Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) Alien83 válasza MoVieFaN (#88000) üzenetére


Alien83
senior tag

Ha nincs régiózár akkor elég olcsó tud lenni.

(#88002) djculture válasza Alien83 (#88001) üzenetére


djculture
félisten

Addig még tízszer rátehetik a zárat, kódot meg csak 1-2 nappal a megjelenés előtt kap a vásárló. Egyébként igaz orosz nyelven de az orosz originen a legolcsó, még a rubel együtt romlik a mi pénzünkkel. Egyébként ma mondta több elemező 330-340-re várják az eurót 280-ra meg a dollárt, nem igen lesz vásárolgatás valós pénzen nekünk:)

[ Szerkesztve ]

(#88003) ayo válasza djculture (#87996) üzenetére


ayo
addikt

witcher részeknek azért mindig is kemény gépigényük volt, viszont szépek :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#88004) Zsolty001 válasza Hunbeast87 (#87974) üzenetére


Zsolty001
tag

Talán mégis lesz a GRID-ből valami:

"Hi
We're very sorry for the delay, our supplier ran out of stock of the promotion as it was doing so well!
We're doing everything in our power to get this sorted for you, and anyone else that ordered (we're currently waiting for a response from our supplier) - you can opt for a refund if you would prefer not to wait, just email support@funstock.co.uk with your order number."
Thanks Steve

Ezt írta az illetékes fickó a redditen. Szóval a beszállítóra várnak. Bár nem egészen értem, hogy a mai digitális világban, miért tart napokig generálni X számú digitális kulcsot és átküldeni a boltnak. Nem kell lemezeket gyártani... Na, mindegy.

(#88005) djculture válasza ayo (#88003) üzenetére


djculture
félisten

Majd megveszem 1 év múlva szerintem, most nincs hozzá gépem ugyhogy felesleges egyböl megvenni. Bár az oroszon nagyon gondolkoztam valami 5000 körül van.

[ Szerkesztve ]

(#88006) djculture válasza Zsolty001 (#88004) üzenetére


djculture
félisten

Azért van ez mert a világon bárhol olcsóbb pc oldalon egy fizikai termék mint egy kulcs magába (kivéve egy két steam-es akciós játék és vagy bundle közvetlen a kiadóktól). Így senki se fog neked kétszer ennyiért kulcsot szerezni hogy bukjon rajta...

(#88007) TheProb


TheProb
veterán

Egy kis ON is:

SimCity 4 - 800HUF

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88008) Hokunda válasza bladegery (#87994) üzenetére


Hokunda
aktív tag

4 éve is minden középkategóriás gépben 6 gb volt, sőt inkább 8. :) A felső kategóriákban meg 16-32.

(#88009) Csapoati válasza TheProb (#88007) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akinek ez nincs meg, azt 3 MiGabe-ünkre és 1 hetes Steam Community banra ítélem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88010) hoax válasza Csapoati (#88009) üzenetére


hoax
aktív tag

Alávetem magam... ;] :DDD

A 3 MiGabe-ünk már meg is volt!

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#88011) wjbhbdux válasza djculture (#87992) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az a helyzet hogy erőteljes processzor csak az i5 és i7 létezik, játékra való videokártya meg a gtx960(soon™)-970-980 hármas van a piacon.

PC fejlesztésben nagyon kényelmes volt az előző konzol generáció miatt, hogy 2 mag 2gb ram és egy 8800GT megfelelően vitt mindent több mint 5 évig. az előtt meg azon ment a rinya hogy a p4 meg a 6600gt miért nem elég már mindenre, aztán kellett egyet fejleszteni. most is kell, aztán jó vagy sok évre, nagy ugrások már nem lesznek.

[ Szerkesztve ]

/s

(#88012) TheProb válasza Csapoati (#88009) üzenetére


TheProb
veterán

Hát akkor lehet csak én meg a steam-es "haverjaim" annyire noob-ok, de se nekem se nekik nincs meg

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88013) x_o_n válasza Csapoati (#88009) üzenetére


x_o_n
veterán

MiGabe
MiGabe
MiGabe

(#88014) djculture válasza wjbhbdux (#88011) üzenetére


djculture
félisten

Persze meg egyéb intel+nvidia hivői duma. Na lehet lapozni fórumtárs.. Konzolokba amiröl portolnak is egy megduplázott am1-es amd cpu van meg egy módosított hd7870. Azért vannak ezek az állati gépigények mert még a dx11-es kínlódás van 1-2 hónap múlkva mutatják be a konzolokon is lévő dx 12 rendszert.
A programozók szerint is amint elkezdik használni a cpu-ból eleve jóval kissebb is elég lesz

[ Szerkesztve ]

(#88015) Csapoati válasza TheProb (#88012) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jóvanna, kéretik nem komolyan venni. :) De akinek csak valami kicsi kedve/affinitása van a városépítéshez, annak kötelező. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88016) TheProb válasza Csapoati (#88015) üzenetére


TheProb
veterán

Ismerem én is szerettem régen, de 800Ft-ot azért sokallok egy 10+ éves játékért. Még ha akár milyen jó is. Lehet én vagyok zsidró de akkor is.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88017) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Kèrdès:

Decemberben lejárt az otp-s webkártyám, emiatt most frissítettem az újra a google walleten a fizetèsi módozatoknál. Mindent jól adtam meg, viszont mikor meg akarnám venni a legújabb HWB-t, a tranzakció elutasításra kerül ès a webszámlámról eltűnik kb. 600 Ft. Mivel kètszer próbálkoztam, így ennyiszer is törtènt meg. A BTA-s csomagot szerettem volna megvenni, 5 dollárt adtam volna èrte, áfával terhelve 6,35 $-ra jön ki.
Nem èrtem, hogy mi a problèma? Van a számlán fedezet, a kártyát használtam már, a telefonszámlát is ezzel egyenlítettem ki.
A korábbi webkártyával nem volt ilyen gikszer.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#88018) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Szerintetek van még olyan régebbi Call of Duty, amit érdemes megvenni a multiplayer miatt? Lehetőleg olyan, amivel még a mai napig sokan játszanak! MW3, Black Ops 1-2?

(#88019) Dilikutya válasza wjbhbdux (#88011) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Radeon R7-R9 kártyák nem alkalmasak játékra? Na neeeee.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88020) eami válasza section9 (#87980) üzenetére


eami
addikt

Ugyebár a VPN elvileg is csak a kliens - szerver között lehallgathatatlan. Amint felcsatlakoztál egy random rossz indulatú vpn szolgáltatásra, onnantól kezdve a szolgáltatón múlik hogy mi történik veled. Konkrét kérdésre lehet válasz akár egy Man in the Middle attack. Betöltöd a paypalt, csak hogy közben valaki máson megy keresztül minden amiből te semmit sem veszel észre. Szóval a VPN is csak addig biztonságos ameddig megbízható a VPN szolgáltató.

(#88021) opti06


opti06
aktív tag

aki vett funstockon grid autosportot azok közül megkapta már valaki? nálam még nem jött semmi üzenet azóta :(

(#88022) wjbhbdux válasza Kristof_94 (#88018) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Méd mindig a CoD 2 és 4-el játszanak a legtöbben PC-n, az új részek közül meg a black ops 2nek maradt meg tábora, a többi kihalt 1 éven belül.

Dilikutya: nyilván hasonló teljesítményűek jók, de ott se nagy a választék az erősebbik fajtából. R9 280, 280x, 290 elmegy, de ezek alatt szinte feleződik a teljesítmény, sokáig nem fogják húzni az R7 félék.

[ Szerkesztve ]

/s

(#88023) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

[link]

Itt próbáltam keresni a Black Ops 2 servereket, de csak az egyhez van! Ez hogy lehet?

(#88024) wjbhbdux válasza Kristof_94 (#88023) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nincsenek állandó szerverek, csak az induló meccseknél dob be egyre, de BO2 esetében legalább ezek dedikált szerverek és nincs lag.

/s

(#88025) ollie válasza Kristof_94 (#88023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdezd meg az oldal üzemeltetőit.

***

(#88026) wwenigma válasza wjbhbdux (#88022) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert kihaltnak nem mondanam csak kevesen vannak mert a kedves keszitok csesznek supportalni a PCs jatekosokat a retek konzol miatt...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#88027) laceszgamer válasza Kristof_94 (#88018) üzenetére


laceszgamer
addikt

BO2-t még tolják elég sokan.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88028) Kristof_94 válasza laceszgamer (#88027) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

G2A-n akkor érdemes megvenni?

(#88029) Wolverine válasza Hokunda (#88008) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem 4 éve még nem... Én akkor vettem utoljára gépet, és a 4 GB még tökéletesen elegendő volt. 1 évvel később már tényleg több RAM kezdett lenni a középkategóriás gépekben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#88030) szami777 válasza Kristof_94 (#88028) üzenetére


szami777
addikt

Meg. Szerintem az újabb codok közül a Black ops2 a legjobb, remek a single és a multi is, + sokan játsszák.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88031) Kristof_94 válasza szami777 (#88030) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Még egy kérdés: Mástól megvehetem a játékot, aki mondjuk megunta? Vagy nem lehet így átruházni eredeti játékot?

(#88032) tipuka válasza Kristof_94 (#88031) üzenetére


tipuka
addikt

ha Steamen aktiváltad egyszer, akkor már az ott marad, ne madható át.

(#88033) szami777 válasza Kristof_94 (#88031) üzenetére


szami777
addikt

röviden: nem

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88034) MoVieFaN válasza Alien83 (#88001) üzenetére


MoVieFaN
tag

Ezt hol tudnám megnézni? Nem tudtam, hogy a GOG-nál is van régiózár? (Nuuvemen nem Steam-es kulcsot árulnak). A supportjuk is jól működik, kb. egy óra alatt meg is küldték a -20%-os discount kódot, egy screenshot elég volt hozzá.
Így jó deal lenne, csak nem tudom megéri-e rizikózni egy estleges későbbi zár miatt.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#88035) ollie válasza MoVieFaN (#88034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

GOG-on csak DRM mentes játékok vannak.

***

(#88036) Crytek


Crytek
veterán

Ez az IGN Prime direkt idegel. Tavaly úgye írták ,hogy már 2 éve portyázok ingyen és ha nem fizetek akkor game over. Erre azóta is küldözgetik. 3 hónapot kibírtam ,hogy nem nyúltam az ingyen fosokhoz ,de most betelt a pohár, ha ennyire erősködnek hát továbbra is kihasználom őket :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#88037) genndy válasza MoVieFaN (#88034) üzenetére


genndy
addikt

Ne vegyél Nuuvemről W3-at, rettentően bizonytalan és rizikós hogy régiózáras lesz-e.
Nuuvemen egyébként pont Steam kulcsot adnak, a GOG a DRM-mentes.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#88038) Anonymus X válasza genndy (#88037) üzenetére


Anonymus X
tag

[link]

"The Witcher 3 requer ativação, download e instalação pelo GOG"

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#88039) genndy válasza Anonymus X (#88038) üzenetére


genndy
addikt

Mi a fene. Tényleg. Pedig Nuuvem szinte mindig Steam kulcsot ad.
Ok, nem baj, én akkor se venném innen előrendeléssel, bizonytalanul. Majd ha megjelenik kiderül hogy mit ad meg milyen nyelven.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#88040) section9 válasza eami (#88020) üzenetére


section9
őstag

MitM csak akkor hajtható végre eredményesen, ha titkositatlan az adatforgalom vagy ha sikerül a kapcsolatot gyengébb, kevésbé biztonságos protokollra kényszeriteni (TLS->SSL). De ha tegyük fel DNS redirect van, a böngésző a tanusitvány miatt akkor is szólni fog, ergó a VPN viszonylag biztonságosnak mondható, ha kellő óvatossággal kezeljük.

(#88041) eami válasza section9 (#88040) üzenetére


eami
addikt

nyilván nem egyszerű és nem is itt kellene ezt megbeszélni. De ami közérdekű és hasznos megjegyezni hogy egy VPN amint csatlakoztál hozzá ugyanaz mintha egy külön lokális hálózathoz csatlakoznál aminek van net elérése is. Annyira megbízható az a hálózat mint amennyire megbízható a hálózathoz csatlakozó többi gép is.

(#88042) TheProb


TheProb
veterán

FREE Deadbreed

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88043) ayo válasza TheProb (#88042) üzenetére


ayo
addikt

sztem rossz a link :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#88044) ZsZso válasza ayo (#88043) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Az attól függ! Lehet a címkéje rossz. És egyébként is ... mitől lesz a rossz rossz?! :DDD

Mindenesetre itt egy link az ingyen Deadbreed -hez.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#88045) TheProb válasza ayo (#88043) üzenetére


TheProb
veterán

tényleg, sokadik alkalom, hogy ez a retek nem rakja vágólapra amit kéne..., de ZsZso kolléga már javította :R
Amúgy, mint kiderült pár hete is már be lehetett zsebelni ingyér, ugyan itt.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88046) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Igen , és olyan mintha a Dota2 -t látnám csak valami brutál kinézetű félholt alakokkal. Pont 1 órával ezelőtt szedtem ki belőle a kártyákat,egyébként a fene se tudja mióta a tulajdonomban volt már,de szinte biztos hogy egy régebbi bundliból bugáztam.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#88047) bul07 válasza ZsZso (#88044) üzenetére


bul07
nagyúr

January 31st, 2015, ig lehet hozzáadni a steam profilhoz

Hostile Reaction-nál is a plusz csomag 01/07/2015-ig él

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88048) Sirpi válasza opti06 (#88021) üzenetére


Sirpi
senior tag

Most jött (ezek szerint nem elárazás, csak nem számítottak ekkora rohamra):

Thank you for your continued patience in this matter, we are working on a solution with our supplier.

The demand for this promotion has been unprecedented and our supplier has struggled to supply sufficient keys to satisfy demand, leaving orders unfulfilled.

We are being assured that orders will be able to be fulfilled as ordered, but if your patience has been exhausted please contact support@funstock.co.uk for a full refund.

You should also not be concerned that by requesting a refund you will lose your chance to get the deal as anyone who does request a refund will get the opportunity to purchase at the promo price once stock is available.

We are very disappointed with this situation and thank you once again for your patience and continued support.

Thank you
FunStock Digital Team

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#88049) GoZoL válasza Sirpi (#88048) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ja én is ezt a levelet kaptam. Akkor még várunk, remélem nem kell sokat!

(#88050) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Figyelem! Nemsokára árat emel a magyarországi App Store!

Fincsi... :D

Steam-től még nem jött semmi hír erről. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.