Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) szami777 válasza Mardel (#33999) üzenetére


szami777
addikt

"van egy két cucca ami nagyon megéri"
Ez nem jelenti azt, hogy minden ajánlata jó
Persze, nyílván nyerészkedik rajta, de ha 2 ezerért ad nekem far cry 3-at, akkor hadd nyerészkedjen

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#34002) #79621120 válasza Mardel (#33999) üzenetére


#79621120
törölt tag

Gondolom nem fogja állandóan az Amazon akcíós ajánlataihoz igazítani az árakat .

(#34003) JoolsNOS válasza Mardel (#33999) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kb kiválasztottál egyet ami nem éri meg. Illetve amazonról hivatalosan nem is tudnál vásárolni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#34004) .tnm válasza djculture (#34000) üzenetére


.tnm
addikt

jah, hogy nem altruizmusból csinálja? :DDD

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#34005) Mardel válasza JoolsNOS (#34003) üzenetére


Mardel
őstag

Ő tud? :DDD Vagy ha tőle megveszem majdnem 3x-os áron amit amazonról vett az hivatalosabb? :DD Számlát is ad róla? :))

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#34006) zone válasza JoolsNOS (#34003) üzenetére


zone
őstag

Miért ne lehetne az amazonról 'hivatalosan' vásárolni? Megadja az amerikai címét és vásárol.
Vagy megveszi az előbb linkelt oldalról, ahol ugyanezt más megtette hogy tovább árulja, ellenben drágább és 0 garancia vagy support.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#34007) szami777 válasza zone (#34006) üzenetére


szami777
addikt

Vannak emberek, akik nála sokkal pofátlanabbul és amatőrebbül csinálják ezt a továbbadást. Van olyan ember akinek böki a csőrét az, amit ő csinál. Engem személy szerint hidegen hagy, hogy honnan szedi, vagy, hogy mennyi a bevétele, mert ha lemaradok valamilyen akcióról, akkor majd megveszem nála, azzal a különbséggel, hogy nem 24 órán át adja olcsón és igen, egy picit drágább. Supportja az nincs igaz, de fórumon, facebookon látható, h megbízható. Nekem és rengeteg embernek ennyi bőven elég.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#34008) JoolsNOS válasza Mardel (#34005) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Van ott sok játék, ahol máshol még csak hasonló áron sem láttam. Nem azt kell megvenni, ami te is meg tudsz olcsóbban.

(#34006) zone: igen, mert minden második embernek van ameikai címe.

Amúgy visszaolvasva szerintem elbeszélünk egymás mellett. Én a cdkulcsok.inforól beszélek.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#34009) danih válasza Mardel (#33999) üzenetére


danih
addikt

Óhh, ne izgulj, megjelenés óta van annyiért kint és nem vitt belőle senki, nem is csodálom, hulladék (tévedek, egy akart még annó, de lebeszéltem) :)
AW sem lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#34010) bager13 válasza zone (#34006) üzenetére


bager13
aktív tag

"Miért ne lehetne az amazonról 'hivatalosan' vásárolni?"
Ez most komolyan kérdezed? :((( :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#34012) Arkennys


Arkennys
addikt

Valakit érdekel -50% eurotruck simulator kupon? Van még egy-kettő, de azok gyanúsan semmitérőek, ennek van tán némi értelme. Akit érdekel, PM

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#34014) Wolverine válasza Hunork (#33996) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem hivatalos árus, hanem szürke forrásból dolgozik. Saját felelősségre vásárolj.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34017) csaba951 válasza Hunork (#33996) üzenetére


csaba951
veterán

Ő nem olyan hivatalos bolt ahol vásárolni szoktál. Csak a kulcsot kapod majd meg. Ez a rossz oldala.

Cserébe viszont -többnyire- sokkal olcsóbb mint a hivatalos bolt. Ő már előre kiszűri azokat a játékokat, amikkel gondok lehetnek. Ha valami gondod van, akkor segíteni fog (bár nem lesz gondod).

Én csak azért nem tőle vásárolok, mert van közvetlen hozzáférésem a RU meg US Steam Store-hoz. Origint meg megoldom Amazonról. Viszont ha vennék valamit, akkor tőle venném. Vagy ayo fórumtárstól. Egyikük sem fog átverni, már rengeteg elégedett vevőjük van.

(#34018) sittes79


sittes79
addikt

Hát nem tudom, de ez a danih gyerek soha nem válaszolt nekem még privi-re...lehet félős a srác :)

(#34019) Zamery válasza sittes79 (#34018) üzenetére


Zamery
senior tag

Hát én nem tudom, de nekem eddig mindig válaszolt. Sőt több játékot is vettem tőle. Megbízható korrekt srác! :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#34020) MrGeE válasza Zamery (#34019) üzenetére


MrGeE
csendes tag

Csatlakoznék!!!Megbízható jóféle trader :R

(#34021) Csapoati válasza danih (#34009) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt hiszem ez en voltam. :D Most is szemeztem vele az akcio miatt, de ahh... ott a Grid 2.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34022) #79621120


#79621120
törölt tag

Race Driver GRID féláron a GOG -on .

(#34023) djculture válasza #79621120 (#34022) üzenetére


djculture
félisten

Mennyi akkor a rendes ára ha ez fél ár:) Gyémánt kiadásba 990ft a tescoba, meg a cdgalaxisba is annyi volt el is kapkodták: [link]

[ Szerkesztve ]

(#34024) po1son válasza djculture (#34023) üzenetére


po1son
addikt

Itt meg 700 Ft kuponnal egybevéve +1sor steamen... kupon: GMG20-LLASD-D8WBQ

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#34025) Renok válasza po1son (#34024) üzenetére


Renok
senior tag

Aye, tegnap meg is vettem igy :R
Minimalis mokolassal fullHD-ban is megy!

(#34026) Devil Smile válasza Renok (#34025) üzenetére


Devil Smile
őstag

mit kell mokolni rajta? siman belehet allitani.. nekem 1920*1200 ba fut..mokolas nelkul.. :F :U

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#34027) po1son válasza Devil Smile (#34026) üzenetére


po1son
addikt

Viccelsz? Az már lehet, hogy már mokolás vkinek... ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#34028) Renok válasza Devil Smile (#34026) üzenetére


Renok
senior tag

Alapbol nem lehetett beallitani (1280*960-as volt a max felbontas), az egyik .xml filebol ki kellett torolni 1 sort, hogy beallithato legyen a fullHD felbontas.
Lehet, hogy a gog-os verzional nem kellet ezt meglepni, es engedte alapbol is, de a Steamesen ezt kellett csinalni.

(#34029) JoolsNOS válasza Renok (#34028) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nálam se volt gond (greenmanen vett steames), viszont minap megvettem flatoutot, az szétnyújtja a képet fullhdban. Nem tud valaki megoldást rá?

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#34030) Renok válasza JoolsNOS (#34029) üzenetére


Renok
senior tag

Ezt ajanlom figyelmedbe, itt van ra esely, hogy talalsz megoldast.

A ketkedoknek reszlet az elobb linkelt oldalrol, hogy mit ird a Grid-rol:

The game does not show your native resolution in settings:
Quote from developer: "GRID is a very graphically intensive game and uses a lot of VRAM. For this reason, there is a limit on the maximum resolution you can run in if you have a card with very little video memory (eg 256Mb)."
To solve this problem go to
C:\Program Files (x86)\Codemasters\Grid\system\hardware_settings_restrictions.xml
You should see a tag at the bottom of the file called "res". If you delete this line you should be able to run at all the resolutions your graphics card supports. Just be wary that running at high resolutions with high levels of multisampling might cause your game not to run properly.

Nos nekem egy HD7950-em van, aminek a 3GB ramja nem eppen keves, es megis az elobb irt felbontas volt a limitem.

[ Szerkesztve ]

(#34031) horvathd válasza JoolsNOS (#34029) üzenetére


horvathd
aktív tag

Rákeresve a problémára, azt írják, hogy a FlatOut nem támogatja a szélesvászú felbontásokat.

"The Kid just rages for a while."

(#34032) .tnm


.tnm
addikt

lehet az már túl sok. (azaz a program kevésnek gondolja)

mint az elmű honlapja, amely egy jó darabig nem működött 10-es/11-es firefox-szal, mert úgy ellenőrizte, hogy 3.0-nál nagyobb-e a verziószám, hogy ott 1-nek tűnt minden, ami 1-gyel kezdődöt

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#34033) Renok válasza .tnm (#34032) üzenetére


Renok
senior tag

Az szep :)

(#34034) Devil Smile válasza Renok (#34028) üzenetére


Devil Smile
őstag

NEkem GamersGaterol van sajnos kulcsot nem kaptam kulon hozza igy nem tudom beregelni steamre..
ha esetleg tudja valaki hol talalnam meg a kulcsot azt megkoszonnem.. az oldalon azt irjak h a jatekra klikkelve (GG kliensben) es ott kene lennie egy show kez gombnak de nincs.. :F :(

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#34035) headhunter86 válasza #79621120 (#34022) üzenetére


headhunter86
senior tag

Még ha STEAM-es lenne lehet érdekelni is. Jól tudom, hogy már nem mennek a játék szerverei és már csak single rész maradt meg belőle?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#34036) Renok válasza Devil Smile (#34034) üzenetére


Renok
senior tag

A GG weboldalra beloggolva a jateklistadban a jatekra kattintva nezted mar?

(#34037) horvathd válasza headhunter86 (#34035) üzenetére


horvathd
aktív tag

A szervereket tényleg nem mennek, de LAN-on lehet másokkal versenyezni.

"The Kid just rages for a while."

(#34038) csaba951 válasza JoolsNOS (#34029) üzenetére


csaba951
veterán

Sajnos más is így járt vele. Sajnos nem született rá hivatalos/nem hivatalos megoldás. Egyébként a http://www.wsgf.org/mgl site kifejezetten ilyen képernyő felbontás gondok megoldásával foglalkozik.

(#34039) BigBlue69


BigBlue69
őstag

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#34040) Devil Smile válasza Renok (#34036) üzenetére


Devil Smile
őstag

bocs hulyeseget irtam Gamefly on vettem.. :B :W
Order Details Item Digital Key Price

GRID (PC) (itt kene lennie de nincs) £2.49

ennyi latszik

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#34041) Renok válasza Devil Smile (#34040) üzenetére


Renok
senior tag

Sajnalom, Gamefly-t nem ismerem.

(#34042) Rent


Rent
senior tag

Renok, én még tavaly nyáron kerestem leírást, Op. Flashpoint Dragon Risingot nem tudtam FHD-ban tolni, aztan megtaláltam melyik fileban kellett átírni egy sort, és utána működött. (Szintén hd7950, és a baj az volt hogy azt hiszem úgy volt megírva a kód, hogy ekkora felbontáshoz 256mb<=2gb memória kellett.... Ergo 3gb ramos 7950 nem jó neki alapból..)

(#34043) horvathd válasza Devil Smile (#34040) üzenetére


horvathd
aktív tag

GameFly-on vett GRID nem Steames, a Saját kliensüket kell használnod a letöltéshez.

"The Kid just rages for a while."

(#34044) Devil Smile válasza horvathd (#34043) üzenetére


Devil Smile
őstag

koszi tudom mostmar beletorodtem.. :((( :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#34045) horvathd


horvathd
aktív tag

Bundle In A Box [link]

$1.99-től:
Super Tower Rush - (Desura)
Hacker Evolution Untold - (Steam, Desura)
Pixelry - (Desura)
Blackwell Legacy - (Steam, Desura)
Blackwell Unbound - (Steam, Desura)
Blackwell Convergence - (Steam, Desura)
Blackwell Deception - (Steam, Desura)

BTA:
Hamlet - (Steam)
Hacker Evolution Duality - (Steam, Desura)
Hacker Evolution - (Steam, Desura)
Secret of the Magic Crystals - (Steam)

+ Extra: OST és háttérképek

"The Kid just rages for a while."

(#34046) BigBlue69 válasza horvathd (#34045) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hogy itt senki nem olvass vissza még kicsit se.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#34047) horvathd válasza BigBlue69 (#34046) üzenetére


horvathd
aktív tag

Elnézést, a hotlinkelt facebookos képet kiszűrte a Disconnect chrome kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#34048) $p@rr0w válasza BigBlue69 (#34046) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Inkább kétszer legyen...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#34049) morvaigaben


morvaigaben
tag

Sziasztok, van egy Men of War: Assault Squad DLC Pakk kódom (Steames)

LGVWZ-EWRBB-YIBWX

úgyhogy hiába nindzsázzák, csak akinek megvan az alapjáték tudja aktiválni :DDD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#34050) horvathd válasza horvathd (#33974) üzenetére


horvathd
aktív tag

Groupees Be Mine 8

Cél: 50 000 db

Segítségek tippeléshez:
1.) Steam Game, Meta of 70 or More
2.) Light
3.) Will
4.) Man?
5.) "Indie"
6.) new old school
7.) 2D or not 2D

"The Kid just rages for a while."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.