Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126001) gejala válasza arty (#125996) üzenetére


gejala
őstag

Én még annyit hozzátennék, hogy WD 2 témáiban kicsit megelőzte a korát. 2016-ban csak megmosolyogtuk azokat a missionöket, hogy például a helyi Facebook szatíra cégen keresztül próbálják a választásokat befolyásolni vagy hogy a házi okosrobotokat gyártó cég eladja a begyűjtött otthoni személyes adatokat. Aztán eltelt 2 év és hova jutottunk? :O

[ Szerkesztve ]

(#126002) gejala válasza gejala (#126001) üzenetére


gejala
őstag

Még egy adalék. Az intro video megjelenéskor még csak egy menő kezdés volt, de most már napról-napra egyre valóságosabb.

(#126003) i2k


i2k
senior tag

"Continue your Hacker's journey with several hours of additional mission content, new co-op difficulty modes, outfits, vehicles, and many other customization items. All at one great price with the Watch Dogs® 2 Season Pass.

DLC 1: T-Bone Content Bundle. Get the style and the swagger of legendary hacker T-Bone Grady with his car and outfit, and discover a new co-op difficulty mode.
DLC 2: Human Conditions - Hack your way through several hours of additional mission content in three new World Stories, and uncover San Francisco's biggest scientific scandals
DLC 3 - No Compromise. Experience an all-new World Story which mixes Marcus up in the seedy underbelly of San Francisco - and gets him in the crosshairs of the Russian Mafia. Also includes a new co-op mode.
Root access bundle including a full set of outfits, car, drone and gun items, and the Zodiac Killer mission.
Psychedelic Pack to customize Marcus' outfit, weapon, drone and car in the wackiest style."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126004) tomsolo


tomsolo
őstag

Hungary Theme - Atomic (Civilization 6 OST Preview) | Hej Dunáról fúj a szél; Cinege, Cinege

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#126005) i2k válasza tomsolo (#126004) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem tecccccik.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126006) arty válasza gejala (#126001) üzenetére


arty
veterán

:R

---

Mortal Kombat Arcade Kollection - 875 ft (PS3-ra! picit offtopik, de 8 éve várok erre a pillanatra :D UK account + magyar bankkártya kombóval zsákolható, magyar sztórban nincs - nekünk ez nem jár.)

de akciós az Ultra Street Fighter 4, a Street Fighter X Tekken, az SF Alfa, az SF3 3rd strike is, a Tekken6 és a Tag Tournament 2, Soul Calibur 5 is, ha valaki sajnálja a lemezesekre a többszörös árat és esetleg nincsenek meg...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#126007) i2k


i2k
senior tag

http://www.capcom.co.jp/ir/english/finance/million.html: Capcom Platinum Titles (as of December 31, 2018)

01 -- Jan 2018 -- Monster Hunter: World -- PS4/Xbox One/PC/DL -- 11.9 (millió példány)
02 -- Mar 2009 -- Resident Evil 5 -- PS3/Xbox 360/DL -- 7.4 (millió példány)
03 -- Oct 2012 -- Resident Evil 6 -- PS3/Xbox 360/DL -- 7.2 (millió példány)
04 -- Jun 1992 -- Street Fighter II -- SNES -- 6.3 (millió példány)
05 -- Jan 2017 -- RESIDENT EVIL 7 biohazard -- PS4/Xbox One/PC/DL -- 6.1 (millió példány)
06 -- Jan 1998 -- Resident Evil 2 -- PS -- 4.96 (millió példány)
07 -- Dec 2010 -- Monster Hunter Freedom 3 -- PSP/DL -- 4.9 (millió példány)
08 -- Nov 2015 -- Monster Hunter X (Cross) -- 3DS/DL -- 4.3 (millió példány)
09 -- Oct 2014 -- Monster Hunter 4 Ultimate -- 3DS/DL -- 4.2 (millió példány)
10 -- Sep 2013 -- Monster Hunter 4 -- 3DS/DL -- 4.1 (millió példány)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126008) totyak


totyak
aktív tag

Sziasztok!

Tudom, kicsi az esély rá, de esetleg nem találkozott valaki mostanában bármelyik boltban magyar kiadású, magyar borítós GTA játékokkal? MM, Spar árult ilyeneket.

Konkrétan ezeket keresem. Mind magyar borítós, némelyikhez magyar kézikönyv is járt:

GTA3 H&H92 Kft kiadás
Vice City Automex kiadás
San Andreas (nem tudom milyen kiadás)
GTA EfLC CNG kiadás
GTA IV The complete edition CNG kiadás

(Tiszta sor, hogy ez nem adok-veszek fórum, de esetleg használtan is érdekelnének.)

Köszönöm

(#126009) KubanitoS válasza totyak (#126008) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én már azon is meglepődnék, ha ezeket dobozosan egyáltalán be lehetne szerezni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#126010) Dilikutya válasza KubanitoS (#126009) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem olyan régen még be lehetett, de hogy pontosan milyen kiadások voltak, fogalmam sincs, nekem Steam-re vannak. San Andreas-t, Vice City-t, GTA4-et még biztosan láttam 1-2 éve is. Meg talán EfLC is volt, teljes kiadás nem rémlik. Viszont ezek nem Steam-re regisztrálósak, egyik sem.

Régi cuccokról jut eszembe, egy Gunman Chronicles még kéne digitálisan. 3-4 éve lehetett, hogy a Media Markt-ban valami lemezes elfekvőben ráakadtam, nem is hittem a szememnek. :) Maga a játék anno 16-17 éves fejjel is szar volt, nem is igazán állt össze nekem a sztori, volt abban dinoszaurusz, steampunk vadnyugat, meg űrgenyók, és a katonaság régi amerikai polgárháborús szerelésben nyomult. Az űrben. :) Még egy remastered is beleférne, az első Half-Life is kapott Source motort, ez meg ugyanaz, csak más textúrákkal. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#126011) totyak válasza KubanitoS (#126009) üzenetére


totyak
aktív tag

Arra gondolok, hogy különféle boltokban vannak ilyen készletkisöprések, amikor ezer éves játékokat kiraknak fillérekért. Megmaradtak anno raktárkészletből és kiszórják őket. Hátha valaki pont rájuk akad.

Egy igazán szép GTA gyűjteményt rakok össze, pár ritkább kiadás még hiányzik, pl. ezek is. Égen-földön nem találom őket. De mondom, használtan is érdekelnek, ha valaki erre jár és megválna valamelyiktől, írjon nyugodtan PÜ-t.

Mindegyik megvan angol dobozosban, steam-en, de most bekattant, hogy magyarul is kellenének.

(#126012) MoVieFaN válasza arty (#126006) üzenetére


MoVieFaN
tag

UK account + magyar bankkártya kombóval zsákolható, magyar sztórban nincs - nekünk ez nem jár.

Ahogy a fizetés sem magyar kártyával mindenkinek.
Megörültem a játéknak, meg a linknek, de aztán látom semmi sem változott Sanyiéknál.
Se Mastercard, se Paypal nem jó, csak error-t dobál a fizetésnél.

2009 óta van PS3, azóta nem tudta megoldani nálam a Sony, hogy megegye a UK store a dombornyomott magyar Mastercardot. PS4-et vettem, a UK profilt problémákat meg feladtam, csináltam magyar profilt.
Úgy látom 5 évvel később ugyanazok a hibák, nem változott semmi. Se konzolról, se PC-ről nem megy a vásárlás magyar kártyával nálam, próbáljam később, error, stb. Paypalt hozzáadni sem engedi.

Jó lett volna már elkölteni a megmaradt 0,68 fontot, de akkor legyenek vele boldogok...

Amúgy köszi a linket. :R

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#126013) gyimger


gyimger
őstag

On-topicban elszabadult az off-lavina, hátha a kolléga itt olvassa.

(#27530) ThorsHUN
Igen, van egy minimális városmenedzsment a Kingdom Come-ban. Az első, From the Ashes DLC-ben rád ruházzák a kiürített kun falut, Pribyslavitzot, amit be lehet telepíteni tetszőleges üzletekkel és egyéb lehetőségekkel. Nincs nagy története a dolognak, Henry az új bailiff, fel kell építeni a falut a semmiből és vitás ügyekben dönthet. Nagy befektetést igényel (én úgy 50K groschenből jöttem ki), de onnantól mint egy jó politikus, zsebre vágsz minden hasznot. Saját kecód lehet, a közeli erdő is a tiéd lesz (nem számít orvvadásznatnak a vadászat), telepíthetsz katonaságot (itt gyakorolhatod a különböző párbajokat), alkímia padot, stb... És természetesen kocsmát is. Nekem pozitív csalódás a DLC.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#126014) ZsZso válasza gyimger (#126013) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Persze, mert a "szerintem X játék jó/rossz" és a "milyen játékot" kezdetű hozzászólások tábortüzet gyújtanak. :( De legalább OFFban vannak :) /bár lehet ebben Ayo keze is benne van/

Én amúgy GOTY verzióban várom már nagyon a Kingdomot. Addig nem költök rá, ha már kimaradt a Humble akcióban.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#126015) i2k


i2k
senior tag

reelc-nek, aki az ON-ban ajánlotta a "Kingdoms of Amalur: Reckoning"-t:

A KoAR akkora királyság, hogy
* offline ~75 órát --- (DLC-k nélkül),
* online ~127 órát --- (immáron DLC-kkel, STEAM-en),
2 végigjátszásnyit játszottam vele.

Erősen ajánlom mindenkinek, akinek kicsit is tele van már a bögye bátlörojál-moba-mikrotranzakciós-felkozmetikázott játékélményt nyújtó másolatokkal...

A KoAR DLC-i is megérik a pénzüket!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126016) cskamacska


cskamacska
addikt

Jól látom hogy ha a legteszkógazdaságosabb Steames, de "PvE teljes" Demizsont akarok, akkor Steames 5 eurós alapjáték mellé a 1.29 eurós Underground DLC érdemes megvenni a Humbliról?

Annak utánajártam, hogy Steames Division változat megeszi a Uplay DLC kódokat. Ahogy olvastam a Last Stand és a Survival multiban halott(és szigorúan end game cucc egyébként is), és az Undregroundról is anno azt írták, hogy még több grind randomizált csőpályákon, de coopban ez még megy valamennyire.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#126017) reelc válasza i2k (#126015) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm.
Remélem a kérdést feltevő is beleakad a hsz-edbe.

(#126018) arty válasza MoVieFaN (#126012) üzenetére


arty
veterán

Na, ez fura! Milyen bank, milyen kártyája?
2010 óta több bankot, visa-t, mastercardot "megjártam" (csak hitelkártya!) psn-en és mind ment, mindig.
PS4en én is megléptem és HU accra váltottam, meg néha US, így nem kellett a UK, így pár napja hozzá kellett adnom aegy kártyát - a feleségem aktuális kártyáját - és ment egyből.

Kártyádnál United Kingdom-nak írja az országot, amikor beregeled? Valós irányítószámot próbáltál? (én igen és igen - hátha csak ennyi... bár félek ezeken már túl vagy)

Éshát persze, rohadt amatőr banda a sony (is). A gen váltáskor se voltak képesek megoldani se a régióváltás, se a névváltás lehetőségét, pedig ott nulláról indulhattak... ultraamatőrök. Japókban valahogy kódolva van az alkalmatlanság, ami a "mai elvárások teljesítését" illeti. Meg lehet nézni, hogy a Nintendo is mit össze szerencsétlenkedik "online"!

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#126019) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Yakuza 0 -ból kiszedik a Denuvo -t. (egyelőre béta peccsben érhető csak el)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#126020) i2k válasza ZsZso (#126019) üzenetére


i2k
senior tag

Ideje vót :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126021) Źşë'


Źşë'
addikt

már a Witcher 3at is újradolgozzák?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#126022) Lackki válasza Źşë' (#126021) üzenetére


Lackki
senior tag

modder csinált hozzá modot...

Privátot hamarabb észreveszem

(#126023) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig csak pletyka volt, de végül tényleg elküldött a Blizzard 800 embert... o.O

Live-Die-Respawn

(#126024) warcat válasza oriic (#126023) üzenetére


warcat
veterán

*Activision fejesek kirúgtak 800 embert, hogy jusson elég pénz a 15 millió dolláros éves bónuszokra

EA: It's in the crate!

(#126025) oriic válasza warcat (#126024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindeközben a jelentések szerint a cég a történelmének legjobb pénzügyi évét zárta. :D

Live-Die-Respawn

(#126026) _drk válasza oriic (#126025) üzenetére


_drk
őstag

Tehát akkor az Activison szépen leépítette a Blizzard-ot.
Bele gondolva annyira nem meglepő.
-HOTS haldoklik.
-Diablo is!
-Wow végét járja.
-Starcraft se termel már semmit.

Egyedül az OW meg a Heartstone mehet, de sok új embert már azok se vonzanak be, és több éves címek ezek is.
Tehát a Blizzardosok nem is csináltak semmit? (Diablo immortals, meg Wc3 Reforge? :U )Na most ha reálisan nézem a dolgokat, akkor ha egy cégen belül nem történik semmi, annak vannak következményei.
Persze pár éven át lehet ülni a babérokon, de jelenleg csak az OW gárdája dolgozik meg a pénzé-ért szerintem.
Mindenesetre gyanús dolgok történnek ott.

(#126027) gyantaszuz válasza warcat (#126024) üzenetére


gyantaszuz
tag

"*Activision fejesek kirúgtak 800 embert, hogy jusson elég pénz a 15 millió dolláros éves bónuszokra"
errol hol lehet olvasni?

[ Szerkesztve ]

(#126028) Crytek válasza _drk (#126026) üzenetére


Crytek
veterán

Egy Humble Cod bundleval még mindig tudnának tarolni :C

Next PC Upgrade: 2022

(#126029) Dilikutya válasza _drk (#126026) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Diablo Immortals-t egy kínai cég fejleszti.
A World of Warcraft nem haldoklik, milliós tábora van még mindig.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#126030) gyimger


gyimger
őstag

Metro Exodus Twitter:
"Metro Exodus pre-load for existing Steam pre-order customers WILL HAPPEN, and we will announce expected start time in due course. We regret to inform that pre-load via the Epic Games Store is not planned"

:C

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#126031) cskamacska válasza gyimger (#126030) üzenetére


cskamacska
addikt

Eredetileg azt tervezték hogy nem lesz előtöltés Steamre sem, de úgy néz ki meggyőzték őket. :)
Epic Launcherben meg azért nem lesz előtöltés, mert a kliens nem támogatja.. ;]

gyantaszuz: Bloomberg - Activision Gives $15 Million Sweetener to New CFO Dennis Durkin

Nem éves bónusz, az 1,35 milla körül jár majd később 900000-es évi bruttó mellé(legalábbis gondolom hogy éves :B ), ez 3750000 aperitif, meg 11.3 milla haúgyalakulnakaszámok céges részvény.

amúgy

Jim Fucking Sterling Son - Electronic Arts 'Disappointed' By 7.3 Million Battlefield V Sales
The Jimquisition - CAAApitalism: The Successful Failure Of Videogames
Jim Fucking Sterling Son - Activision Begins Mass Layoffs Following Record Financial Success

az AAA kiadók már 100%-ig a /r/LateStageCapitalism kottájából játszanak :))
Jimquisition intrójába meg jöhet az Old Man River :D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#126032) tomsolo válasza cskamacska (#126031) üzenetére


tomsolo
őstag

Ennek a preloadnak a marketingfogáson kívül semmi, de semmi, de tényleg semmi értelme nincs, hacsak az nem, hogy pár ezredszázalékkal nagyobb SSD/HDD eladást generál. ;]

Letöltöd titkosítva - > de nem használhatod a release date-ig - releasekor decrypt, majd az esetek nagy százalékában töltheted le újra, mert a peccsett nem a 2 héttel ezelőtti preloadra írták - mire kiszenveded már simán jáccanak vele.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#126033) gejala válasza tomsolo (#126032) üzenetére


gejala
őstag

Ha van 50+ megabites neted, előbb letöltöd a játékot, mint ahogy SSD-n végez a decrypt. :DDD

(#126034) warcat válasza tomsolo (#126032) üzenetére


warcat
veterán

Tévútra vezet az,hogy Mo. nagy részén már elég jó a net és ugye jó sokunk gigabiten ül.

Amcsiknál de angoloknál is gyakran siralmas a helyzet, ha 8-10 óra alatt ér le a preload akkor örül annak a 12-45 perces kibontogatásnak, mert "gyors".

EA: It's in the crate!

(#126035) gejala válasza warcat (#126034) üzenetére


gejala
őstag

"örül annak a 12-45 perces kibontogatásnak, mert "gyors"."
Ez csak kis méretű játékoknál ilyen gyors. 40+ gigánál SSD-vel is órákig tart. 60-70 gigás játéknál aznap már valószínűleg nem játszol. :D

(#126036) tomsolo válasza warcat (#126034) üzenetére


tomsolo
őstag

Értem én, de mint írtam nem vmi működőképes mert sokszor van "Sorry, the preloaded content is obsolated please download the final release". (És ez még a jó eset mert, van amikor csak összefossa magát a cucc.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#126037) Agyzuzo válasza gejala (#126033) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen, én is párszor megjártam a preload-al, mikor megláttam mennyi a hátralévő idő a decrypt-ből inkább töröltem és letöltöttem megint, úgy gyorsabb volt. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#126038) i2k válasza tomsolo (#126032) üzenetére


i2k
senior tag

Én már nem is preloadoltam a Tombit pölö... gyorsabb volt gigabittel a végleges anyagot leszedni 2x perc alatt...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126039) ayo válasza Agyzuzo (#126037) üzenetére


ayo
addikt

én is még pár éve eljátszottam, jól hangzik...és ennyi :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#126040) micafighter


micafighter
nagyúr

14 hszt megint elninjàzott előlem Ayo az ONban :DDD

(#126041) cskamacska válasza micafighter (#126040) üzenetére


cskamacska
addikt

Kárpótlásul, mielőtt nálam is elveszik

Destructoid - Overkill's The Walking Dead devs knew the game was 'a turd' bemelegítésnek, fő cikk pedig a
Eurogamer - The fall of Starbreeze

Walking Dead körül mostanában minden oszlásnak indul

és akkor frissítőnek

Kotaku - The Story Behind Mass Effect: Andromeda's Troubled Five-Year Development
és
Kotaku - The Messy, True Story Behind The Making Of Destiny

ill

Waypoint.VICE.com - Activision Blizzard Reports Record Revenue as They Fuck Over 800 Employees

világ millenialjai egyesüljetek! :))

más

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#126042) tomsolo válasza cskamacska (#126041) üzenetére


tomsolo
őstag

A Biomutantra kiváncsi leszek, főleg az offline részre. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#126043) micafighter válasza tomsolo (#126042) üzenetére


micafighter
nagyúr

Engem speciel a Wasteland 3 es a Dead Island 2 jobban érdekel.

(#126044) Vertigo18 válasza micafighter (#126043) üzenetére


Vertigo18
addikt

Attól tartok, a Dead Island 2-ből sosem eszünk... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#126045) Zolás válasza micafighter (#126043) üzenetére


Zolás
addikt

Dying Light 2 inkább, valahogy a Dead Island nem jött be.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#126046) Źşë'


Źşë'
addikt

én is várom a Dead Island 2-t de hogy milyen stádiumban leledzik, még steam kívánságlistámra is felkerült, de épp most néztem, hogy el is tűnt... ez nem utal sok jóra...

dying light 2-t is várom, bár nagyon nem tetszik az a barnás/szürkés világ amit létrehoztak, kb olyan mint egy gears of war amiben szintén vannak hasonló, túlnyomóan uralkodó színek... remélem ezen véltoztatnak, nem akarok egy full egyszínű világot

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#126047) micafighter


micafighter
nagyúr

Division 2 PC előrendelés esetén ingyen adnak mellé wildandsot, FC Primalt vagy Watch Dogs 2ot választhatsz.

https://thedivision2-freegameoffer.ubi.com/#/en-US

WD2hoz a kiegek mennyi plusz tartalmat adnak amúgy? Érdemes valamelyiket az alapjáték mellé behúzni?

[ Szerkesztve ]

(#126048) micafighter válasza Źşë' (#126046) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is várom mindkettőt, mondjuk a Wasteland 3hoz több remenyt fuzok, hogy nem fog csalódást okozni.

(#126049) arty válasza cskamacska (#126031) üzenetére


arty
veterán

hányok. és ezek a patkányok még akkorka pofont se kapnak, ami az ea-nak legalább NÉHA kijár :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#126050) gejala válasza micafighter (#126047) üzenetére


gejala
őstag

WD2-höz 3 content DLC van a skineken kívül. A T-Bone pack ad egy lángszórós, minden járművet felborító járgányt, nagyon király. A No Compromise egy poén pornós mission + non-lethal shoti és sniper + tűzoltó/mentős/rendőr ruha, amikhez jár emote meg minden. A Human Conditions 3 különálló missiont ad, visszatér Jordi és bejönnek a Jammerek új ellenfélnek, akik körül nem tudsz hackelni.

Én az első kettőt vettem meg, azok szerintem hozzátartoznak a fullos free roam élményhez. Human Conditionst akkor vedd meg, ha érdekel az a 3 mission, szereted Jordit és nem zavar, hogy a Jammerek piszok idegesítőek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.