Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92630) szupermacs válasza SQX_Barto (#92626) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Azert, mert patchenkent valtozik mi az eros set/item/build stb...
Es ha most betorod, ami szar, lehet a kovetkezo patch utan meg kaparod az arcod, mert az lesz a best item..."

Engem nem zavar, ha farmolnom kell. Hiszen ez a játék lényege. Olyan meg itt nincs, mint a D2-ben, hogy valamit nagyon ki akarok farmolni és még 2 év után sem esett ki soha, vagy elvitték előlem. :U Nagyon könnyű bármit összeszedni, ha az ember játszik és van ideje. Legalábbis én ezt láttam eddig.

,,Ez mar season 5 ota nem igaz, mar nincsen semmi season only item."

Ezt nem tudtam, akkor bocsánat! :R

,,Paragon-ra meg eleg szar, mivel minnel tobb a season annal kevesebbet fog adni a non season paragonhoz (a porosodo karaktereknek mondjuk mar mindegy is a paragon)"

Ezen sokat segítene egy lvl cap. Lenne értelme és célja az embernek felhúzni a karaktert. De sajnos nagyon elszálltak a számokkal. Goldban, sebzésben, életerőben és szintben nézve is. Milliókkal és milliárdokkal dobálózik már a játék. Nekem csak ez nem tetszik benne. Setek is kegyetlen hamar kiesnek. Értem, hogy GR az ami motiválja az embereket, de én szívesen látnék valami komolyabb, sok fős end-game contentet, mint egy Raid, vagy pvp csapatok. Ezeken segítene egy lvl cap. Annyira szeretne hajazni a játék a WoW-ra, de nem sikerül neki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.