Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101001) maddionmax válasza tomsolo (#100999) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Dirt Rally
Just Cause 3
F1 2015

Ezek voltak 1.51 font/db áron

(#101002) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com/weekly: Focus Home Interactive 2"
* Mars: War Logs
* Space Run
* Pix the Cat
* Yesterday
* Final Exam

Pay more than the average of $4.94 to also unlock!
* Wargame: Euopean Escalation
* Contrast: Collector's Edition
* Game of Thrones
* Cities XL Platinum
* Bound by Flame
* Etherium

Pay $15 or more to also unlock!
* Farming Simulator 2013 Titanium Edition
* Of Orcs and Men
* Cities XXL
* Blood Bowl: Chaos Edition
* Styx: Master of Shadows

Pay $40 or more to also unlock!
* Focus Selection Pack
* 33% off Blood Bowl 2 - Coupons included in the bundle!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#101003) eami válasza djculture (#100980) üzenetére


eami
addikt

dafuq... most kezdtem el játszani vele és néha leesik 40 fpsre r9 270x-el :O :DDD ;]

(#101004) tomsolo válasza eami (#101003) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101005) FollowTheORI válasza tomsolo (#101004) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De rég is volt amikor még bombázott a TR-ben... azóta katasztrófa ahogy kinéz túlságosan megvágta magát. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101006) warcat válasza eami (#101003) üzenetére


warcat
veterán

Ez kifejezetten nvidia cím már, nem keverendő a korábbi résszel,váltottak amdről

EA: It's in the crate!

(#101007) djculture válasza eami (#101003) üzenetére


djculture
félisten

Azt mondják pár óra után 10 giga ramot képes bezabálni:)

(#101008) Lackki válasza maddionmax (#101001) üzenetére


Lackki
senior tag

Witcher 3 is! :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#101009) eami válasza djculture (#101007) üzenetére


eami
addikt

legalább hagy még akkor szabad RAMot :) amúgy majdnem 2 óra hossza után most dobott egy hátast a játék. kívánics vagyok mennyi mentést buktam :P

(#101006) warcat: tudom, csak arra céloztam hogy a monitorok jó része amúgy sem tud 60fpsnél többet. Így ha a drop 40fps akkor az azért annyira nem szar egy ilyen "régebbi" kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#101010) djculture válasza cyberkind (#100979) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest a topikban olvastam hogy te is szépen kínlódsz a játékkal... Na itt jön elő hogy az ilyen videoknak nem szabad hinni mindenki a saját gépén tapasztalja meg hogy még is elég gépgyilkos a játék, de ez már az nvidia oldalán is prezentálva volt. 970-el ne nagyon akarj full beállitással nyomni ez nem gta V..

[ Szerkesztve ]

(#101011) cyberkind válasza djculture (#101010) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ez az, pedig az elején, konkrétan amíg nem értem be erre a soviet pályára 2x annyi fps-em volt, és ahogy írtam, már lassan jön a medium beállítás hogy meglegyek 60 fölött, ez most nem tudom mi, de még a Batman is jobb volt.
280x-en very high-on megy, itt nálam tuti valami más lesz a gond.

Ez abszolút nem full, meg az se amikor először toltam, és csak Full HD, + szerintem a Gta 5 minden téren jobb.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101012) djculture válasza cyberkind (#101011) üzenetére


djculture
félisten

Most megyek én is érte a postára de én a nyamvadt gépemmel eleve lowon fogom nyomni, de nekem ez is elég :D Amúgy már irtam amott hogy eleve dx12 motorral jött volna ehelyett lett nvidiás middleware szrokkal telepakolt dx11-es förmedvény, ahhoz képest még nem is annyira rossz..

[ Szerkesztve ]

(#101013) micafighter válasza djculture (#101012) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rá se ránts majd valamelyik haverodnál/ügyfélnél kitolod maxon ;) :DDD

Amugy ha eredeti terv dx12 volt akkor végül miért nem azzal jött, lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

(#101014) Dilikutya válasza micafighter (#101013) üzenetére


Dilikutya
félisten

Biztos az Nvidia kártyák azt nem ismerik. ;]
Jó, ez trollosan hangzott. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101015) djculture válasza micafighter (#101013) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudni csak azt hogy a magyarázat szerint a dx11 leképezőnek jobb a teljesítménye ezért ez maradt benne, a dx12-t később ígérik.

(#101016) SpongyaBob válasza micafighter (#101013) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Amugy ha eredeti terv dx12 volt akkor végül miért nem azzal jött, lehet tudni?

Na vajon miért? Nem nehéz kitalálni..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#101017) micafighter válasza SpongyaBob (#101016) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha találgatni szeretnék akkor nem kérdeztem volna ;)

djculture: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#101018) cyberkind válasza micafighter (#101017) üzenetére


cyberkind
félisten

Buzi Nvidia és kész, mi más lehetne? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#101019) micafighter válasza cyberkind (#101018) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igaz, hogy is lehettem ennyire tudatlan hogy ez nem jutott eszembe :DDD

Amúgy ez jutott eszembe először ;]

[ Szerkesztve ]

(#101020) SpongyaBob válasza micafighter (#101017) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az AMD jobban szereti a DX12-t, ez pedig egy nv szponzorált játék.

(#101021) Crytek de most őszintén ha belegondolsz mi érdeke lett volna beletenni a DX12-t a játékba az nvidiának? :U

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#101021) Crytek válasza SpongyaBob (#101020) üzenetére


Crytek
veterán

Igen csak ez lehet. Mert 567 db másik game van AMD-s ami már dx12-es ugye? JA NEM! Hagyjuk már ezt az urban legendet.

Next PC Upgrade: 2022

(#101022) micafighter válasza SpongyaBob (#101020) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi a választ, egy ideje nem követem a dx12: amd vs nvidia történetet így tényleg csak találgatni tudtam volna most.

Crytek:
Szerintem annyira nem elképzelhetetlen az a szituáció hogy a dx12 kódot nem sikerült úgy megírniuk hogy jobb legyen nvidian a javulás dx11röl, ezért inkább pofoznak még a dx12ön és kiadták dx11el.

[ Szerkesztve ]

(#101023) micafighter válasza Crytek (#101021) üzenetére


micafighter
nagyúr

Dupla

[ Szerkesztve ]

(#101024) cskamacska válasza djculture (#100997) üzenetére


cskamacska
addikt

Cserébe a másik játékuk, a Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence egész korrekt.

Kb félúton Total War és Europa Universalis/Sengoku között, japán vagy teljes angol szinkronnal, összes konzolos DLC-vel, bugok nélkül. Ráadásul zakciózzák is, 3 hónappal kiadás után már kapott egy -50%-ot a Holiday szélen.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#101025) arty válasza Crytek (#101021) üzenetére


arty
veterán

valszeg nem akartak annyit belefeccölni a pécéportba (pénzt)

ha esetleg jól fogy (nagyon jól!), akkor rááldozzák még azt az X munkaórát...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101026) Crytek válasza SpongyaBob (#101020) üzenetére


Crytek
veterán

Engem nem érdekel kinek milyen érdeke van.

Se NV se AMD DX12-es cucc nincs még csak az az Ash szingularitis förtelmes fosadék. Innentől kezdve bár nv /amd -re mondani hogy jobb dx12-ben mint a másik mivel semmi nem bizonyit egyelőre semmit se.
És nagyon úgy néz ki még jó ideig nem is jön semmi amibe dx12 lenne. A beígért dx12-es patchek korábbi játékokhoz érdekesen azok se jönnek.
Ez a dx12 jelenleg olyan mint az UFO-k beszélgetnek róluk valakik látták is de bizonyítva nincs még :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#101027) sto1911 válasza cyberkind (#101011) üzenetére


sto1911
veterán

A Crysis 1-nel is mekkora orom es boldogsag volt, hogy a dzsungelben megvolt a 60 FPS annak idejen, es ez egeszen addig tartott, mig be nem jottek a havas palyak :D

(#101028) djculture válasza arty (#101025) üzenetére


djculture
félisten

Az tuti hogy jólfog fogyni mert amúgy meg szórakoztató mint az előző is, ellentétben a Division-nal ami szépen lassan megint ubiféle óriási bukás lesz. Nem hiába nem olyan béta van most mint a crew-ből hogy bárki játszhatott vele:)

[ Szerkesztve ]

(#101029) Dilikutya válasza sto1911 (#101027) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kinek volt 2007-ben 60 fps a Crysis? Meg milyen felbontásban? :)
A CPU egy Core 2 Quad Q9450 volt a tesztkonfigurációban. Szerintem ma sincs meg mindenen a 60 fps. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101030) Crytek válasza Dilikutya (#101029) üzenetére


Crytek
veterán

VGA teszt miatt nemrég toltam újból.
FHD minden csutka max:

átlag: 90 fps
min: 28

Ez a teljes végigjátszás átlaga illetve az egész game során valaha látott legalacsonyabb fps.

Next PC Upgrade: 2022

(#101031) Csapoati válasza Crytek (#101030) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért az a 28 durva... 8 éves játék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101032) Crytek válasza Csapoati (#101031) üzenetére


Crytek
veterán

Már meg nem mondom melyik pályán volt. De ha nem fut a végigigjátszás alatt a fraps és nem nézem az fps értékeket halomba hidd el nem veszed észre.
Szerencsére a Crysis anno ilyen szempotból félemetesen jó engine volt. Akkoriba 8800GT-vel szüttyögtem vele és csakazért is very higon toltam és ennél a játéknál 19-21 fps is totál folyamatos.

Next PC Upgrade: 2022

(#101033) Dilikutya válasza Crytek (#101032) üzenetére


Dilikutya
félisten

Olyan engine nincs, ahol a 19-21 fps-t folyamatosnak látod. Én sem ragaszkodok a 120 fps-hez, a 60-hoz se, de azért stabilan legyen meg a 30. Olcsóbb gépen, nyilván egy félmillióson ha megvan a 30 fps, az a játék szarul van megírva. 21 fps még kevés, még a fizikából tanult másodpercenkénti 25 képkocka sincs meg, ezt semmilyen engine nem fedi el, pláne egy akciójátékban. Egy körökre osztott stratégiánál még elmegy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101034) djculture válasza Csapoati (#101031) üzenetére


djculture
félisten

A durva az hogy manapság a legtöbb játék nem éri el ezt a grafikai szintet se közben a gépigényük ötször nagyobb.

(#101035) Crytek válasza Dilikutya (#101033) üzenetére


Crytek
veterán

Ezer évig fos gépeim voltak hidd el ÉN el tudom dönteni hogy pl egy Witcher 3nál nagyon látványos volt amikor 19 fps-el ment gtx 460-al mert éreztem láttam mindennen nem csak a fraps értéken hogy ez bizony akad.
Crysisnál meg pont hogy a frapsot bámultam mert nem hittem el hogy 20-21 fps és nem akad.
De nyilván ez is olyan mint minden más embere válogatja látod-e vagy sem.

Én mivel most még hónapokig frapson + fps értékeken fogok élni tudom magamról miket látok és miket nem.

Next PC Upgrade: 2022

(#101036) Dilikutya válasza Csapoati (#101031) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 90 se sok, ha így nézzük. Bár a Crysis talán még nem támogatott többmagos processzorokat (64 bitest talán igen), gondolom, a modern videókártyák se sokat segítenek rajta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101037) FollowTheORI válasza djculture (#101007) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ebben mondjuk ma már semmi meglepő nincs szerintem... :)

16GB alap kell legyen egy high end gépben egy high end játékbeállításhoz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101038) FollowTheORI válasza Crytek (#101030) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ez a vége felé lehetett az anyahajón... ott van egy jelentősebb belassulás. :)
Egyébként ritka sz*rul skálázódik a játék, ezért bármilyen gépet teszel alá, akkor is lesznek vele itt ott problémák.
Javítottak rajta kicsit a Crysis Warhead-re, de sosem heverte ezt ki... szerintem a 2. és 3. rész sem skálázódik igazán jól, aláteszel egy 2-3x gyorsabb cuccot és akkor sem javul annyit.

(#101034) djculture

Ez tényleg durva... de ezt a konzoloknak köszönhetjük elsősorban.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101039) sto1911 válasza Dilikutya (#101029) üzenetére


sto1911
veterán

8800GT-m volt, proci vmi ketmagos C2D, 1Ghz tuninggal, meg valami ilyesmi felbontassal, lehet eggyel nagyobb. Akkor ugyan nem mertem, de erzesre megvolt az 50-60, egeszen addig, mig el nem ertem a havas reszhez, ahol is inkabb a 30-at verdeste, alulrol.

(#101040) Dilikutya válasza sto1911 (#101039) üzenetére


Dilikutya
félisten

2007-ben ez egy igen szűk réteg volt szerintem, mégis csak egy 8800GT. Meg az 1024*768 szerintem akkor is ciki volt már ilyen gépeknek, szóval olyan jónak azért nem mondanám. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#101041) sto1911 válasza Dilikutya (#101040) üzenetére


sto1911
veterán

Nem mondtam, hogy olyan komoly gepem volt, csak arra reagaltam, hogy azert, hogy a jatek egy szelete jol fut, nem biztos, hogy vegig olyan teljesitment fog tartani. Es erre a Crysis volt a peldam, azzal tapasztaltam ilyen merteku elterest.

(#101042) arty válasza Crytek (#101032) üzenetére


arty
veterán

" 19-21 fps is totál folyamatos."

nem. a crysis esetén sem.
és hidd el, én tudom: pár napja toltam le a 360as verziót, az meg igen gyakran "száguldott" ekörül.

és ilyenkor már az irányítás is "kellemesen" lagol, nem csak a látvány szar (hiába a blur, ennyire alacsony frémnél már az se segit, de egy fix30al csodát művel)

anno a pc-s crysis miatt volt több kártyám (hd2900 hd3850 8800gt 9600gt hd4850), egyiken se futott jól :(
értsd: high-on sokszor 30 alatt ... márpedig high alatt a graf minőség iszonyat nagyot esett, az nem is lehetett opció .... :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101043) djculture válasza cyberkind (#101011) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem amd-n egy csomó effekt meg se jelenik más magyarázat nem lehet hogy 5850-en röhögve játszom vele igaz médiumra vettem le, high beállitásban akart indulni.

(#101044) micafighter válasza djculture (#101043) üzenetére


micafighter
nagyúr

Vagy csak tudsz valamit amit mi nem. :DDD Kivele ;]

[ Szerkesztve ]

(#101045) arty válasza djculture (#101043) üzenetére


arty
veterán

"médiumra vettem le"

ennyi a magyarázat.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#101046) warcat


warcat
veterán

Egyébként Tomb Raiderrel kapcsolatban azt írják,hogy super sampling AA-t(SSAA) villámgyorsan ki kell lőni,rengeteg erőforrást zabál értelemszerűen.

EA: It's in the crate!

(#101047) tomsolo


tomsolo
őstag

Dragons Dogma - 19,49$/EUR

Grand Theft Auto V - JAN-COUPMAIL-HOT20 kuponnal 28.31€

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#101048) Crytek válasza warcat (#101046) üzenetére


Crytek
veterán

Valaki talált olyan tesztoldalt ahol 4x SSAA is be van löve? Kíváncsi vagyok mennyit menne a 980Ti.
Sajnos XT-on sincs olyan még :(
Én meg ugye nem tudom tesztelni most, majd csak 3-4 év múlva amikor ezres lesz a game :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#101049) warcat válasza Crytek (#101048) üzenetére


warcat
veterán

Elvileg az az opció fekteti meg még a 980Ti-t i és a kikapcsolása hatalmas gyorsulást okoz,de nem tudom ellenőrizni,csak fórumon írták,gondoltam érintetteknek segítség lehet.

EA: It's in the crate!

(#101050) Crytek válasza warcat (#101049) üzenetére


Crytek
veterán

Én tudom mivel a Metro 2033 Reduxban is 2x fps-ig csökken pár helyen a game. Csak itt most érdekel mennyire. Mondjuk mire játszom majd ezt pc-n már pascal 3-am lesz :C

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.