberkind válasza Csapoati (#115046) üzenetére


cyberkind
félisten

Relatív, nyilván belenézek majd és ha tetszik játszom is. :)

Paranormal Cocktivity

(#115048) echterion válasza Dilikutya (#115043) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát én nem ennyiért látom, bár nem tudom, konkrétan melyikre gondolsz a kettő közül, de mindkettő egy ezres körül van ott. 266-ért én is behúztam volna már csak azért is, hogy kipróbáljam. Bármelyikről is legyen szó. :))

**********

(#115049) Dilikutya válasza echterion (#115048) üzenetére


Dilikutya
félisten

[link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115050) croli válasza Dilikutya (#115043) üzenetére


croli
aktív tag

Amiket 200$-ért árulnak Steam giftek. Tehát az biztos hogy nem ingyen vagy kamu Steam key.
G2A-t azt hagyjuk... 10-ből 3 vásárlásnál duplicate keyt kaptam. Még jó hogy volt ingyen shield. De nem fogok mostmár azért is fizetni.
Amúgy ezek a G2A kulcsok is előbb-utóbb elfogynak. Így már tényleg csak ezek a beteg ajánlatok maradnak...
Vagy másik jó példa még a Dirt Rally. Habár ez nem eget rengető. Humble Monthlyból nagyon sokan megtartották és próbálják 20-30$-ért eladni. A durva csak az benne hogy van aki tényleg megveszi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.