Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) proci985 válasza radi8tor (#15798) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

áh, szerintem maradunk inkább mp9en.

addok is eléggé problémásnak tűntek mp10en már, de még 50k dpst ehp fenntartása mellett elég nehéz lenne összeszedni. olyan 550k ehp viszont úgy tűnik DHnak már elég.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15802) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Monk + Wiz mekkora buffot kap mán. :Y

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#15803) SLYM válasza hokuszla (#15802) üzenetére


SLYM
veterán

ja, főleg a monk, atombrutál lesz, meg a fogyatékosoknak jön a térképre a legendjelző :D

[ Szerkesztve ]

(#15804) ProEvoFan válasza hokuszla (#15802) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ideje volt már.Monknak végre több jó támadó skillje lesz.Tetszik.
Cyclone Strike :Y

(#15805) schwartz válasza SLYM (#15803) üzenetére


schwartz
addikt

Ha mar a monk, akkor a reg beigert one with everything-et is nerfelhettek volna ugy 50%-al... ;] :D

If he dies, he dies.

(#15806) czpitti


czpitti
senior tag

Végre jóreggel-t :)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#15807) Sirandrish válasza SLYM (#15782) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tegnap direkt utánanéztem..
Nem találtam olyan raret ami life-t és DPS-t is adott volna és még all resi is lett volna benne.. :N
Azt hiszem 40M körül vehettem volna egy rare bracert ami adott volna 200dps-t meg 1K life-ot...ofc resit nem..
hát az veszett nagy üzlet 4szer annyiért mint a lacuni...
Szóval az hogy te mihez hasonlítod, meg mihez nem...az legyen a te problémád :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15808) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Látom a Blizzard megint szamurájkardal szeleteli a kenyeret :DDD
Bírom az ilyen "finomhangolásokat"..
Kiválasztanak egy karaktert és azt agyon buffolják..

100to313%?
160to303%?

Gratz Blizzard...tudtam én hogy ügyesek vagytok :C

Wizard 210 to 510?

Remélem a következő Patchbe a Wizard kap egy kis Archon buffot is..
Mondjuk 300%os Disintegrate-t feltolják úgy 1247%-ra :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15809) ProEvoFan válasza Sirandrish (#15807) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A rare/Strongarm bracersek nagyon jók.Azokat a statokat amit adnak, nem tudja pótolni egy lacuni sem.Ok, as+mst sem tudja egy másik bracers pótolni, de azokat a statokat behozod másik itemen.Most azt gondolod hogy amit nem ad a Lacuni, azt is be lehet pótolni máshol.Akkor próbáld meg lecserélni a Barbárod alkarvédőjét egy Lacunira ;] Én megpróbáltam a Monkomnak, 300 millióba kerül az a Lacuni, ami arányosan ad ill elvesz abból, amit ad a mostani bracersem.Szar üzlet lenne.Meg minden gear függő is.Nekem hiányozna a bracers-emről a 6%chc+164 vit+84 dex+70 all res....

[ Szerkesztve ]

(#15810) D1Rect válasza ProEvoFan (#15804) üzenetére


D1Rect
félisten

Régóta mondom, hogy a monkot buffolni kell. :K

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#15811) Sirandrish válasza ProEvoFan (#15809) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mégis min hozom be?
Inna gatyán? Juhhu...csak 10K HP-t buknék..
Ne csak a saját geared nézd mert ilyen szempontból azért különböznek a karik..
Tudom hogy milyen a Strongarm..azért van a barbáron olyan..
De azt is tudom hogy mainstatból 300 all resit kap a wizardom, így pl bracerre pont nem rakok..
+megnéztem SLYM 200INT-es bracere dobna rajtam 600 DPS-t, és ugye buknék 12% MS-t, amit nem, nem tudok min behozni maximum 20-30M-es inna gatyán, de akkor az all resinek búcsút is inthetek..
Mivel az a SLYM Bracerén sincs..
Ha a Strongra rakok all resit akkor, alapba elég sokat drágul + DPS-t is bukok vele mert a 160 mainstat 4,5CHC-vel nem ad annyit mint a 140Mainstat 9AS-el :N

A Rarekat meg fentebb írtam...40M (4szer annyi mint a lacuni) és minimális előrelépés, amihez még all resi sem jár..

Nekem meg pont hogy CHC nem kell mert van elég máshol...AS-em viszont alig-alig..a move-ról nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15812) ProEvoFan válasza Sirandrish (#15811) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Írtam: gear függő minden.A DHm is szarul járna egy olcsó Lacuinaval.
Sokat számít hogy az elején ki hogyan kezdi el építeni a geart.Én nem konkrétan a te Wizard karakteredről beszélek, beszéltem, csak a kb 40 hozzászólással ezelőtti "a lacuni alap" témához szóltam hozzá általánosságban, és akkor egy DHról volt szó.De látom neked is 40 millióba fájna egy lacuni csere, nekem meg a rare bracers csere egy lacunira úgy 300 millióba:)DHn jelenleg megúsznám 100 millió környékén:)

"160 mainstat 4,5CHC-vel nem ad annyit mint a 140Mainstat 9A"
Azt te is tudod hogy az as csalóka.A chc az megemeli a valós sebzését, az as meg nem, csak annyi hogy a csökkent sebzésedet többször tudod használni, amihez meg kell állni egy helyben.Kinek mi hogy jön be.

[ Szerkesztve ]

(#15813) proci985 válasza ProEvoFan (#15809) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, lacuni drága.

azon agyaltam, hogy az AS miat lehet egy mainstat nélküli lacunival is kb egy helyben lennék damra amíg megvan az 5 crit (167dex), na és akkor már csak a life% (kb 60 vit elég) meg a 70+ allres marad (meg defense bukás az evade chance miatt, ami magas mp szinten fontos, mert nem lehet megúszni némi tankolást DHval sem). nagyságrendileg lenne drágább a lacuni.

movement jó dolog, de 24 és 25 között nincs akkora különbség, inna gatya meg amúgy is kb musthave DHknak (kivéve a tankspeces blackthrone+magas loh+magas ias -WF/dual hand- buildeket, azoknak inkább lacuni. másik spec eset az alacsonyabb movement / magas vit/dex/allres megoldás, ezzel lehet talán a legjobb ehpt elérni).

(egyébként hónapokig használtam lacunit is 1.04től, amíg nem volt pénzem inna gatyára a movement miatt. 1.03 alatt meg inna gatya+lacuni is volt a karakterenm de ott kb a védelmem kimerült a smokescreen + 25ös movementben, avagy totális glass cannon gear).

(#15812): szerintem dps maximalizálásnál xbowos DHnál elsődleges a magas chc/chd, aztán jöhet az AS, többet nyer rajta az ember. egy szint felett mondjuk kell mindkettő/mindhárom/+a mainstat, de az jellemzően olyan 130k unbuffed környékén válik elkerülhetetlenné a saját karimból kiindulva.

Sirandrish: igaz, a gearfüggő nagyon igaz. wizardnak inna nem túl jó.

450 feletti CHDvel és egy lassú fegyverrel (értsd kétsockos manticore) ASnek jóval alacsonyabb a hatása a dpsre, mint a chcnek. mint pl az én jelenlegi DH gearemnél.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15814) ProEvoFan válasza proci985 (#15813) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

DHra, Monkra nem nagyon gazdaságos a lacuni.
Ezek szerint Wizardnak jó.

András
Ez kimaradt: A bracersen szerezhető 4.5-6% chc nem hiányzik?

[ Szerkesztve ]

(#15815) persil válasza Sirandrish (#15808) üzenetére


persil
nagyúr

"Wizard 210 to 510?"

Azért azt tegyük hozzá, hogy a blizzard jelenleg egy használhatatlan szar, annyira fosul sebez, szóval ez a "buff" inkább csak használhatóvá teszi az egyik legnyomorultabb skill-t. Végre talán opció lesz és be lehet ezt is választani.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15816) ProEvoFan válasza persil (#15815) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugyan ezt gondolom én is a Monk skill buffokról.Talán használhatóak lesznek, kell a változatosság.

(#15817) Sirandrish válasza ProEvoFan (#15812) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh nemááár..
Most ezt miért kell?
Mikor elkezdted a monkra tonnaszám pakolni az AS-t, én elmondtam hogy mire jó az AS...
Konkrétan majdnem szóról szóra azt írtam le amit te..csak akkor elhajtottál, most meg némi bölcseletként adod tovább pont nekem? :B

Visszatérve a bracerre..nekem a move kell a Wizardra..de megsasoltam a többi bracert is elhiheted..
Gondolkodtam az inna gatyán is, mert ugye az adna DPS-t, csak sok mindent buknék, de gondoltam majd behozom máson...de nem lehet..vagyis de lehet, csak 3 item cseréjével járna ami itemenként 30-40M.. :K

DPS-re marha jó az a gatya de minden másra fail..

" A bracersen szerezhető 4.5-6% chc nem hiányzik?"

Nem mondom hogy nem tudnám elviselni, de nem hozna annyit amennyiért elgondolkodnék a move feladásán :K
Kb 45% CHC-m van..az kb elég..persze jól jönne de akkor meg az AS meg a move hiányozna..
Nah..a lényeg hogy mindent akarok és most azonnal (gondolom te is) :DDD
Adjatok rá pénzt :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15818) Gorneck válasza ProEvoFan (#15812) üzenetére


Gorneck
titán

CHC pont annyira nem emel a sebzésen, mint az AS. Hacsak nem 0 vs 10 chc-ről beszélünk. 0-val nem lehet critelni.

Mainstat, elem dmg-et adó cuccok, avg dmg és persze jobb fegyók tolják a sebzésed felfele...chc+chd+as már az alap dmg-ed módosítja...ASsel akkor is sebzel, ha nem critelsz...hisz többet hitelsz.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#15819) persil válasza ProEvoFan (#15814) üzenetére


persil
nagyúr

"Ez kimaradt: A bracersen szerezhető 4.5-6% chc nem hiányzik?"

Ez teljesen build függő. Andrish-nak valszeg nem hiányzik annyira, mint mondjuk nekem. Nekem pl eleve nem is csak a dps miatt kell ugye a critchance. Azonnal be kéne máson hozni, ami viszont kb megfizethetetlen. +30-40milláért kapnék +1%-ot az amulettemre, ugyanennyiért +1% a gyűrűre és még mindig hiányzik 3.5%... Számomra így e miatt teljesen kiesik a lacuni.(5.5%-osat kb lehetetlen megfizetni és még akkor is buknék allres-t nem keveset)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15820) Gorneck válasza ProEvoFan (#15816) üzenetére


Gorneck
titán

Melyikre gondolsz? Az Inner Sanctuary, Lashing Tail Kick és Mystic Ally kb sose lesz használható skill...a többi szerencsére most is használható...sőt...2-3 ebből igen csak durva...

Gorneck#1239

(#15821) ProEvoFan válasza Sirandrish (#15817) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Látod megint hova jutott a mi kis beszélgetésünk?Pedig én tök normálisan írtam és nem kioktatásként, csupán az as/chc ugyanakkora dpsre reagáltam...meg ha 100x is elolvasom, akkor is ugyan ezt látom, amit leírtam: "Azt te is tudod, hogy..."
:(
Én az as-t mindig is támogattam Monknál.De ahogy látom Gorneck is rájött, hogy az as létszükség a Monknak, 2.24 as-nél jár már.

(#15822) Sirandrish válasza ProEvoFan (#15821) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is tök normálisan írtam le..
Ha kicsit ingerültnek tűnt az azért lehetett mert még nem ittam meg a napi energiaital szükségletemet :DDD
Szóval ha úgy jött le akkor bocsi... :R

AS-t én személy szerint minden karinál támogatom, csak nem úgy ha a chc/chd rovására megy... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15823) Helmoras


Helmoras
őstag

Csak én reménykedtem benne hogy ma lesz a patch ?:P vagy ez megint csak ilyen beetetés volt mont 1.04 nél és majd 1 hónap múlva be is kerül ?:S

[ Szerkesztve ]

(#15824) LLKobe válasza Gothmog (#15700) üzenetére


LLKobe
veterán

Sikerült lecserélnem a vértem. Ezt megvettem 6 milláért, az előzőt ami rosszabb volt, meg elvitték 11-be.
Így nyertem vit-et elég szépen.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15825) ProEvoFan válasza Gorneck (#15820) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A buildemben a Blinding Flash helyett kipróbálom őket.Legtöbbje többet sebez, mind eddig, hátha használhatóbbak lesznek szólóban.
A Wave of Light - Empowered Wave rúnával kezdem a sort.Majdnem 2x annyit sebez, mint eddig :Y

[ Szerkesztve ]

(#15826) Gorneck válasza ProEvoFan (#15825) üzenetére


Gorneck
titán

Az összehúzás, Exp Plam és WoL már most is sokkal jobb mint a blinding...

Gorneck#1239

(#15827) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#15825) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosabban több mint 2x annyit sebez....
A Sweeping Wind tornádók erősítésén kicsit csodálkozok, persze nem bánom:)
Ami még érdekes, és talán még nagyobb "erősítés", az a refi nerf.Ha nem kell az ls mellé a 796 LoHm, akkor 12-17k+ sebzést hozhatok egy új amulettel.Amúgy a feri nerfnek nem örülök, az egyetlen kiívást is nerfelik...

(#15826) Gorneck23
Szóló gémer lettem.Összehúzás nálam nem játszik .A vakítást szeretem, mert a tornádók nagyobbat sebeznek, és a 3 seces vakítás alatt igencsak lenyúzom az elit életét.A WoL eddig nem tetszett, kevésnek találtam a sebzést.Na de majd most. "Weapon damage increased from 390% to 829%" :Y

[ Szerkesztve ]

(#15828) Nordic válasza Szatesz. (#15800) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A rend mindenkit egyformán sebez, akit egyszerre eltalálsz az elsütéskor. A sebzése nem stackelődik, mindig az utoljára elsütött rend sebzése aktív, szóval valamilyen szinten felesleges folyamatosan elsütni. Már kérdés, hogy én szoktam, mert nálam elég sűrűn critel, és nagyon nem mindegy, hogy 20k/sec-el sebzi a szörnyet, vagy 80k/sec-el.

(#15810) D1Rect: Csak nehogy átessenek a ló túloldalára... :U Ezek azért nem gyenge változások/duplázások.

[ Szerkesztve ]

(#15829) LLKobe válasza ProEvoFan (#15827) üzenetére


LLKobe
veterán

Ezek a változtatások az 1.7-től lesznek?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15830) Szatesz. válasza Nordic (#15828) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Én azt vettem észre ha megynomom kétszer akkor gyorsabban jön le az élete... És nekem nem mind1ik mobot ugyan úgy sebzi... Ezért nem értem hogy van... Hogy érted hogy 20k/sec illetve 80k/sec? Akkor csak számit valamit ha többször rányomom nem?

(#15831) ProEvoFan válasza Nordic (#15828) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Emlékeztetni szeretnélek egy bizonyos 1.0.4 patchre ;)
" Csak nehogy átessenek a ló túloldalára" Ez már megtörtént.Most jön a többi kaszt:)

(#15829) ll-kobe
Igen.Addig ki lehet próbálni a PTR szervereken.

[ Szerkesztve ]

(#15832) Gorneck válasza ProEvoFan (#15827) üzenetére


Gorneck
titán

- Az összehúzás szólóba is OP és van rá spirited...a trutyiból ki tudod rángatni az eliteket és még sebez is, viszonylag messze hat és sebez is rendesen. Mivel sok esetben nem tudsz az elit arcában állni pl lézer miatt, így igen hasznos, ha magadra tudod őket rántani ki a diszkóból. Én nagyon szeretem, egyedül és csapatban is. Igaz két dps kari mellett nem használom, mert egyszerűen nincs rá spiritem.
- Plam magas mpl-en is kegyetlen...főleg magas AS mellett...én imádom...nagyon durva sebzéssel operál. Egyedül és csapatba is hasznos. Egy kicsit csökkenthették volna azt a fránya 9 secet.
- WoL egyedül és csapatban is oké...1 hiteli a mobokat, nálam gyakran az eliteket is...alacsony mpl-en durca tempó diktálható vele. Viszont most, hogy kap buffot így überre/magas mpl-re is be fog nálam sztem kerülni...
Szal a vakítás nálam igen gyorsan ki fog kerülni a következő peccsel...helyére vagy az összehúzás vagy a harang fog menni. Így 1 passzívon kívül nem kell semmit se variálnom a buildemen, ha kulcsozunk vagy überezünk vagy szimplán farmolunk alacsony szinten...

Az AS igen jó a monknak, de ennek nem így kéne lennie...sajna ezzel tudom csak életben tartani...persze refihez 2 LS-es fegyó kéne a rendes tankolsához, de a peccs ezt is megoldja...így egy jobb vicsinget tudok majd venni. :)
Helyezkedni sajna még mindig nem tudok, de dolgozom rajta... :D

Gorneck#1239

(#15833) Nordic válasza Szatesz. (#15830) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem azért fogy gyorsabban mert a sebzések összeadódnak, hanem a crit miatt.

(#15834) ProEvoFan válasza Gorneck (#15832) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Helyezkedés alap:)
Minap mentem poénból mpl5 ill. mpl7 alkaizer runt.Mind a két nehézségen 1x haltam meg.Sentry és a molten nyírt ki egyszer-egyszer.Azért azt hozzá kell tenni, hogy ha nem figyel az ember - akár mpl3on is -, és jönnek azok a nagytestű, 2 buzogánnyal csapkodó refis "akármik", na akkor jön a fakereszt :B Mpl7en találkoztam velük, be is szartam, de a fear szétkergette őket, így csak 1 max 2 dög sebzett vissza, ami nem volt gáz.

(#15835) Sirandrish válasza ProEvoFan (#15834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hulk Phasebeast-ra gondolsz?
Szerintem azok minden gyengébb védelemmel rendelkező karinak nagy ellensége :D
Wizardal én is utálom őket..főleg hogy minden jel nélkül teleportálnak a hátadba kivont kardal :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15836) persil válasza Sirandrish (#15835) üzenetére


persil
nagyúr

Golgor-ra gondolt.

A hulking phasebeast-nek nincsen buzogánya... :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15837) Sirandrish válasza persil (#15836) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja tényleg..
Az is köcsög...rajtam alig alig sebez 8-14K-kat :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15838) persil válasza Sirandrish (#15837) üzenetére


persil
nagyúr

Ellenem a legrohadékabb szar amúgy act 2-ben a blazing guardian.(Amelyik úgy néz ki, mint baal a 2-ben. Van belőle többféle, blazing a tüzes.)

Annak alapból veszedelem a támadása és a tűzgolyó becsapódásának helyén desecrator-hoz hasonló tócsa alakul ki. Na, ha ebből egy elit kap mondjuk molten-t, desecrator-t, vagy fire chain-t, akkor kb 69milliárdra ugrik a sebzése.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15839) Gothmog válasza ProEvoFan (#15825) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Én régen használtam a WoL-ot, de nem az olcsósító, hanem az Explosive Light rúnával. Ezzel gyakorlatilag nem volt "harangpotyogtatás", hanem a monkból csapott ki közvetlenül (és késedelem nélkül) egy fénycsapás, ráadásul körbe, és minden a közeledben álló ellenfelet sebzett és hátralökött.
A drágasága miatt szoktam le róla (az olcsósító rúnával már nem tetszett annyira), illetve amiatt, mert magasabb MPL-en az akkori sebzésemmel nem találtam hasznosnak.
Én végül az SSS-nél állapodtam meg, ami a magas cooldown ellenére is nagyon hasznos tud lenni időnként (magas sebzés+sérthetetlenség). Már meg is maradok ennél, nem variálok :)

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#15840) Horbal


Horbal
őstag

Új Gem
These gems can only be created at the Jeweler and will require the following reagents:
3 Radiant Star Gems
20 million gold
1 Demonic Essence

3 radiant star meg 20 milla persze-persze 1x majd biztos lesz ennyim. :((
Legalább emelhették volna az eső gemek szintjét halál, hogy max perfect square esik.

Ebben a patch-ben nekem csak az XP bonus emelés meg max az új kovácsolható itemek amik jók - hál istennek account boudos lett a démon eszencia és a kraftolt itemek is - nemá el tudjak adni esetleg valamit. :((

Szerencsére nem piszkálták a barbárt - ami nagyon helyes.

Valami tartalmat ideje lenne már hozzátenni a játékhoz mert tényleg kezd állati unalmas lenni. Arról még semmit nem lehet tudni mikor jön a kieg?

Crafting the item will require the 1 Demonic Essence as well as:
100,000g
1 Perfect Gem (varied depending on which core stat you select)
1 Fiery Brimstone

Itt a perfect Gem az mit takar? Radiant Start?

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#15841) Gorneck válasza Gothmog (#15839) üzenetére


Gorneck
titán

Egyedül teljesen jól használható gyors runokhoz...csapatban magas mpl-en használható...harang és összehúzás is. Bár én egyszer se használtam ott még egyiket se...inkább az exp plamet szoktam vinni. Talán most kipróbálom majd.

Szal én jobb örültem volna, ha nem dmg buffot kap ez a két skill, hanem a spirit igényét csökkentik, hogy minden körülmény közt használható legyen.

A többi buff meg kb vicc kategória. Aminek igazán örülök class szempontból az az sw bug javítása...oszt pont.

Gorneck#1239

(#15842) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Megy már a szeró? Nem vagyok dió közelben! :)
Történt valami frissítés?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15844) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Neeee...Miért törölték Persil hsz-ét?
Én leborultam a székről :C

Horbal Tartalom? Jön a Duel :K
Mondjuk engem hidegen hagy de hátha téged nem :B

Sárpac Szeró megy...frissítés nuku :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15845) radi8tor válasza Sirandrish (#15844) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Trollkodjon máshol. Thx!

⭐ Stella

(#15846) Sirandrish válasza radi8tor (#15845) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cúna cica vagy... ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15847) Chiller


Chiller
őstag

Kezd alakulni a HC wicsdokim
Egész sok olyan cuccom van, aminél nincs jobb AH-n se :C

(#15850) Horbal válasza Sirandrish (#15844) üzenetére


Horbal
őstag

Teljesen hidegen hagy :DDD

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.