Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) radi8tor válasza tatabánya (#16449) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jönne a ban is vele. ;)

⭐ Stella

(#16452) tatabánya válasza radi8tor (#16451) üzenetére


tatabánya
senior tag

már kaptam egyet anno script miatt is nem számít :))

inferno diablo kill után nekem véget ért a játék, feleslegesnek tartom több 100 óra beleölését.. tartalom nélküli statnövelés szempontjából

akit meg a pénzszerzés motivál rossz helyen keresgél még én is a játék kétszeresét keresem meg naponta és nem hiszem hogy a droppból ennyi össze jönne 8 óra alatt

[ Szerkesztve ]

(#16453) killerjohn válasza Sárpac (#16450) üzenetére


killerjohn
addikt

megjelölnél egy forrást? :U

(#16454) Helmoras válasza Sárpac (#16444) üzenetére


Helmoras
őstag

Birom ezeket a baromi jól alátámasztható hiteles statisztikákat "1-2 %" :DD

(#16455) Sárpac válasza killerjohn (#16453) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Viccelsz szerinted van forrás? Olvass battlenetes fórumot 100számra írnak róla! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16456) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Adjatok tanácsot pls. Monkkal tolom, ami a kérdésben fontos hogy 58-as paragonon járok, van 136k DPS-em,
32,8k életem, és az allresem pedig 676.

Gondolkodom hogy lecseréljem-e a mostani inna gatyómat egy másikra, buknék vele 45 res-t tehát maradna 620), viszont nyernék 3600 életet. Melyik ér többet?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#16457) killerjohn válasza Sárpac (#16455) üzenetére


killerjohn
addikt

ja hogy urban legend :) Már azt hittem kimaradtam valamiből :) Jobb ha elhiszed, hogy nincs dupe app, csak a rollbackes. Meggyőzni nem tudlak, csak egy javaslat.

(#16458) Wolverine válasza Sárpac (#16450) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem azt mondtuk, hogy nem lehet; hanem azt, hogy a bizonyított esetekre a Blizzard le fog csapni, mihelyt egyértelművé válik, hogy csinálják, és egyben javítják azt is majd, ahogy csinálják. Plusz talán még törlik a dupe-olt cuccokat is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16459) Rayner válasza LLKobe (#16456) üzenetére


Rayner
őstag

Az én véleményem az hogy amid van (dps/rez/life) elég mp1-2 farmra mp5-6 überre és ennyi...
addig amíg nincs díjazva a magasabb mp szint (pl mp10-en egy inna chesten a dex roll alap 50-200 helyett nem 180-200 ról indul) semmi értelme csak epenisz növelés... én inkább a többi karit uppolnám :)

(#16460) killerjohn válasza Wolverine (#16458) üzenetére


killerjohn
addikt

csak hogy tisztázzuk: a tárgyak nem a kliensben kelettkeznek (sőt, nem is gondolnátok, hogy milyen dúrván vékonykliens a D3 ami a gépeteken fut), hanem a szerveren. Ott sorsol a rendszer egy egyszerű signed integer számot, amit úgy hívnak hogy SEED, majd ebből inicializál egy random generátort, és az aktuális disztibúciós tábla alapján ez a random generátor "sorsolja" az itemeken a rollokat. A kliens nem kéri, és nem kérheti a szervert, hogy hozzon létre egy itemet, sőt a kliensedben még csak annyi információ sincs, hogy te mennyit sebzel egy szörnyre. Annyi van hogy castolsz valamit, és minden, az utolsó szögig, a sebzésektől a DOT-okon keresztül minden a szerveren számítódik. Amikor egy mob meghal, a szerver eldönti, hogy lesz-e drop, és ha igen, akkor jönnek a SEED számok és az item generálás. Mégegyszer: nincsen mód arra hogy a kliens item generálást kérjen. Arról sincs szó, hogy "ott van az, de titkosított", hanem egyszerűen nincs ilyen a protokollban. Annyira vékony a D3 kliens hogy 99%-ban kizárólag megjelenítést végez, és a kamerán illetve castolásokon/egyéb user-kezdeményezett műveleteken kívül semmilyen információ nem megy a szerver felé, onnan pedig blokkokban acd, actor és UI element listák jönnek lefelé, ráadásul azok is csak a karaktered közvetlen környezetéből. NINCSEN DUPE. A sok kiskölyök rage-elhet, de hála az égnek akkor sincs dupe :)

Hozzáteszem, hogy több SEED számból lehetséges ugyanazt az itemet "kikeverni", viszont egy disztribúciós tábla alapján egy SEED számból mindig ugyanaz az item lesz, innen tudja a Blizzard, hogy a szerveren mely itemek a dupe-ok. Tenni nem tesz semmit, mondjuk Ázsiában a rollback után ha jól tudom már account bound lesz minden. Ezt bevezethetnék mindenhol, és akkor egy csapásra megoldódna a probléma, remélhetőleg minél hamarabb. Nem mintha olyan nagy reccs lenne az economynak az a pár barom aki hetente rollback dupeol 200M értékben egy mempo-t...

[ Szerkesztve ]

(#16461) Sárpac válasza killerjohn (#16460) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez remek tö szép és jó de mi a helyzet az AH szerver és a Game szerver közti kapcsolattal? Az nem hackelhető? Estére ha hazaérek, majd linkelek neked pár képet, le fog esni az állad! Dupe van méghozzá high stat random rollos craft dupe is! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16462) KerGePro válasza fahrii (#16389) üzenetére


KerGePro
csendes tag

Hát mert mivel folyamatosan fagyasztva van körülöttem minden, a +15% damage talán többet jelent.

(#16463) Horbal


Horbal
őstag

Lehet a Blizzard-nak inkább CGI mozikat kéne csinálni játékok helyett :D (persze nem de ez megint lenyűgöző)
[link]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#16464) Sárpac válasza killerjohn (#16460) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Erre, pl. ez tegnap este készült eus szerveren:
[link]
[link]
[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16465) Wolverine válasza Sárpac (#16461) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard szervereinek feltöréséről már tudnánk... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16466) Helmoras válasza Sárpac (#16464) üzenetére


Helmoras
őstag

Azt azért nem szabad elfelejteni ha valaki régebben dupeolt és bekerült az ah körforgásába az az item nem tünt el a játékból, és elképzelhető hogy ujra meg ujra eladják őket, szóval egyálétalán nem biztos hogy ezek ugymond frissen csalt itemek.

Más téma kicsit....

Rosszul emlékszem hogy az uj patchben a red gemek aspd-t adnak majd fegyverbe? mintha régebben valami ilyesmit olvastam volna, vagy rosszul emlékszem?

ez a 150 min max gem lesz a legnagyobb piros, az alatta levőek nem változnak?

(#16467) szallasi007 válasza Horbal (#16463) üzenetére


szallasi007
őstag

OMG

(#16468) Sárpac válasza Helmoras (#16466) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De biztos 1 nap alatt 5 dash legacy került ki, durván 100-120M-es áron azokat forgatják vissza 200-200M-es áron! És biztos, hogy nem újra kitett mert bid+bosak voltak és a bidet egy idő után meg is kapták, meg volt olyan is, hogy egyszerre 3db volt egymás alatt! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16469) sunnymarcell válasza killerjohn (#16460) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Csupán nagyon sok ember gazdagodik meg ebből, de mindegy, egyáltalán nem gond hogy van 30 DH akiken statra megegyező Manticore van, és mindegyik DH a taiwan-i vagy a koreai szerveren játszik

http://www.diabloprogress.com/item/5456526

Dehogy gond. Egyáltalán nem gond.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#16470) tatabánya válasza Sárpac (#16468) üzenetére


tatabánya
senior tag

az az érdekes, hogy megcsinálja ezt a sokszorosítást így vagy úgy és annyi gógyi sincs benne, hogy legalább ne egyszerre tegye ki ez így nagyon feltűnő... lehetne ezt szép sorjában is eladogatni..

(#16471) Helmoras válasza Sárpac (#16468) üzenetére


Helmoras
őstag

Agyadra fog menni ez a dupe dolog engedd el :D

(#16472) #57919488 válasza tatabánya (#16470) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csak így az illető uralja a piacnak ezen részét. A ban-tól meg látszik, hogy nem fél mivel már több D3 játék árát kitermelte és csak röhögni fog mikor ezt az accját kiteszik és máris előveszi az újat...
Blizzard is 2-3 hónap után bannol valakit de azzal semmit nem tudnak csinálni ha újra elkezdi, majd megint több hónap és közben az AH romokban. Hiába bannolnak ha a kár amit okoztak visszafordíthatatlan.
Mondjuk ilyenkor a játékosoknak adhatnának kártérítést amiért elszenvednek a játékban egy ilyen "terrorizmust" :P

(#16473) tatabánya válasza #57919488 (#16472) üzenetére


tatabánya
senior tag

engem csak az zavar, hogy nem én csinálom :U

(#16475) Rayner: véleményem szerint akinek van esze ehhez lenne ahhoz is hogy odafigyeljen a lebukásra, de aztán lehet úgy van vele ahogy írod

[ Szerkesztve ]

(#16474) Ifju válasza killerjohn (#16460) üzenetére


Ifju
aktív tag

khm.
ezt a videót láttad már? vagy szerinted is fake?
(ki tudja megmondani...)

[ Szerkesztve ]

(#16475) Rayner válasza tatabánya (#16470) üzenetére


Rayner
őstag

szerintem teljesen mindegy annak aki ezt csinálja, valszeg több accon dolgozik egyszerre és ideoda tologatja a goldot... ha napi 100ojrót kivesz egy egy ilyen eladáson szerinted mit fogllalkozik vele, hogy 1-1 accot törölnek vagy 5 cucc figyel bent egyszerre

(#16476) Sárpac válasza #57919488 (#16472) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez így igaz, sőt a piac teljesen hozzászokik és már csak az ő féláras cuccaira vevő!
Megoldás az lenne, hogy limitelni kellene az eladásokat, pl egy nap max 10 item és kész!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16477) Helmoras válasza Sárpac (#16476) üzenetére


Helmoras
őstag

akkor napi 10 dupeolt itemet adna el, csakhogy adjam alád a lovat :D azse jobb...

(#16478) Sárpac válasza Helmoras (#16477) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De igen mivel akkor már nem biztos, hogy megérné a bannolt AC-k miatt amit újra meg kell vennie! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16479) Sirandrish válasza Sárpac (#16476) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Megoldás az lenne, hogy limitelni kellene az eladásokat, pl egy nap max 10 item és kész!"

Ha napi 50darab 100M+os itemet ad el valaki, az valószínűleg nem egy accal dolgozik...legalábbis mikor már nagyon beindul akkor tuti megvesz még 1-2 D3-t..
Arról nem beszélve hogy pl van amikor én is több itemet adok el egy nap mint 10..akkor majd én is vegyek 5 D3-t?

Mi lenne ha hagynád a fenébe az egész dupe dolgot és játszanál..
Tenni úgy sem tudsz semmit...főleg úgy hogy minden tapasztalatodat a PH! forumon osztod meg, amit szerintem nem sok Blizzardos arc olvas..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16480) killerjohn válasza Sárpac (#16464) üzenetére


killerjohn
addikt

tehát van 2 egyforma dash legacy. Rollback dupe. Csak a kérdést nem értem. Ilyet te is tudsz csinálni... remélhetőleg már csak egy darabig, de akkor meg azért megy majd a cryfest, mert acc-bound lesz minden a rollback után. De legalább megoldás. Azt meg ugye te sem gondolod komolyan, hogy valakik konkrétan a Blizzard AH szerver és game szerver (megjegyzem ezekből több van) közötti kapcsolatot hekkeli :) Csak mert akkor ritka nagy hülye szegénykém, hogy 120M-es gatyákat dupe-ol valami értelmes helyett... és még az item nevét is megtartja :) Amit leírtam, leírtam, nincsen dupe, csak rollback-el. Nem is lehet, technikailag lehetetlen, a Blizzard HQ-n belül van a Nagy Item Generator Entitás (irony), és ő senkivel sem beszél csak a game szerverekkel. Ha meg valaki feltöri a game szervereket, és oda bejut, akkor neki rohadtul nem kellene dupe-olnia, hanem tudna létrehozni bármilyen itemet, és nem azon nyámnyogna az Internet D3 fórumainak a fele...

(#16481) fahrii


fahrii
őstag

Nem kell ide rollback dupe. Velem 2x is előfordult hogy egymás után két teljesen azonos rare cucc esett ki (ráadásul még szarok se voltak).

(#16482) radi8tor válasza fahrii (#16481) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha barbárral voltál, akkor már javították azt a bugot.

⭐ Stella

(#16483) killerjohn válasza Ifju (#16474) üzenetére


killerjohn
addikt

Én tudok ilyen videót csinálni, sőt olyat is hogy ha eldobok egy itemet akkor szivecske formában 140 db esik belőle a földre, és a minimap pingek ritmikusan hullámzanak (de tényleg). Ráadásul én meg tudom csinálni úgy, hogy ne 360p legyen a felvétel ;) Sajnos (?) ettől még az itemek nem fognak a szerveren megjelenni, hanem eltűnnek. Megjegyzem az itemek földre dobásakor az adott item MEGSZŰNIK a kliensedben, lejátsza az animációt és amikor leesett a földre akkor a kliens egy teljesen újnak látszó (más ID) itemet kap a szervertől, és azt jeleníti meg. Kb 100 sor kóddal bármilyen itemet beteszek én az inventory-dba, a földre, bárhová, csak eltűnik hamar...

egyébként van ott egy érdekes comment: "I'm not a programmer but i have brain. blue circle surrounds barbarian. it means that in the barbarian stands 1 another" Ha van két karaktered simán tudsz ilyen videót csinálni, a világon semmit sem kell tenned azon kívül hogy az egyik kliens memóriájában a karakter actor "Hidden" attribute-ját 1-re állítod...

Szerintem csak a saját nyugalmadat zavarod ezzel :( Relax!

[ Szerkesztve ]

(#16484) jenő45


jenő45
tag

van receptem a kovácsnak de alredy know van kiirva rá és nem engedi betenni ez mit jelent vagy mit kell csinálni hozzá?

(#16485) radi8tor válasza jenő45 (#16484) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt már megtanítottad neki korábban. Dobd fel AH-ba, elviszik 2-3-4 ezerért.

⭐ Stella

(#16486) Franklin válasza jenő45 (#16484) üzenetére


Franklin
addikt

Vagy add oda olyan havernak, akinek még nincs meg a Crafting achievment :-)

[ Szerkesztve ]

(#16487) proci985 válasza killerjohn (#16483) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, akkor lehet, hogy két barbárt tol egyszerre (erre is volt program) és mindkettőnek ugyanazok a cuccai vannak legalábbis névre az inventoryban?

első rész meg érdekes.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16488) fahrii válasza radi8tor (#16482) üzenetére


fahrii
őstag

Volt ilyen bug? Wizzel voltam egyébként.

(#16489) radi8tor válasza fahrii (#16488) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Volt, egy bizonyos Barbár skill használatakor néha dupla item esett.

⭐ Stella

(#16490) killerjohn válasza proci985 (#16487) üzenetére


killerjohn
addikt

gond nélkül, még egyszerűbb is mint elrejteni az egyiket. Ráadásul nem véletlen hogy egyiket sem veszi fel...

(#16491) #57919488 válasza radi8tor (#16489) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azta, annyira OP a barbár, hogy még a loot-ot is tudta befolyásolni? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#16492) persil válasza radi8tor (#16489) üzenetére


persil
nagyúr

Az a monk volt, és exploding palm-mal kellett megölni az eliteket. Ha sikerült pont egyszerre meghalniuk, akkor mindegyikért megkaptad a valor által garantált +1 rare-t.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16493) Ifju válasza killerjohn (#16490) üzenetére


Ifju
aktív tag

ok, tegyük fel hogy fake. viszont van még egy kérdésem.

ha a rollback után account bounddá válik minden, az miért is jelentene tökéletes megoldást?
a következőre gondolok:

van egy 10mrd-s gearje valakinek, eladja az egészet diszkont áron 5mrd-ért. ez hamar megvan, az aranyat kimenekíti egy másik accountra (vagy tárgyakat vesz belőle, és azt viszi át, vagy eladja).
ezután kér egy rollbacket.
eredmény: van 5mrd-ja, plusz a régi gearje, amit amúgy is szívesen megtart, mert nincs hova továbbfejlődni. hiába lettek a tárgyai account boundok, gyakorlatilag eladta őket úgy, hogy meg is tartotta.

ha jól értem, ezt minden high-end karakter eljátszhatná.
sőt, ha többen összeállnak, több accounttal, akkor nagytételben el lehetne ezt játszani óriási profitokat generálva.

[ Szerkesztve ]

(#16494) radi8tor válasza Ifju (#16493) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én nem kockáztatnék egy ban-t ilyen rollback illegális használata miatt.
Más az, ha tényleg lenyúlták az accountodat és eladtak onnan mindent. Akkor jogos rollbacket kérni.

persil: Én barbárra emlékszem nem tudom miért...

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16495) Nordic válasza persil (#16492) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Barbinak is volt bug-ja. Valamelyik skilljének hatására a mobok bizonyos % eséllyel előre kidobják a lootot a haláluk előtt. A bug ott volt, hogy néha a haláluk után is kidobták ugyanazt az itemet, amit a haláluk előtt.

(#16496) persil válasza Nordic (#16495) üzenetére


persil
nagyúr

Na szép... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16497) Rayner


Rayner
őstag

valaki próbálgatta már ptr-en az új ruby hatásást?

(#16498) flash-


flash-
veterán

Apropó Titan.
sokan irtak már róla,hogy sok fejlesztő átment oda,de nincs valami magyar leírás hogy milyen is lesz ez a titan?+valami videó,képek esetleg?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16499) #57919488 válasza flash- (#16498) üzenetére


#57919488
törölt tag

Arról sok írás lenne ha valami már kiderült volna. Amúgy szerintem az a gond, hogy nem oda mentek szó szerint a fejlesztők hanem el a Blizzard-tól...

(#16500) flash- válasza #57919488 (#16499) üzenetére


flash-
veterán

akkor meg ahhoz képest hogy nem derült ki semmi mindenki úgy odavan hogy húú titan,így titan,úgy titan...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.