Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) Szatesz. válasza radi8tor (#15947) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Igen letöltötte nekem 100% ig és még mindig error 12 tir ki... mi lehet a gond? Nem fogadott el valami accountot?

(#15952) radi8tor válasza Szatesz. (#15951) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerinte nincs Diablo 3 ehhez az accounthoz aktiválva. Szerencsére a régibe vissza enged :)

⭐ Stella

(#15953) Szatesz. válasza radi8tor (#15952) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Szerintem valamit nem csinaltunk meg amit kellett volna... Én pl nem talaltam olyat hogy create PTR account....Pedig kipróbáltam volna.. :D

Ad-m: Esetleg leirod hol kellett volna megtalálnunk? :F

[ Szerkesztve ]

(#15954) Blizz válasza Foxmulder89 (#15936) üzenetére


Blizz
őstag

Okés,köszi az ötletet,már akartam ruhatárat cserélni:)

No mistakes, just happy little accidents

(#15955) flash-


flash-
veterán

akkora baromság ez az achi dolog mint a ház..
semmi értelme..
nem a játéktudást mutatja hanem ugyanazt amit a paragon level,magyarán ki mennyit kockult...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15956) schwartz válasza Rayner (#15859) üzenetére


schwartz
addikt

Összesítve így érthető miért húzzák a rendes pvp-t... semmi balansz nincs a karik között.

Ha semmi mashoz nem nyulnak csak a CHD-hez, ugy 1/10-es szorzoval mar ki is lenne balanszolva a dolog...
Igy ez a duel egy vicc.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#15957) LLKobe válasza Gothmog (#15854) üzenetére


LLKobe
veterán

Na ezt a medált sikerült megcsípnem 25 millába, szerintem jól jártam vele. Még mindig van 47 millám, nézelődök... :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15958) Sárpac válasza schwartz (#15956) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ennyi chdt törölni kell és kész! Teljesen tökéletes lenne a pvp! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15959) Ifju válasza radi8tor (#15943) üzenetére


Ifju
aktív tag

erre azt olvastam, hogy amcsi szerveren kell létrehozni egy karaktert, és az megoldja.
egy próbát megér.

(#15960) Andie válasza LLKobe (#15866) üzenetére


Andie
őstag

Ezt hogy nézed meg, hogy mennyit változtatna a karakteren az AH-ban lévő cucc?
Mer nekem soxor ez a bajom, hogy rákeresek egy jó kis gyürüre-amulettre-akármire, a statjai alapján jó, meg erős, meg is veszem, és mikor feladom a karakterre, akkor derül ki, hogy valójában -3000 dps, meg -1500 life :Y

Szóval hol lehet ezt realtime megnézni, mielőtt ténylegesen megvenném?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15961) mpierre válasza Andie (#15960) üzenetére


mpierre
veterán

Például.
Importálod a karcsit armory-ból, az új item statjait meg beírod....

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#15962) radi8tor válasza Ifju (#15959) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valóban! :C
Ez volt a megoldás. Köszi! :R

⭐ Stella

(#15963) nightmare13 válasza Andie (#15960) üzenetére


nightmare13
senior tag

Vagy használd a d3up.com oldalt.

Beimportálod a karaktered battletag alapján, elég sok mindent lehet itt vacakolni.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#15964) LLKobe válasza Andie (#15960) üzenetére


LLKobe
veterán

Belépsz public chat-re, oda belinkeled a kinézett cuccot, utána belépsz játékba, rákattintasz a chat-ben az item nevére, és hasonlítja is a nálad lévőhöz.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15965) JSaN válasza LLKobe (#15964) üzenetére


JSaN
addikt

Nem kell publicra se menni, egyszeruen nyom egy entert AH-ban es linkeli a megjeleno szovegmezobe. Persze lesz utana valami szoveg sargan hogy igy nem jo blabla de azzal nem kell foglalkozni. En igy linkelgetek be egyszerre 5-10 cuccot is, es senkit nem zavarok vele.

Mas:
Tesztelgettem pvp-ben a WD-t, hat a monk es a dh messze ver mindenkit foleg a monk. Szegeny WD-vel estem keltem. Mondjuk utana neztem oket, pont valami jo eros para szazas monkot fogtam ki. Meg ami mukodik pve-ben az nem jo pvp-ben. Itt olyan skileket is elovettem amit pve-ben nem. Ma delutan meg hosszu teszt lesz.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15966) radi8tor válasza JSaN (#15965) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudsz jönni most PvP-t kipróbálni? :)

⭐ Stella

(#15967) Gothmog válasza LLKobe (#15957) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Igen, megnéztem még tegnap (emlékeztem, hogy kicsit korábbról linkelted már az armory-dat). Szerintem bőven jó darab.
Néztem, hogy rezisztekkel nem állsz rosszul, így én egy WH övet keresnék most a helyedben abból a maradék aranyból. Övcserével életet nem buksz, így ha keresel egy olyan WH övet, amin van dex (abból nem lesz sok, 100 alattira készülj) és mellette mondjuk lightning reziszt (jóval olcsóbb, mintha all reziszteset keresnél ugye), és lehetőleg minél magasabb IAS és CHD (előbbi legyen 9%, ha lehet, utóbbinál pedig 40% feletti érték lenne jó), akkor minimálisat buksz rezisztből, de nagyot ugrik megint a sebzésed.

Ami gond lehet, hogy esik az armor értéked majd várhatóan, talán 4000 alá is, de ezt egy passzívval simán ki tudod küszöbölni (Resolve vagy a Beacon of Ythar helyére beteszed az 50% dex armorhoz adódik passzívot).

Megnéztem egyébként kíváncsiságból, az én off hand fegyverem - itt a karakterem - kb. 7k dps-t adna neked jelenlegi formájában (tehát a 100%-os kővel). Őszintén szólva ez kisebb ugrás, mint vártam, az ias és a magas dps elég durva az off hand karmodon, keményebb, mint gondoltam volna. Viszont a Furymmal együtt már 30k-t ugrana a sebzésed (ez persze nem azt jelenti, hogy rá akarnálak beszélni egy Furyra).

Esetleg main hand-en lévő gyűrűd cseréjén gondolkodhatnál még. Olyan darabra cseréld, ami vagy szintén chc/chd kombós vagy chc/ias kombós és magas min-max (X-től Y-ig típusú) damage van rajta. Az tutira dobna még a sebzésen. De vásárlás előtt mindenképpen linkeld a gyűrűt ismerősön (van general chat channel-ön) keresztül magadnak, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.
Nekem van egyébként egy gyűrűm, ami lehet ideális lenne Neked ide sebzést növelni. Most AH-n árulom, de ha estig nem kel el (akkor leszek gépközelben), és felveszel ismerősnek, akkor belinkelhetem vagy odaadhatom kipróbálni a karidra.
(Ha pedig kell esetleg, akkor AH ár alatt oda is adom, bár én a WH övre koncentrálnék a helyedben először, hogy abból egy minél ideálisabbat be tudjak szerválni)

Illetve még annyit a végére, hogy fontos, hogy maradjon meg egy egészséges egyensúly a karakternél, nem érdemes mindent a minél magasabb dps érdekében feláldozni. Bár szerintem ezt úgyis tudod.

Endure. In enduring, grow strong.

(#15968) Edge válasza P00By (#15934) üzenetére


Edge
veterán

Ez biztos craft? nem látszik az account bound felirat...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15969) JSaN válasza radi8tor (#15966) üzenetére


JSaN
addikt

Majd csak ebed utan leszek. En felem van 40cm ho, igy most lapatolas ezerrel. :))

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15970) Szatesz. válasza radi8tor (#15962) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Hogyan tudok amcsi szerverre belépni? :U Mert akkor gondolom nekem is ez a megoldás...

(#15971) radi8tor válasza Szatesz. (#15970) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sima játékban Login előtt Options-ban átrakod a régiót Americas-ra.

JSaN: Nem tudom meddig leszek, most bent voltam pár emberrel PvP-n. Sokszor csak az nyer, aki előbb nyomja el a spelleket. 50-50% voltak az esélyek.
Ennyi barbárt sem láttam még weapon throw-al :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15972) Gothmog válasza Edge (#15968) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Az nekem is feltűnt, ugyanakkor 63-as az amulett szintje, s tudtommal eddig 62-es volt a max. Ezek az új cuccok viszont 63-asok lesznek.

Endure. In enduring, grow strong.

(#15973) LLKobe válasza Gothmog (#15967) üzenetére


LLKobe
veterán

Nézegettem most a WH öveket. Az a baj hogy iszonyat protectiont buknék minddel, már azokkal amik emberi áron vannak. Kapnék ~10k sebzést, de a legjobbal is buknék 0,8 protectiont, mert ugye a mostani övben sok az armor meg az allres. Védelemből nem szeretnék bukni már, inkább arra mennék rá hogy még kapjak is.

Bidelek most egy vértre, amivel buknék úgy 35 dexet, és emiatt ~1300 damage-et, viszont adna 1000 életet, és ami fontosabb 0,3 protectiont, lévén hogy van benne 70 feletti allres, ami a mostani vértemben egyáltalán nincs. Szeretném a resistjeimet újra 700 fölé tornázni, még ha egy kis damage-be kerül is.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15974) Szatesz. válasza radi8tor (#15971) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Nekem még mindig Error 12 t ir ki :F Pedig mentem is a karakterrel 1 szintet :DD

(#15975) Edge válasza Gothmog (#15972) üzenetére


Edge
veterán

igen, érdekes... hovatovább engem az új craftok nem izgattak fel, egy chc-s tal amunál nincs jobb egy archon wizardnak(most épp arra gyűjtök), mivel a %dam rajta az is sokat számít. De akár mondhatnám a tal armort annál jobbat nem lehet craftolni ott meg az as az ami nem kerülhet rá a rare cuccra.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15976) Rayner válasza LLKobe (#15973) üzenetére


Rayner
őstag

nekem 550-600 a rezim, és elvagyok vele mp7-ig. (de mivel nincs díjazva így mp1-2 fölé tök értelmetlen menni)
amúgy azzal a +10-15k amit dobnál a dpsen a lifesteal többet tölt vissza így meg sem éreznéd a -0.8% defet.
"hf ringel xp farmolok amin szinte semmi nincs csak dex azzal 600 az allrez dps-em így most 134k unbuff( 230k ha blind és minden fullon prög), és így is 4-6k hp jön vissza, másik gyűrűvel unbuff 145k és(buffolva 290k) gyakorlatilag semmi bajom nincs... ptren mentem és dobtam a lohot is a cuccaimból mert felesleges már...refisek nem gond már) szóval a lényeg hogy nem kell akkora def, ha van mellé LS.

[ Szerkesztve ]

(#15977) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az mitől lehet hogy este még mentem egy-két kört, ma meg már nem tudok belépni a weben az eu.battle.net-re, hogy megnézzem a profilom,mert zárolták az accountom? Sikerült feloldani,mert az sms védelem be volt állítva,de nem értem akkor sem... :W

(#15978) Thrawn válasza JSaN (#15965) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegnap küldtem invite-ot de lehet már nem voltál online.

A skilleket nekem is jócskán át kellett variálni, a döglassú Manticore-t is lecseréltem először egy Windforce-ra, majd egy Danetta crossbow-ra. Egy P100-as barbár, egy P100-as WD és egy P50 körüli DH-val sikerült együtt játszanom. Tapasztalatok kb 1 órányi pvp-zés után:

A barbár ha nem jut közel akkor nem ellenfél, kivéve akkor, ha éppen elfogyott a Discipline és a Weapon Throw-val leszed. A másik (neki) hasznos skillje a Rend, 10-ből 1-szer menekültem meg ha bekaptam, hiába a 40k+ life és egy health poti, leszívta az életem. Vigyázni kell vele akkor is ha Leap-el és akkor is, ha (nem tudom a skill nevét) megpróbál magához rántani.

A WD nagyon kemény, alig lehet a közelébe férkőzni ha hozza a kis állatkáit (és miért ne hozná). A pókdobálós skillje OP, alig látni a rohadékokat, a hp meg szinte csak úgy folyik tőlük lefelé. Plusz, ha már az ember végre sikerrel becserkészte, egyszercsak hopp, eltűnik és egész máshol bukkan elő. Rosszabb esetben pont az ember háta mögött...

Egy másik DH-t leszedni iszonyat nehéz, gyakorlatilag Smokescreenek csatájáról és végletekig kihegyezett reflexekről szól az egész. Akinél előbb elfogy a Discipline az lesz a hulla. A legacy Natalya's szett emiatt szinte nélkülözhetetlen, ha az nincs, más tárgyakból érdemes Dicipline-t összeszedni. Sokszor a szett is kevés, kicsi a pálya és kevés az idő arra, hogy az ember kicsit töltődni tudjon.

A monkról egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15979) Rayner válasza Thrawn (#15978) üzenetére


Rayner
őstag

"A monkról egyelőre nem tudok nyilatkozni."

Egyszerű a képlet: blind...ugrik...feksziknyugszik

(#15980) Gothmog válasza LLKobe (#15973) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Azzal a passzívval, amit írtam, még WH övvel is 5300-5500 körül lenne az armorod, míg a rezisztből talán 20-30-at buknál (szerintem olyan 40-50 lightning rest tudnál WH övön találni).

Egyébként a gyűrűn, amit írtam, hogy nézd majd meg, ha van kedved hozzá, emlékeim szerint lightning reziszt is van, olyan 50 körüli értékkel (én is ligthning védelmes monkkal játszom).

Endure. In enduring, grow strong.

(#15981) Thrawn válasza Rayner (#15979) üzenetére


Thrawn
félisten

Az ugráshoz (teleporthoz) neki is belülre kell érnie egy bizonyos távolságon, nem?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15982) Rayner válasza Thrawn (#15981) üzenetére


Rayner
őstag

igen azért írtam, hogy blind, 4 sec alatt 2x körbe lehet futni az arénát olyan kicsi.
mivel 4 secig nem hat rád semmi így bele lehet ugrani bármibe. amit odaértél (sw legyen aktív) spammelsz egy owerrave-et és két bazi nagy pofonnal padlóz...
(úgy láttam itt kívétel lesz a pajzsos blockos build mert az nem egykönnyen megdönthető)
itt volt olyan hogy miért is ne blockolt a barbi elég sokat és összecsukott amint kifogytam a spiritből

[ Szerkesztve ]

(#15983) persil válasza Thrawn (#15981) üzenetére


persil
nagyúr

Kb 3-4 centi lehet max, amennyit a fists of lightning-gal teleportálni tud.
(persze ez pvp-re lehet, hogy még így is op, nem próbálom a ptr-t.)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15984) Sirandrish válasza Rayner (#15979) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mégis mire ugrik ha "nincs" ellenfél? :U

Szerk: Nem próbáltam a PTR-t, és a PVP maga sem érdekel, de kb úgy képzelem a beszámolók alapján ahogy azt én már korábban is említettem..
DH-nak nincs ellenfele amíg nem balance-olnak PVP-re a srácok..
:N

De aztán lehet hogy egy hajléktalan lesz mire a Blizzard végez a szokásos "baltás balance-al" :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15985) jjc válasza Sirandrish (#15984) üzenetére


jjc
aktív tag

dashing strike: [link]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#15986) Sirandrish válasza jjc (#15985) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezt értem de ha a DH Smoke-ban van akkor nem tud rá"dashelni"..
ÉS tudtommal pl a WD is láthatatlanná tud válni..
Akkor aztán dashelhetsz balra-jobbra a semmire...bár gondolom nem is tud csak ha kijelölsz valamit :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15987) persil válasza Sirandrish (#15986) üzenetére


persil
nagyúr

Dash-elni bárhova lehet nem kell célpont.

Viszont pve-ben nagyon megtöri a haladást, "sluggish", nem igazán jól használható, meg a rúnák nagy része is átgondolatlan.(pl első rúna ad 25% move speed-et 3sec-re, MIUTÁN megütsz valakit... hát pont akkor kéne a moving speed, ha nincs ott senki)

Szerintem pvp-ben sem lesz nagy favorit.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15988) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ebben a formában teljesen hülyeség a PVP, ahogy van, de el lehet bohóckodni a haverokkal. Engem publicba összerakott 3 dh-val. Monkom van, így elég vicces volt. Gondolhatjátok hányszor értem a közelükbe. :)

persil: a stunos runája még használható valamire, a dokikat sokszor úgy szedtem le

[ Szerkesztve ]

(#15989) Sirandrish válasza persil (#15987) üzenetére


Sirandrish
legenda

A lényegen nem változtat...ha nincs célpont, nem tud hitelni aztán kapja a tarkójába a nyílvesszőket :D
Mondjuk igazából mindegy. :K

Más: Valaki tudna csinálni egy képet a "refijelzésről"...kíváncsi lennék hogy oldották meg mert tegnap valaki olyasmit említett hogy nagy tömegben nehéz kiszúrni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15990) Gorneck válasza persil (#15987) üzenetére


Gorneck
titán

És szerencsére ehhez nem kell távolságon belül lenni...ha jól vettem tegnap észre...

Ezzel kapcsolatban fel is merült bennem egy kérdés...a tc ugye portol 8 yardon belül...azt eddig nem figyeltem, hogy ha előtted ott ácsorognak 15en, akkor is ki tudsz portolni? Mert sok esetben mintha csak akkor tudnék helyet változtani kényes szitukban, ha épp nincs előttem semmi...ha van, akkor azt kezdem el darálni...oszt 2-3 lecsóhoz már kevés az LS mennyiség rajtam...
Este mindenképp meg akarom nézni...de ha már ez a téma akkor bedobom a kérdést... :)

Gorneck#1239

(#15991) persil válasza Gorneck (#15990) üzenetére


persil
nagyúr

Elvileg a thunderclap(feltéve, hogy erre gondolsz a tc alatt... de már herótom van, hogy mindenki 2-3 betűs rövidítéseket használ, sokszor olyan dolgokra, amit csak az adott kasztot használók ismernek) akkor azzal bárkire rázúzhatsz, mivel "igazi" teleportnak számít.(viszont árkokat meg ilyesmit sajnos mégsem lehet vele átugrani.)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15992) Thrawn válasza Sirandrish (#15984) üzenetére


Thrawn
félisten

Rosszul képzeled, igenis van ellenfele a DH-nak. Szóval tessék szépen kipróbálni a PTR-t és nem csak a levegőbe írogatni :K

Refijelzés: Sárga színű "tüskék" jelennek meg a refis ellenfélen. Látható ugyan, de sokszor nem vettem észre éppen melyik mobon is van rajta.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15993) Sirandrish válasza Thrawn (#15992) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha balanszolva lenne se érdekelne a duel..
Tőlem aztán lehet OP a Barbár vagy a Monk is...sőt..még a Wizard is... :K
Én csupán eszmefuttatásokat végzek..
Bár ha jól rémlik valami csóka tegnap rám írt a játékban és ugyan azt mondta amit én...és úgy hívták hogy Thrawn...ismered?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15994) Gorneck válasza persil (#15991) üzenetére


Gorneck
titán

Arra igen. Ezt este megnézem magamnak, mert vmiért a nagy tömegből nem tudtam kijönni míg nem volt rés a pajzson...dashinggel meg simán...még célpont nélkül is...
Igazából mpl7-8 környékén illetve felettre nem lenne rossz vmi amivel kis levegőhöz tudna jutni az ember...thunderclap esetén szinte mindig az előttem levő mobokat kezdtem el püfölni a portolás helyezett...de ha jó a tippem, akkor ez azé volt, mert túl messze volt az az adott mob vagy épp túl közel...

Majd pecs után átgondolom a dolgot még... :)

Gorneck#1239

(#15995) flash- válasza Thrawn (#15978) üzenetére


flash-
veterán

nagyon jó dolog a dh smokescreenja,de csak megkötöttségek mellett lehet elérni vele eredményt.
pl mp 10be is simán el lehet menni überezni minimális allress és vit mellett ha a többi 3 karakter nem láma,és nem teszkós gearbe vannak.
és gyorsan meghalnak az überek mert nyugodtan be lehet öltözni full dps gearbe.

amúgy mennyi is a loh+life steal neked papíron?(ugyebár a life steal igazából nem annyi hanem 80%al kevesebb mint amit kiir egy tárgy azért kérdezem hogy papírón)
nem fektettem még hangsúlyt igazából sem a life stealre sem a loh ra,lehet hogy utóbbira érdemes lenne?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15996) LLKobe válasza Gothmog (#15980) üzenetére


LLKobe
veterán

Na bakker, rászántam magam, vettem a WH övet. Kaptam tisztán 10900 DPS-t, buktam 0,9 protectiont, nagyrészt armoron. Kicseréltem a passzív skillt amit mondtál, így most több az armorom mint előtte volt, (régebben is használtam ezt) igaz buktam a 20% cooldown reductiont.

Így most 131600 az unbuffed DPS-em, buffolva majd' 150k. Remélem megnyerem a licitet arra a vértre, és akkor az allresem is 69x lesz, és a DPS-em is 130k marad kereken.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15997) adrian360 válasza flash- (#15995) üzenetére


adrian360
őstag

itt most a PvP szempontjából lett kivesézve a smokescreen. pár hete beírtam hogy így ebben a formában abszolut felesleges a pvp, ilyen dmg és skillek mellett, le lettem hurrogva hogy majd lesz másik pvp stat, meg lesz ilyen olyan változtatás úgyis.... hát nem lett :) :) :)

(#15998) persil válasza adrian360 (#15997) üzenetére


persil
nagyúr

"hát nem lett"

Miért, kijött a pvp... ? Lemaradtam volna... ?

Ez csak duel(=párbaj), hogy legyen mivel szórakoznunk, illetve láthassák(blizzardék), hogy hol és mit kéne változtatni majd a tényleges pvp-re, hogy működjön.

Szrk.: nem tudom miért tördeli ilyen hülyén a hsz-t, már átnéztem és még mindig nem jó.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15999) Thrawn válasza flash- (#15995) üzenetére


Thrawn
félisten

0 loh és 0 ls van rajtam, csak Shadow Powerre támaszkodok.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16000) Neró válasza persil (#15998) üzenetére


Neró
őstag

Bizony, ez még nem a PVP -csak egy minimalizált duel lehetőség. :K

| www.diablohungary.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.