Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Le is felejtettem a minap:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vismajor-1162/

Ez az accom, ha van vkinek kedve mfelni, überezni, vagy hczni, nyugoldtan addoljon ;>

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15602) radi8tor válasza JSaN (#15594) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szóval ezzel voltatok elfoglalva tegnap Act1-en? :)

⭐ Stella

(#15603) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Juhhuuu..
1400óra alatt kiesett a 3. olyan item amit saját karival tudok hordani és még előrelépés is :C

Nem nagy dirrdurr de 5K DPS-t adott és csak 300life-t buktam vele :K

Nagy poénokat megelőzvén, nem kavicsostul találtam, kac-kac :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15604) VanDaal


VanDaal
csendes tag

Sziasztok!

Lehet lerágott csont már, de bennem most merült fel a kérdés (nem játszom túl rég óta):
Mennyire van érzékelhető gyakorlati hatása a magasabb mf értéknek? Jól gondolom, hogy a paragon szint emelkedésével idővel akár le is mondhatunk a gear által nyújtott mf bónuszokról?

Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

(#15605) Sirandrish válasza VanDaal (#15604) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pagagon 100 ha megvan akkor maxos az MF-ed..
Onnantól bárhova mész ott max az MF-ed így gearből már nem kell..

Az MF hatása meg ...van aki hisz benne van aki nem.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15606) czpitti válasza Sirandrish (#15605) üzenetére


czpitti
senior tag

Konkrét tapasztalat ötünktől : mentünk két hétig gearelt max mf-el és mf nélkül is két hetet.Abszolút semmi értelme nem volt a plusznak,ugyanannyi esett mf-el és anélkül is ( nálunk ).

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#15607) VanDaal válasza Sirandrish (#15605) üzenetére


VanDaal
csendes tag

Ettől azért én még nagyon messze vagyok a kis paragon 13 szintemmel :)

(#15606) czpitti
Valami ilyesmi válaszban reménykedtem titkon. Mivel ha lemondanék az mf-ről, viszonylag alacsony költségek mellett tudnék javítani a felszerelésemen.

Köszönöm a válaszokat!

Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

(#15608) radi8tor válasza czpitti (#15606) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem a darabszám fontos, hanem hogy milyen statok vannak rajta.
Én pl azt tapasztaltam, hogy MP10-en jobb cuccok estek (pl több Legend)

⭐ Stella

(#15609) Sirandrish válasza czpitti (#15606) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ne mond..
Én már az elejétől így vélekedek az MF-ről..
Tapasztaltam nulla MF-el is és MAX MF-el (para100) jó dropot, és szar dropot is..
Nem vettem észre hogy akár egy kicsit is több vagy esetleg jobb cuccok esnének.. :N

radi8tor1 És mennyit mentél már MPL10en?
Mert pl nekem is volt olyan hogy MPL7-8on vagy 10en (kulcsfarm) 6körből 6 legend esett, de olyan is volt hogy ugyanezen a fokozaton 10körből semmi... :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15610) radi8tor válasza Sirandrish (#15609) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most mentem először. :B

⭐ Stella

(#15611) Sirandrish válasza radi8tor (#15610) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nemszótam :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15612) Vismajor01 válasza Sirandrish (#15609) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ez nem az MF-el van összefüggésben, hanem a bónusz item százaléktól, ami a sima szörnyekre vonatkozik.
Ha az minél nagyobb, annál több item esik, minél több az item, annál nagyobb a valószínűsége, hogy esik legendary/rare.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15613) persil válasza radi8tor (#15610) üzenetére


persil
nagyúr

Az a baj - és most nem ellened szólok - hogy mindenki a saját kis mintája alapján ítéli meg a randomitást és a magic find jelentőségét.

Hány kört mentél százat? Ezret? Dobjál fel egy pénzt 10x, az sem lesz 5x így 5x úgy fog visszaesni. Majd százmillió dobás után kijön a kerek(akkor sem teljesen kerek) 50%.

Igen a magic find-nak van hatása, ez biztos, abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy bónuszt ad, nem pedig elvesz. Más kérdés, hogy hány szörnyet kell megölni ahhoz, hogy az extra % ténylegesen kiütközzön és kijelenthessük, hogy igen, ezt 0 mf-fel nem éred el.(mondjuk ilyen sincs, mert legrosszabb esetben is csak "lassabban" )

Az meg, hogy valaki megy egyet mp2-őn nem esik semmi, megy egyet mp10-en kiesik egy legend, aztán játszik egyet public-on és kiesik 3 legend, nem mérvadó. Ettől még nem mondhatja, hogy hát a public mekkora király.

Ahogy Andrish is írja. Mész 3 kört kiesik 3 cucc, máskor meg mész 3 kört és nem esik semmi. Ugyanolyan körülmények között.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15614) Sirandrish válasza Vismajor01 (#15612) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tisztában vagyok vele..
Csak a tisztán látás végett jegyeztem meg hogy nem mindig esik magas MPL-en sem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15615) radi8tor válasza persil (#15613) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt is tudjuk már a játékról, hogy nincs random (sajnos). Van, hogy 1 hónapig nem esik semmi eladható, van hogy naponta esik kettő. Ez van ezt kell szeretni. :)

⭐ Stella

(#15616) Kicsimix válasza Vismajor01 (#15612) üzenetére


Kicsimix
őstag

Szerintem is inkább a bónusz item játszik.

Én legtöbbször mp7-mp8 között megyek ha egyedül vagyok és act 3 elejétől Ghom-ig 1-2 leget összeszedek szinte mindig. Inkább az a ritka amikor nem.. Ugyan ezt nem tudom elmondani a jóval kisebb szinteken mert ott van amikor teljes act 3 alatt szedek össze 1 vagy esetleg 2 leget. De ez csak személyes tapasztalat...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#15617) czpitti válasza persil (#15613) üzenetére


czpitti
senior tag

öt ember két-két hétig mf-ben és anélkül már nem olyan kis minta.Amúgy meg teljesen mindegy.Ha szopóág van akkor az van mindegy mire fogjuk :DDD

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#15618) szallasi007


szallasi007
őstag

Nekem az a véleményem, hogy inkább ne essen legend, viszont ha esik akkor már olyan legyen aminek ténylegesen van értéke. Tényleg szenzációs látni ahogy a brimek száma növekszik a stashben, de mi a túrót csináljak velük? Ha lenne értelme a legend kraftnak akkor még megérteném. Nem kell a Nordic féle cuccra gondolni, de mondjuk azért az csak jobb lenne ha mondjuk kéthetente esne 5-10m közötti legend. Bár ezzel meg az lenne a gond, hogyha mindenkinek így esne akkor meg az AH menne tönkre.

Ki érti ez? :( :D

[ Szerkesztve ]

(#15619) persil válasza czpitti (#15617) üzenetére


persil
nagyúr

"Ha szopóág van akkor az van mindegy mire fogjuk"

Ennyi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15620) szallasi007 válasza szallasi007 (#15618) üzenetére


szallasi007
őstag

Írni meg még mindig nem tudok

ez=ezt :W

(#15621) persil válasza szallasi007 (#15620) üzenetére


persil
nagyúr

Asszem ma már több kedvem lesz játszani, szóval gyere.. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15622) szallasi007 válasza persil (#15621) üzenetére


szallasi007
őstag

hát ma futtballfaktoriba vagyok, utána gyakorlatilag nem látok ki a fejemből :D egyébként is Szabilopó mesterrel toljad idén csak 500m értékben esett neki eddig cucc :D:D:D

(#15623) Pardise


Pardise
senior tag

Sziasztok!

Megvettem a Diablo 3-at, battlenetre beregeltem, 10-es szintig jutottam és nem enged tovább, mert starter edition-nak észleli a gémet. A kódot nem tudom aktiválni, mert kiírja, hogy már használatban van.... 576-ból vettem.
Valakinek ötlet?

Your car, your life ;)

(#15624) adrian360 válasza Pardise (#15623) üzenetére


adrian360
őstag

nézd meg hogy nincs-e véletlen valami a zónákkal elállítódva. tehát eu.battle.net-re kellett regisztrálnod, és a kliens is eu-s legyen.

(#15625) Pardise válasza adrian360 (#15624) üzenetére


Pardise
senior tag

Megnéztem, rendben vannak.

Your car, your life ;)

(#15626) Szancsó válasza Pardise (#15623) üzenetére


Szancsó
aktív tag

És arra a kódra mondja ezt, ami a DVD tok belsejében, a lemez alatt van egy kis cetlin? Régió rendben? (Ez is rajta van a címkén: nem kötekedek, csak kérdezősködöm...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#15627) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

amulett cserélt terveztem, de végül fegyvert cseréltem a DH-n, szarul néz ki, de legalább jó :D [link]

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#15628) Pardise válasza Szancsó (#15626) üzenetére


Pardise
senior tag

Igen, arra a kódra mondom, ami a tokban a DVD alatt van, Diablo III Authenticatian Key Szandard Edition - EU

[ Szerkesztve ]

Your car, your life ;)

(#15629) fahrii válasza R3ĐßuŁŁ (#15627) üzenetére


fahrii
őstag

Fegyóra miért az a kevés ll ha ott a gloom?

(#15630) ProEvoFan válasza R3ĐßuŁŁ (#15627) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt ma én is néztem.Aszem 60-70 millióért volt bent.Jó fegyver.

(#15631) adrian360 válasza Pardise (#15628) üzenetére


adrian360
őstag

és neten belépve a battle.net fiókba mit ír ki milyen licenced van ?

(#15632) Pardise


Pardise
senior tag

Diablo 3 starter editiont ír h olyanom van

Your car, your life ;)

(#15633) R3ĐßuŁŁ válasza fahrii (#15629) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

nem kerestem erre külön, ezen ez csak úgy rajta volt. :D 1320 DPS-el és ennyi CHD-vel 40 misi egy ilyen fegyver (intes manticore). ez 50 misi volt buyouttal, de ezen még volt 120 vit, meg az LS, így szerintem jó vétel volt. kényelmesebb egyébként úgy menni, hogy van LS, ennyit számít kb

ProEvoFan köszi. :) akkor annyiért valszeg nem vitték el neki, én 49.9-ért vettem 1:11

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#15634) sunnymarcell válasza proci985 (#15596) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Nem übereztem, de én most preparation helyett 50-55% crit chancen (nem akarom most megnézni) Night Stalker-t használok a Steady Aimmel és Archeryvel, és nagyon simán visszatölti a Shadow Power 5 másodperce alatt azt a 14 discit, így megyek most: Smoke Screen, Vault, Shadow Power, Companion, és eddig nagyon bejön.

Ui.: hand crossbowos vagyok, 49 max discivel. csak egy tipp.

(#15632) Pardise: semmi, nem tudtam hogy válaszolsz valakinek

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#15635) adrian360 válasza Pardise (#15632) üzenetére


adrian360
őstag

márpedig akkor nem jól regisztráltad a battle.net-en a kódot. hülye kérdés de nem véletlen másik email-re aktiváltad ?

(#15636) Pardise


Pardise
senior tag

Nem, mert amikor elindítom a diablot és belépek, akkor a citromail-es emaillel lépek és meg a battlenetre is.

Your car, your life ;)

(#15637) Szancsó válasza Pardise (#15632) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Egy kérdés: most vetted? (Mármint most is regisztráltad 72 órán belül valamikor?)
Itt (a #14 -ben) azt írják, hogy csak 72 óra után fogsz tudni normálisan játszani vele. Gondolom a bot -olók ellen találták ki: amikor én vettem még nem volt ilyen...

(Addig indíts másik karaktert is, legalább ismerkedsz vele kicsit...)

[ Szerkesztve ]

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#15638) Pardise válasza Szancsó (#15637) üzenetére


Pardise
senior tag

11-én, Pénteken vettem.

[ Szerkesztve ]

Your car, your life ;)

(#15639) JSaN válasza Pardise (#15638) üzenetére


JSaN
addikt

Hmm az meg mindig 72 ora hataran van, este vagy holnap nezd meg. Akkor mar jonak kell lenni, ha nem akkor irin a supportnak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15640) Pardise válasza JSaN (#15639) üzenetére


Pardise
senior tag

15:32-kor telik le a 72óra :D Hát ha utána jó lesz pezsgőt bontok.... Ha meg nem, akkor írok majd a sup.-nak, vagy szerintetek vigyem vissza az 576-ba? Kicserélik? Blokk meg van.

Your car, your life ;)

(#15641) Pardise


Pardise
senior tag

Áhh, nem jó :SSS

Your car, your life ;)

(#15642) Szancsó válasza Pardise (#15640) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Szerintem a regisztrációtól számított 72 órával kell számolni: azt szerintem nem nagyon tudja a Blizz, hogy mikor vetted (mivel nem digitális változat), csak azt, hogy mikor pötyögted be hozzájuk a neten a kódot. Azért írtam, hogy szerintem nyugodtan indíts másik karaktert, plusz akkor el lehet kezdeni ismerkedni a farmolással :)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#15643) Pardise válasza Szancsó (#15642) üzenetére


Pardise
senior tag

Pénteken regeltem. Bár azt tényleg nem tudják, hogy mikor vettem, szal ez hülyeség volt :DDDDD
Hát köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, kezdek másik karakterrel akkor :D Majd írok még, ha van valami :) Addig is sziasztok :D

Your car, your life ;)

(#15644) Szancsó válasza Pardise (#15643) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Még egy dolog: írják azt is, hogy esetleg egy jelszó csere nem árt. (Játékból kilépni, battle.net -en jelszó változtatást megejteni és utána megnézni, hogy változott-e valami.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#15645) Pardise válasza Szancsó (#15644) üzenetére


Pardise
senior tag

Most változtattam meg a jelszót :) Remélem jó lesz már majd.

Your car, your life ;)

(#15646) Pardise


Pardise
senior tag

Itt egy kép, hogy nem fogadja el a kódot.

http://kepfeltoltes.hu/view/130114/865436472N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Your car, your life ;)

(#15647) ProEvoFan válasza R3ĐßuŁŁ (#15633) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az jó ár volt.Kapaszkodj!Ez jobb mint a 80 milliós Manticore, amit majdnem megvettél tőlem. :C

(#15648) Vismajor01 válasza Pardise (#15646) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mondtuk, hogyha letelt a regisztráció utáni 72 óra, akkor tudod rendesen is használni az accod.
A kepfeltoltes.hu meg egy trágya, felejtsd el gyorsan

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#15649) catroot válasza Szancsó (#15642) üzenetére


catroot
veterán

Ez fura, mert egy haverom pont pénteken vette meg és szombat reggel adta hozzá a D3-at a fiókjához. Este pedig már toltuk is.

(ja és már nightmare-ben van)

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#15650) Pardise válasza catroot (#15649) üzenetére


Pardise
senior tag

Ez csodálatos, akkor itt valami gebasz van :S

Your car, your life ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.