Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) jjc


jjc
aktív tag

nem janizásnak szánom, de nekem kb 20-30 percenként esnek legendaryk. sztem sokan rossz mp levelen mennek, rossz helyen mennek, sokat szöszmötölnek vagy nemtom. a játék sajnos egyáltalán nem támogatja, h magasabb mp-n menj. ott kell menni, ahol egy pack 5-10 másodperc, a mobok meg együtésesek.
persze megértem, h sokan unalmasnak tartják ezt és feljebb mennek. én is szoktam. viszont ha sok legendaryt akarsz, akko darálni kell.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#15252) Nordic válasza sith7 (#15246) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor már ketten vagyunk...soloban lassan 2 hete nem láttam legend/set-et(na tegnap azért eset egy lvl58-as wizard hat, de számomra az nem számít legendnek annyira szar, még brim sem jár érte...).

(#15233) Rayner: Én ezért is nem használom a licites eladást, ha esik szökőévente egy eladható cucc. mostanában olyan szar az AH, hogy simán bukhatom a cucc fele árát, ha pont a licit vége felé hal le.

[ Szerkesztve ]

(#15253) Andie válasza persil (#15250) üzenetére


Andie
őstag

Pusztán infóként közöltem, mert tudtam, úgyis rákérdeztek :)
Nyilván csíra a paragon100-hoz képest, de azért a 0-nál több. Erre értettem :)

Mi ez a csoda útvonal, amit emlegettek? Van valami linketek? (tudom, gúgle) :P Oké, megvan.
Na kipróbálom este.

Még 1 kérdés!
Tegnap a fiammal játszottunk (3 éves), és szokása szerint néha belenyúl, hogy "apa! Ott! láttam valamit!" - és viszi az egeremet (laptop touchpad), hogy megnézze miaz. Ez külön mókás akkor, ha közben 2 elit pack nyomja rám a moltent meg a plague-t, dehát ilyen az élet :)
A lényeg, hogy lenyomott valami gombot, amire egy pillanatra felugrott a képernyőn egy tárgy stat-lapja. Nem volt kinyitva az inventory-m, meg semmi, hanem a földön fekvő tárgyé volt szerintem. Lehetséges ez? Van valami gomb kombináció, amit lenyomva a földön lévő tárgyról kiirja, hogy milyen? (még ha unid is?)

Itt írják, hogy a srác csak a leg/set cuccokat veszi fel, de ha nekünk kell a többi loot is, akkor vegyük csak fel az ilvl63-asokat. Hogy lehet egy földön fekvő tárgyról látni, hogy 63-as?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15254) Nordic válasza Andie (#15253) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nyova tartod a Ctrl-t és a térgy fölé viszed az egeret. ;)

(#15255) Gorneck válasza Andie (#15253) üzenetére


Gorneck
titán

Max tárgy típusokat nem érdemes felvenni, de egy ideje kb minden szintű tárgyat érdemes feltenni, mert a rollt nem a tárgy határozza meg..

Gorneck#1239

(#15256) jjc válasza Andie (#15253) üzenetére


jjc
aktív tag

csak kesztyűből, bracerből, ékszerből és 1kezes fegyverből nincs must have legend, így én csak ezeket kapom fel. ékszerből az összeset, a többiből a 61-63asokat. potiért, tome of secretért és 1000 alatti goldkupacért nem fordulok vissza. estleg még a kavicsokat felveszem, ha útban vannak. így egy alkaizer run + keep depths3 alatt megtelik a zsák, ezért a run alatt nem kell kipakolással vesztegetni az időt. én így szoktam menni.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#15257) F-ECT$ válasza abéla (#15245) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs harag, csak este volt, így lemaradt ez: ;)

Dive ever, work never.

(#15258) Andie válasza jjc (#15256) üzenetére


Andie
őstag

Hát én meg mindent felkapkodok, ami nem fehér és kék... igy 1 run alatt kb 2x kell kipakolnom, és elszöszmötölnöm, hogy kb mi mennyit érhet (és szegény Persilt basztatnom a kérdéses eseteknél :B )
De asszem rászokok énis erre a módszerre.

Gorneck23: Ezt asszem nem értem, bocsi :) Pls translate to noob :)

Nordic: :Y nebazz... :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15259) sith7 válasza Tom5 (#15247) üzenetére


sith7
nagyúr

Ugyanezt tolom én is, ugyanezen a szinten ... szólóban semmi, belépek coop - ba, és aki behívott, ő csodálkozik, hogy órák óta nem esik semmi, nekem meg az első elit zöld - et dob ... ki érti ezt ... ? :F

Andie, Nordic
Üdv., a klubban srácok :))

[ Szerkesztve ]

(#15260) davidsz válasza sith7 (#15259) üzenetére


davidsz
őstag

Nálam ugyanez van.

Viszont ha én hívok be valakit a játékba, akkor valamilyen oknál fogva brutálisan erősek lesznek a mobok. Eliteknél meg hullik olyan is, akire eddig nem volt jellemző.

Ez a dolog fenn áll régóta. Már "hozzászoktam". Nem tudok mit tenni. Farmolgatok, de már nem annyira élvezem a dolgot.

Soloban meg 1 paragon szint emelkedés 1 szar legend. Se több se kevesebb. Eladható cucc 0 egy hónapja.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#15261) F-ECT$


F-ECT$
titán

Azért para 20-tól ne várjuk már, hogy fossa a legendeket, főleg +MF gear nélkül. Azért nagyon nem mindegy, hogy 150 vagy 400-500 össz MF-fel mész.

Én általában kibővített Alkaizert megyek:
-Keep Depths 2
-Keep Depths 3
-Field of Slaughter
-Tower of Damned Level 1
-Arreat Crater Level 2
-Core of Arreat
-Azmo
-esetleg Warden (de itt már csak akkor állok meg ölni ha nagy a mobsűrűség vagy pack van)

Általában mpl3-4-es szinten tolom, így 5 NV-vel van olyan 350 MF-em. Ezzel átlagosan 2-3 körönként esik egy legend. Az átlagosan azt jelenti, hogy eshet egy kör alatt 3 is, és azt is, hogy 5 körig meg semmi.

Dive ever, work never.

(#15262) sith7 válasza davidsz (#15260) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ... nekünk ezt köpte a maci :((

(#15263) persil válasza Andie (#15253) üzenetére


persil
nagyúr

Én kislányom is szereti nézni, ha játszok, bár én nem nagyon, mert egyrészt 2 éves, és ne a monitort bámulja, másrészt szeret belepiszkálni ő is, meg legtöbbször nem is játszok, ha ott van... :)

Egyébként vegyél fel mindent a földről, mert bármire kerülhet 63as roll, tehát bármiből eshet értékes. Gold kupacot meg netto hülyeség a földön hagyni :)

Kérdéseidet meg ez után is nyomjad nyugodtan, amire tudok adok választ. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15264) proci985 válasza Andie (#15248) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egy óra alatt kb 30-70m xpt (gearfüggő, +xp% függő) össze lehet kaparni alkaizeren. a lényeg, hogy tempósnak kell lenni. adott esetben mp0án, én 190k+ dpssel farmolok dhval mp0án (hint: így messze a leggyorsabb, kari bírja az mp10et is, de ott csak egy key összeszedése fél óra).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15265) Nordic válasza persil (#15263) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"Egyébként vegyél fel mindent a földről, mert bármire kerülhet 63as roll, tehát bármiből eshet értékes. Gold kupacot meg netto hülyeség a földön hagyni" - És milyen igaz... :K

Ugyan nem 63-as roll(meg main-stat is hiányzik), de hetek óta az első valamire való nem eladhatatlan rare cuccom, és 58-as ilvl-es :Y
Amúgy én is az 1h fegyókat, armorokat, gloves-bracer párosokat meg az ékszereket kapom fel. Az utóbbiakból persze sosem esett semmi értelmes...

[ Szerkesztve ]

(#15266) Gorneck válasza Andie (#15258) üzenetére


Gorneck
titán

Tárgy típus pl kétkezes fegyók, amit én nem nagyon szoktam felvenni rareből.

Mivel a mob szintje által megy adott tárgyra a roll így egy 58as kesztyűn is lehet olyan roll, hogy beszarás. Az a leírás sztem nem épp friss, ha csak a leg/set és 63as cuccok felvételét javasolja...

Én rareből mindent felszedek 1-2 tárgytípus kivételével...pl DH ruci, kétkezes fegyó, DH fegyók, Wiz OHk, WD OHk...stb.

Gorneck#1239

(#15267) Nordic válasza Gorneck (#15266) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azt mondjuk nem értem, hogy hogyan állapítja meg a játék, melyik mob milyen szintű, mivel a legjobb rollal rendelkező cuccaim fehér mobokból estek. Ez több mint furcsa... :U

(#15268) Gorneck válasza Nordic (#15267) üzenetére


Gorneck
titán

Egységes infernon.

Mi furcsa rajta? Abból ölsz a legtöbbet.

Gorneck#1239

(#15269) persil válasza Gorneck (#15266) üzenetére


persil
nagyúr

"Tárgy típus pl kétkezes fegyók, amit én nem nagyon szoktam felvenni rareből."
Kétkezes kardból én sem láttam még semmi normálisat, talán 1000 dps volt a max. Viszont baltákból, kalapácsokból kikerülhet 1-2 remek enchantress fegyver. Na, nem mintha sokat érnének, de az enyémre pl sikerült szereznem 1400+ dps kalapácsot, 400+ int-tel :D

Pajzsot nem szoktam mostanában, csak véletlenül. Abból kb a perfekt stormshield érhet valamit.(aprópénz az is mondjuk)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15270) Sirandrish válasza Nordic (#15267) üzenetére


Sirandrish
legenda

Infernon ha be van lőve a MPL akkor minden mob ugyan olyan szintű...szóval sokat nem kell kalkulálnia a játéknak :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15271) Nordic válasza Gorneck (#15268) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ma is tanultam valamit:DDD

(#15272) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Kedvenc Wizz haverom: Kevesebb mint fél óra alatt lemegy egy Űber kör Mp10-en vele, ebben az 5 elitpakk és keywarden is benne van! Jah és ahogy látom épp a farmolós cuccában lépett ki utoljára ennél sokkal durvább az űberes gearje! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15273) persil válasza Sárpac (#15272) üzenetére


persil
nagyúr

Act 2-ben fél óra alatt azt a buzi házmestert sem lehet megtalálni :D (warden)

Egyszer volt olyan, hogy a komplett térkép fel volt derítva, már ott bolyongtam vagy 20 perce és ez a nyomorult(victor hugo, haha) úgy becamp-elt az egyik sarokba, hogy az aurája sem látszott a növényektől.

Mondjuk az a 347 valójában "csak" 233, de persze ez is baromi szép, jó lehet ennyi dps-sel mókolni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15274) Sárpac válasza persil (#15273) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát nekem olyan is volt, hogy meg se találtam, tipikusan ACT2-es warden csinál ilyeneket! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15275) persil válasza Sárpac (#15274) üzenetére


persil
nagyúr

Mindig ott van amúgy, tehát az lehetett, mint nekem is.
De azt rühellem.

Amúgy tipikusan act 2 kulcsa nincs senkinek. Én nem bánnám, ha átraknák köv. patch-ben máshova, mert kurva szar, amikor 1500 négyzetmétert kell átkutatni, a rohadék meg megbújik valamelyik sarokban és néha olyan hülyén sikerül, hogy az auráját sem látni.
Act 1 sokkal jobb, egyrészt "kerekebb" a terület, másrészt meg ő mindig hamarabb észrevesz és elkezd lőni. Ez az act 2-es barom meg néha akkor sem támad meg, ha már majdnem az aurájában állok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15276) kornel76 válasza persil (#15275) üzenetére


kornel76
aktív tag

Igen simán berakhatnák Kula bá lejáratához..... Úgy legalább a Desolate Sandsen végigszaladva meg is lenne az 5NV ....

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#15277) persil válasza Sárpac (#15272) üzenetére


persil
nagyúr

Vazze, ha csak a fegyverét megkapnám, akkor már adna 17k dps-t...

kornel76
Nem azt mondom, hogy rögzítsék szerencsétlen valahova, a többi is elég szabadon van, de lehetne valami kisebb/jobban bejárható helyen, ahol mondjuk nem tud minden buzi fél négyzetméteres sarokba bebújni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15278) Sirandrish válasza Sárpac (#15272) üzenetére


Sirandrish
legenda

Refinél micsinál?
Maga alá szarik?:DDD

Adhatna valami Wizard infot...nekem a wepembe van 2,5% meg 1,5% skillből de ha olyan a refi pakk akkor MPL1-en 1 sec alatt úgy borulok el mint egy darab szar :D

Gondolom akinek 2szer annyi DPS-e van annak még jobban fáj :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15279) kornel76 válasza persil (#15277) üzenetére


kornel76
aktív tag

Jó igazad van, ne legyen odaszögezve, de akkor is inkább mászkáljon a Sands-ben, ott sokkal könnyebb lenne megtalálni mint az oázisban a sok köpködő takonypukkancs canabislevél között.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#15280) persil válasza Sirandrish (#15278) üzenetére


persil
nagyúr

Rajtam még csak lifesteal sincs, gondolhatod :D Véletlen elnyomok egy meteort(néha 8-900 k crit :D) és kampó :D
Vagy ha rosszkor robbantok. Instadeath, partyban mindig rajtam röhögnek, ha refis ellen van, mert egyszerűen nem látszik, hogy fogyna az életem, csak vagyok, aztán hirtelen nem vagyok :D

Amúgy helyezkedés kérdése. Egyikőjüket szabad csak ütni egyszerre és kizárólag a spectral-lal. Nálam más nem jött be.(persze lifesteal mellett, mert ugye a legjobb az lenne)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15281) Sirandrish válasza persil (#15280) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát csak sokszor nincs idő megvizsgálni, csak látom hogy kékek, nyomom a lézert aztán rotty :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15282) persil válasza Sirandrish (#15281) üzenetére


persil
nagyúr

Nálunk is az jelzi, hogy refi van az eliten, ha hirtelen minden ok nélkül összecsuklok :D
Még szerencse, hogy nem vagyok az a nagy vérfarmer hatékonyság optimalizáló, mert már idegösszeomlást kaptam volna :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15283) R3ĐßuŁŁ válasza Sirandrish (#15270) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

3. aktban MPL nélkül is mindenki 63-as

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#15284) Nordic válasza Sirandrish (#15281) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én legtöbbször az miatt halok, hogy a rohanós tisztogatás közben nem vizsgálom milyen boss-t rohamozok le a macilacikkal. Mire kapcsolok már csak a másodpercszámlálót látom:D.

(#15285) R3ĐßuŁŁ válasza persil (#15273) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

253 az unbuffedje, de úgy, hogy a leoric signet van bent neki. brutál ez a karakter. magyar a srác Sárpac?

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#15286) Sárpac válasza R3ĐßuŁŁ (#15285) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem magyar angolul dumálunk! :)
Ez a farmos cucca, gyűrűket lecseréli azt tudom, de mintha chato-val meg gömbbel szaladgált volna! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15287) vhunor válasza persil (#15275) üzenetére


vhunor
őstag

6 db act 1, 4 db act 3, 0 db act 2 kulcsom van. Go figure.

(#15288) Sirandrish válasza R3ĐßuŁŁ (#15283) üzenetére


Sirandrish
legenda

"The key factor not shown in this chart is the fact that all monsters on Inferno instantly become level 63 at Monster Level 1 or higher"

Akkor ezt én értelmezem rosszul?

PrőAngolok...e mit jelent feljebb pontosan? :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15289) persil válasza Sirandrish (#15288) üzenetére


persil
nagyúr

Teljesen jól értelmezted.

Azt jelenti, hogy a "a kulcs(mármint lényeges, fontos... :D ) tényező, ami nincs megjelenítve ezen a táblán, az az hogy minden szörny instant 63-as szintűvé válik infernon monster power 1-en, vagy feljebb"

"6 db act 1, 4 db act 3, 0 db act 2 kulcsom van. Go figure."
Az arány nálam is ilyen, nagyobb számokkal. És mindenki másnál is, akikkel játszani szoktam. Szerintem ebből látszik van, hogy az act 2-es warden lelőhelyével komoly baj van :(

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15290) Andie válasza kornel76 (#15279) üzenetére


Andie
őstag

Erről jut eszembe: fiam rendszeresen megkérdezi, hogy "mit csinálnak azok a zombik* ott, apa?" (* helyére bármelyik más szörny behelyettesíthető)
Namost erre mit válaszolsz? Hát ott állnak, azt várják, hogy legyakjuk őket. Dehát ez nem túl életszerű. Az ő kis elméjében még ugye ezek kvázi valóságos helyszinek, tehát a zombik/csontik/stb ott élnek, ügyködnek, dolgoznak, sütögetnek a tűznél (mint ahogy a kecskéknél a kondérokon ez látszik is), stb. Hát jó kis meséket lehet költeni a játékról, az már biztos :)
A kedvence a temetős rész (act1). Tegnap 1 órán át követelte, hogy act3-ból menjünk oda vissza. Dehát NV5-nél már gondoltam nem ugrunk át, csak azért, hogy összetapossa a sírköveket (lángolós csizma).
Másik jópofa dolog, mikor a Gólemem (vagy miaz a nagy múmia az oldalamon :) ) mormog valamit (márpedig félpercenként csinálja), megkérdezi, hogy "apa, mit mondott a gólem?" :DDD
A normál angol nyelvű beszólásoknál még lefordítom, de ennél??

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15291) persil válasza Andie (#15290) üzenetére


persil
nagyúr

Kislányom anyjával mi azt szoktuk mondani az ilyesmire(tv-ben, játékban lát egy harcot), hogy birkóznak.
Annyi különbséggel, hogy lányom még ilyet nem tud kérdezni, szóval csak "alapból" mondjuk neki.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15292) F-ECT$ válasza Sirandrish (#15278) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a loh segít az ls mellett. Vagy healing blades + diamond skin is jó.

Dive ever, work never.

(#15293) Sirandrish válasza persil (#15289) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah..akkor király vagyok :DDD

F-ECT$ Diamond skin nem annyira elérhető Acrhonba :D
4% LS-em van kb...ahova az kevés, ott a LOH segítene?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15294) F-ECT$ válasza persil (#15289) üzenetére


F-ECT$
titán

A2 kulcs szerintem nem azért van kevés mert rossz helyen van a warden, hanem mert A2-ben nem szoktam játszani az emberek. A1 kulcs azért van sok, mert ha übereztek, akkor már csak megnézitek a wardent is, ami a magas mpl miatt valószínűleg dob kulcsot is. A3-at is sokat farmolja az ember, így ha ott van, akkor néha csak elnéz a warden felé is. A2 viszont szar: xp-ben gyenge és az egyetlen normális helyet, a vaultot akár 10 percig is keresni kell. Ezt csak tetézi, hogy a warden is szar helyen van. (Ja, és azonos mpl mellett én lazán többet halok act2-ben, mint act3-ban a sok ugrálós, dobálós, elbújos, gázt maga után hagyó mob miatt.)

Dive ever, work never.

(#15295) persil válasza Sirandrish (#15293) üzenetére


persil
nagyúr

"4% LS-em van kb...ahova az kevés, ott a LOH segítene?"
Igen! Ha lenne vagy 10 ezer :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15296) Gorneck


Gorneck
titán

Némi update volt a monkomon: [link]. Haladok vele szépen előre. :) :DDD

Gorneck#1239

(#15297) F-ECT$ válasza Sirandrish (#15293) üzenetére


F-ECT$
titán

Okosat nem tudok mondani, néha észre se veszem, hogy refis pack volt, néha meg leverem a hp-jukat negyedig és már a halálomon vagyok. Ha gázos a szitu, akkor ki szoktam váltani archonból, mert ds alatt kicsit tudom tölteni a hp-t. Mindig van nálam egy unity ring is überre és refis packra tartogatva, azzal 600+ a lohom (2.5% ls mellett), de néha ez is kevés.

Dive ever, work never.

(#15298) LLKobe válasza Gorneck (#15296) üzenetére


LLKobe
veterán

Azt a kardot te kraftoltad vagy vetted?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15299) persil válasza F-ECT$ (#15297) üzenetére


persil
nagyúr

2néha észre se veszem, hogy refis pack volt, néha meg leverem a hp-jukat negyedig és már a halálomon vagyok"

Természetes, mivel a szörnyeknek is saját hatásfokkal működik a reflect dmg, mint minden más is.
Amúgy Andrish nagyon nem vagytok egy kategória, ami neked röhögőgörcs, az neki inkább ellenállás, ls ide vagy oda.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15300) Gorneck válasza LLKobe (#15298) üzenetére


Gorneck
titán

Mind2-öt vettem. Nem craftoltam sztem még soha semmit...meg nem is fogok.

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.