Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) DeFranco válasza BigBlue69 (#24997) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem rossz, nem rossz :C

(#25002) Rent válasza Vasinger! (#25000) üzenetére


Rent
senior tag

Hát hogy visszautalják az árát az egésznek de nem foglalkoznak vele, hogy mit aktiváltál már be belőle. De én abban bízom, hogy mielőbb odaadják azt a 4 kulcsot.

(#25003) sagem válasza Rent (#24996) üzenetére


sagem
addikt

Pedig a Steam törli a kulcsokat, ha kérik, volt már tömeges kulcstörlés többször is, igaz nem elírt árak miatt.

De szerintem holnapra elválik, hogy mi lesz, az a levél amit bemásoltak a nem aktivált kulcsoknak szólt, ami meg szerintem érthető is. A beaktivált példányokról még semmi szó nem esett, szóval lehet, hogy nem is babrálják őket, szóval felesleges előre rugózni a dolgon :K ;)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25004) Amershan


Amershan
csendes tag

Nem tudom biztosan de én is úgy tudom, hogy az internetes boltokat törvény szabályozza. Innentől kezdve EULA bármit írhat. Ha tőlem visszavennék refounddal akkor írok egy szép levelet a supportnak az ide passzoló paragrafust idézve. Majd utána megnézem mi lesz a válaszuk.

(#25005) Zsolty001 válasza DeFranco (#24971) üzenetére


Zsolty001
tag

Eszem ágában sincs megkövezni, de talán nagyon jóhiszeműen látod a dolgokat. Ez itt üzlet. Ők ezzel keresnek sok pénzt, hogy játékokat árulnak, ha elrontanak valamit, akkor viselniük kell(ene) a következményeit. Vannak ezen a piacon más szereplők is, akiknél érdekes módon nem láttam ilyen bakit, a GG meg már a sokadik játékot nem tudja beárazni. Nekem csak az nem tetszik, hogy a sorozatos hibák után amiket elkövettek széttárják a kezüket. Nyilván beszólt nekik a kiadó, hogy ez már egy kicsit sok.

(#25006) ForRedGlory válasza Vasinger! (#25000) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez a vége lenne az adok is, meg nem is... a káposzta is megmarad, a kecske is jól lakik. Ezt azért vállalhatnák. Nagyon kíváncsi leszek a végére, hogy ebből mi fog kisülni.

(#25007) stevve válasza Rent (#25002) üzenetére


stevve
nagyúr

Azt tudom elképzelni én is, hogy a még nem aktivált úgy marad, az aktivált meg szintén aktivált és visszakapod az árát. Ez már bizonyos fokú enyhítés lenne tőlük. De ez az eladás utáni árváltoztatás és visszalépés továbbra sem tetszik nekem. :(

(#25008) darkling


darkling
tag

Sziasztok!

Van ez a 2 pakk az Amazonon:
Desert to Sea
WTF

1.-ből a Spec Ops, 2.-ból a Darkness kellene nekem. Valamelyiket megvenném 5.4 usd-ért, kell-e esetleg valakinek Bioshock 1-2, vagy a DNF, Borderlands GOTY? Kb. 400,- Ft/játékra jön ki.

Why is a soap bubble round?

(#25009) bullseye


bullseye
addikt

Szerintem nem mindegy, hogy el*ták, vagy valaki "viccelt". Mert ha valaki direkt csinálta (felmondtak neki és bosszút állt, hakkerkodott, mittomén), akkor jogos, hogy nem teljesítik. De ha a saját hülyeségük, mert rossz helyre rakták a tizedesvesszőt, akkor vállalniuk kellene a következményeit és passz.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25010) ollie válasza Rent (#24996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig én is jártam már úgy, hogy Steam kulcsot visszavontak. Semmiből nem áll az eladónak.

***

(#25011) #57919488 válasza sagem (#24998) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem meg jogilag pont nem mert a fogyasztói törvényeket egy bolt/shop sem írhatja felül az EU-ban.
A fogyasztóknak is vannak jogaik csak vagy nem ismerik őket vagy elnéznek felette a termék árát illetően mert nem érné meg az miatt problémázni a kis összeg miatt.

szerk:
Az biztos, hogy egy Borderlands 2 játék miatt ezzel én se foglalkoznék mert nem ér annyit az egész, vigyék azt kész a pénzt meg úgyis visszaadják.

[ Szerkesztve ]

(#25012) Rent válasza bullseye (#25009) üzenetére


Rent
senior tag

Gondolom arra megvan a policy-uk, hogy mely alkalmazott mihez fer hozza es milyen felelosseget vallal, es ha kirugnak valakit akkor kinek kell torolnie a hozzafereset mennyi idon belul, meg gondolom ilyet nem 1 ember hagy jova. Ez 100% hogy benazas volt.

(#25013) viharhozo válasza Vasinger! (#24985) üzenetére


viharhozo
addikt

Latom magam elott az 5 eurohoz tartozo Paypal fee-k miatt inditott lawsuitok millioit.

Nem bonyolitjak ezt tul, aki kapott kulcsot, annak marad, aki meg nem kapott, az visszakapja a penzet.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#25014) Rent válasza ollie (#25010) üzenetére


Rent
senior tag

Volt rola hivatalos nevre szolo szamlad egy "hires webshoptol" hogy vetted mikor mennyiert? Persze en elhiszem hogy forumon a vevo tudtan kivul lopottat eladnak es kesobb azt torlik, de itt lopas, csalas nem tortent.

(#25015) bul07 válasza Vasinger! (#24992) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt ne mond nekem hogyha úgy járnak ell hogy aktivált kulcsokhoz nem nyúlnak, és viszaküldik a vételárat, akkor soha nem fogsz tőlük vásárolni jöjjenek elő bármilyen akcióval is

De mindegy is majd döntenek hogy hogy járnak ell

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25016) ayo válasza BigBlue69 (#24997) üzenetére


ayo
addikt

elegge pro lett. kb jobb mint a wintersale:

en is frissultem:

http://jateknaplo.blog.hu/2012/12/19/humble_indie_bundle7

http://jateknaplo.blog.hu

(#25017) DeFranco válasza bul07 (#25015) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért arra kiváncsi lennék, de lusta vagyok visszakeresni, hogy például azok közül hányan tépik a balklikket egy szimpatikus flash sale-re idén, akik anno a steam biztonsági baki kitörésekor remegő ujjakkal húzták le a steam loginjukat a csatornába.

(#25018) ollie válasza Rent (#25014) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen legálisan, hivatalos viszonteladótól vásároltam, számla is volt róla. A gond az volt, hogy a bankom csalásra hivatkozva (2x egyás után vettem meg ugyanazt) visszavonta a második tranzakciót. A shop meg a küldött Steam kulcsot letiltatta a Valve-val. Szóval ez semmiből nem áll az eladónak.

***

(#25019) wwenigma válasza Rent (#25014) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En is aggodnek ha a 2,5k-ért eladott kulcsaim hirtelen semmissé válnának, szóval megértelek.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25020) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Na, nekem most jött meg a refund, úgyhogy részemről semmi gond, megy az élet tovább.

(#25023) Rent: nem, én már nem kaptam kulcsot

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#25021) Rent válasza ollie (#25018) üzenetére


Rent
senior tag

Ott vissza lett vonva a masodik tranzakcio, az olyan mintha adtak volna kulcsot utana meg visszavontad az utalast. Ott jogos, mert lehetett mire hivatkozni. De itt ki lett fizetve, es nem lett visszavonva.

(#25022) Blaise válasza wwenigma (#25019) üzenetére


Blaise
veterán

Érdekes, hogy szinte minden nyerészkedő jegelte vagy levette a hirdetését :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25023) Rent válasza Wizard of Oz (#25020) üzenetére


Rent
senior tag

Akkor sok jora nem szamithatunk. Aktivaltal be belole steamen barmit?

(#25024) wwenigma válasza Blaise (#25022) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En csak azt sajnalom hogy azok is megszivjak akik joszivuen bekerulesi aron adtak oda.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25025) viktor82


viktor82
őstag

Megvásároltam a Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier 2példányban viszont kulcsot nem kaptam vagy csak nem találom az lehetséges?gamergate-ről van szó

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#25026) csaba951 válasza bul07 (#24991) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem tévesen gondolod így. Még ha a szabályzatuk lehetővé teszi is, hogy visszavegyék, nagyon rá fognak erre fázni, ha nem tartják magukat a felvett és kifizetett rendelések teljesítéséhez. A Facebook / Twitter oldalukat tele fogják szemetelni az elégedetlen vásárlók (több tízezer ember!), hogy ez mennyire megbízhatatlan cég! Gyakorlatilag ezzel a mai világban simán meg lehet buktatni egy céget!

Én türelemmel hajlandó vagyok várni 2-3 hetet, de most már csak azért is ki fogom belőlük a kifizetett játékot!

Őket sem nagyon érdekelné, ha én most azt mondanám, hogy elégedetlen vagyok a korábban vásárolt játékaimmal, inkább adják vissza a pénzt! Természetesen nem adnák vissza, csak azért mert utólag kitalálom, hogy nem tetszik a játék. Na, erről kezdve engem sem nagyon érdekel, hogy a rendelésem teljesítése nekik anyagi veszteséggel jár. A rendelés felvételekor, és a fizetés elfogadásakor is lehetőségük volt elállni az üzlettől. Nem tették meg, sőt mind a kétszer jóváhagyták!

(#25027) ollie válasza viktor82 (#25025) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért kaptál volna kulcsot? Sehova nem regisztrálható.

***

(#25028) ollie válasza csaba951 (#25026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hiába hőbörögsz, nincs igazad.

***

(#25029) Niczo válasza ollie (#25027) üzenetére


Niczo
senior tag

De igen, uplay-re :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#25030) viktor82 válasza ollie (#25027) üzenetére


viktor82
őstag

Nem uplay-es?és az egyik nem tudnám átruháznivalakire? :W

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#25031) sagem válasza csaba951 (#25026) üzenetére


sagem
addikt

Nem hiszem, hogy több 10ezer ember reklamálna, de ha igen, akkor meg tökre érthető, hogy visszacsinálják, több 10ezer ember esetében..számold ki mennyi a veszteség..Inkább az arcvesztés, mint a csőd..:)

Hazai példa: Digi vs Discovery, már nem mai ügy, de még mindig szállingózik a Digi FB lapjára a "vissza a Discoveryt" közönség, viszont a kezdeti asztalveréshez képest már alig-alig. Pár nap múlva kitesznek pár ütös akciót és mindenki elfelejti a bakit, te is fogsz még náluk vásárolni, ha jó ajánlatuk lesz, nem?:)

Azt még hozzátenném hogy a jövőben valszeg náluk is be lesz vezetve hogy egy ember mennyi akciós csomagot tud majd venni..

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#25032) BigBlue69 válasza ollie (#25027) üzenetére


BigBlue69
őstag

És Ubi-ba csak kulccsal fogja tudni indítani..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25033) Blaise válasza wwenigma (#25024) üzenetére


Blaise
veterán

Engem az idegesít a legjobban, hogy szinte csak olyanok hőbörögnek itt dülledt szemmel, akik karvaly módon arra vártak, hogy felrakják négyszeres áron az apróra a felesleges példányokat, és gyakorlatilag erről szól ez a topic egész nap, nem pedig arról, ami eredetileg a célja.

[ Szerkesztve ]

(#25034) Wolverine válasza #57919488 (#25011) üzenetére


Wolverine
félisten

Megsúgok neked valamit: minden webes üzlet úgy írja meg az EULA-ját jogászok segítségével, hogy az betartsa a vonatkozó törvényeket. Ez alól biztosan nem kivétel a Gamersgate sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25035) stevve válasza csaba951 (#25026) üzenetére


stevve
nagyúr

Az egyetlen piszkos dolog ebben az, hogy már eladott termékek árát vonták vissza (illetve gondolom nem sikerült elég jutányosan kisírni a gyártótól a kulcsokat) - ezen lehet háborogni egyedül. Az már elég nyilvánvaló, hogy termékkulcsot nem fogsz kapni tőlük, csak ha épp megveszed a mostani áron.

(#25036) Asbee


Asbee
veterán

Már megjött nekem a mail a refundról. Paypallnál kb mennyi idő szokott lenni míg visszaér a pénz?

[ Szerkesztve ]

(#25037) maross


maross
veterán

Bethesda pack-ert a penzt most utaltak vissza...a 2 4-pack border eltunt az inventorybol, paypal refund meg nincs, gondolom lesz :). Meg mindig fenntartom, hogy idiotak dolgoznak ott, hgoy ezt nem tudjak 5 perc utan leloni, ha nem promobol csinaljak..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25038) ollie válasza Niczo (#25029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor tévedtem.

***

(#25039) viktor82 válasza BigBlue69 (#25032) üzenetére


viktor82
őstag

Ezt olvasható a játék könyvtárban

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#25040) Rent válasza Blaise (#25033) üzenetére


Rent
senior tag

Nem nem vártam arra egyáltalán, 2 órát küzdöttem (persze ha rámcélzol egyáltalán) mire sikerült megvennem. Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy vadidegeneknek majd 700ft-ért fogom odaadni a borderlands2-őt? Haveroknak ingyen odaadtam volna, de megvolt annak akit érdekelt. Bár úgy érzem 2,5-ért is durván baráti lett volna a bolti 9k-hoz képest. (főleg hogy 3k alatt 1db ot nem találtam phn) Ha 1500-at írtam volna is lett volna aki beleköt, mert neki nem sikerült lecsapnia rá. Semmi gond ez van, de akkor érezném talán jogosnak a felvetésedet ha 7k-ra raktam volna fel, bár úgy gondolom az se nagyon tartozna a vevőn és az eladón kívül másra. :))

[ Szerkesztve ]

(#25041) bul07 válasza csaba951 (#25026) üzenetére


bul07
nagyúr

Aki kicsit is nyomköveti az tudja hogy elárazás történt aki meg nem követi nyomon annak meg mindegy hogy ki mit ír
Facebook / Twitter párost pont nem tartom hiteles forrásnak mert az elégedet vevők közül kevesseben írkálnak, így nem a valós képet muttatják(én egyikkre se vagyok regisztrálva, vagyis a fb-re van egy kamu regem)

De az idő majd eldönti a sorsukat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25042) tupacamaru válasza Rent (#25040) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én 500-ért adtam volna egyet, lehet hogy velem nincs minden rendben? :U :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#25043) ForRedGlory válasza maross (#25037) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem is eltűnt, csak a gift maradt meg egyelőre :DDD
Küldtem magamnak egy giftet poénból, remélem elfelejtik elvenni :D (bár nem valószínű)

(#25044) Rent válasza tupacamaru (#25042) üzenetére


Rent
senior tag

Hát ha én 500-ért adtam volna oda ráfizetés lett volna. Lehet nem is velem volt a baj. De már kár keseregni azon mi lett volna ha, mert nem lesz itt semmi sem :D

(#25045) ollie válasza Rent (#25040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a szomorú, hogy te normálisnak tartod azt, amit leírtál.

***

(#25046) #57919488 válasza Wolverine (#25034) üzenetére


#57919488
törölt tag

Én ezt tudom nagyon jól. Amúgy meg ez mondhatni olyan mint mikor egy online játékban valaki kihasznál egy hibát és ezáltal előnyhöz jut. Ennek kihasználása akár account tiltást is eredményezhet mindegy, hogy netes áruház vagy játékról van szó.
Persze ez is kizárólagosan(!) csak akkor él ha fel van tüntetve :U

(#25047) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv all

HA valakinek maradt meg Border 2 key akkro 1-2 akar 3db ra is vevo lennek amennyiben hasznalhatoak lesznek es nem huzzak vissza oket..
az eladotol csak egy pm et kernek mert itt a mai nap tobb mint 300uj hsz irodott.. :)
persze ertem h miert..

:R :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#25048) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Azért én még mindig Tudnák venni egy 4-es packot 10 euroért.xD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25049) Rent válasza ollie (#25045) üzenetére


Rent
senior tag

Nem mondtam hogy normálisnak, de nem földtől elrugaszkodottnak tartom avagy haszonszerzésnek karvaly módra vagy nevezzük bárminek, mert az szerintem túlzás.

Én még amúgy levelet nem kaptam refundról, librarymban meg ott vannak. :) Vagy nem kerültem még bele az első szórásba.

[ Szerkesztve ]

(#25050) tupacamaru válasza BigBlue69 (#25048) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem mersz. ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.