Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Mi a rák van a gem árakkal? :F Olcsóbban adják mint amennyiért le lehet craftolni. A ruby konkrétan fele annyiért van.

Mr.Csizmás: Te már csak AH-ba mehetsz! :D

[ Szerkesztve ]

(#7402) Tyler Durden válasza Pekkk (#7401) üzenetére

Írták már pár oldallal ezelőtt, hogy volt állítólag dupe-olás, emiatt zuhannak az árak..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7403) P00By válasza Pekkk (#7401) üzenetére


P00By
nagyúr

(#7404) F-ECT$ válasza mar_tin (#7363) üzenetére


F-ECT$
titán

Mit tud az source?

Dive ever, work never.

(#7405) Pekkk válasza P00By (#7403) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Köszi! :R Akkor most ez várhatóan megint odaver az AH-nak?

(#7406) P00By válasza Pekkk (#7405) üzenetére


P00By
nagyúr

Sztem igen. Tegnap óta 2 misit esett az ára...

(#7407) F-ECT$ válasza Agro (#7388) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy nem. Kinéztem egy gyűrűt, hasonló 6m-ért volt, és ez 100k biden állt. Utolsó percben toltam rá 5m-t, de egyből visszapattant, 8m körüli árat még láttam mielőtt lejárt. Szóval a bidwar néha túlzottan felhajtja az árat.

Dive ever, work never.

(#7408) Rayner


Rayner
őstag

baj lesz ebből még... tegnap vettem én is 2 perfekt emeraldot 3M alatt

(#7409) F-ECT$ válasza Attix82 (#7393) üzenetére


F-ECT$
titán

2x vonja le a fee-t, de csak az emailben.

Dive ever, work never.

(#7410) F-ECT$ válasza Rayner (#7408) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet be kellene vásárolni. Mennyibe kerülnek most a legdrágább kövek?

Dive ever, work never.

(#7411) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Kipróbáltam végülis, hogy a mantra of evasion helyett berakom az overawest. Gyorsan vissza is raktam. Picit gyorsabb a hent, de jóval megnő a halandóság is. Már a 3. elit pakk kinyírt. Nagyon nem mindegy az a +30% to dodge és +20% armor.

I am having fun staying poor.

(#7412) Rayner válasza F-ECT$ (#7410) üzenetére


Rayner
őstag

passz nem néztem, nekem csak 2 kő kellett :) a maradék goldot egy nyakira meg 1 gyűrűre akarom költeni és még sok kell hozzá :D:D bár sztem soká lesz meg mert félek vége lesz az aranymalac droppnak :D:D
reggel is esett egy set IK 2h fegyó meg 3 legend aminek összértéke 1M ... jó abból az egyik sky splitter lehet h ér 4M-t de azt öcsém behúzta magának

(#7413) Rayner válasza Drizzt (#7411) üzenetére


Rayner
őstag

meg lehet nézni a karid?

(#7414) buherka válasza persil (#7398) üzenetére


buherka
addikt

ajaj...most mi lesz...nincs rajta egy minimális vita.
Azok amiken van egy minimális (30-40) vita ilyen 40M BO-ra mennek. Beteg árak. Majd úgy sem kell senkitek, aztán olcsóért lejön majd bid.-re....a tizedéért. ;] Ha gazdaságosan építed a gear-ed akkor totál felesleges vita a vállasra. Nekem többet ér a fire v. arcane resi 10X, mint egy kis minimális 1-2K life.
Ha pl. azt is tudnád, hogy life%-os cumók olcsóbban mennek akkor pl., azt kell venni, nem a vitás cuccokat.

Így is 51K life-om és 650 allresim 4000 armorral. 3 cucc gyors cseréjével 85K life-ra ugrok...ilyenkor átmegyek tank DH-ba. :D

(#7399) mar_tin ...majdnem. Most néztem meg és 13M a legolcsóbb és azon még a life reg is kevesebb, mint az enyémen.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#7415) mar_tin válasza F-ECT$ (#7404) üzenetére


mar_tin
tag

12k DPS növekedést hozott akkor: [link]

@ buherka

Másfél órával ezelőtt még volt 9 millióért is. Azóta nem néztem. :)

(#7416) Pekkk válasza F-ECT$ (#7410) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Lehet emiatt lesz holnap karbantartás. Remélem kiszűrik a dupe-s fickókat és kivágjak a picsába....

(#7417) buherka válasza mar_tin (#7415) üzenetére


buherka
addikt

Akkor arra már rá is rajtolt valaki. Annyiért még egye fene...de én azt is sokallom.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#7418) Krytec


Krytec
tag

Első hellfire ring elég gyér lett :(

(#7419) Drizzt válasza Rayner (#7413) üzenetére


Drizzt
nagyúr

O az. Ejjel remelhetoleg mar +5k life lesz, nagyjabol valtozatlan egyeb statokkal.

I am having fun staying poor.

(#7420) Helmoras válasza ProEvoFan (#7336) üzenetére


Helmoras
őstag

Köszi szépen ezt a blind és heal után a sweeping wind tippet, elég komolyat dob a sebzésén :)

(#7421) mar_tin válasza F-ECT$ (#7410) üzenetére


mar_tin
tag

Ruby: 7M
Emerald: 9,4M
Amethyst:: 7M
Topaz 8,8M

(#7422) mikromanus


mikromanus
veterán

Hoppá-hoppá. Ez lehet mégse vendor-food? :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7423) warcat válasza mar_tin (#7421) üzenetére


warcat
veterán

Így eléggé egyértelmű,hogy igaz lehet az account restore/dupe sztoriból valami,azért ez nevetséges, 15 millió 400k az előállítási költség.

EA: It's in the crate!

(#7424) Mrdevil válasza Edge (#7391) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na mi lesz? :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7425) xavix13 válasza warcat (#7423) üzenetére


xavix13
senior tag

Amúgy mit jelent ez a restore/dupe?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#7426) warcat válasza xavix13 (#7425) üzenetére


warcat
veterán

Én sem tudok többet mint amit ott írtak korábban: account restore-nál (~fiókvisszaállítás) úgy tettek,mintha valaki feltörte volna az accountot,ehhez elég egy másik országban tartózkodö 'haver',hogy hihető legyen az IP log,persze előtte telepakolta az accot pár ezer gemmel.A tolvaj gyorsan eladja/eladta, az 'áldozat' meg visszaállítást kér amit meg is kap

Dupe meg egyszerű másolás ,elvileg a gemeknél nincs egyedi itemid mint a tárgyaknál.ezt csak hallomásból állítják nem tudom igaz-e.De ha igaz,amint sikerült másolni,duplikálni,már szabad a vásár,mire nyomonkövetik..

Ha ezekből bármelyik igaz,az rendkívül káros a gazdaságra.Goldfarm botoknál,illetve az AHban csalással vásárlóknál is kell a játék szabályai szerint kiesett cucc.Ha a semmiből gyártanak valamit csak úgy...gondolom nem kell magyarázni.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#7427) mikromanus válasza xavix13 (#7425) üzenetére


mikromanus
veterán

Dupe = kb másolás/klónozás. ugyanabból az itemből több azonos létrehozása. Ez történhezt valami hiba miatt (pl Diablo 3-ban esik néha kb egyszerre több azonos item), vagy csalással.

restore: visszaállítás, helyreállítás. Diablo 3-ban ha kifosztanak, lenyúlják a cuccaid, vagy épp csalni akarsz és visszaállni egy alkalomra amikor értékes cuccok voltak nálad, akkor egy alkalommal visszaállítják egy korábbi állapotra az accountodat és karaktereidet. Ezzel sokan visszaéltek. Bepakoltak egyik acc-ról egy rakat értékes cuccot, majd átpakolták máshova és kérték a helyreállítást. Aztán a következő accról egy harmadikra-negyedikre és így tovább. Így lett egy 15 millából craftolható maxos kavicsból egy rakat féláron árult az AH-ban és az igazán ritka és értékes itemekből 5-10 darab azonos. Persze lehet hogy el is adogatták a gemeket néha. Biztos ami biztos...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7428) warcat


warcat
veterán

Egyébként,ez a dolog magyarázat lehet a patch utáni lezuhant aranyárra is.
'csak' ezer gem esetén 7 milliárd aranyról beszélünk,amitől gyorsan meg kell szabadulni mielőtt a GMek feldolgozzák az adatokat és kiraknak a..'ba. Ami szomorú,hogy a már elkelt aukciókat jelen állás szerint a ban után is kifizetik/végrehajtják, kicsit képmutató magatartás.

EA: It's in the crate!

(#7429) persil válasza buherka (#7414) üzenetére


persil
nagyúr

Igazad van, en csak arra probaltalak ravinni, hogy a perfekt kozeli targyak irrealisan tobbe kerulnek.

Szoval oke, hogy csak egy keves vitrol van szo, de ha az is rajta van, akkor azt komolyan ki kell fizetni. En is vile wardot szeretnek es pont leszarom azt a 70 vitat, ahogy te is, mert a miatt nem fizetek 10x annyit, de teny, hogy ha minden rajta van, ami egy vallason lehet(vit, mainstat, allres, armor, lifereg) es meg legend/set is egy vallas akkor azt eleg mocsokul meg kell fizetni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7430) Franklin válasza Mr.Csizmás (#7400) üzenetére


Franklin
addikt

Karin jobb klikk, leave party?

(#7431) Mr.Csizmás válasza Franklin (#7430) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kiléptem, hagytam egy kicsit, vissza kulcsvadászat, esett egy ik öv :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7432) Mrdevil válasza Mr.Csizmás (#7431) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem meg most ebben a percben egy IK kesztyű, meg egy két socketes Manticore, kb 5 percen belül. Ilyen se volt még nekem soha. :D A kesztyű már el is ment 1.6M-ért, nem ért túl sokat. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7433) drk88


drk88
senior tag

Kicsit fejlesztettem a barbimon tegnap meg ma cseréltem fegyvert,kezest,cipőt meg gatyát.

LINK

[ Szerkesztve ]

(#7434) JSaN válasza Mr.Csizmás (#7431) üzenetére


JSaN
addikt

Nalam minden a regi, :O patch napjan persze azert elhuzta a mezes madzagot a blizz 1-2 kuka legendel. Ehhez azert ert. :D :C

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7435) Dadan01


Dadan01
senior tag

Aki még nem próbálta, az már ne is erőltesse :D

(#7436) Mr.Csizmás válasza Dadan01 (#7435) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nemes önfeláldozó kiscserkész :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7437) abéla


abéla
senior tag

Dúrva wizek tanácsát kérném, 2h helyett, milyen 1h+source lifesteal/Loh kombót, esetleg más, loh, de inkább lifeSt. alternatívát tudtok ajánlani (dps veszteség max 6-8k)? Mivel nyugis mpl6+ esetén -wizard solo- kell rendesen a lifesteal., a blood m. 1,5%-a néha kevés, nem beszélve az ezzel járó -7k-ról(-5%), (ebben a pontban biza' megkövetem Cyberbeni-t :K , jja a VW-ra most már nem lehet panaszod :P ) wizardom

A többi cucc elég jó, de még pants téren fejlesztenék (+3k dps, +300-400arm, +70-80dex., -2k hp) olyan 15-20m-ért, strongarm br. terén lehet egy 75+allres. kedvéért beáldoznék 3-4k dps-t (220 vs 160). Esetleg egyéb ötletek? Fő csapásirány egy mozgékony, dodge-os, armos, allreses (a nerf ugye), de mpl7-8 monsta hp-t, ap-ből leverő(ez olyan 160-170kdps) wiza.

Más: elnézve ezeket az mpl10-es barbár vérengzéseket, hát elgondolkodom, biztos kitartsak-e a lúzer classom mellett. :DDD

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#7438) userxy válasza abéla (#7437) üzenetére


userxy
őstag

Azért a wizardokat se kell félteni
:D
itt a topicba is van 230k dps-es wizard.

(#7439) Sirandrish válasza Dadan01 (#7435) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már betörtem vagy 10et :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7440) D1Rect


D1Rect
félisten

Komolyan automata beárazó mellett is nehéz megállapítani az itemek árát?
120K-ért vettem 10m-ért adtam, 300K-ért vettem 15m-ért adtam el 1 napon belül mindkettőt.

Képtelen vagyok megérteni. Több mint fél éves a játék.

(#7420) Helmoras: SW-nél ha nagyon pro akarsz lenni, kiválaszthatod a nagyobb sebzésű fegyvert és akkor nyomod el a buffokat. (detail fület kell hozzá nyitogatni)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7441) abéla válasza userxy (#7438) üzenetére


abéla
senior tag

Jaja, Kicsimixé? (Nami), szép darab. Bár nem kicsit glassosodott a nerf óta :D . Kiváncsi lennék refl. damot hogy oldja meg ha épp nem heggeszt, bár azzal együtt is szépen leverik az ember wizardját ezek a mai szörnyek. :O

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#7442) Helmoras válasza D1Rect (#7440) üzenetére


Helmoras
őstag

sajnos jelenleg eléggé egyértelmü melyik a nagyobb dpsü fegyverem, gondolom annak kell lenni main handben, ugye?

(#7443) abéla válasza D1Rect (#7440) üzenetére


abéla
senior tag

Az a baj, hogy én a bot rosszabbik végét fogom: beárazva 2m, de nem megy el százezrekért sem és ez sajna nem egyedi eset, főleg a rare közép/felsők. kat-ban. Ok, volt egy két 1-2m-t hozó flip, de sajna inkább az ellenkező a jellemző a patch óta.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#7444) D1Rect válasza Helmoras (#7442) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem. Az legyen az "aktív fegyver" amivel a következő ütést be fogja vinni.
Az AS-ből látod, hogy melyik az. Ha akár shift+klikkel ütsz akkor vált és tudsz választani.

(#7443) abéla: Egyáltalán nem akartam már "AH-zni", de amikor turkálom magamnak a cuccokat néha belefutok ilyenbe.
A "pár milliós" itemek nálam se nagyon mozdulnak. Ugye a kereslet erősen eltolódott 20-50m+ környékére.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7445) Helmoras válasza D1Rect (#7444) üzenetére


Helmoras
őstag

áá már értem, ennyire nem akarok durva lenni :D

(#7446) Blizz


Blizz
őstag

Valaki be tudná linkelni azt a videót amikor egy barbár beszél és egy két szót kisípolnak,mintha káromkodás lenne? :DD (a videó kb 1 éves lehet)

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#7447) D1Rect válasza Helmoras (#7445) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyilván nem arra való, hogy a trashmobokat gyilkold nagy gondossággal.
De amikor jön egy morci elit/champion akkor "good to know".
Ha visszavágnak a sarokba akkor a 2. menetet érdemes így kezdeni.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7448) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis esti szervkereskedés:
Diablo 3 - Inferno MP8 - Über Skeleton King and Maghda - 2 barbarians +2 monks

Diablo 3 - Inferno MP8 - Über Ghom and Rakanoth - 2 barbarians +2 monks

Épp nem nagyon voltam a topon és az effektektől elvesztettem néha a fonalat, de azért lelkes vagyok :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7449) mikromanus válasza mikromanus (#7448) üzenetére


mikromanus
veterán

Azaz 3 barbi + monk. Ja, akkro azért indult döcögősen. Nem voltunk egyensúlyban ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7450) HZoli87


HZoli87
veterán

Diablo III Patch 1.0.5a – v.1.0.5a.12811

Bug Fixes

* Fixed a crash that could occur on a machine with eight or more core processors
* Fixed some additional service crashes
* Fixed a variety of truncated tooltips (applies only to Italian, Polish, and Russian clients)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.