Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91101) Grafirka válasza Cadal (#91098) üzenetére


Grafirka
őstag

Koszonom a segitseget mindenkinek.

(#91102) czpitti válasza MegalodonS (#91086) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem.A gyurukre,oh-ra,fegyora,vállasra,kesztyure.Mindenhova.és hamár nem cold az amu azért ne is dexes legyen.Ingyen volt a help és bármikor :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#91103) Horbal


Horbal
őstag

Üdv,

Valaki nem tudna most besegíteni láda eventben.

Itt állok előtte.

Tormund-2704

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#91104) Edge válasza Scooby (#91100) üzenetére


Edge
veterán

Nem te nem direkt használod ki ez egyszerűen előforduló bug, ha vki direkt erre megy rá tehát magára teszi és geart vált és megy grbe és ezt többször csinálja na az már gyanús tud lenni.

diablofanson ott van amúgy a build:
tal archon

én még nem próbáltam nem volt időm kísérletezgetni, a gear az megvan hozzá viszont.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91105) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

most nem volt időm sokat tolni (csajozás :B ), de 579 paragonon vagyok és most lett meg a +1 tab... :) kifogtam egy temetős riftet és beadta a két perceset, ezzel meglett (másik a 3db 65-ös gem már megvolt)

akkor szerintem szezon ennyike volt, guardian már nem érdekel túlzottan :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#91106) kraven54


kraven54
aktív tag

Valaki feltudna huzni 70-re season non-HC, 6óra után? :R

(#91107) malacka87 válasza kraven54 (#91106) üzenetére


malacka87
senior tag

Én ráérek. Annyi még belefér aztán pihenek kicsit.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#91108) kraven54 válasza malacka87 (#91107) üzenetére


kraven54
aktív tag

Ezerköszi

(#91109) karlkani válasza KubanitoS (#91067) üzenetére


karlkani
aktív tag

Tegnap este vagy ~1,5 órán keresztül "bohóckodtam". Mentem t1-en is , de t10-en többnyire. Nagy ritkán, amikor spawnolt, akkor sem dobott. Nem adom fel, kell a pónis portré. :DDD

(#91110) grimm2015 válasza karlkani (#91109) üzenetére


grimm2015
senior tag

A Cosmic Wings-re gondolsz? (mert az adja a póni)
Mert azt csak a rainbow goblin által nyitott pálya adja, a Staff of Herding-el nyitott pálya nem, viszont a portrét a medve adja (Sir William).

Battlenet: Grimm#22690

(#91111) KubanitoS válasza karlkani (#91109) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezt az mf-es dolgot én is battle.net fórumon olvastam. Kipróbáltam és nálam valóban első alkalommal kidobta a gemstone-t. Őszintén szólva egy másik PH-s fórumozó is mondta már, hogy ő is megpróbálta megnövelt mf segítségével a farmot és neki sem sikerült, szóval lehet nekem csak marha nagy szerencsém volt...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91112) karlkani válasza grimm2015 (#91110) üzenetére


karlkani
aktív tag

A portréra gondolok, amit a bottal nyitott pályán lehet megszerezni.

(#91111) KubanitoS
A mai estét még rászánom, ha nem dob, akkor dögöljön meg. Régen volt több is, ládaürítéskor a többi szeméttel együtt eldobáltam...

(#91113) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Aki karit akar húzni annak szívesen segítek GR követ farmolok úgy is :)

Btag: Fl3x#2499

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#91114) T. M.


T. M.
aktív tag

Ha már így a felszínre törtek a cosmetic problémák: Falcon Wingsre valami ötlet? :D

(#91115) DjDanee87 válasza T. M. (#91114) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így lehet megszerezni: [link]

Mi 2en kerestük egyszerre több mint 1 órán át (igaz nem csak ezt kerestük), mire meglett a láda.

(#91116) tibee77 válasza T. M. (#91114) üzenetére


tibee77
őstag

Nekünk is (2 lon-os crus) mäsfel oräba tellett mire megtalältuk a chestet.Csak azt a pälyät farmoltuk es nagyon gyorsak voltunk szoval volt legaläbb 30 körünk.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#91117) SQX_Barto válasza T. M. (#91114) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Van a Cosmetic Farming community
Nekem BitchStewie szolt valamikor, hogy van-e meg kell-e Falcon wings.
Erdemes kiirni a neved melle (feltve, hogy van par aktiv ismerosod)
Valaki meg esetleg szol.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#91118) Horbal


Horbal
őstag

Üdv,
Valaki nem tudna most besegíteni láda eventben.
Itt állok előtte.
Tormund-2704

PLZ már csak ez kéne a +stashhez

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#91119) T. M.


T. M.
aktív tag

Köszi mindenkinek, akkor tulajdonképpen csak idő kérdése, hogy meglegyen.

(#91120) T. M.


T. M.
aktív tag

Na sikerült összedobni egy tűrhető HF amulettet. Nem skill bonusos sajnos, de 80 fölé simán jó, ahogy nézelődtem. :)

[ Szerkesztve ]

(#91121) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok. Valaki ráérne pár órára a hétvégén? Szeretném megcsinálni legalább a Guardiant, de az utolsó két feltétel sehogy sem akar összejönni (Az 5 perces T10 rift és valamelyik Conquest). Viszont a Conqueror eredmények közül már minimum három van - de lehet, hogy több. Valahogy igazságtalannak érzem így az elosztást, ez a két kitétel elég húzós, pláne, hogy a Conqueror is lassan már kész, innen meg nem tudok továbbmenni.

Nekem a GR75 egyelőre álom kategória, ahogy a három darab 65-ös gem is, hiszen ahhoz már minimum GR70 kellene, hogy 60%-ra mákkal beadja a fejlesztést. Viszont ahogy nézem, sokan már GR80+ (90+) körül jártok, így gondolom, nem lenne gond letolni közösen pár 75-ös GR-t, hogy fel tudjam húzni a kavicsokat 65-re (Most 55-ösök). Az öt perces rift hasonlóképpen. Addigra összeszedek 10 GR kulcsot, így gyorsan lemegy majd, ha minden sikerül. :K

Tudom, hogy nagy kérés, hiszen olyan szinten, ahol már ti vagytok, minden perc számít, hogy feljebb kerüljetek, de nekem ez már a második szezon, amiben egyedül képtelen vagyok legalább a ládahelyet megszerezni. Publicot nem igazán csípem, klántárssal viszont szívesen társulok.

Valaki tud segíteni? Köszi előre is. :R

Ui.: Közben meglett a pajzs, valamint a gyűrű és az amu is, már csak a Convention hiányzik a kockába. Így már sikerült letolni a GR65-öt, most már csak 5 szint kellene, hogy esélyem legyen felhúzni a gemeket 65-re, mert a GR75 egyedül tuti nem fog összejönni, ebben biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#91122) kraven54 válasza Vistaboy (#91121) üzenetére


kraven54
aktív tag

Ugyanez a class, ugyanez a build, ugyanezek a gondjaim, szóval én is szívesen társulnék. AA pajzson kivül megvan minden, de GR 64-en megálltma tudomány :) [link]

Ja kövek még csak 45körül

[ Szerkesztve ]

(#91123) DjDanee87 válasza Vistaboy (#91121) üzenetére


DjDanee87
addikt

65ös gemet húzhatod 60%al 65es GRben is amúgy. A rift szintjéig 60%, csak utána csökken 30%ra és tovább.

(#91124) Reinhardt válasza Vistaboy (#91121) üzenetére


Reinhardt
őstag

64-es Griften mar 60%-ot ad a 64-es gemre, szoval ha szoloban megy a 65, akkor nem kell neked segitseg a 3 gem felhuzasara. A 70-es 60% semmivel nem jobb mint a 64-es.
5 perces T10 rift pedig barmelyik random public riftben megvan, hiaba nem szereted 5 percet raszanhatsz.

(#91125) grimm2015 válasza Reinhardt (#91124) üzenetére


grimm2015
senior tag

Neked ez már nem az első rosszmájúságod, ha már segíteni nem tudsz vagy nem akarsz, akkor legalább ne szólj be... tudjuk, hogy te beledöglenél ha segítenél kellene, de legalább ne rugdosd már a többieket. Sokan itt nem vagyunk profik (köztük én sem).

A 2perces t10riftet nekem egy 65 körüli GRnél adta meg 7perc körül talán, de a robbanós wizzel nagyban betudok segíteni(a t10 2percesre szerintem job is mint a DH). A Btagom ott a leírásomban, akinek kell segítség a DH-val tudok neki segíteni 65kövek húzásában, vagy a 350szörnyes chestessel (bár nekem az másodikra sikerült egyedül)

Am a guardian az utolsó és az adja az utolsó portrait.
De ehhez kell a 70es GR egyedül, és a 70es HC karakter is, bár itt szerencsére vannak azért rendes emberek, és van aki segít 70es HC karaktert felrántani párperc alatt. (vagy még előtte).

Battlenet: Grimm#22690

(#91126) Mirman válasza grimm2015 (#91125) üzenetére


Mirman
őstag

Ez nem rosszmajusag hanem tény közlés . Vista félre van tajekozva ezért kijavították hogy ne kelljen emberekre várnia ha saját maga is még tudja oldani a dolgok .

Másrészt a tag PH klantag és chaten ezt egyszerűbb lenne lebonyolítani még embert találni segíteni mint itt a fórumon . Erre van a klán . :)

(#91127) noblem1983 válasza grimm2015 (#91125) üzenetére


noblem1983
senior tag

Az 5 perces nekem is publicba lett meg meg szerintem a 2 perces is megvan már. Kifog egy jó robbantós wizzt vagy one punch monkot nem kell amiatt fanyalogni, hogy public. Én mindig publicba nyomom ott is vannak normálisak csak meg kell szokni, hogy van aki siet

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#91128) MegalodonS válasza czpitti (#91102) üzenetére


MegalodonS
őstag

Javitottam a hibamat,es halas vagyok a diszkont aru segitsegedert :P

GR79 tegnap meg volt,erik a 80 es 100 az uj cel :))

(#91129) proci985 válasza Vistaboy (#91121) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

3 perces TX az. irj ram, max harom korbol osszejon ha nem huzunk bele folyamatosan ures riftekbe. hunPHn egyebkent van meg par GR75+os UE DH, elvileg barmelyikunk ezt lazan lehozza (wizz tekintetben nem tudom hogy allunk).

ha kell kavicsokat is 65re meg 60%ot ad, azt kb 5 perc alatt be tudom huzni ugy, hogy meg egy ember all mogottem a sarokban.

--

volt egy bug hogy a 3perces TXet beadta GRben, nagyon hamar javitottak.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91130) Scooby


Scooby
aktív tag

Kedves PH-s Diablosok!

Szívesen tudok segíteni bárkinek nonHC-ban! Gem húzás, szintezés, stb. Akinek segítség kell vegyen fel és írjon rám!
Dompi#2632

Én is segítségre szorulok: ha egy HC kolléga felhúzna lvl70-re azt nagyon megköszönném!

Üdv
Dani

Minek az?

(#91131) Kódos


Kódos
aktív tag

Sziasztok
Ma gondoltam össze rakom a tal'rasha archon kombot amiröl mindenki beszél sok keresgélés után össze raktam így ki is probáltam egyenlőre így 1 t10 rift után és 3 gr után a véleményem a buildröl hogy elég erős aki ugy gondolta hogy a firebird archon erős annak ez az isten kategoria mivel olyan hatalmas dmg-et oszt le mikor belépek archon ba hogy olvadnak nyilván nem minden esetben az én gearem kezdő így annyira nem is effektív sajnos föleg hogy 63cdr-tol jön ki a ritmus hogy folytonos archon+2 másodperc cold proc a ringböl így ezek nekem sem előrhetőek mivel a 63% cdr gogok nélkül azt jelenti hogy mindenhova ahova lehet maxot kell pörgetni kiváncsi leszek a végére hogy mik születnek egyenlőre olyan papír hogy ez max partyban lesz soloban még egy jó ideig nem látjuk.....

[videó]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#91132) Shamy válasza Scooby (#91130) üzenetére


Shamy
tag

Esténként fent szoktam lenni, de nem mindig. Ha valakinek kell HC húzás, és online vagyok, írjon rám bátran, felrántom. Shami #1630

Most egy HC Thorn Crusader van épp P420.
Esetleg egy két crusader prö ránézhetne, hogy HC-ben ez így jó e?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Shami-1630/hero/77513024

Fegyót akarom majd CDR-re vagy LoH-ra áttekerni, csak nehéz, mert priorban dmg-t ad. Egy két nem oly régi itemen még nincs tekerés, de már farmoltam hozzá cuccot.

[ Szerkesztve ]

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#91133) Edge válasza Kódos (#91131) üzenetére


Edge
veterán

Majd én is tesztelem :) Amura is cdr kell és papír igen mert itt nincs endless set 50% damredje amikor mozogsz. Egyébként ez inkább solo build és lb-n is csak ott találkozni vele.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91134) T. M. válasza Shamy (#91132) üzenetére


T. M.
aktív tag

Este majd jelentkeznék én is egy hc húzásra.
A solo 75-öt lenyomom még előtte és kész a guardian.

(#91135) Lokids


Lokids
addikt

Tegnap sikerült a Solo 76. Még 2 szint kéne, hogy össze jöjjön a top1000.

De hogy hogyan csinálják a többiek hasonló cuccokkal mint ami rajtam van, azt nem tudom, mert ez is csak 2-ra ment le és maradt 10 secem a végére. Nem a top 1-re gondolok, hanem a top 500+ emberek teljesítményére. A felszerelés kb hasonló szintű. De nem látom, hogy hogy tudnék 77 vagy fölé menni. Ez is már nyögvenyelős volt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#91136) Shamy válasza Lokids (#91135) üzenetére


Shamy
tag

Nem bántásképp mondom, de lehet ők nem 2x mentek neki egy egy szintnek, hanem mondjuk úgy 50-100x. :) Keep trying.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#91137) Reinhardt válasza grimm2015 (#91125) üzenetére


Reinhardt
őstag

Szoval, ha valaki nem profi, es megmondjak neki, hogy valamit rosszul tud, vagy egyszerubben is megoldhato, az belerugas?
Probalhattam volna mindenfele szivarvanyfingo unikornisba csavarni a mondanivalomat, de a lenyegen nem valtoztatott volna, es szerintem volt informacio erteke.
De, hogy lasd a segito szandekot.

Greater Rift szint a Legendary Gem szint folott:

10 = 100%
9 = 90%
8 = 80%
7 = 70%
6 = 60%
5 = 60%
4 = 60%
3 = 60%
2 = 60%
1 = 60%
0 = 60%
-1 = 30%

(#91138) Vistaboy válasza Mirman (#91126) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem azért kértem itt segítséget, mert lusta vagyok klán-chatet használni, pusztán arról van szó, hogy az itteni keményvonalas játékosok többsége általában késő este van fent, amikor én már nem érek rá. Emiatt kérdeztem, hogy ki érne rá a hétvégén, valami emberibb időpontban.

Azzal tisztában vagyok, hogy itt minden a multiról szól, és egyedül esélyem sincs magasabb GR-re. De ez engem totál hidegen hagy, mert csak a láda érdekel, más nem. Ha nem kellene hozzá a GR75 Solo vagy T10 3 perc, akkor nem kellene mástól segítséget kérnem.

A public-kal meg csak az a probléma, hogy egyrészt ki nem állom, ha angolul kell firkálni, plusz amint bedob olyan partiba, ahol nagy pályások vannak, azonnal kickelnek, ritka a normális ember - akárcsak nálunk. De itt legalább meg lehet érteni egymást.

De nem kötelező segíteni, pusztán csak megkérdeztem.

(#91129) proci985: Köszi szépen, nem tudom, hogy fel vagy-e már véve, vagy klánban mikor látlak, inkább vegyél fel barátnak és whispelj rám, ha lesz egy kis időd. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#91139) czpitti


czpitti
senior tag

Lassan halad a dolog dehát egyre tobbet kell farmolni.Még egyik RG-hez sem kaptam pylon-t pedig ugy kiprobálnám :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#91140) Reinhardt válasza Vistaboy (#91138) üzenetére


Reinhardt
őstag

Eleg rossz tapasztalatod lehet a publicrol.
GR-ben valoban igy van, belepsz latod, hogy legalabb 200 paraszinttel folotted vannak, nem erdemes arra varni, hogy kirugjanak, menu es leave.
Ugyanez igaz akkor is, ha szintetek megegyezik ugyan, de nem fersz bele a metaba (3 supp + Wiz). Ha latod, hogy ott van 3 zDPS kari, akkor azok a Wizardra varnak, nem egy invoker crusra. Menu es leave.

Viszont 2-3 hettel kezdes utan publicon t10-en senkit nem erdekel igazan, hogy ki milyen szinten van. Lesz ott egy-ket ember aki huzza magaval a csapatot, a tobbiek meg lootonak. Onnan csak olyanokat dobnak ki, akik vagy allnak a varosban mar riftek ota, vagy felveszik a shrine-okat nemezis nelkul annak ellenere, hogy szolnak neki.

Az angol kommunikacio publicon normal riften altalaban kimerul egy "HI"-ban.
GR-ben meg max megkerdezik, hogy "GR60?" es ennyi.

(#91141) Edge válasza Reinhardt (#91140) üzenetére


Edge
veterán

Még akkor SEM, public 4player legyen meg a loot/esetleg xp miatt, többi nem érdekel amikor 1edül 2-3perc alatt lehozom a riftet úgy hogy többi 3 ppl szotyizik.

azér vicces a pub, múltkor magyarázott egyik arc hogy a shrineok övék és linkeli a nemesist én le se szartam, mentem azt nyomtam a shrineokat mert rajtam is nemesis van ofc, erre írja hogy ne vegyem mar fel a shirenokat, mondom ember... én is azzal veszem fel. Na de hogy ő nem látta az eliteket, hát persze mert mire odaért már halottak voltak(ettől még a lootból láthatta volna mind1)... :DDD

pitti: gz :) elkezdem megint a solot ne csak te tegyél be képet :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#91142) Scooby válasza Shamy (#91132) üzenetére


Scooby
aktív tag

Szia!

Köszönöm, amint otthon leszel felveszlek, és ha online leszel megzaklatlak :)

Üdv
Dani

Minek az?

(#91143) Scooby válasza Kódos (#91131) üzenetére


Scooby
aktív tag

Köszi a videót! Elég szépen aprít amíg a buff fent van! Este összerakom én is, megnézem mit tudok belőle kihozni, de sajnos videót nem tudok készíteni róla.

Üdv
Dani

Minek az?

(#91144) czpitti válasza Edge (#91141) üzenetére


czpitti
senior tag

Majd ha lesz rá idod :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#91145) proci985 válasza Edge (#91141) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nagyon kene egy T15, ott mar lehet legalabb seasonban nem kizarolag csak a surusegtol fuggne hogy milyen tempoban tudom lepusztitani a riftet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91146) Fl3x


Fl3x
aktív tag

PH-s klánba kinél kell felvételt kérni?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#91147) MegalodonS válasza czpitti (#91139) üzenetére


MegalodonS
őstag

Naaaneee,mi ez maar?? :F

Valami hivoszam hogy ilyen hosszu??Miert nem egggyesssssel kezdodik??Mikor hozol maan,valami eredmenyt is??Igy bizalmatlansagi szavazast inditok ellened,a HE vezetoi tisztseged, alkalmatlansaga miatt!!! :DD

GZ amugy, :C :C
Mar fel kellene hogy vegyel,mert ilyen nagy ember,meg nics is a barataim kozott EU25 :Y

(#91148) Kódos válasza czpitti (#91139) üzenetére


Kódos
aktív tag

:D micsoda teljesítmémy kollega kár hogy wizardnal nekem a 88-hoz fél órát kell tekernem :DDD :DDD

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#91149) Bird válasza Kódos (#91148) üzenetére


Bird
addikt

Na jó, de neki családja/élete van és alig alig játszik. ;] ;]

Egyébként gz Pittinek. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#91150) Cadal válasza Fl3x (#91146) üzenetére


Cadal
őstag

Igazából a klán keresőben ha megtalálod a PH!-s klánt, ott kell felvételt kérni. Join clan gombbal. A <HunPH> klánt javaslom választani, mert a Guild of PH leadere teljesen inaktív, így nem tud felvenni. A hunPH! klán leadere itt a PH!-n MrCsit játékban Trier#2235.

proci985: Ha jól látom Te vagy az Officer a HunPH klánban. Nem lehetne megkérni MrCsit-et, hogy ha már nem diablózik, akkor adja át a Leaderséget neked, mivel elég aktív játékos vagy ahogy látom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.