Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121001) cskamacska válasza ayo (#120998) üzenetére


cskamacska
addikt

Pedig az exkluzívok legjobb esetben is "szükséges rossz", de inkább a "konzol gyártók kis piszkos stiklijei" kategóriát erősítik. Most gyengébb a "jobban tudnak rá optimalizálni" érv mint valaha, mert a két nagy konzol, de még a frissítéseik is szinte ugyanazt a hardvert használják.

Hogy a konzol gyártók miért erőltetik, az egyértelmű, hogy a konzol vásárlók miért fogadják el, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, az már kemény dió. De hogy miért ekézik erősen a MS-t, mert nem hoz ki elég exkluzívat, és még azt a keveset is nem hagyja meg a gépén, hanem megosztja a PC-vel, az már csak valami törzsi gyökerű pszichózissal lehet magyarázni. Persze tiszta sor, hogy az emberek a "nyertes" oldalon szeretnek állni, hogy ha a nappaliban ülő PS4 kétszer annyira népszerű, akkor nekik is 2 centivel hoszabb lesz, és emellé még egy elit klubban is érezhetik magukat, akik a Tombfucker 4-et csak magamaguknak tudhatják, és a szomszédjózsi a szemétre való Sadbox-jával meg jól kimarad belőle, majd megtanul jól választani, és nem lenyúlni a csöcsös Tecát.

szóval, na, #justpeasantthings :DDD

és ha már $on¥, fura hogy még nem hoztad fel

Eurogamer - Fortnite blocks you playing on Switch if you've already logged in on PS4
Poligon - Sony’s response to Fortnite controversy is embarrassing
Origo - Haragra gerjesztette a Fortnite-rajongókat a Sony
Poligon - Is Sony’s Fortnite decision all about the money?

"btw when I was at Sony, the stated reason internally for this was money. They didn't like someone buying something on an Xbox and it being used on a Playstation. simple as that. dumb reason, but there it is.

— John Smedley (@j_smedley) June 18, 2018"

más

PCGamesN - Total War, Vermintide, and more are dumping controversial tracking program Red Shell

Poligon - Marketing ‘spyware’ caught in PC games but makers reject that label

r/Steam - [PSA] RED SHELL Spyware - "Holy Potatoes! We’re in Space?!" integrated and removed it after complaints

Games who used Redshell which removed or pledged to remove it (as of 20.06.2018):

Elder Scrolls Online ( Removed it )
Conan Exiles ( Removed it )
Ylands ( Removed it )
Holy Potatoes! We’re in Space?! ( Removed it )
All Total War games, ( Pledged to remove it )
Warhammer: Vermintide II, ( Pledged to remove it )
My Time At Portia, ( Removed it )
Dead by Daylight, ( Removed it )
Battlerite, ( Pledged to remove it )
AER Memories of Old, ( Pledged to remove it )
Magic the Gathering Arena (closed beta & not on Steam), ( Removed it )
Secret World Legends ( Pledged to remove it )
Hunt: Showdown ( Pledged to remove it )
Escapists 2 ( Pledged to remove it )
Omensight ( Pledged to remove it )
Ballistic Overkill ( Pledged to remove it )
Vaporum ( Removed it )
Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation ( Removed it )
Yoku's Island Express ( Removed it )
Clone Drone in the Danger Zone ( Removed it )
.

Games still using Redshell according to community reports (as of 20.06.2018):

Civilization VI,
Kerbal Space Program,
Guardians of Ember (Publisher removed from Steam),
The Onion Knights (Publisher removed from Steam),
Realm Grinder,
Heroine Anthem Zero,
Warhammer 40k Eternal Crusade,
Krosmaga
Eternal Card Game
Sniper Ghost Warrior 3
Astro Boy: Edge of Time
Cabals: Card Blitz
CityBattle | Virtual Earth
Desolate
Doodle God
Doodle God Blitz
Doodle God: Genesis Secrets
Dungeon Rushers
Labyrinth
My Free Farm 2
NosTale
RockShot
Shadowverse
SOS & SOS Classic
SoulWorker
Stonies
War Robots
Survived By
Injustice 2
The Wild Eight
Raging Justice
Warriors: Rise to Glory!
Trailmakers
Robothorium
League of Pirates
Archangel: Hellfire
Skyworld

hát, öö :Y

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#121002) i2k válasza cskamacska (#121001) üzenetére


i2k
senior tag

Felesleges vihar a biliben...
A mobiltelefonod többet elárul rólad 7/24.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121003) csaba951


csaba951
veterán

Red Shell lett a gamer berkek legfelkapottabb botránya. Csodálom, hogy itt még szó sem esett róla.

Learn how to block data collection in the Windows hosts file
Én meg is csináltam innen a Red Shell és Someonewhocares.org részeket.

(#121004) tomsolo válasza csaba951 (#121003) üzenetére


tomsolo
őstag

Pár év és mindenhol megy majd a TOR :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121005) FollowTheORI válasza tomsolo (#121004) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

VPN hidetésekkel már most is teli van a net... vicces. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#121006) ayo válasza cskamacska (#121001) üzenetére


ayo
addikt

ez pont most jött ki ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#121007) Kékes525


Kékes525
félisten

Bocs,most látom a "Best buy topic (játékok)" topik nem pörög, ezért ide is beteszem.

Windows 10 (v.1803-as) alá keresnék szép grafikájú (2D + 3D) sakk játékot. Hasonlót, mint ami a Chessmater volt annak idején. Az külön jó, ha tanító funkciója is van. Sajnos a Chessmater egyike sem megy, legalábbis a Facebookon ezt írta nekem az ubisoft:

"Hey! Chessmaster is likely not going to be compatible with newer versions of Windows. You can try running it in compatibility mode: https://support.microsoft.com/en-us/help/15078/windows-make-older-programs-compatible"

Nem muszáj, hogy ingyen legyen.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#121008) FunPro válasza Kékes525 (#121007) üzenetére


FunPro
senior tag

Pörög az, csak nem ilyenekre használjuk! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#121009) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121010) ayo válasza i2k (#121009) üzenetére


ayo
addikt

és mindenkinek boldog summer sale-t

http://jateknaplo.blog.hu

(#121011) Csapoati válasza ayo (#121010) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A 4-5 eurónál, amit elköltök (ennyi van most walleten, meg persze majd a kártyákat is eladom), nem sokat számít. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121012) i2k


i2k
senior tag

Intergalaktikus Sumér Szél. :)))

//egyelőre a leárazások még nem láthatóak, percek kérdése :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121013) i2k


i2k
senior tag

//Oké... anyukádat!

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121014) Csapoati válasza i2k (#121013) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én mindenképp valami hasonló bohóckodásra számítottam, semmi használható cuccra. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121015) gyimger válasza i2k (#121009) üzenetére


gyimger
őstag

Ennyit röhögve, már csak azért is, mert szégyenletesen olcsó volt az alap.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#121016) Kékes525 válasza Kékes525 (#121007) üzenetére


Kékes525
félisten

Senki nem sakkozik? :O

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#121017) gyimger válasza Kékes525 (#121016) üzenetére


gyimger
őstag

Jó is, hogy mondod, hiányzik a Win 7-es sakk, 10-ben nem találtam hasonlót se.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#121018) FunPro válasza Kékes525 (#121016) üzenetére


FunPro
senior tag

Én szoktam, csak komolyabb játékhoz kifejezetten zavaró a 3D, ebből kifolyólag nem is tudom mi a steames felhozatal. Mondjuk a battle vs chess megvan, de az inkább nosztalgia (dos-os battle chess) felelevenítési célt szolgál.

Ha normálisan szeretnék játszani, akkor felmegyek a flyordie.hu-ra, és ott játszok néhány mecset emberek ellen.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#121019) Kékes525 válasza gyimger (#121017) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos ezért keresem, mert az egész jó volt nekem.

Itt találtam programokat: ChessBase Shop De sajnos egyiket sem ismerem.

(#121018) FunPro

Köszi a linket. Itt lehet a Fritzel online játszani: Fritz Online Most kipróbáltam, nagyon profi! A
Decentraleyes Firefox kiegészítőnél ezt az oldalt a kivételek közé kell tenni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#121020) i2k


i2k
senior tag

Winter versus Summer Sale:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121021) ayo


ayo
addikt

szokásos Summer Sale ajánló 40 játékkal, hátha találtok valamit jót :R

http://jateknaplo.blog.hu

(#121022) Crytek


Crytek
veterán

Azé az a sok milla pcs gta 5 csak ért valamit...

RDR2 kommingol pcre

Next PC Upgrade: 2022

(#121023) i2k válasza Crytek (#121022) üzenetére


i2k
senior tag

"Update 2: The programmer has now removed mention of PC from their LinkedIn profile, likely prompted by the attention it’s been getting."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121024) Źşë' válasza i2k (#121020) üzenetére


Źşë'
addikt

far cry 4 gold sztem télen is 24€ volt, és az alapára is ennyi volt, nézegetem már egy ideje, de kb ez a nyári vásár hozza azt ami kb 2 éve votl nyári vásár... 1-2 cím ami olcsóbb, de ez egy halvány lepkefos sale, látszik is a barát aktivitásban h alig vesznek az emberek valamit...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#121025) djculture válasza Źşë' (#121024) üzenetére


djculture
félisten

Legalább nem fenyeget hogy így járunk:

(#121026) Crytek válasza Źşë' (#121024) üzenetére


Crytek
veterán

Mintha valahogy alábbhagyott volna ami korábban tendencia volt hogy 50/75/80/90%-os offok..... Most minden beállt egy szintre és kb nem enged:(

Ezért se lesz soha Far Cry Primalom, GTA 5-öm , ARMA 3-am stb....Kárteleznek már ezek is :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#121027) djculture válasza Crytek (#121026) üzenetére


djculture
félisten

Ami szemét bundle sorszökevényeket megvettél mostanában abból bőven lehetne gta V vagy arma3-ad és far cry primalod. Én is megvettem mindhármat a 123 ezres nettó fizetésemből az évek folyamán cserébe nem vettem 3 éve egy szar 10 forintot se érő bundle csomagot se. Van nyolcvanezer játékod abból ha van 50 olyan ami ér isvalamit akkor sokat mondok. Többi indie szemét.

[ Szerkesztve ]

(#121028) Crytek válasza djculture (#121027) üzenetére


Crytek
veterán

1. Nekem ingyen voltak,de ne kelljen leírnom ismét 345 ezer milliárdszorra
2. Nincs nyolcvanezer játékom ,mert én nem gyűjtő vagyok mint egyesek
3. Találgass tippelgess még hátha valamit eltalálsz :C :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#121029) Csapoati válasza Crytek (#121026) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos 3-4 éve leálltak a nagy leárazásokkal. Elég a hype ilyenkor a vásárláshoz (főleg ha valaki nem is nagyon követi az árakat), több pénz marad a kiadóknak. Akik persze folyton sírnak...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121030) Crytek válasza Csapoati (#121029) üzenetére


Crytek
veterán

Ez a hájp számomra nem létezik. Felőlem lehet valami a világ legjobb és egyetlen db játéka. Ha nem tudom beszerezni hogy nekem ingyen legyen addig nem érdekel.

Next PC Upgrade: 2022

(#121031) smc válasza Crytek (#121030) üzenetére


smc
addikt

Facebookon van sok ingyen játék.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#121032) i2k válasza Źşë' (#121024) üzenetére


i2k
senior tag

"far cry 4 gold sztem télen is 24€ volt, és az alapára is ennyi volt, nézegetem már egy ideje"

Én meg írogatom. Elhiheted azt, amit a táblában látsz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121033) ayo válasza Crytek (#121028) üzenetére


ayo
addikt

azért túlzás az ingyen, mert gondolom raktál bele pár munkaórát :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#121034) Crytek válasza ayo (#121033) üzenetére


Crytek
veterán

Az nem pénz.. Nekem mindegy hogy itthon meló után filmezek/játszok/netezek vagy bizniszezlek...
Utolsó ingyenes évem és ennek vége :( Köcsög paypal miatt

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#121035) i2k válasza Crytek (#121034) üzenetére


i2k
senior tag

Most hirtelen a teljes topik sajnálni kezdett téged...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121036) oriic válasza i2k (#121035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;]

Live-Die-Respawn

(#121037) ayo válasza Crytek (#121034) üzenetére


ayo
addikt

értem, nekem azért ez inkább a megdolgoztál érte kategóriába esik, minthogy ingyen volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#121038) Crytek válasza i2k (#121035) üzenetére


Crytek
veterán

Ó...én sajnállak titetek, hogy komoly pénzeket öltök olyan dolgokba amik ingyen is meglehetnének. Szóval egy percég ne érezd magad kiváltságosnak :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#121039) bon válasza Crytek (#121038) üzenetére


bon
őstag

pl. 1TB-os OneDrive tárhely? Ingyen erősen kétlem. Naprakész legújabb dolgokat tartalmazó office csomag? ingyen kétlem. Csak úgy halkan jegyzem meg, hogy használok office 2016-ot legálisan elég sok licenszt és office 365-öt is jó néhányat, de a programok többet tudnak az office 365 változatban.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#121040) i2k válasza Crytek (#121038) üzenetére


i2k
senior tag

"Ó...én sajnállak titetek, hogy komoly pénzeket öltök olyan dolgokba amik ingyen is meglehetnének. Szóval egy percég ne érezd magad kiváltságosnak"

De te nyugodtan érezd magad annak... Oh, wait...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121041) csaba951 válasza Crytek (#121026) üzenetére


csaba951
veterán

GTA V meg ARMA 3 már van olcsó. A FC Primal viszont tényleg tartja masszívan az akciós árát.

(#121042) Crytek válasza csaba951 (#121041) üzenetére


Crytek
veterán

A neked és másnak olcsó az számomra arany áron van.

Next PC Upgrade: 2022

(#121043) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Mi lenne, ha nem kezdenénk bele a heti szokásos Crytek vs topik cicaharcba? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121044) Źşë' válasza i2k (#121032) üzenetére


Źşë'
addikt

de am én ezt tuti biztosra mondom, csak mert szokásom teljes pakkot venni és nem alap játékot, sztem te benézted a Yetis DLC-vel (és ezt nem akciózták le ha jól emlékszem) - magyarán vaciláltam a 24€ vs 12€között, és a gold ha 15€ lett volna tuti behúzom

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#121045) i2k válasza Źşë' (#121044) üzenetére


i2k
senior tag

"sztem te benézted a Yetis DLC-vel "

Nem, nem néztem be. Kikérem magamnak.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121046) csaba951 válasza i2k (#121045) üzenetére


csaba951
veterán

Pedig de! Rosszul szerepel a téli alapár a táblázatodban. Valamiért az akciós árat írtad be alapárnak. :DDD
Far Cry 4 Gold oldal alján ott price history

(#121047) i2k válasza csaba951 (#121046) üzenetére


i2k
senior tag

Pedig nem.

A kép PS-el van összerakva - két tábláról készült a montázs. az egyik a tavalyi állapot, a másik a mostani (különben össze se tudtam volna hasonlítani nektek), és megmutatom a télit (hátha észreveszed mi a különbség):

Részemről ez a szájkarate lezárva.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121048) cskamacska válasza Csapoati (#121043) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#121049) Źşë' válasza i2k (#121047) üzenetére


Źşë'
addikt

ja. de itt most steam winter/summer saleről beszéltünk vagy nem?! t.k.m akarja megvenni cd keysről

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#121050) i2k válasza Źşë' (#121049) üzenetére


i2k
senior tag

"ja. de itt most steam winter/summer saleről beszéltünk vagy nem?! t.k.m akarja megvenni cd keysről"

Nem figyeltél eléggé...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.