Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82001) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Hardveraprón danih felhasználó már nem árul? Régen rengeteget vásároltam tőle, de msot egy hírdetését sem látok.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#82002) djculture válasza SAABPEPE (#81997) üzenetére


djculture
félisten

Eddig még csak direkt origin meg steameset vettem ott. De ahogy kérdeztem uplay-es se nagy kunszt. Nem lenne a gta5 far cry-on elgondolkodnék de kettőre nincs lé a gta5 meg kell, multizunk vele.

(#82003) SAABPEPE válasza djculture (#82002) üzenetére


SAABPEPE
tag

De a gta 5 csak jövőre jön ha nem konzolra veszed?:)

(#82004) djculture válasza SAABPEPE (#82003) üzenetére


djculture
félisten

Az már mindjárt ittvan január végén lesz most van november eleje, 3 hónap és havonta emelkedik az ára a gta5-nek ezerrel. Már most is 13 eugónál tartunk kezdődött 10990-röl. Már a seasson pass meg a dlc-ket is pedzegetik. Plusz egy új védelmet hogy ne legyen warez, az adott védelmet kifejelsztő cég oldalára kikerült a rockstar logó. Sajnos ahogy hallom a steam-et is el lehet felejteni a dobozos nem lesz steam-es, rockstar csinálja az online szervereket meg mindent. Elég sok lóvéba kerülhet a végén.

[ Szerkesztve ]

(#82005) djculture válasza djculture (#82004) üzenetére


djculture
félisten

Másik az hogy nem biztos hogy jó ötlet pénzért béta tesztelőnek lenni az ubinál, hármassal megjelenéskor játszani se lehetett még tisztán emlékszem. Nemhiszem hogy ez most változna. De nemsokára megtudjuk jövőhéten az unitynél, pár haver előrendelte hogy majd coopoznak de évezred csodája lenne ha megjelenés napján ezt majd megtudják tenni...

[ Szerkesztve ]

(#82006) SAABPEPE válasza djculture (#82004) üzenetére


SAABPEPE
tag

Aha hát biztos lesz nagy gépigénye. Hát ha jól tudom social club drm használja majd , nem hiszem hogy feljebb menne már az ára dlckröl meg nerm hallani még de lehet csak azért mert még a portolást meg az új gent csiszolták :)

Hát én is inkább max csak Crew-nél vállalnám be :) mert ugye ott volt viszonyítási alap :)

[ Szerkesztve ]

(#82007) djculture válasza SAABPEPE (#82006) üzenetére


djculture
félisten

Hát gyanús jelek utalnak rá hogy a sony féle securom új verziója lesz alatta, nem hiszem hogy az oldalon magától tették ki a rockstar logót. Egyébként multis része ugyse érdekel se az unitynek se a far cry 4-nek ugyhogy azokat később is meglehet venni szerintem . Annyi multit is tartalmazó játék van már hogy idő sincs napokig nyomni a multit hogy kifejlessze az ember benne magát. Egy kettővel játszok én is többibe max belenézek.

[ Szerkesztve ]

(#82008) djculture válasza djculture (#82007) üzenetére


djculture
félisten

Ja amúgy a limited far cry 4 meg a limited unity is 8000 alatt van kicsivel indiai originen. Fullos kiadást meg már láttátok ott a képen amit belinkeltem. Az is kérdés hogy mindkettőnél a seasson pass mit tartalmaz. Megéri e a plusz pénzt vagy parasztvakitás mint a hármasnál.
Crew orosz gamersgate-n a legolcsóbb, főleg ha leveszi az ember a 20%-ot megint van új kód.

Mondjuk kérdés az is hogy mindhárom játék kuponos lett, lesz e kupon mert akkor a franckarika se ad ki érte 8-10 ezreket.

[ Szerkesztve ]

(#82009) djculture válasza djculture (#82008) üzenetére


djculture
félisten

Tudtam hogy kihagytam valamit AC unitybe magyar feliratot ne várjatok, nem lesz benne már biztos.
Witcher 3 -on kívül egyelőre nincs is más ami magyarul jelenne meg sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#82010) eami válasza djculture (#82009) üzenetére


eami
addikt

legalább megemelik páran a szótárt is :D

(#82011) Allien válasza Heavyrain (#81975) üzenetére


Allien
veterán

Itt mennyi a minimum, az alap 3 játékért? :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#82012) Csapoati válasza Allien (#82011) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1 dollar.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82013) Mate


Mate
nagyúr

Egyik felhasználó érdekes infót kapott Ubi játékkal kapcsolatban ubi ügyfélszolgálatától. Állításuk szerint nem tudják miért szedte le steam a játékokat. Nincs infójuk arról, hogy visszakerülnek vagy sem.

(#82014) Crytek válasza Mate (#82013) üzenetére


Crytek
veterán

Igen ,biztos vagyok benne hogy egy mezei userrel fognak mindenféle ilyen dolgot megbeszélni emailben..... :W

Next PC Upgrade: 2022

(#82015) Rendo84 válasza djculture (#82009) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ettől nem félek. Ha lehetséges, biztosan lesz rá jelentkező, aki gondol egyet és magyarosítja. :)

(#82016) Mate válasza Crytek (#82014) üzenetére


Mate
nagyúr

Nyilván nem fogják átküldeni a szerződést és azt mondani, hogy látod a 3.2-es pontban nem ért egyet a két cég, ezért kerültek le.

Viszont annyit mondhatnának, hogy: Igen tudunk a dologról, de bővebb tájékoztatást nem tudunk adni.

Elvileg csak UK store-ból kellet volna eltűnnie. Ehelyett mindenhonnan levették. A kérdés, hogy miért.

djculture írta, hogy rockstar is meglepően nagy erőfeszítéseket tesz nem steam-es szerverek és másfajta drm beépítésére és használatára. Remélhetőleg ők maradnak steam-en és nem akarnak saját útjukon járni.

(#82017) Crytek válasza Mate (#82016) üzenetére


Crytek
veterán

Lehet túl sokat kér a pofátlan valve és inkább lassan mindenkinek megéri saját hasonló cuccot csinálni.

Bár ennek az éremnek két oldala van:

- Több milliós "jól bejáratott" steam-es userbázis vs saját új megoldásunk esetleg steam nélkül

Azért UBI részről egy olyan %-os arányra kíváncsi lennék hogy steam vs uplay-es játékuk hol és mennyivel fogyott jobban.

Next PC Upgrade: 2022

(#82018) Mate válasza Crytek (#82017) üzenetére


Mate
nagyúr

Kétlem, hogy előre így tervezte volna ubi. Pont most fejlesztették kicsit az origin-es és steam-es uplay játék indítást.

(#82019) tomsolo válasza Mate (#82013) üzenetére


tomsolo
őstag

Anno ez EA kapcsán az volt a legnagyobb problémájuk Gabenéknek hogy a kiegészítő tartalmakat nem csak steamen lehetett volna megvenni hanem ingame vagy a saját boltjukban - ez milyen szépen visszaköszönt a UBI-s DLC-knél ugye (érdekes, hogy a plebs ezért se a steamet okolja, mert az rendes jó cég) - lásd bioware pontok és társaik... és ez csak egy kis szelete a jó cég által kierőszakolt kívánalmaknak.

(Nekem egyébként fura, hogy Gabenék a nagy cégeket is így szívatják, nemcsak a kis fejlesztőket - kering fenn a neten jó pár történet milyen furcsa húzásaik vannak).

A plebs persze most vonyít mindenért a UBI-t okolja - your wallet is assassinated - mert ne adj isten most uplayt kell használnia a letöltésre***, nem tudja majd giftért berángatni az indonéz boltban vásárolt stuffot etc..

Persze nem akarom a kiadókat se védeni, ők is a saját érdekeiket nézik - kapitalizmus van hello - de nehogy már a steamet kezdjük el sajnálni.

A UBI akkor fogja megszívni ha ezek a játékok szarok lesznek minden más esetben még jól is járnak.

*** ebben rengeteget fejlődött a uplay bárki bármit is mond

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82020) reelc válasza Mate (#82016) üzenetére


reelc
veterán

Saját vélemény, nem csak erre a konkrét esetre.
Előbb-utóbb mindenki többet akar a tortából.
Elsősorban úgy, hogy ne kelljen plussz befektetni miatta, ha ez nem megy, minimális befektetéssel. Ha ez sem megy már, akkor jönnek a radikális lépések.
Hosszú távú dolog, ha csinál egy kiadó saját klienst, nyilván kiszámolták, hogy jobban meg fogja érni, mint hogy továbbra is a Steamen adják el a játékokat. Miért passzoljanak le jelentős %-okat, ha megvan a forrásuk (pénz, szaktudás), hogy csináljanak egy sajátot?
Bármilyen vacakok is lesznek a nagy nevek, bármekkora hibával, az emberek megfogják venni. Majd lehet jön 1-2 nyilatkozat, hogy hibáztunk, blabla, esetleg valaki "lemond", majd 1-2 év múlva jön a következő játék.
A lényeg az, hogy a befektetők bizalma meglegyen, és jó eladások legyenek.

[ Szerkesztve ]

(#82021) Mate válasza reelc (#82020) üzenetére


Mate
nagyúr

A gond ott van, hogy ha mindenki saját kliensel nyomul, akkor töke tele lesz a pc felhasználóknak. Inkább warezol vagy vesz konzolt. 5-6-7 klienst senki nem fog fenntartani.

Legalább lenne az, hogy EA és UBI összefogna. 1 közös kliens, saját játékaik után nem kell fizetni a másiknak és kész. Ezen kívül beengedni más cégeket is és árban steam alá menni. Hamar el lehetne érni, hogy a nagy játékok ott jelenjenek meg. Zöld utas vackok meg steam-en.

Igazából én letojom, hogy Steam, uplay, vagy origin. A lényeg, hogy ne egy 4. hasznavehetetlen klienst kelljen használnom pl. gta 5-nél.

(#82022) tomsolo válasza Crytek (#82017) üzenetére


tomsolo
őstag

> Azért UBI részről egy olyan %-os arányra kíváncsi lennék hogy steam vs uplay-es
> játékuk hol és mennyivel fogyott jobban.

Ezt én megmondom neked: a uplayes.

Dobozosok, preorderek, kuponosok mind-mind uplayesek nem is tudsz venni mást, ráadásul itt hamarabb jelentkeznek az akciók is mint a steameseknél. És ez hatványozottan igaz az első eladási időszakra amikor a nagy dellák folynak be az utána lévő időszak már nem is érdekli annyira a befektetőket.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82023) reelc válasza Mate (#82021) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem saját klienst csak a nagyoknak éri meg fenntartani. Már rendelkeznek is velük.
Ha minden igaz, már van Steam, Origin, Uplay a gépeden. Úgyis felfogod telepíteni a "Rockstar DRM"-et, bármit, mert játszani akarsz, és multizni. Mit érdekli a kiadókat, hány klienst futtatsz a gépeden?

Szerintem nem sok értelme lenne egy "második" Steamnek. Mert kb. azt írtad le.

Amúgy 1000 éves dolog, hogy a legális felhasználó szív mindíg. Csak gondolj bele a Steam előtti időszakba is, egynémelyik lemezes játék milyen védelemmel rendelkezett.

Nem a jövőbeli esetleges 6-7 klienstől kellene, hogy kilegyen a töke a PC-seknek, hanem a bugok, félig kész játékok (véglegesek, nem Early Accessre gondolok), optimalizálatlanság, vacak portok, meg a rakás DLC miatt. A DLC kivételével ezek már a digitális letöltés előtti időkben is jelen voltak.

Ki sem adják a játékot, de lesz ezer DLC, meg Season Pass. Meg a játékban hibák, amik javítását beelőzi a DLC kiadása.

[ Szerkesztve ]

(#82024) Mate válasza djculture (#81905) üzenetére


Mate
nagyúr

Itt most a legolcsóbb a gold? 11K már nem olyan rossz.

(#82025) Crytek


Crytek
veterán

Valami tuti nem régió lockolt GTA 5 nincs jó áron?

Next PC Upgrade: 2022

(#82026) arty válasza tomsolo (#82019) üzenetére


arty
veterán

a plebs jogosan vonyit, hogy ha steamen veszi a játékot, ugya ne kelljen már másik boltban vennie a DLC-t... legyen konekvens a vásárlás MINDENRE - játékra, kiegre, dlcre, stb. szal Gaben elképzelése és persze érdeke (százalék!) egybeesik az én (a vásárló!) érdekével.

PONT ebben fos az uplay és az origin, össze vissza csinál mindent mindenféle szedettvedett játék, pedig ott kiadón belüli mind ... :(

de miről is beszélünk, amikor az egyik kliens 10 éve tudja a system trayt, a másik meg 5 év után kapta meg a TUDÁST - ilyenek után miért kérdés az, h mi a jó a juzernek?? (nyilván a steam, a jó kliens) :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#82027) csaba951 válasza Mate (#82024) üzenetére


csaba951
veterán

Igen! Ez kb. 44 USD/db. A következő legjobb ajánlat a mexikói, de ott már 60 USD/db volt amikor utoljára néztem.

(#82028) Mate válasza csaba951 (#82027) üzenetére


Mate
nagyúr

Sima uplay kulcsot ad, ami gond nélkül aktiválható, ügye?

Originen még sose vettem uplay játékot.

(#82029) csaba951 válasza Mate (#82028) üzenetére


csaba951
veterán

Végül nem vettem meg ezeket, mert nekem mindenképpen Steam-es kell! FC4-et meg is vettem Steam-en! ;] (még korábban) Szerintem ott lesz Origin-en a játék adatlapján a kód, ahogy az EA játékoknál is van.

Amazon USA
Grand Theft Auto V - dobozos változat
59,96 USD. Ezek szerint kb. 59,99 €-s nyitó árra számíthatunk...

[ Szerkesztve ]

(#82030) i2k válasza Csapoati (#81974) üzenetére


i2k
senior tag

4 DLC-hez [ami MP lesz] is sok az 50 dollár/euro. Mi több: rengeteg :)
A STEAM-en jelenleg csak 2 van felsorolva. Úgy meg egyenesen vérlázító.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82031) i2k válasza FollowTheORI (#81989) üzenetére


i2k
senior tag

Minden centje :) :)
[nem]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82032) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

(#82033) djculture válasza Mate (#82024) üzenetére


djculture
félisten

Igen ...
Amugy eddig is csoda volt hogy árultak a steam-en ubis játékokat tekintve hogy az EA és az UBI egymás részvényesei. EA meg már régen elvitte az újabb játékait ..

[ Szerkesztve ]

(#82034) Mate válasza djculture (#82033) üzenetére


Mate
nagyúr

Szia!

Origines far cry 4 gold beszerzésében tudsz majd segíteni? Most épp azon dolgozom, hogy kiszedjem a lóvét steam-ről. Ha sikerül, akkor beszerzem uplay-re a francba :)

(#82035) djculture válasza Mate (#82034) üzenetére


djculture
félisten

Tudni tudok de neked kell megvenni mert originen sajnos nincs gift, amit megveszel rákerül a fiókra.

(#82036) Mate válasza djculture (#82035) üzenetére


Mate
nagyúr

Hú, ezt mennyire nem ide akartam írni :D

Még jó, hogy kulturáltan fogalmaztam :)

(#82037) cikasz válasza reelc (#82023) üzenetére


cikasz
őstag

De ha fent van x darab kliens a gépeden és futnak is akkor iszonyat memórát foglalnak. :(((

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#82038) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

GOG - Ingyen Little Big Adventure

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#82039) djculture válasza ZsZso (#82038) üzenetére


djculture
félisten

Ja éppen néztem én is, kettes részböl meg 75% engedmény van, más játékokból meg 70%.

[ Szerkesztve ]

(#82040) pigster válasza cikasz (#82037) üzenetére


pigster
senior tag

Már csak az a kérdés, miért kellene egyszerre x darab kliensnek futnia.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#82041) reelc válasza cikasz (#82037) üzenetére


reelc
veterán

Ezt én is tudom. De mit tudsz tenni?
Benyeled, vagy nem játszol olyan játékokkal.

(#82038) ZsZso: Köszi az infót, rendes tőlük. Bár már megvan egy nem túl régi Groupees bundliból. Biztosan sokan fognak örülni neki.

[ Szerkesztve ]

(#82042) i2k válasza cikasz (#82037) üzenetére


i2k
senior tag

Nyilván, mindig akadnak kivételek, de: még ebben a gépben is, amiről írok 4 GB RAM van. S ez egy ócskaság.
Vannak olyan játékosok [mert ugye ezek játék kliensek], akiknek 12-16 GB RAM is akad a gépükben... de nem ritka már a 32 és a 64 GB sem.

Szóval, az egyszerre futó kliensek sem esznek meg sok kenyeret. Többet megeszik egy-egy böngésző, amikor 6-10 fület nyitsz le, és futtatsz mondjuk Youtube klipet, vagy tőtikézel.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#82043) djculture válasza Crytek (#82025) üzenetére


djculture
félisten

Nincs értelme előrendelni mert rengeteg a bizonytalansági faktora. Kreditekröl is van szó amit majd az egyik verzióhoz hozzájár a másikhoz meg nem. Előrendelsz egy fos verziót amihez egy fontos dolog nem jár utána meg majd anyázol. Kb a megjelenés hónapjában fognk többet tudni addig előrendelni hazárdírozás

[ Szerkesztve ]

(#82044) Crytek válasza djculture (#82043) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem csak a game kell semmi nem érdekel más hozzá.

Next PC Upgrade: 2022

(#82045) djculture válasza Crytek (#82044) üzenetére


djculture
félisten

Ja értem tehát disznek kell a fiókodra.. Engem idegesítene ha kometekkel kellene végignyomnom a kampányt mert nincs kreditem egy értelmes járgányt venni. Ahogy olvastam erre megy ki az egész kreditezés, meg lesz multi kredit is.

[ Szerkesztve ]

(#82046) SenorGrande válasza huskydog17 (#81967) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Kipróbáltam, remek - first/third person puzzle - játék, nagyon beszippantott. Be fogom szerezni!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#82047) cikasz válasza pigster (#82040) üzenetére


cikasz
őstag

mert fél órát ezzel egy órát azzal másik fél órát amazzal játszol és nem akarsz folyton ki-be lépkedni a kliensekbe :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#82048) Csapoati válasza cikasz (#82047) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miert kene kilepni? Mintha nem futna meg a hatterben par dolog igy is mindenkinel... A belepes is mennyi ido 10 mp? Elfogadok eszerveket a sok kliens ellen, de ezek speciel pont nem azok. A memoriahasznalat sem, a Chrome egy lappal tobbet eszik, mint a klienseim egyuttveve.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82049) Dilikutya válasza djculture (#82045) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én a régebbi GTA részekben küldetéseket teljesítettem, öltem, csaltam, raboltam pénzért. Elég tré, hogy most pénzért pénzt kapsz a játékba. És soha nem okozott gondott, ha fogytán volt a lóvé, mindig van kit megölni. Kocsit meg lopsz... nem tudom, a GTA5-ben lehet-e venni, de minek vegyek, ha sörétessel kiszedhetem a sofőrt, és vihetem ingyen a verdát...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82050) Csapoati válasza Dilikutya (#82049) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szép kis agresszív emberkét faragtak belőled a korábbi GTA-k. ;] :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.