Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94501) need


need
addikt

Sziasztok..

Találtam egy ilyen digicset ;) ]

na most rá kerestem és találtam [videót] hozzá..
00:55 mp-től kezdődik a kfaftink..

érdemes átalakítani úgy ahogy a videóban van? vagy inkább hagyjam úgy ahogyan van..?!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#94502) Shadowguard válasza dargelot (#94495) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Na ez jó hír, legalábbis nekem. Ha tényleg használható lesz megint a pörgős barbár vissza fogom tenni a játékot. Én kifejezetten szerettem vele menni, de magas GR-en már csak esett-kelt szegény...

(#94503) dargelot válasza func93 (#94499) üzenetére


dargelot
senior tag

A Diablo 3 játékban a legendaryk 99% amik majd a gear-t adják random esnek a szörnyektől, tehát a gear összerakásához a válasz az, hogy: Játssz sokat, ölj sokat és ami kell esik előbb utóbb. Vannak megoldások mint kraftolás, rare upgrade, legendary reforge, set convert amikkel meg lehet gyorsítani az adott buildhez való tárgyak elérését, de mivel para70 vagy kár belekezdeni, mert mire lesz ezekhez alapanyag addigra már rég sokkal jobb cuccaid lesznek mint most. Egyenlőre csak játssz és reménykedj hogy olyan esik ami kell és jó.

@(#94501) need
Hagyd a Maximust kardot, nem jó jelenleg semmilyen felállásba sem. Ha majd találsz egy olyan fegyvert ami illk a buildbe amit kitűztél akkor inkább arra pazarold az alapanyagaidat. Addig meg a lényeg, hogy rakj bele socketet, ha van akkor pedig a sebzését maxold ki.

(#94504) AtHoS válasza dargelot (#94503) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk azért nem árt T1 és afelett játszani, hogy értelmes SET cucc essen. Vagy ezen már változtattak?

read-only mode on the forum

(#94505) kecsawi válasza dargelot (#94503) üzenetére


kecsawi
senior tag

Üdv!
Manajuma's Carving Knife hiányzik, milyen módszert javasolsz a kifarmolásához?

(#94506) AtHoS válasza kecsawi (#94505) üzenetére


AtHoS
nagyúr

WD-vel ölj amennyit csak tudsz T1 vagy felette illetőleg, ha csapatban van másik WD, akkor nála is eshet, csak szólj, hogy ne törje be rutinból.

Amúgy meg sárgából upolva kockában hamarabb meglesz

szerk.
ha van elég alapanyagod :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#94507) kecsawi válasza AtHoS (#94506) üzenetére


kecsawi
senior tag

Köszi! Számít, hogy milyen sárgát rakok a kockába?

(#94508) TeeBee73 válasza AtHoS (#94504) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én T10 bounty-kat rohangálok, de upgrade cirka 200-ból egyszer esett. (Vállas, normál helyett anci.)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#94509) AtHoS válasza kecsawi (#94507) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Számít bizony.
Olyan alaptárgyból kell belerakni amiből az adott cucc van és abból is lvl 70-es verzió

Esetedben Ceremonial Knife -ból kell a sárga 70-es verzió

TeeBee73

Sajnos ezzel én is így vagyok, bár 2 hete annyira el vagyok havazva, hogy időm sem volt játszani :(

read-only mode on the forum

(#94510) kecsawi válasza AtHoS (#94509) üzenetére


kecsawi
senior tag

Elsőre dobott egy ancit, másodjára berakta :C
Irány a játék... :R

(#94511) TeeBee73 válasza AtHoS (#94509) üzenetére


TeeBee73
addikt

Dettó. Itthon meló ezerrel, a laktanyában meló ezerrel, ha épp csönd van, 2 win10 telepítés közben futok egy GR-t... :(

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#94512) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Az ujoncoknak erdemes lenne seasonban indulni (vagy ebben, vagy a kovetkezoben), mert egyreszt tobb ember jatszik ott es segithetnek, masreszt meg a Season Journey kereteben az elso karakter (vagy amelyikkel kerik) kap egy ingyen setet.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94513) dargelot


dargelot
senior tag

A napokban ismét megtapasztaltam, hogy a paragon pont nem jelenti, hogy az illető a játék magaslatán áll. Klántárs rám ír és elkezdi 10 percen át erőltetni, hogy a garg wd-m mellé milyen jó a barb support. Dou-ban nagyon jó ez a felállást. Leírtam neki, hogy a garg wd alapból nem jó party karakter és a barb supp inkább 2. support. Nem-nem..... És még leszidott hogy mennyire nem értek ehhez a játékhoz. Sírjak vagy nevessek? Utóbbira szavazok. :D

(#94514) Dyingsoul válasza ReFleXx (#94425) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen ám, de azért a nicked odabiggyesztettem, mint forrás. ;) Bár nem szoktam mindent megjelölni forrásként amit innen-onnan fórumokról vadászok össze mert általában csak magát a tartalmat könyvjelzőzöm be, amikor így teszek az nem a rosszindulat jele, egyszerűen csak tele van így is mindenfélével a Diablo3-as könyvjelző mappám. Azért igyekszem, na. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#94515) dargelot


dargelot
senior tag

Official kék az új itemekről

The Barber
Kiveszik a bonusz sebzést a robbanásról. Igazából attól volt erős, anélkül mehet a süllyesztőbe szerintem, bár a kék szerint nem feltétlen:
"Witch Doctors looking for massive AoE explosions from Spirit Barrage should still see effective results, but they won't be quite so over the top."

Faithful Memory
Max stacket kap. Várható volt.

Hellcat's Waistguard
Jónak néz ki.

Manald Heal
Szintén jónak néz ki, de kell egy kis csiszolás hozzá még.

Többit nem említi. Gondolom a monk-os fist nem tudni hogy teljesít valójában, mert még bugos. Barb őv alapból felejtős még WW barbnak is.

(#94516) miluuu


miluuu
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert úgy érzem falba ütköztem a karakteremmel.
Blessed Hammer-s Cursader-el nyomulok http://eu.battle.net/d3/en/profile/Miluuu-2160/hero/84166216.

Mostanra összeállt a set amit a neten találtam, mindegyik tárgyon rolloltam is a leggyengébb tulajdonságot. Torment 10-en /GR50-en megállom a helyem, tudok haladni, nem is ölnek meg egy könnyen.
Viszont nem látom, hogy innen hogyan lehetne továbbfejlődni. Néha bemegyek GR55-be, vagy GR60-ba, általában a többi játékossal a lépést sem tudom tartani, olyan speedrun-t csinálnak. Egyedül olvadok mint a papír.

Mit tegyek ilyenkor? Nem látom, hogy a karakteremet hogyan tudnám még fejleszteni, és egyáltalán nem értem, hogy hogy tud valaki GR90-ben aprítani crusaderrel. Mi a különbgés, mit csináljak, mire figyeljek?

Előre is köszönöm!

(#94517) SQX_Barto válasza miluuu (#94516) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Legfokepp fegyverbol es pajzsbol kell ancient (mint amilyen a csizmad), de kesobb jo lenne mindenbol ancient, amennyire lehet. O lenne nagyjabol a mervado, meg mindig irigylem ezt a karakteret :D
A kockaba a Furnace kellene (a kovetkezo patchig, amikor majd felvaltja a Faithful Memory most meg nem latszik a masodlagos tulajdonsaga)
A mostani bracer helyett pedig a Gabriel's Vambraces

Egyebkent jelenleg a hammerdin nem tul eros, szoval megvannak a hatarai.
Sokak remenyei szerint az uj Faithful Memory-val a patch utan joval erosebb lesz.

Nem tudom mennyire friss az adatlapod, de kellene par dolgon tulajdonsagot valtoztatni.
Vallas: Resource Reduction -> Cooldown Reduction
Kesztyu: Vitality -> Critical Hit Damage
Csizmara Life Regen helyett -> Blessed Hammer damage
Pajzsbol meg fegyverbol mindenkepp ancient kellene, mar az is dobna sokat a karakteren.

A Kanai's cube-ban tudsz ketfelekeppen is kesziteni pajzsot meg fegyvert.
Az egyik hogy az adott tipusu sarga itembol upgrade-eled, vagy pedig magabol a legendary-bol reforge-olod.
Az elobbinel az adott tipusbol (pl flail) barmit kiadhat, de csak 25 Death Breath meg nemi alap material kell hozza. A masodiknal magat az adott legendaryt (pl a Guard Of Johanna shieldet) forgatod, de oda bounty material es 50 Forgotten Soul kell porgetesenkent. Mindket valtozat adhat ancient legendaryt, a szerencsen es a rendelkezesedre allo materialokon mulik mikor. Ha magat a legendary-t forgatod erdemes egy masodik, gyengebb darabot forgatni, mivel lehet hogy meg rosszabb lesz belole mint volt, es esetleg elfogy a materialod.

GR90-ben egyebkent full ancient itemekkel es azokat bekovezve lehet egyaltalan "letezni" crusaderrel.
A kovezes is egy Kanai recept, ancient targyba bele lehet torni legendary gemeket es azzal plusz main statot adsz hozza (pl level 80 legendary gem + 3 Flawless Royal Ruby = +400 Strength) Meg oda mar kell nagyon sok paragon is, a Leaderboard tetejen levok Non seasonban p4-5000 Seasonoban p1600-1800 kornyeken vannak mar, vagy feljebb.

Sokan jatszanak csapatban 2-3-4 player Greater Rifteket, de oda meghatarozott szerepek vannak, amikkel lehet magasakat menni. Crusader jelenleg nem igazan fer be sehova sem. Szoval az egyetlen eselye crusaderrel solot menni, de ahhoz meg nagyon ki kell epiteni a karaktert, amivel akkorat tud menni. Ami neked van build egy solo 80-90 GR kb eselytelen (a kovetkezo patchig biztosan)

Szep dolog, hogy talaltal buildet, de az sem mindegy, hogy mikori az a build. Minden patchben vannak valtozasok, amivel egyesek buildek erosebbek, masok gyengebbek lesznek. Jelenleg 2.4.2 a patch szam, es valamikor januarban jon elvileg a 2.4.3 (vannak mar kint buildek a kovetkezo patchre, mivel PTR-en mar lehet tesztelni a patch altali valtozasokat)

Kicsit hosszura sikerult :D
Nem tudom mennyire ismered a dolgokat jatekban, szoval bocs, ha kicsit tulmagyaraztam :)

Kerdes a WD szakikhoz:
Van a Helltooth Firebat WD-nek olyan farmolos valtozata, ahova belefer a Manajuma set?
Nincsenek elrakva Gargas HT cuccaim, viszont az s7-es firebat WD-m vegig van kovezve, es orulnek, ha tudnam hasznalni csirkevel farmolgatni :)
Arakyr cuccom nincs, meg nyilvan, ha mar van egy kesz kovezett set, akkor nem allnek neki kifarmolni a masikat...
Egyebkent epito jellegu kritikakat elfogadok a HT WD-mrol, bar most nem tudom, mennyire vannak osszevissza a skillek, meg tudom, mar a Soul Harvester + Vile Hive a meno, van is par a ladamban, majd atrakom.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94518) AnginaP válasza miluuu (#94516) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Nagyon-nagyon jól összeszedte a kolléga! :) + annyi, hogy használj follower-t, (templar-t ha lehet) "your follower cannot die" relikviával. Az is tud segíteni.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#94519) partytime25


partytime25
tag

Sziasztok diósok :)

Lenne egy kérdésem szakikhoz Generator MONK al kapcsban..

elkezdem csépelni a bosst mondjuk mennek fel a dmg értékek stricken gem miatt viszont kb 5-10mp múlva baromira lelassul a gyors ütés és baromira kicsik lesznek a dmg-k és lassú ... pedig spirit fenn van nem értem... CD nek van köze attack speed visszaeséshez?

Más...

Esetleg ha tudtok valami magyar klánt ahol lehet jókat csépelni szívesen várom... :)
Már heroltom van nyitunk egy GR t aztán kilépnek 10-20 perc mire elindul egy party ... :W

:R

[ Szerkesztve ]

(#94520) miluuu válasza SQX_Barto (#94517) üzenetére


miluuu
újonc

Szia!

Rengeteget segítettél, nagyon szépen köszönöm.
2-3 évet kihagytam, az ancient suffix-ről, a reforge legendary-ról és a Kanai cube legendary gem upgrade létezéséről konkrétan nem is tudtam.
Lehet egy jópár ancient tárgyat salvageltem is.

Ezeket mind megnézem részleteiben amit írtál, szerintem már ezzel is előre fogok lépni!

Köszönöm mégegyszer!

(#94521) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ezzel a denevéres WD-vel mit tudnék kezdeni, hogy ne burnöljem le a manát pillanatok alatt?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#94522) AnginaP válasza mobal (#94521) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Kockába Staff of chiroptera?

Indítok egy Skyrim szervert.

(#94523) dargelot válasza mobal (#94521) üzenetére


dargelot
senior tag

Staff of chiroptera kockába, topáz sisakba, pierce the veil passzív helyére confidence ritual, spirit walk runánál severance helyére honored guest. Ezekből a passzívot tuti cseréld, a többiből meg annyit amennyi szükséges a manához.

@ (#94519) partytime25

Flying dragon ha leesik és ha a CoE kimegy a fire-ből, illetve a boss HP-ja lemegy 75% alá. CoE miatt a sebzés csökkent hirtelen, másik kettő dolog miatt az as esik le jelentősen. CD breakpoint-ja a Gen monknak nem tudom, hogy mennyi lehet, annyi hogy az epiphany fent maradjon mindig, inkább as breakpoint van.
Klán ügyben a Hungary Team-et ismerem, napi 15-20 aktív tag van. Főleg Seasaonosok, de van pár NS-es is.
Ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

(#94524) Gorneck válasza mobal (#94521) üzenetére


Gorneck
titán

Ez vmi mutáns hybrid? :D

Fetish passzív minek?
Tribal minek?
PtV helyett Confidence Ritual?
Worm minek? Ha meg van minek a Garga? Locustos gyűrű kéne, hogy legyen értelme...
Ez most Pet vagy FB WD?
Jó lenne eldönteni mit is szeretnél... :)

Miért nem HT? Annak nem köll mana...csirke ki, tornado, aratás, felcsipegetés, csirke be, russhhh kövi elitre...folyamat megismétel... :)

Mire felépül az FB damázsa tojásból tyúk lesz... :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#94525) mobal válasza Gorneck (#94524) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Izé. Diablofans első WD buildje.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#94526) Gorneck válasza mobal (#94525) üzenetére


Gorneck
titán

Eléggé vicces szvsz...értelme nem sok...

Gorneck#1239

(#94527) czpitti válasza partytime25 (#94519) üzenetére


czpitti
senior tag

Team avagy single?Mert ez igy egyik se...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#94528) partytime25 válasza dargelot (#94523) üzenetére


partytime25
tag

.. Köszi a válaszod majd próbálkozom...

Klánügyileg tudsz valakit aki tudna invelni?vagy kit keressek?

Köszi

(#94529) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Season 9: Seasonal Journey Overview

Haedrig's Gift Sets

Barbarian // Might of the Earth
Crusader // Thorns of the Invoker
Demon Hunter // The Shadow’s Mantle
Monk // Monkey King’s Garb
Witch Doctor // Raiment of the Jade Harvester
Wizard // Firebird’s Finery

Conquests

The Conquests selected for Season 9 are a cake with Chapter IX in mind.

Avarice
Complete a 50,000,000 gold streak while outside of The Vault and The Inner Sanctum.

Curses!
Kill 350 or more monsters in a Cursed Chest event at Level 70 on Torment X difficulty.

Speed Demon
Complete a Nephalem Rift at max level on Torment X within 2 minutes.

Sprinter
Complete Acts I through V at max level in under 1 hour.

The Thrill
Complete Greater Rift 45 Solo without set items equipped.

[ Szerkesztve ]

(#94530) dargelot


dargelot
senior tag

PTR 2.4.3.42336

Cru kard max 10 stackes lett, így is elég op. WD kés (barber) robbanás bónusz sebzése 250%-ról 0% lett. Ha jól látom más nem változott.

(#94531) dargelot válasza dargelot (#94530) üzenetére


dargelot
senior tag

Immár van hivatalos info is.

WW set nerfelve, Delsere-,Arachyr-,Inna-,Marauder-,Roland setek buffolva.
És bocs a dupláért. :)

[ Szerkesztve ]

(#94532) JohnyMilan válasza dargelot (#94531) üzenetére


JohnyMilan
tag

A WW set nerf nem egyértelmű. Eddig csak a Dust Devil forgószeleit erősítette 2500%-al a set, de most már all Whirlwind-re ad 400% dam-ot.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#94533) mobal


mobal
MODERÁTOR

Mikor kezdődik a következő szezon, és mikor ér véget az aktuális? :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#94534) Peppo válasza MegalodonS (#94529) üzenetére


Peppo
őstag

Egész jók a conquestek. A negyedik nem tudom, mennyire nehéz, még sosem próbáltam, de a többi nem nagy ügy. Egy jó DH, és már meg is van oldva. :)

(#94535) Phausto válasza MegalodonS (#94529) üzenetére


Phausto
tag

Ládahely már nem lesz? :U

(#94536) dargelot válasza Phausto (#94535) üzenetére


dargelot
senior tag

Nem, csak akkor ha még nem töltötted fel a 2 tabot teljesen.

@MegalodonS (#94529)

Ismét DH favorizát conquestek, de utána a DH party képtelen továbbra is........

PTR-en amúgy WD-t nem nagyon rázta meg a Barber kés nerfelése. GR120-at így is toltak vele.

[ Szerkesztve ]

(#94537) Phausto válasza dargelot (#94536) üzenetére


Phausto
tag

Értem, tehát akkor nekem valószínűleg lesz, mivel eddig csak az utóbbi 2 szezonban játszottam. Köszi!
Ha nem lenne ládahely, nem is foglalkoznék a szezonnal, mert semmi értelme. Csilivilli portré frémek nem bírnak érdekelni. :(((

(#94538) czpitti válasza dargelot (#94536) üzenetére


czpitti
senior tag

Ja 120-at 4200+ paragonnal.Dejo.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#94539) MegalodonS válasza Peppo (#94534) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nem tudom,azt meg soha nem csinaltam mivel vannak sokkal konyebbek is!

(#94535) Phausto

Latom mar kaptal valaszt!

(#94536) dargelot

Legyen egy kis orom,a nem meta ''DH'' osztalynak is :)

[ Szerkesztve ]

(#94540) dargelot válasza MegalodonS (#94539) üzenetére


dargelot
senior tag

Akkor a Cru mit mondjon? Conquest is nehéz neki, s partyba sem kell. :(

(#94538) czpitti
Ahhoz képest, hogy a mostani felállással 4000parával 105 sem megy senkinek, jó az a 120.

(#94541) Ultrazord válasza dargelot (#94536) üzenetére


Ultrazord
tag

Mi? Ez úgy van, hogy nem muszáj most megszerezni a tabot, hanem a későbbi szezonban is el lehet érni, de van egy max mennyisége?

(#94542) dargelot válasza Ultrazord (#94541) üzenetére


dargelot
senior tag

Igen, pont ahogy mondod. A 2. tab-on lévő 1. stash mindenkinek ajándék volt. Ezután minden seasonban 1 kicsi fül stash a jutalom, majd a 15. season-ben is ez lesz, de ha már a 2. tab fullon van akkor már nem tudsz további extra stast szerezni, csak ha megveszed majd a nekrot, ami ad +2 kicsi fül stasht.

(#94543) reelc válasza dargelot (#94536) üzenetére


reelc
veterán

Igen, nem hiszem, hogy megváltaná a Hellcat öv, vagy a Mara erősítés a világot:

Hellcat Waistguard
Grenades have a chance to bounce 3-5 times, dealing an additional 50% damage on each bounce
This bonus is increased to 800% on the final bounce
The following skills are affected by this power:
Cluster Arrow – Dazzling Arrow, Cluster Bombs, Loaded for Bear, and No Rune
Rain of Vengeance – Anathema
Strafe – Demolition
Rapid Fire – Bombardment

--------------------------------------------------------------------------
Demon Hunter
Embodiment of the Marauder
(6) Set Bonus
Your primary skills, Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot, Cluster Arrow, Companions, and Vengeance deal 800% 1200% increased damage for every active Sentry.

Azt hiszem jó ideig nem fogom újra felrakni a játékot.

"PTR-en amúgy WD-t nem nagyon rázta meg a Barber kés nerfelése. GR120-at így is toltak vele."
Ezek sose hatottak meg, a Paragon szintem többszörösével lehoznak valamit. Hurrá. Ez nagyon messze van az átlag szinttől.
Régóta gyanítom, hogy sokezer Paragonnal 100+ gemekkel még fogpiszkálóval is menne a GR100+ egyedül. :D

[ Szerkesztve ]

(#94544) SQX_Barto válasza Peppo (#94534) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A 4. konkrétan szopás...
A többi egyik sem vészes.
Amúgy a 2 perces rifthez kell kb a dh meg a cursed chesthez sem árt.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94545) dargelot válasza reelc (#94543) üzenetére


dargelot
senior tag

Igen látszik, hogy csak használhatóvá akarják tenni a szetteket amelyek nem túl izmosak, de nem rework-el, hanem csak beütnek egy nagyobb 6p sebzést. Quin is mondta anno a raiment szett erősítés után, hogy ok, best set lett, de csak azért mert megsokszorozták a bonusz dmg-et és ennyi, nem túl nagy erőfeszítés. Most is ez a helyzet, de nem csak ezért nem használunk egy szettet jelenleg mert kicsi sebzést ad, hanem mert nincs a benne lévő skilleknek erősítése. Pl marauder:
-chakram 1 item, mutishot 2 item, impala 0 item, elemental 1 item, cluster arrow 1 item (+az öv most).
Ebből látszik, hogy marauder settel és az új övvel csak a cluser arrow build jöhet szóba.
Mit várnak amikor egy wave of ligth buildhez 4 item van ami növeli a sebzését, vagy egy firebathez 3-4 item van.
Itt van a buffolt arachyr set is. Bele is írhatnák, hogy csak firebattel jó, mert amire ad még bonuszt azokhoz nincs sebzés növelő item. Mennék én generator aracyr-al is, de pl a békás fegyver sem ad a saját skiljére plusz sebzést.

Amúgy itt a kék üzenete: "we don't intentionally design items to shift or change "the meta""
Tehát a meta marad még egy ideig, ha csak valamelyik cuccot nem "szúrják el" úgy hogy túl nagy lesz a sebzése és dps-nek jó lesz.

(#94546) MegalodonS


MegalodonS
őstag

(#94540) dargelot

Egy szezon eleg volt a Crusival!!

''Valtoztatasok''

The following class set powers have received changes

Barbarian

Wrath of the Wastes
(6) Set Bonus
Whirlwind gains the effect of the Dust Devils rune and Dust Devils all Whirlwind damage is increased to 2500% weapon damage by 400%

Crusader
Roland's Legacy

(4) Set Bonus
Increase the damage of Shield Bash and Sweep Attack by 750% 1250%.

(6) Set Bonus
Every use of Shield Bash or Sweep Attack that hits an enemy grants 50% increased Attack Speed and 10% 15% damage reduction for 8 seconds. This effect stacks up to 5 times.

Demon Hunter

Embodiment of the Marauder

(6) Set Bonus
Your primary skills, Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot, Cluster Arrow, Companions, and Vengeance deal 800% 1200% increased damage for every active Sentry.

Monk

Inna’s Mantra

(6) Set Bonus
Gain the five runed Mystic Allies at all times and your damage is increased by 50% 100% for each Mystic Ally you have out.

Witch Doctor

Spirit of Arachyr

(6) Set Bonus
The damage of your creature skills is increased by 1500% 2400%. Creature skills are Corpse Spiders, Plague of Toads, Firebats, Locust Swarm, Hex, and Piranhas.

Wizard

Delsere’s Magnum Opus

(6) Set Bonus
Enemies affected by your Slow Time take 2000% 2800% increased damage from your Arcane Orb, Energy Twister, Explosive Blast, Magic Missile, Shock Pulse, Spectral Blade, and Wave of Force abilities.

ADVENTURE MODE

Greater Rifts
The Greater Rift progress bar now displays the percentage completion at the end of the bar when it is nearly filled
The experience and Greater Rift progression awarded for defeating many smaller monsters has been increased
Players will now get an extra chance to upgrade their Legendary Gems if they do not die in a Greater Rift

[ Szerkesztve ]

(#94547) Peppo válasza SQX_Barto (#94544) üzenetére


Peppo
őstag

A pénzeshez is k. jó a multishotos dh. Az meg már 3 conquest, ami bőven elég is. Mivel úgyis DH-m lesz megint, mert ki akarom próbálni az új övet, így ezt a ládahelyet megszerezhetőnek érzem. :)

(#94548) m.lala


m.lala
aktív tag

Sziasztok,
most készülök megvenni a játékot, előrebocsátom teljesen sülthal vagyok, sok éve toltam a kettővel :) nézzétek el nekem ha néha beirok és inzultálok embereket :)
Most akcióban 3500 ért meglehet venni az alap játékok és ugyanennyiért a kiegészítőt is, az lenne a kérdésem mindkettő szükséges és igy teljesértékü a játék, mondhatnám azt is naprakész....vagy első körben elég az alapjáték?

Köszi az infót. :R

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#94549) Argos válasza m.lala (#94548) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Mindenképp érdemes a RoS kieget is megvenni. Az alapjátékhoz képest ég és föld a különbség.
Kezdetnek pedig olvasd át tüzetesen az összefoglalót.

...elmúlik...

(#94550) SQX_Barto válasza Peppo (#94547) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En most csak azert fogok szerintem indulni s9-ben, hogy felepitsek egy crusadert. Megvan mindegyik ladahely, szoval elvileg a DLC-ig nem lesz tobb. A mostani portre nem is tetszik, a pet nelkul is meglennek. Bar azert a vegere lefogom tolni prezstizsbol a Guardianig, de most nem lesz egyaltalan surgos.
Support barbarral GRezek, mellette meg epitgetem a crusadert. (remelhetoleg a hammerdin hasznalhato marad, ha nem is parti GR dspkent...)

DH-m nagyjabol "fullos" non seasonban, szoval sok ertelmet nem latom, hogy inditsak egy masodikat.
Persze tudom, azzal lenne sok dolog a Journey-ben konnyebb, de sok dolog csinalhato csapatban.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.