Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92353) Vistaboy válasza proci985 (#92351) üzenetére


Vistaboy
veterán

Rendben, köszi. Most megy, egyelőre nem lépek ki, de ha legközelebb előjön ez a hiba, megpróbálom úgy, ahogy írtad.

WD nerf témához: Én már eldöntöttem, hogy ez a szezon színtiszta "fun play" lesz, semmi egyéb. Önmagam erejéből, kizárólag egyedül játszva - kivéve, ha valamelyik achievement miatt kell némi segítség - addig jutok, amíg tudok. Már az sem izgat, hogy sikerül-e megszereznem az extra ládahelyet, vagy sem. Eddig sem érdekelt a Leaderboard, ezután sem fog. A magam szórakoztatására elbohóckodok, amíg van kedvem, utána úgyis hagyom a fenébe az egészet.

Szeptember 16-án jön a Bioshock: The Collection, utána meg, október 28-án a Skyrim Special Edition. Mivel mindkettő megvan DLC-kkel együtt Steamen, így nekem teljesen ingyenesek lesznek.

Remélem, hogy a Season 8-ra kitalálnak valami érdekeset, mert akkor még ennyit sem fogok vele játszani, mint most.

(#92352) Outblast: Ne csodálkozz ezen, mindig is voltak "nolife" játékosok, akiknek semmi más dolguk nincs, mint kedvenc játékukkal játszani reggeltől hajnalig. Sajnos nekünk meló mellett nem jut ennyi időnk rá. Nekem például még most sincs meg a P800 sem, pedig már a Diablo III első napjától játszok vele... mondjuk egy hét mínusz, mert első hétben mindent lehetett vele, csak játszani nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.