Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) catroot válasza Pardise (#15650) üzenetére


catroot
veterán

Hát így hirtelen azt mondanám, hogy írj a supportnak és valahogy mellékelni kellene egy fotót a blokkról és az SN-ről is :F

Elég faramuci egy helyzet.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#15652) Thrawn


Thrawn
félisten

Na most mi legyen?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15653) Pardise válasza catroot (#15651) üzenetére


Pardise
senior tag

Az lesz, mert meg van a blokk is meg kép is van.

Valaki belinkelné nekem az oldalt, ahol a supp.-nak tudok írni? Én nem találtam :S

[ Szerkesztve ]

Your car, your life ;)

(#15654) Sirandrish válasza Thrawn (#15652) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint?
600 loh, főleg egy Skorn-nál nem egy nagy dirrdurr... szerintem amit használsz az jobb...
Szóval cseréld le ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15655) catroot válasza Pardise (#15653) üzenetére


catroot
veterán

Jobb felső sarokban (miután beléptél) ott van, hogy SUPPORT.

Ott pedig submit a ticket és kiválasztod ezeket:

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#15656) Pardise válasza catroot (#15655) üzenetére


Pardise
senior tag

Ezek meg vannak. Már csak a levélírásban kéne, hogy segítsen valaki, mert németet tanultam :S

Your car, your life ;)

(#15657) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy Bnet authencitatort, mobilon már van, egyszerre lehet használni a 2 authenticator-t vagy egyszerre csak az egyik lehet aktív?

Köszi előre is a választ! :))

(#15658) adrian360 válasza Bobrooney (#15657) üzenetére


adrian360
őstag

csak az egyiket lehet

(#15659) catroot válasza Pardise (#15656) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem itt leírhatod pár sorban, hogy mi a gond és írunk majd rá valamit, amit majd elküldhetsz.

(azt tudom, hogy elvileg a kódod használtnak véli a rendszer és ezért nem tudod regelni)

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#15660) Bobrooney válasza adrian360 (#15658) üzenetére


Bobrooney
senior tag

:R Köszi szépen!

(#15661) Helmoras válasza Thrawn (#15652) üzenetére


Helmoras
őstag

Amelyiket nem fogod használni azt szívesen megőrzöm amig nem találsz rá vevőt :):) bár valszeg az én nyomi pörgős buildemhez nem való a kétkezes :S

[ Szerkesztve ]

(#15662) Pompi válasza Helmoras (#15661) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mit jelent az, hogy nyomi? Mert amúgy simán használható WW-s buildhez a skorn szerintem.

Feel Good Inc.

(#15663) Helmoras válasza Pompi (#15662) üzenetére


Helmoras
őstag

Rosszul fogalmaztam, megint, kezdetleges a gearem és tul drága nekem még egy ilyen fegyver, nomeg szimpatikusabb a két egykezes némi loh-al(több bónuszt lehet rájuk pakolni olcsóbban), ha már kétkezes akkor LS kéne rá... meghát ww-zni az aspd sem utolsó, az én gearemen jelenleg nem sok van és ugyebár ha Skornt használ az ember érdemes rágyúrni a csapkodás sebességére.

De azért szívesen kipróbálnék egyszer egyet még sosem volt, ezért a fent leirtak csak elméletek a részemről meghát magánvélemény... még mielőtt elinditok valami hatalmas threadet mert irtam valami sületlenséget mert nem értek hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#15664) Thrawn válasza Sirandrish (#15654) üzenetére


Thrawn
félisten

Tartsam meg a jobbikat és a másikat adjam el, vagy mivel nem a barbár a main karakterem, adjam el a jobbikat?

Helmoras: Ahogy Pompi is mondja, jó a Skorn pörögni :K
szerk: Odaadom kipróbálni ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15665) Sirandrish válasza Thrawn (#15664) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem nagyon értek a Skornokhoz, de szerintem egyikkel sem váltod meg a világot ha esetleg eladnd, így én azt tanácsolom hogy a szarabbikat add el, a jobbat meg "használd" :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15666) Helmoras válasza Thrawn (#15664) üzenetére


Helmoras
őstag

Okés, köszi rádírtam ingame.

(#15667) Pardise válasza catroot (#15659) üzenetére


Pardise
senior tag

Itt egy kép a blokkról, remélem jó lesz.
http://kepfeltoltes.hu/view/130114/871201129beolvas_s0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A levél szövege meg:

Tisztelt Ügyfelem.

2013.01.11-én, pénteken vásároltam meg a Diablo III dobozos változatát.
Sikeres telepítést követően kipróbáltam a játékot. a 10. szintnél arra figyelmeztetett a játék, hogy ez a starter edition és aktiváljam. Ezt követően használni akartam a dobozban mellékelt kódot (standard edition), de sajnos nem fogadta el a Battlenet azzal az indokkal, hogy a kódm már használatban van, így csak tarter editionként használhatom a játékot.
Képekben mellékelem a blokkot valamint a serialt.

Várom mihamarabbi válaszukat és tanácsukat.

Tisztelettel

Your car, your life ;)

(#15668) R3ĐßuŁŁ válasza ProEvoFan (#15647) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

ja, pedig később sajnáltam, hogy nem vettem meg, az is jó vétel volt ennyiért. :) szerintem nem sokan figyelik a rare-eket, aztán ki lehet fogni 1-1 jó vételt

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#15669) P00By


P00By
nagyúr

Letöltöttem a PTR klienst. Be is frissítette magát, de gondolom még nem működik.
Simán csak átmásolja a cuccaimat és minden megy úgy, mintha nem teszt lenne? Amit ott szerzek plvl stb. az meg fog maradni a teszt után is? :B

(#15670) Sirandrish válasza P00By (#15669) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Amit ott szerzek plvl stb. az meg fog maradni a teszt után is? "

Erre mondtuk régen azt hogy "ami vegasban történik az ott is marad" :K

Ergo nem marad meg semmi amit PTR-en szerzel :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15671) P00By válasza Sirandrish (#15670) üzenetére


P00By
nagyúr

Köszi! Akkor le is törlöm :D

Erről most eszembe jutott a Másnaposok c. film! :))

[ Szerkesztve ]

(#15672) Sirandrish válasza P00By (#15671) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne töröld le!
Nincs is annál jobb mint 20perc gameplay alatt kidroppolni 20MRD-nyi cuccot amivel sz*rt se érsz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15673) catroot válasza Pardise (#15667) üzenetére


catroot
veterán

ment pü.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#15674) hamham


hamham
tag

A profilomat nézegettem és láttam hogy számolja az időt, azt kérdezném hogy ebbe azt számolja bele mikor be vagyok jelentkezve, ezalatt értem hogy ah-ban nézelődök vagy csak mikor a karakteremmel rohangálok, ölök.
Mennyi idő után dob ki a szerver, ha tétlen vagyok?

(#15675) Face8814 azt hiszem shift+bal click mikor írnál a chatbe

[ Szerkesztve ]

(#15675) Face8814


Face8814
őstag

persil korábban írta hogy ha egy tárgyról nem tudom eldönteni hogy mennyit adna pl a DPS-hez, akkor azt be tudom linkelni a chatboxba, majd a játékba belépve ha rálépek akkor megmutatja hogy mi változna.
Ki akartam ezt próbálni, de nem tudok rájönni hogy hogyan tudom a cuccot linkelni a chat ablakba.
Tudna valaki ebben segíteni?

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#15676) Ifju válasza Face8814 (#15675) üzenetére


Ifju
aktív tag

shift+balklikk rajta

off: jó az aláírásod ;)

[ Szerkesztve ]

(#15677) Face8814 válasza Ifju (#15676) üzenetére


Face8814
őstag

Thx :R

Bizony, bizony. ;) Nem ma mondtad, de akárhányszor elolvasom mindig jót nevetek rajta még most is.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#15678) adrian360


adrian360
őstag

catch of the day :)

(#15679) xavix13 válasza adrian360 (#15678) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát még ha ls volna benne :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15680) persil válasza adrian360 (#15678) üzenetére


persil
nagyúr

Nem írom le, hogy melyik szó jutott először az eszembe, mert szeretnék még sokáig a közösség tagja maradni.... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15681) Nordic válasza Pompi (#15662) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát ezt cáfolnám, ha nem gond. Pár napja visszaálltam a barbimmal DT-buildre(haladósabb vele a farm, mint a Rend-builddel, gondolom most mekkora újdonságot mondtam :DDD ). Eleinte Skorn-al próbálkoztam, úgy hogy 1,56AS-em volt vele, és nagyon nem adta...Nem volt rossz, ha a sebzés szemszögéből, de ritkábban proccoltak a tornádók, így szinte mindig azért kellett küzdenem, hogy legyen furym kicsit pörögni, pedig 48-50% körül van a chc-m. Na gyorsba vettem 2 db 1h fegyvert, és egyből megszűnt ez a probléma. nem mondom, hogy lehetetlen, de hogy nem lehet haladni vele rendesen, mivel nem termelődik vissza rendesen a fury az biztos, a folyamatos ls-ről nem is beszélve.

(#15665) Sirandrish: Nekem 1420-as dps-es skornnal(ugyanúgy 300 feletti str-el), 190k körüli a dps-em :U . Azért az már nem olyan rossz, hogy azt mond rá, nem váltja meg a világot... :U

(#15678) adrian360: R2D2 elbújhatna a f*szomba, ha az én gondolataimat is ki kellene sípolni :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15682) Sirandrish válasza Nordic (#15681) üzenetére


Sirandrish
legenda

Öhm elolvastad amit írtam?
Mert én azt írtam ha eladja, egyiktől sem lesz multicsiliárdos..így inkább a jobbat tartsa meg..
Tévedtem volna és 150M-et érnek azok a Skornok? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15683) Nordic válasza Sirandrish (#15682) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A "ha esetleg eladod" rész-t nem láttam(vagy azért mert az eladod helyett "eladnd"-ot írtál ;] :P , vagy mert hosszú volt ez a 12 órás műszak :D ). Én azt hittem a használatára céloztál a megváltással, nem az értékére. Amúgy én a sajátomat 35M-ért vettem bidd-el, mondjuk az enyémen van 7% AS még, de azért elég szép fogás.

[ Szerkesztve ]

(#15684) SLYM válasza adrian360 (#15678) üzenetére


SLYM
veterán

pont ma farmoltam 2 sráccal, meg akarták megyarázni, hogy ezekből az összes brim :D

[ Szerkesztve ]

(#15685) Sirandrish válasza Nordic (#15683) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen mert előbb "eladnád"-at akartam írni, de aztán átszerkesztettem...
Ahogy látom faszán sikerült :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15686) LLKobe


LLKobe
veterán

Végre megvan a 110k DPS :C
MP6 így még simán megy, MP7-en már meg tudnak fektetni a refis pakkok.

Szerintetek min tudnék még DPS-t nyerni rendesen, annélkül hogy sok rez-t buknék? Van most 40 millám, annyi a keret.

(#15687) killerjohn: PTR? Az mi? Kijött az új patch? Nekem nemigen szól róla :F

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15687) killerjohn


killerjohn
addikt

1.0.7 PTR nektek megy? Letöltés után 1.0.5-öt mond, meg hogy van új patch, de cs*szik letölteni...

(#15688) persil válasza LLKobe (#15686) üzenetére


persil
nagyúr

Talán a páncél helyett vehetnél valami jobbat, a harmadik szet bónusz úgyis elég szar, szerintem teljesen felesleges, amennyiben nem a negyedikre hajtasz.
Meg nadrágból a lightning res helyett vit-es példányt, elég kevés a hp-d. Bár ez utóbbi nem túl olcsó.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15689) LLKobe válasza persil (#15688) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszönöm, utánanéztem, és igazad van. Veszek is egyet. Egyéb észrevétel? :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15690) persil válasza LLKobe (#15689) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem nincs más, nagyon rég monkoztam már(első karakterem volt) azóta sokat változtak a gear-ek/build-ek, szóval nem akarok neked hülyeséget, meg rossz tanácsot mondani.

Ezekben biztos voltam, azért mertem leírni :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15691) Sirandrish válasza persil (#15690) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tuningoltam a Wizardomat...láttad már? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15692) killerjohn válasza LLKobe (#15686) üzenetére


killerjohn
addikt

Public Test Realm, ott lehet tesztelni az 1.0.7-et amíg nem jön ki. Saját telepítője van a PTR-nek. Amikor oda loginolsz, akkor a meglévő accountodtól a karaktert és felszerelést lemásolják, és azzal tolhatod. Amikor a PTR-nek vége akkor meg törlik (vagy nem, de a lényeg, hogy az éles accountodra nincs hatással amit a PTR-ben csinálsz)

(#15693) persil válasza Sirandrish (#15691) üzenetére


persil
nagyúr

Királyságos :)

Armory-n most mit mutat, mivel léptél ki? Követővel csak, vagy valami még rajtad maradt? Megnéztelek progressen is, csak nincs kedvem számolgatni, azért kérdem :D
Szrk.: Jó az a bicska, ezt most vetted? Ha igen, mennyi volt? Adna nekem is 8500 dps-t.(igazából kb ennyivel is vagy most jobb :) )

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15694) Sirandrish válasza persil (#15693) üzenetére


Sirandrish
legenda

jaja..követővel van annyi..
Full buffal 230K+ már :))

És igen..a pengét most vettem..de nem mondom meg mennyiért :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15695) persil válasza Sirandrish (#15694) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor kűdd el privben :P

"jaja..követővel van annyi.."
Az tutiságos, akkor gyorsan kell vennem egy ilyet :D
Nekem is kéne már egy bicska. Az enyém tipikusa az a nem rossz, nem rossz, de sokkal jobb is lehetne... csak, ha dps bukó nélkül akarok lifesteal-t, akkor ahhoz másodállást kéne keresnem.

Amúgy meg... a tanítvány túlszárnyalta a mestert, ez végül is természetes folyamat :D

"Full buffal 230K+ már "
Az fura, ha én ilyen build-del mennék, akkor 250+.(most nem tudom fejből)
Érdekesen számolgat ez a játék :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15696) Sirandrish válasza persil (#15695) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még van tervben 1-2 cuccos cseréje...lesz ez még 300K buffolva :K
Jaja..rajtam konkrétan 24K-t dobott..
Azért szarom le az LS-t mert kiherélik a refit...szóval gyorsan léptem :C

Amúgy te milyen buildet használsz? Semmi DMG növelőt nem nyomatsz?

unbuffed neked mennyi a DPS-ed? És nekem?:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15697) persil válasza Sirandrish (#15696) üzenetére


persil
nagyúr

Úgy éreztem pár hete, hogy eljutottam arra a szintre, amikor a glass cannon már tényleg sokat ad és keveset vesz el,(értsd: védelmem nem nőtt jelentősen, de a dps-em igen a korábbi állapothoz képest) szóval azt beraktam passzívnak(wiza-nal amúgy sem nagyon van harmadiknak igazán jó választás).

Viszont médzsikvepönt és kisismerőst nem használok, ilyen cm féle hibrid meteorozós spectralozós. Saját agyszüleményem igazából.

"Azért szarom le az LS-t mert kiherélik a refit...szóval gyorsan léptem "
Mondjuk ebben bazira igazad van, lehet szarok rá én is és szimplán veszek valami jobb bökőt. Ezt eddig is megtehettem volna, csak ez a refiláz engem is idegelt.

"Még van tervben 1-2 cuccos cseréje..."
Én még a fegyvert, a witching-et és a zuni páncélt szeretném cserélni, ezekkel számomra meg is lesz az "eng game gear".(persze beleölt időmhöz mérten, mert sokaknak az árnyékába sem érek) Azzal én is úgy számolok, hogy ~300k agyonbuffolt build-del és olyan ~230 a "rendes farmolós" build-emmel.
Persze szeretném úgy, hogy a mostani védelmem már állandó legyen, nem akarok bukni semmin.

Szrk.:
Írtam előbb az unbuffed-et :D Kb 10-val több a tied, durván a kard a különbség most.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15698) Sirandrish válasza persil (#15697) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Magic Weapon ad LS-t meg DMG-t is és 2szer kell elnyomni egy Alkaizer run alatt...nekem ennyit bőven megér..
A kis ismerős meg a familiar? Az nálam is tesztüzemben van csak..a life reg miatt...ha használom akkor már 800+ :K

Hát én egy minőségi Zuni POX-ot akarok, aztán egy Tal Armort, egy tal amut..2 jó ringet, egy jobb övet...hmm...izé mindent akarok cserélni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15699) persil válasza Sirandrish (#15698) üzenetére


persil
nagyúr

"A Magic Weapon ad LS-t meg DMG-t is és 2szer kell elnyomni egy Alkaizer run alatt...nekem ennyit bőven megér.."
Nekem is megérné, csak nem tudom mi helyett betenni.. :)

"a life reg miatt...ha használom akkor már 800+ "
Az rajtam 2k úgy, hogy már jó ideje a lifereg-et áldozom be, 3k volt sokáig :D

"Hát én egy minőségi Zuni POX-ot akarok"
Abból nekem sikerült vennem egy armor-os, socket-eset ugyanannyi pénzért, mint amennyiért a régit megvették :D(mindkettő 4.5critchance)

"2 jó ringet"
De most akkor 3 gyűrű kell? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15700) Gothmog válasza LLKobe (#15686) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Nem vagyok valami óriási monk-szakértő (bár szinte csak szerzetessel játszom), vannak itt a fórumon nálam jóval tapasztaltabbak (dadan, ProEvoFan pl.), de szerintem a kevés vit-ed és alacsony életed nagyon behatárolja, hogy mit lehetne cserélni. Amiket néztem, hogy esetleg le lehetne váltani másra, önmagukban azokkal életet buknál, és az nálad már halálos. Így is két pofontól kifekszik vszg. a karaktered, ha nem vigyázol.

Szóval, így kicsit zsákutca jelenleg a monkod, mert több dolgot is le kellene cserélni szinkronban, hogy előre tudj lépni érdemben. Tudom, mert jártam én is hasonló cipőben.

Én azt csináltam egyébként ebben a helyzetben, hogy megterveztem, miket mire cserélnék, melyik cuccon mit szeretnék elérni, mi fontos rajta, és eme terv mentén szépen elkezdtem nézegetni az AH-t, és venni a cuccokat. (ProEvotól kaptam néhány általános tanácsot, de azért alapvetően a saját fejem után mentem, ami mondjuk 90%-ban egyezett a véleményével, mert hasonlóan láttuk a dolgokat.) Persze mivel nem volt annyi aranyam, hogy rögtön meg tudjak venni mindent és mindenből azt, amit szerettem volna, ugyanakkor nálam is az volt a helyzet, hogy egy-egy dolog lecserélése önmagában élet vagy reziszt szinten erősen gynegített a karakteren, már-már egészségtelen mértékben, ezért félreraktam stashbe addig az új cuccokat. És amikor összejött annyi holmi az eltervezettekből, hogy volt már értelme magamra aggatnom őket, mert tényleg dobtak a karakteren látványos rontás nélkül a különböző kritikus pontokon, csak akkor öltöztem be. Akkor viszont annál nagyobb volt az öröm, mert érezte az ember tényleg, hogy lépett előre.

Most nálam így néz ki a monk: Iskander
A DPS értéke az Enchantress segítő ias passzívjával értendő, tehát nem 100%-os unbuffed. Ez az MPL3 farm gearje. MPL4-től fölfelé egy másik amulettet használok, ami -17k dps, de +50 reziszt és +900LoH. Ez már kell oda a refik miatt, de 1.07-től remélhetőleg nem lesz rá szükség, hanem elég lesz csak kicsit jobban odafigyelni :)

Én a közeljövőben (ha lesz rá aranyam), legközvetlenebb tervként a Natalya cipőből szeretnék majd egy dexben izmosabb darabot kifogni, illetve Inna gatyában szintén egy magasabb dexes darabot. Ha Vit helyett lightning reziszt lenne benne, hát annál jobb, a sisakban lévő követ lecserélve úgyis tudok kellő mennyiséget dobni az életen.
A többi cucc cseréje nálam is vagy aránytalanítana erősen (pl. Vile Warddal nagyot dobhatnék még a sebzésen, de rengeteg életet buknék), vagy egyelőre megfizethetetlen kategória (tisztességes értékű chd+socket kombós Echoing Fury a mostanihoz hasonló dps-sel, vagy 5-6% körüli chc-s Natalya gyűrű). Az ember meg ugye addig nyújtózzon, míg a takarója ér... :K

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.