Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94104) reelc válasza front3r (#94102) üzenetére


reelc
veterán

Vagyis most sincs konkrét példa.
De érted mire célzok. A rajongók járatták csúcsra magukat, hogy mi lehet amit bejelentenek. A Blizz olyasmit mondott, hogy nagy durranás lesz. Tessék, egy idén 5 éves játékhoz hosszú idő után lehet majd plussz karit venni. Ez nem kötelező.
Lelepleztek egyfajta Dio1 remaket, ami évente egy hónapig lesz elérhető, és egy sokak által várt kasztot, a Necrot (pénzért). Meg pár kisebb újítást, amikre patchek formában volt már példa.
Szóval nem helytálló a kijelentésed, hogy "nem lepleztek le semmit".
A nem azt kapja az ember amit várt és a semmi között ugye van különbség?

A cégnek vannak erőforrásai. De láthatólag arra fordítja, amiből pénze van, és az nem a Diablo széria. Hanem az Overwatch és a többi.
Mondjuk azt furcsának tartottam, hogy az új generációs konzolokra is fogják nyomni a szezonokat. Szóval arra is van ember és pénz.

Ezzel nem védeni akarom a Blizzardot, nekem csalódás volt az elmúlt 1 évben a Diablo 3-as dolgaik, de kezeljük a helyén a dolgokat.
Csak elegem van a sok elvakultból. Klánchatben is fröcsögött 1-2 ember, és még én voltam a hülye, hogy én nem.

(#94103) shotika: Nekem is van más játékom, műfajon belül is.
Amúgy megfigyeltem, hogy jópár embernek van kb. 2 eredeti játéka, abból a Diablo 3 az egyik, és most megy az anyázás, hogy csak" ennyi a 20 évesre.

Szerintem ennél sokkal nagyobb problémák vannak a Diablo 3 háza táján.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.