Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91601) AnginaP válasza Edge (#91599) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Köszi ezt nem tudtam. :R

Indítok egy Skyrim szervert.

(#91602) Delávégá


Delávégá
tag

Tanácsot kérnék hogy mara DH-nál hogy néz ki egy jó manticore? Érdemes-e rátenni dmg%-ot vagy as-t?

(#91603) Peppo


Peppo
őstag

Überek T13-on is 2 vagy 3 összetevőt dobnak, vagy emeltek ezen is?

(#91604) Grafirka válasza DjDanee87 (#91600) üzenetére


Grafirka
őstag

Pont ez volt a furcsa, hogy en is ugy tudtam hogy a minimap kijelzi az utolso lenyeket, de ebben az esteben nem jelezte. Arra tudok gondolni , hogy a rockwormok kozul elt meg egyik masik a fold alatt es azokat nem jelzi mutatja. Lenyeg hogy sokadik probalkozasra sikerult vegre.

Vannak neha furcsasagok mint peldaul a sima rift guradianja nem dob GT-kovet (T10 szinten) vagy pedig, belepeskor nicsenek meg a karaktereim. Tegnap pl. legalabb 5x be kellett lepnem, mig vegre ismet "visszakaptam" a karaktereimet.Egyszeruen ugy inditott mintha akkor kezdenem eloszor a jatekot, valasszak kasztot, stb.... :U

(#91605) Sárpac válasza Edge (#91599) üzenetére


Sárpac
nagyúr

WD solo 111 jelenleg a ptrn messze ver mindent! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#91606) diegho válasza Sárpac (#91605) üzenetére


diegho
nagyúr

Barbi mit mutat? Milyen build megy most?

(#91607) Cadal válasza diegho (#91606) üzenetére


Cadal
őstag

LoN-os Thorns.

(#91608) MegalodonS válasza Sárpac (#91605) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,meg van melle 3000 paragon is :((

Gorni imadni fogja,nekem nem jon be annyira a Jade cucc,de kiprobalom azert :)

(#91609) SQX_Barto válasza MegalodonS (#91608) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A mostani Leaderboard teteje 2000+-os, PTR-en meg ugye hozzajon a seasonbol athozott paragon is.
Ha a 4es metaban WD lenne a dps nagyot rohognek ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#91610) MegalodonS válasza SQX_Barto (#91609) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mar itt lenne az ideje a Wizz tronfosztasanak,mert jon a nagy ''MANITOU'' ;]

(#91611) noblem1983 válasza MegalodonS (#91608) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nekem legalább abból vannak normális darabjaim meg ideje volt már azt is felturbózni

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#91612) Edge válasza Sárpac (#91605) üzenetére


Edge
veterán

majd nerfelik np :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91613) reelc


reelc
veterán

Majd ha PTRezik valaki DHval, beírhatná, hogy mik a tapasztalatai a Spike Trapekkel. Köszi.
Megnéztem a patch notest, és valahogy nincs kedvem PTRezni. Az előző 2 alkalommal kipróbáltam pedig.

Ez amúgy valami tendencia lett, hogy szinte használhatatlan skillt erősítenek fel?
Legutóbb ugye a Fan of Knives kapott egy tárgyat, amivel már lehet használni egyes buildekben.
Előtte a Vengeance kapta a Dawn által a tisztességes cooldownt, meg a Visage of Gunes. Szinte megkerülhetetlen valamelyik, bármilyen szetted is van.
Most meg a Spike Trap. Amit szet sem támogat.

[ Szerkesztve ]

(#91614) dargelot


dargelot
senior tag

Hátha valakit érdekel, ezért megosztom a gyors WD-s új build tapasztalataim PTR-ről. Nos a spirit barrage a buff ellenére is szánalmasan gyenge lett. Alábbi felállással a T13 nem ment túl gyorsan, bár tudom nem a legerősebb cuccaim vannak a teljes sikerhez, s +int sincs a cuccokban, de akkor is a sebzés nagy részét csak a gargok viszik be. A tankosságát tekintve nagyon jó, bár a firebats túléléshez viszonyítva szerintem nem elég jó. Ha az új mojo a channeling alatt nem csak a spirit barrage sebzését vinné fel akkor tuti siker lenne, de így felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#91615) Sárpac válasza dargelot (#91614) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mert a jade lett a nyerő azért! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#91616) Gorneck válasza Sárpac (#91615) üzenetére


Gorneck
titán

:( :W

Gorneck#1239

(#91617) MegalodonS válasza dargelot (#91614) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ne haragudj,de te nem jo osszeallitasba mentel!!Sajnos nem ez az uj build (garg nincs is benne) :(

Az uj build ez,amivel a GR111 a Jade set-ben es az uj mojo-t hasznalta hozza!

.

(#91618) Gorneck válasza MegalodonS (#91617) üzenetére


Gorneck
titán

Jobban örülnék vmi Mackós/Acidos/GofDes/SBos buildnek...persze ez is jobb a semminél...nem kell a hóóót buta peteket nézni...

Gorneck#1239

(#91619) MegalodonS válasza Gorneck (#91618) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,irtam is az elobb,hogy neked ez tetszeni fog :K Az acidos jo lenne,a mackok mar voltak.Nem ertem mar en sem a Blizzt,annyira jol meglehetne csinalni a wd-t,de nem erdekli oket!!

Probaltam az Arachyr's csirket a TXIII mar megfogja,nem pukkannak instant a mobok :F

WD is megerdemelne mar egy szezont :)

(#91620) Gorneck válasza MegalodonS (#91619) üzenetére


Gorneck
titán

Voltak...lagtenger rulz...egy percet nem játszottam velük...pedig imádtam mindig...

Persze lehetne...de csak a hozzá nemértés jön ki az egészből...szokás szerint.

Amúgy a Jade setet megjelenés óta rühellem ez elbaszott mechanikája miatt... :(

Gorneck#1239

(#91621) dargelot válasza MegalodonS (#91617) üzenetére


dargelot
senior tag

Aham, kösz a gyors infot, pedig az amcsi battle net forumról szedtem a buildet, de akkor nem ez lesz a nyerő. Ott azt írták, hogy mivel egyik sett sem ad bonuszt a spirit barrage-ra ezért LoN-al lehet nyerő, de ezek szerint nem. Valaki kifejtené egyébként hogy a spirit barrage+jade set hh ilyen jól kijön egymással?

(#91622) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

blighterrel lehet barmit is kezdeni firebirddel, vagy magas GRen leave?

ertsd, GR82on 5 perc alatt kb a hullamat tudtam bamulni. 1hitel, AoE es kb eselytelen kiterni az osszes tamadasa elol mert spawnol.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91623) #92888064 válasza proci985 (#91622) üzenetére


#92888064
törölt tag

barbival a szivatós gr-ek ellen az a taktika vált be, hogy lépkedtem a szintek között. szóval úgy helyezkedtem, hogy közel a le/feljáróhoz spawn-oljon a rg (vagy elbattyogtam oda), és amikor elkezd durvulni, akkor átmegyek a másik szintre .
barbival ez úgy nézett ki, hogy felbuffoltam magam a másik szinten, aztán mentem arra a szintre, ahol az rg volt. csápoltam egy ideig (általában 2-3 dobásig tudtam fagyasztani), aztán vissza a biztonságos szintre. ezt ismételgettem amíg megfeküdt.
nem vagyok tisztában a fb wizzel, de ha van valamilyen cc skillje, amire egy idő után immúnis lesz a boss, akkor beválhat ez a taktika.

[ Szerkesztve ]

(#91624) dargelot


dargelot
senior tag

Nos kipróbátam az ajánlott buildet is. Számomra kb azzal egyenértékű mint amikor kijött a Hammerdin build a Cru-hoz s csak mazochisták játszottak vele. Sebzés megvan, de hipp-hopp összecsuklik. Íme a statok. CoE-en kívül minden anci. Thoutness jól mutatja a buildet.

[ Szerkesztve ]

(#91625) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

A jelenlegi patch-ben van valakinek tapasztalata a Twister Archon wizzel? Tényleg ez az új meta, ahogy Blatty írta?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#91626) dargelot


dargelot
senior tag

(#91627) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

En csak poenbol mondtam, hogy a WD lesz az uj DPS, de epp az van a 4 player tetejen, igaz meg csak 108-nal jar PTR-en, amennyire feluletesen raneztem,ugyanaz a 3 supp + dps, csak Jade WD a dps :DDD (tehat 2 WD van a bandaban) Es az uj Spirit Barrier-es mojora epitenek. Soloban meg 111 korul jar, wizard csak 95...
Persze ez meg a PTR legeleje meg elesig szarra nerfelhetnek vagy buffolhatnak barmit...
DH-nal most az UE vezet 95 korul, crusader maradt a LoN...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#91628) rumkola


rumkola
veterán

WoL-os monkot használok, Obsidiannal és SOJ-al.
Na ezt most lecseréltem kíváncsiságból fullos F+R-re. Hát izé :))
Lehet itt bohóckodni az első kettővel, de utóbbival jóval erősebb (+50%dmg+12%chc+100%chd), bőven ellensúlyozza a előzőek tulajdonságait.
Viccből beraktam egy primary skillt is amit néha el tudok sütni, ha közel jön valaki vagy bedasholok a tömegbe, ilyenkor még +50%.

(#91629) dargelot


dargelot
senior tag

Valaki PTR-en próbálta már avagy látott már IM Thorns barbot vagy Spike trap DH-t. Már csak ez a kettő piszkálja a fantáziám. IM Thorns-t valahogy így tudnám elképzelni, a Spike DH-t pedig LoN-al, Marauder settel vagy Marauder-Shadow kombinációval.

(#91630) dante3 válasza dargelot (#91624) üzenetére


dante3
addikt

Azért nagyon sok múlik a paragon szinten, és, hogy mennyire figyelsz a Harvest szintre! Ha lehetőség szerint fullra van pumpálva, akkor biztosan válalható a nagyobb Gr! Pl:[GR111], ha bagyon nem nerfelik, akkor bepróbálom élesben! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#91631) Sárpac válasza dante3 (#91630) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Most nem bántásként de ez nem wd ez egy wiz wd bőrbe bújtatva! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#91632) dante3 válasza Sárpac (#91631) üzenetére


dante3
addikt

Amúgy igen, de legalább nem kell bosszankodni játék közben a 0 MI-val rendelkező petek miatt! :K

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#91633) Edge


Edge
veterán

Twister wizard nerf várható.
Tehát 2.4.2ben valszeg nem az a build lesz a 4man setupban a dps.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91634) Sárpac válasza Edge (#91633) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A 4.2.1-ben sem kellett volna már, hogy az legyen. Kb 10percet ha foglalkoztam vele... Archon 100x élvezetesebb. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#91635) Edge válasza Sárpac (#91634) üzenetére


Edge
veterán

jaja sztem is:


:))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91636) AnginaP válasza Edge (#91635) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Gz!! Very well played! :C

Indítok egy Skyrim szervert.

(#91637) szmegma válasza Edge (#91635) üzenetére


szmegma
aktív tag

gz, latom mire sarkall a party hianya :DDD

TV: JZ1000

(#91638) Edge válasza AnginaP (#91636) üzenetére


Edge
veterán

thx :)

szmeg: thx, hát vmivel el kell ütni az időt :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91639) dargelot


dargelot
senior tag

Homemade IM thorns Barbár. Nem a barbi a mainem, szal nem túl jó cuccaim voltak vele, s úgy voltam, ha kövi szezonban barbom lesz LoN-os build esélytelen, jelenlegi Forious build meg nem tetszik, tehát ha a thorns ilyen jó, akkor talán valamelyik settel is elmegy. IM-el nem rossz, de mivel nincs amvel fogyasztanám a fury-t így a berserk sokára tölt vissza, anélkül meg a sebzés visszaesik nagyon. T13 ment vele, csak elitek, berserk championokat simán viszi, eliteknél ha 4fős a csapat és shieldes akkor már egy berserkel nem megy.
Ime:

(#91640) Beretvás


Beretvás
addikt

hali..

valaki tudna segiteni egy hc pullban_? 22 es a karim és bebugolt itt nekem a játék és campaingban nem arra a mapra tesz ahol a küldim van igy még szoloban sem tudom fojtatni....S:

(#91641) #92888064 válasza Beretvás (#91640) üzenetére


#92888064
törölt tag

adm#2237
kb 10 perc múlva tudok segíteni.

(#91642) Beretvás válasza #92888064 (#91641) üzenetére


Beretvás
addikt

köszi :R :R

(#91644) Grafirka


Grafirka
őstag

Gyakran megesik , hogy 1 ora leforgasa alatt tobbszor ledob a szerver ? Netkapcsolattal nincs gond .

[ Szerkesztve ]

(#91645) Edge válasza Grafirka (#91644) üzenetére


Edge
veterán

tegnap egész nap dobált le mindenkit tök random módon, nem nálad van a gond.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91646) Grafirka válasza Edge (#91645) üzenetére


Grafirka
őstag

Valoszinu naluk volt valami mert most fut hibatlanul.

Masik kerdes , wizard kerdesben amugy si hozzad iranyitottak. :)
Solo 75+ wizardot csak archonnal erdemes elkepzelni ? Kerestem neten buildeket, es szinte mindenki Archont hasznal, en meg nagyon nem kedvelem. Elhiszem hogy nagyon eros es jo, de nekem nem tetszik es inkabb valami mas skillre alapulo varazslot szertnek epiteni. Jelenleg Desintegrate iranyba fejlesztem , ezzel sikerult menni 60 GR-t de ugy erzem hogy plafonalodok es nem igazan tudom tovabb fejleszteni .

(#91647) dargelot


dargelot
senior tag

Itt lehet pár érdekes buildet látni amiben nincs archon és a Top 1000-es leaderboardon rajta vannak. Nem mind működik, de vannak tényleg jó alternatívák!

(#91648) Lézerparaszt válasza Edge (#91645) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Támadják a gyíkok a battle.net szervereket az Overwatch miatt, ezért lassú és szakadozik a kapcsolat a szerverekkel.

A játék az nem játék!

(#91649) Edge válasza Grafirka (#91646) üzenetére


Edge
veterán

Ottvan a deselere setre épülő orbos build, de az 80 körül megáll.
deselere set+unstable scepter+triumvirate+traveller set+haloring+parthanbraci. Ahova lehet area dam kell.
Vagy deselere set+twister kard+orb of inf depth+traveller set+haloring+parthanbraci.
De igen, archonnal lehet könnyen 80 fölé menni, fb archon, tal archon, vyr archon.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91650) _ocsisajt válasza MegalodonS (#91643) üzenetére


_ocsisajt
őstag

like :K

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.