Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) mephi666 válasza Sirandrish (#7048) üzenetére


mephi666
nagyúr

Key Wardens Drop Rate
Some people have been wondering if it's bad luck or do some Key Wardens really have a worse drop rate for their keys. Well, it's just bad luck.

tegnap reggel asszem mondtam: 2-3kört nyomtam mp5ön, aztán untam, csökkentettem és nagyjából 8-10körön keresztül 0key... (aztán ismerősökkel mentünk gyors 2-3a3kört és 2key azonnal) dolgozik a random :DDD

egyébként csak én érzem úgy, hogy nagyon hazavágta egy időre az 1.0.5 a gazdaságot? nem egy cuccal jártam úgy, hogy belőttem az árát mert csomó hasonló volt mondjuk 5-6millán, aztán elkezdtem csökkentgetni pár óránként... estére lementem több helyen 1milláig és reggelre 0sold :U ez azért kemény, amikor 1millát félkézzel össze lehet szedni 1-2óra alatt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7052) mikromanus válasza mephi666 (#7051) üzenetére


mikromanus
veterán

Tegnap este azt hiszem 8 überfight volt. Lett nulla szerv. A többieknél nem jelentkezett ez a súlyos programhiba :Y
Az armory meg igen ritkán frissül a patch óta. Nekem legutóbb azután, hogy alaphelyzetre állítódott a "Monster Power enable" (vagy valami hasonló szövegű) pötty az optionsban, azaz jelöletlen lett. Lehet akkor kúszott fel a legutóbbi hotfix a keywarden és dam nerffel.

(#7048) Sirandrish
MP10 Act 2: 2 run -> 2 key :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7053) jjc válasza Ultrazord (#7047) üzenetére


jjc
aktív tag

sztem ér. ha nincs rajta bo, akkor érzésre azt mondom, h 25-30 között fog elmenni.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#7054) Sirandrish válasza mikromanus (#7052) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs nekem időm MPL10re :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7055) mikromanus válasza Sirandrish (#7054) üzenetére


mikromanus
veterán

Pedig nagyon agreszív a barbárod. Oda csak a sok surmó kliteoló barbi jár farmolni? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7056) KonzolKartel

Ha esetleg valakit érdekel, van eladó aranyam.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7057) Sirandrish válasza mikromanus (#7055) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az jár oda farmolni aki arra hegyezi a cerkát hogy igen, ő megcsinálta...még ha 20-30percig is tart egy amúgy 5 perces run!
Ezerszer elmondtam már..nekem ebből a játékból pénz jön..nekem az effektivitás a lényeg...nem fogok MPL10re járni szerencsétlenkedni csak azért hogy itt verhessem a mellemet...

A Barbárom meg pont olyan amilyet már az elején szerettem volna..tökéletes balance...amit a "surmó kliteoló barbikról" nem lehet elmondani...

Hja kérdezni is akartam...MPL10en te is eldobod a "hihetetlen seismic" buildet? :U
Csak mert userxy vidijén sehol sem találom, viszont annál több Rend van :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7058) Tom5


Tom5
addikt

5 ös valor kötelező a kulcsokhoz?

(#7059) Sirandrish válasza Tom5 (#7058) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha kapni is szeretnél akkor mindenképp :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7060) mikromanus válasza Sirandrish (#7057) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Nem is tudom miért esik ennyiszer útba akkor a sok-sok keywarden neked. Mondjuk elég jó a dropjuk, de nem időhatékony ölni őket. Egy elit hamarabb megvan. Egyem a költséghatékony dolgos kis lelkét. Hát nem kattog a stopper ilyenkor? ;]

"A Barbárom meg pont olyan amilyet már az elején szerettem volna..tökéletes balance...amit a "surmó kliteoló barbikról" nem lehet elmondani..."
JA vannak fuera barbik. Várj csak! Ugye most nem célozgatsz? :D

Más téma. A szöszke kapott kis upgradet:

Höhö...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7061) Tom5 válasza Sirandrish (#7059) üzenetére


Tom5
addikt

Azzal sem igazán kapok :DDD

(#7062) mpierre válasza Sirandrish (#7059) üzenetére


mpierre
veterán

Azzal se adja az act4 warden.... Eddig 20-ból zéró eredmény. Mplvl3-4-n.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7063) Sirandrish válasza mikromanus (#7060) üzenetére


Sirandrish
legenda

Keywarden akkor esik útba sokszor, bármilyen hihetetlen, ha key-t farmolok...
Legtöbbször én még mindig full runokat megyek, lévén nem voltam elragadtatva attól a 6 (vagy 7?) ringtől amit eddig sikerült lecraftolni...
Mellesleg egy Keywarden semmivel sem tart több ideig mint bármilyen elit...sőt ha az a bizonyos elit egy shielder köcsög akkor konkrétan a Keywardent fele annyi idő alatt bezúzom...

"Ugye most nem célozgatsz? "

Eszembe se jutna :))

Tom5 Akkor képzeld el mi lenne nélküle :D

mpierre A garantált drophoz MPL 10kell...a többin meg vagy esik vagy nem...sajna legtöbbször nem :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7064) mpierre válasza Sirandrish (#7063) üzenetére


mpierre
veterán

Majd most, hogy nerfelik a mplvl-t.... :DDD Lassú vagyok. Mplvl5 fölött gyorsan kinyírnak(tak).

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7065) mephi666


mephi666
nagyúr

lehet, hogy volt már téma, de nincs kedvem visszaolvasni többszáz kommentet, ezért leírom ide a véleményem 1.0.5-ről

szvsz ez a patch átgondolatlan és a gazdaságra baromi kártékony lett...

miért is?
1: baromi sok legend/set esik, ami abból jön, hogy ilvl58 alatt semmi nem eshet, fölötte meg van rengeteg legend/set és könnyebben átfordulhat bele 1-1 tárgy... ehhez hozzájárul a plvl/mp által adott mf és a dupla droprate... meg a chestek/stb-k visszaállított dropja is... ez így hatványozódva csapódik le és minden bokorból potyog a legend
megoldás? levenni a legend/set droprate-et 200%ról mondjuk 80%-ra, mert még így is bőven több esne elvileg, mint 1.0.4 alatt... de akár az ilvl61-62-63 itemek drop chance-ét if lehetne variálni a mp függvényében (eshetne mp1en is akármilyen roll, de legyen már kisebb az esély, mint mp10en... a mf módosítója édeskevés)

2: a mp tovább emelt a gf-en is, ami szvsz így is marhára magas és ezért napról napra meg lehet nézni az eur->gold arányt... durva képet mutat, ahogy zuhan... "elértéktelenedik" a gold, mint anno d2ben... egyre jobb cuccokat meg lehet kapni már fillérekért, az igazán jókra meg eladásokból szinte lehetetlen összeszedni a pénzt... jó lenne, ha lenne újra a kisebb tárgyaknak is értéke, amikkel el lehet szórakozni mp1-2-n, a jobbakkal magasabb szinten és így tovább...
megoldás? én szívem szerint a plvl/mp által adott gf-t törölném, vagy nyirbálnám, mert később még nehezebb lesz megfogni ezt a folyamatot (botolókról nem is beszélve) gf-re maradjon meg a cuccból öltözés pl 300as limittel és kész...

ez szerintem a két legfőbb probléma és lehet, hogy radikálisnak tűnik a 2 megoldási tippem, viszont mindenkinek az lenne a jó, ha jól működne a gazdaság... nem pedig az, hogy esnek az ilvl63 setek dögivel minden világtalannal és ami 1hete még 100millát, most 10milláért ott rohad meg az ah-ban, mert senki rá sem néz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7066) KonzolKartel válasza mephi666 (#7065) üzenetére

Teljesen egyet értek. Patch óta 400+ milliót sikerült összeszednem. Előtte összesen nem volt ennyim.

Ebből kb. 2db 10millió pluszos rare volt. A többi mind legend/set. Hihetetlen mértékben potyognak még mindig.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7067) userxy válasza Sirandrish (#7057) üzenetére


userxy
őstag

Nem tudom mennyire figyelted a buildjeim esetleg a gearem stb...

A rend azóta bentvan amióta a barbár megkapja mint képesség.
Ne hidd azt, hogy te találtad fel a spanyol viaszt.
A seismic az emellé volt még az 1.0.4 patch végén funolni. Ennyi meg egy bambi..

MP10-et én nem éreztem szerencsétlenkedésnek. Inkább úgy fogalmaznék, hogy volt benne kihívás.

Mp7-ig a fehéreket egyhitelem tényleg izgalamas.

Farmolni tényleg elég 5-6 mostmár inkább a 7.

Az, hogy a te barbárod mennyire tökéletes balance azzal én vitáznék.

Pajzsal amúgy iagazad van szerencsétlenkedés lenne csak Mp10 még a goblint se lehet leölni.
Megértem, hogy nem erölteted.

Én nem pénzt keresni, hanem játszani és élvezni akarom. Ha pénzt akarok keresni elmegyek és dolgozok rendes emberi munkát az többet hoz. :R

[ Szerkesztve ]

(#7068) persil válasza mephi666 (#7065) üzenetére


persil
nagyúr

Barokkos túlzás, amit írsz.

Nekem több száz óra után tegnap esett ki a legelső set tárgy, az is wailing host gyűrű, nem tudom kapok-e érte 1 milliót.

De érdekes, hogy folyamat megy a sírás, egyszer szar a drop, utána túl jó, most erősek, így már gyengék blabla. Meg kéne érteni, hogy ez egy játék és soha nem lesz mindenkinek jó.
Most ilyen.

Köv patch-ig marad is. Hiába írtok le napi 10 agyament, irreális "megoldási" tippet, rajtunk kívül senki nem olvassa el és soha az életben nem lesz semmilyen formában megvalósítva.
A dolgot, amit írsz(gold értéktelenedése, jó tárgyakra nem lehet összeszedni, a gyengébb cuccok semmit nem érnek stb stb) pedig már rég nem lehet megállítani. Erre még az elején kellett volna valamit kitalálnia a blizznek, de nem tette, elbaszták és most ez van, soha nem fog már megváltozni, mert már nincs rá megoldás.
Persze lehetne wipe-olni minden goldot, minden tárgyat, minden karaktert, de akkor tudod ki játszana a játékkal... ? Több lépni ki végleg, mint aki maradna. Nem beszélve az elköltött eurókról. E miatt nem is lehetne wipeolni semmilyen normális formában.
Arról nem beszélve, hogy a botolók/gold farmerek megállítására egyáltalán nem létezik semmilyen megoldás.
Másnap újrakezdenék.

Szrk.: most így átolvasva magam, nem biztos, hogy egyértelmű. Szóval túlzás, amit írsz, de egyetértek veled.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7069) rongyi


rongyi
aktív tag

Olyan kérdésem volna srácok, hogy vettem egy Won Khim Lau fist weapont és elvileg ez ad plusz lightning damaget. Na most kipróbáltam a Fist of Thunder/Thunderclap rúnával majd utána azzal a skillel, amit alapból használok (Crupling Wave/Mangle rúna) és ugyanazt a damaget hozta. Szerintetek?

(#7070) KonzolKartel válasza KonzolKartel (#7066) üzenetére

Azt azért hozzátenném, hogy ezekkel a megoldásokkal én sem értek egyet.
Itt egyszerűen most túl magas a drop rate. Ez szerintem biztosan lejjebb fog menni.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7071) Sirandrish válasza userxy (#7067) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Pajzsal amúgy iagazad van szerencsétlenkedés lenne csak Mp10 még a goblint se lehet leölni."

LOL 20K-val van több DPS-ed és mást se csinálsz csak helyezkedsz..
Amíg te futsz én addig sebzek..mivel vagy előrébb? Segítek...semmivel
Hallottam a nagy Über Boss runotokról is ahol 30perc kevés volt arra amit mi 10perc alatt letoltunk...
Persze a magyarázkodás már ott is ment ezerrel...hagyjuk már...

"Az, hogy a te barbárod mennyire tökéletes balance azzal én vitáznék."

Vitázni lehet, csak nincs értelme...te az időd minimum 30%át helyezkedéssel töltöd amíg én csápolok...plussz ahol te már rég össze fingod magad, én ott kezdek belejönni...akkor miről beszélünk?

Felejts már el..megmondtam hogy kerüld a kontaktot velem..

1 esetben keress meg:
Ha tudsz nekem munkát adni.
Informatikai Hálózati Rendszer Telepítő vagyok de van még mellette 7modulos Prof ECDL vizsgám is..
Köszi előre is...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7072) mephi666 válasza persil (#7068) üzenetére


mephi666
nagyúr

én nem szoktam sírni, most sem teszem, csak próbálom az ő szemszögükből vizsgálni, hogy most ezzel mekkora baklövést lőttek... fel akarták pörgetni a piacot, de visszafelé sült el a dolog... először azt hittem, hogy a patch utáni napra tolták csak fel a dropot, hogy bekerüljön a körbe párszázezer jó item, de nem: így maradt... egyik nap este mp1-2n szórakoztam és 10percen belül esett 2 set (1-2hónapja nem láttam setet: a legutóbbi egy intes wailing gyűrű volt, ami azonnal elment 25-30milláért) haverom meg éjszakai bagolykodik (ő ébren van általában 2:00ig, én meg éjfél előtt kidőlök, mert korábban kell kelnem meló miatt), nálam folyamatosan megy a gép és reggelre általában 4-5 legend/set-et linkel :B ez azért nem éppen normális... lassan ott tartunk, hogy "hm, szeretnék egy natalya gyűrűt... otthon nekiülök és kifarmolom" ...tegnap nem sok időm volt, de azért a kötelező néhány legend kihullott

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7073) D1Rect válasza mephi666 (#7065) üzenetére


D1Rect
félisten

"ezért napról napra meg lehet nézni az eur->gold arányt..."
Vasárnap óta felment majdnem 25%-ot. Akkor 0.34 volt.

A legend/set drop tényleg durva, de a "jó" itemek le voltak cápázva ezért egyszerű játékosnak esélye nem volt hozzájutni.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7074) radi8tor válasza D1Rect (#7073) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csodáltam is, hogy olyan olcsó volt. ;)

⭐ Stella

(#7075) mephi666 válasza D1Rect (#7073) üzenetére


mephi666
nagyúr

1.5hónapja meg még 1.35ért adtam el pártíz millát :P 1-2hete meg 0.5 volt még... ekkora ingadozás beleférhet hétvége környékén, de akkor is folyamatosan esik az ára szépen lassan... idővel el fogja érni a 0.25eur/milla határt is, ha nem lépnek semmit

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7076) Sirandrish válasza mephi666 (#7075) üzenetére


Sirandrish
legenda

1.0.6
+200Legend item...
Rotty :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7077) mpierre válasza mephi666 (#7075) üzenetére


mpierre
veterán

Majd akkor lehúznak 2-3 nullát a végéről... Volt, ahol így oldották meg az inflációt.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7078) radi8tor válasza mpierre (#7077) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hungary? :D

⭐ Stella

(#7079) userxy válasza Sirandrish (#7071) üzenetére


userxy
őstag

Ja 20k-val........

Te aztán kibaszott kemény vagy 10 perc alatt über bos run HUHUUH

Melyik runra gondolsz a tizenplusszbol ?

Nem igen szoktam helyezkedni lézerből néha kikell állni. Azta de nagy helyezkedés.

Amióta olvasom a topicot (rég óta). Mást se tudsz mondani, mint hogy azért jáccol mert nincs munka.
Mondták már, hogy esetleg munkaügyi központ stb. Átképzed magad másra és lehet találnál munkát.
ECDL az meg a mai világba nem szakma, hanem elvárás. Ergo egy kalap kakit ér.
Ha a szakmádba nem tallálsz munkát egész életedbe munkanélküli leszel és Diablozol ? :W

Mondhatom jó hozzáállás.

Diablozz a kis világodba siránkozz, hogy munkanélküli vagy. Azt akkor kölcsönösen elfeljthetjük egymást.

Nem tehetek róla, hogy csak az lehet jó amit te elképzelsz.

(#7080) D1Rect válasza mephi666 (#7075) üzenetére


D1Rect
félisten

1.04 utolsó napján is 0.34 volt. Amikor levették a limitet akkor rögtön beesett valami 0.6 környékére
Pár hónapja magas gold/€ árfolyam szerintem valami másnak volt köszönhető.

A GF megemelése MP szinteken és a "rossz árfolyam" közötti összefüggés amit most írtál egészen biztosan nincs meg.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7081) mephi666 válasza Sirandrish (#7076) üzenetére


mephi666
nagyúr

#7077: itt is ez volt, amikor 0.25eur/100k helyett 0.25eur/milla lett :DDD

na igen, megoldás lenne ha lenne csomó új, még tápabb item... és amit mondtam, hogy hiányolok pár d1-2-es itemet, simán kinézem, hogy egy buriza, vagy egy veil of steel, esetleg valor épp a játékba kerülésre vár, hogy utána megkergüljön miatta a nép :DDD

ami még segítene az egyensúly fenntartásában: az valami hatalmas sink (gold, item, gem, stb) ...ebben pedig egy jól működő, értelmes craftrendszer segíthetne... lehetne pl gyűrű, amire kerül 2-3fix érték meg lenne rajta "3 craftable attrib" (amihez tartozna esetleg plan és rá lehetne kovácsolni) ...például esne ritkán ilyen gyűrű meg létezne még ritkább chc+chd-s recept... aztán kovácsnál borsos összegért próbálkozhatna a nép... (esetleg kellhetne hozzá pár új alapanyag is), aztán ha megvan minden, kerülhetne rá akár 2chc meg 15chd, de maxos érték is... jó craftrendszer kellene és sok problémát megoldhatna, viszont a mostani az egy nagy vicc

#7080: még plvl előtt lehetett, utána már a botok is kapják a plvl-t meg az ingyen gf-t és zuhan az árfolyam... szerintem ez a legfőbb oka... magasabb mp-n nem ritkán esik nekem is 3500as pakk... az azért úgy már szép (és még messze a "vége)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7082) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

nezegettem a rank 1 chd-et progressen,egy wd 757% chd-el.hogy lehet az,hogy 2 db Two Handed weaponnal megy?ez valami uj bug ,vagy regi csak en nem tudtam rola?

hmm..

(#7083) akela91 válasza Scooby Dou (#7082) üzenetére


akela91
addikt

Elég régi bug...

(#7084) userxy válasza Scooby Dou (#7082) üzenetére


userxy
őstag

Nem új régi. De sztem már nem lehet megcsinálni max akinek úgy volt úgy is maradt. :S

Mostani új ringekkel és neckekkel a 600-650 % az már reális lehet ellenben nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

(#7085) Sirandrish válasza userxy (#7079) üzenetére


Sirandrish
legenda

Soha nem siránkoztam hogy munkanélküli vagyok te szerencsétlen...
Munkaügyibe folyamat be vagyok jelentkezve, nem mintha bármi közöd is lenne hozzá..
Mellesleg 27éves koromra van annyi bedolgozott évem ami lehet neked sose lesz..
Most pár hónapja vagyok munkanélküli...

És nem csak Ecdl-em van..mondom Informatikai Hálózati rendszer telepítő...olvasni azért még tudsz vagy szótagoljam?

"Te aztán kibaszott kemény vagy 10 perc alatt über bos run HUHUUH"

Az ami nektek 30perc alatt sem sikerült...3 pár Über boss...vagy azt se tudod miaz?

"Nem tehetek róla, hogy csak az lehet jó amit te elképzelsz."

Ezt megint senki nem mondta...csak annyira el vagy szállva a karakteredtől, csak azt nem tudom miért..

És nem szoktál helyezkedni??? Linkeled a videot..minden ütés után odébb állsz...LOL azt sem tudod mit csinálsz?

pfff...Gratz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7086) KonzolKartel válasza Scooby Dou (#7082) üzenetére

Igen, trade bugot használ ki. Tele az inventory-d, üres az offhanded, és úgy tradelsz egy two handed weapont.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#7087) D1Rect válasza mephi666 (#7081) üzenetére


D1Rect
félisten

Arra akartam rávilágítani, hogy nem a MP megemelt GF miatt esik az árfolyam. Ennyi hónapok óta.
A botterek miatt esik.

Nem tudom, hogy hol tart a bot fejlesztés, de szerintem nem bírják a magasabb MP szinteket.

Hopp, meg akartam nézni régi botter tag profilját, de már nem elérhető. :DDD

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7088) Iginotus


Iginotus
őstag

Tegnap szedtünk kulcsokat és mivel volt nálunk 2 így egy menetben 2 öt nyitottunk :)
Nem is gondoltam, hogy ez is lehetséges de simán beette.
És persze két különböző portál nyílt ki.

Na most ti hogy szoktátok csinálni csapatban? Szedtek 3 kulcsot összeszeditek a buffot és nyittok 3 portált? Így a leggazdaságosabb nem?

És a 3 kulccsal, mindig kinyitja a 3 portált? Vagy előfordulhat, hogy megnyit egy már megnyitottat?

Plug and Pray... :)

(#7089) mikromanus válasza Sirandrish (#7071) üzenetére


mikromanus
veterán

"Hallottam a nagy Über Boss runotokról is ahol 30perc kevés volt arra amit mi 10perc alatt letoltunk..."

Én is emlékszek eg yilyen lakalomra, de nem tudom kivel voltam akkor. Igazi élmény volt. A legelső über run. Azt se tudtam hova pislogjak néha. Megjegyezném, hogy ez egyrészt tapasztalatlanságunknak tudható be, másrészt nagyon ingadozó "ugyanaz" a nehézség. Nem igazán fogható mindig a fáradtságra a lassúság, ha egy kulle-breaker run lemegy 5-10 perc alatt, míg máskor kb egyhitel mindig valakit a beste, vagy úgy is megüt, hogy látszólag ott se vagy (1-2 alkalommal volt ilyen furcsaság). Vagy néha elbökődik a nehézség beállítás, vagy nagy a lag és késve mozdul a karakter. Laptopon volt nekem ilyenem, de PC-n eddig nem tűnt fel. Egy enrage-be fulladó önszivatás után azért gyanakodtam már. :D

A másik eset tegnap tiszta volt. Nem volt szerencsés a munkamegosztás, a nagyobb DPS-re képes melee karakter kapta kullét aki mindig elteleportált és sok másodperc elment a kocogásra. Meg az egyik társunk picit gyengébb felszerelésben volt és tankosabbra vette a mókát. Igaz nem is nagyon halt. ;)
Egyik csapattal MP5-ön szívtunk így, míg előtte 2 barbár-2 monk arccal levesz stílusban nyomta le ugynazt a kombót MP7-en. Hm. Melyikben is volt userxy? :Y

Edit: felgyűlt a színes lomom. Este majd (ha még a friends listádon leszek) megkereslek egyeztetésre. Hátha akad valami ami besegít a 250+ felé vezető utadon.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7090) Sirandrish válasza Iginotus (#7088) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy kell odamenni hogy a csapatban legyen 3 kulcs..
Hogy kinél mennyi van az lényegtelen..
Összeszeditek a valort, majd lenyomjátok a 3x2 bosst..
Ha kilépés meg minden nélkül csináljátok akkor mindhármat megnyitja..nem nyit meg egyet kétszer :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7091) userxy válasza Sirandrish (#7085) üzenetére


userxy
őstag

Hidj amit hinni akarsz.
Hogy ki a szerencsétlen nézőpont kérdése.. Nem én vagyok munkanélküli.....

Azért én bizakodok, hogy jó szakmát választottam. :R

És nem csak Ecdl-em van..mondom Informatikai Hálózati rendszer telepítő...olvasni azért még tudsz vagy szótagoljam?

Erre írtam, hogy képezd át magad. :)

Az ami nektek 30perc alatt sem sikerült...3 pár Über boss...vagy azt se tudod miaz?

Jössz itt egy első fightal.
tegnap MP7-en bő 15 perc alatt lement. Erre céloz fentebb Mikro.

Veled nem lehet vitatkozni, mert semmit nem csinálsz csak felkapod a vizet és besértődsz. :)
Való életbe ezért nem vágtak még nyakon sehol ? Jó környéken lakhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#7092) vendingo válasza Iginotus (#7088) üzenetére


vendingo
veterán

4 player 3 portál 5nv.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7093) D1Rect válasza Iginotus (#7088) üzenetére


D1Rect
félisten

4 fős csapat 3-6-9-12 vagy több kulcs.
NV5, warden kill, portalok.

Mindig nyit potalt 3 kulccsal, nem nyithat ugyanolyat.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7094) Sirandrish válasza userxy (#7091) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..8 bedolgozott évvel a hátam mögött van 5 hónap munkanélkülim(és még most is elég jól élek..nem a Diablo miatt elsősorban)...egy igazi csődtömeg vagyok valóban..

"Erre írtam, hogy képezd át magad. "

Elektroteknikai Műszerész is vagyok...más egyéb? :U

"Jössz itt egy első fightal."
Hm...amit én emlegetek az kb tegnap előtt volt...nekem rémlik tőled korábbi videó is..vagy azt csak meghamisítottad?
Nem mellesleg az én első Über Boss runom úgy nézett ki hogy bementünk D1rectékkel(még a bőven gyengébb gearemben) Skeletonékhoz, ők sajnos elhullottak és MPL4-et full partyban soloztam(hja és közben chateltem is)...hmmm hogy mik vannak..

"Veled nem lehet vitatkozni, mert semmit nem csinálsz csak felkapod a vizet és besértődsz. "

El vagy tévedve...vitázni lehet velem és szeretek is de mikor jössz a mérhetetlen egóddal és előadod hogy a te barbárod itt az isten, és aki pajzsot hord az lúzer akkor igen, kicsit felmegy a pumpa..

Már csak azért is mert neked amúgy mi a franc közöd van hozzá hogy ki, mit és hogy csinál?
Neked belefér 20halál, másnak 1 se...

Ha helyezkedni meg szaladgálni akarok akkor DH-t kezdek...ez az én véleményem..
A tied más? Nabumm...van ilyen..el lehet mondani anélkül is hogy a sárba tipord a többieket...

+ te ezt neveznéd vitaalapnak?
"Pajzsal amúgy iagazad van szerencsétlenkedés lenne csak Mp10 még a goblint se lehet leölni."

Vagy azt a dumát mikor a Stomrshieldet leserpenyőzöd? Vagy mégis melyik hasonló beszólásodat nevezed te vitaképes mondatnak?

A való életben nem fajulnak idáig a dolgok mert az egoistákat kiütik a nyeregből mielőtt engem felhúznának..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7095) rongyi


rongyi
aktív tag

Erre valaki? :)

(#7096) Helmoras


Helmoras
őstag

Srácok mi lenne ha a fütyimutogatást privátban folytatnátok ?:S

(#7097) Helmoras válasza rongyi (#7069) üzenetére


Helmoras
őstag

Én is azt használom, és megadja a bónusz dmg-et, elég könnyü kitesztelni veszel egy olcsót 50k ért aztán veszel mellé egy hasonló tulajdonságú sárgát, és megnézed. én ugye a tornádós forgószeleket használom és a teleportos ütést mind a 2 lightning és megadja mind a kettőre a bónuszt, az enyém 24%-os.

Jahogy elolvastam mégegyszer amit irsz, elképzelhető hogy nem a lightning skillekre adja a sebzést hanem mindenre, láttunk már ilyet...(pl inna öv) bár monkként el se tudok képzelni más skilleket a teleport ütésen és a tornádon kivül...

De ugye a fegyonak két komponense van ad lightning dmg-et meg lightning skillre is igy eléggé összetett a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#7098) persil válasza Sirandrish (#7094) üzenetére


persil
nagyúr

Srácok,bocs de ezt nem lehet lezárni?

userxy neked az ég világon semmi közöd hozzá, hogy ki munkanélküli, pláne, mivel nem tudhatod, hogy mi áll a dolgok mögött. Nekem van egy sanda gyanúm, hogy nem viccből van otthon.
SirAndrish te meg ne tápláld a tüzet, egyrészt senkinek nem tartozol magyarázattal, másrészt szétoffoltátok a topikot és két emberen múlik.
Ha már a diablos dolgokon mindenképp savazni kell egymást, akkor legalább munka dumát hagyjuk. Ilyenkor úgyis mindenkinek jobb állása van, régebb óta és amúgy is többet keres. Tudjuk.
Remélhetőleg nem sokára jön a pvp és akkor meg lehet nézni, hogy kinek nagyobb a ... skorn-ja.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7099) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Igazatok van srácok..bocsánat!
Részemről befejeztem! :R

Visszakanyarodás a témához!

Mikromanus Most néztem a ribancodat...több a DPS-e mint amivel én anno ACT1-et farmoltam :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7100) persil válasza Sirandrish (#7099) üzenetére


persil
nagyúr

Jut eszembe: butchers sickle, burning axe of sankis, vagy ageless might?

Szrk.: Ha esetleg valaki friend list-emen rajta van és ír, akkor előferdülhet, hogy nem kap választ. Olyankor nem én vagyok, hanem barátnőm és ő nem szeret partyzni :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.