Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) Sirandrish válasza Pekkk (#16097) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Az OWE-t hagyják csak békén. A barbi mennyi chc-t kap már passzívból mek skillekből..."

Igazad van...szerintem se emeljék a kenyér árát amikor Kanadában havazik :C

ll-kobe Ügyes vagy gz.. :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16102) F-ECT$ válasza Sirandrish (#16101) üzenetére


F-ECT$
titán

szerintem se emeljék a kenyér árát amikor Kanadában havazik

Az hagyján, de Veszprémben is! :)

Dive ever, work never.

(#16103) Sirandrish válasza F-ECT$ (#16102) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már lassan mindenfele esik csak keleten nem...
Nah nem mintha bánnám :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16104) Gorneck válasza Sirandrish (#16103) üzenetére


Gorneck
titán

Már leadtam a rendelésem...hétvégén kaptok belőle... :D

Gorneck#1239

(#16105) vendingo válasza Sirandrish (#16103) üzenetére


vendingo
veterán

Nálunk fél méteres a hó, tegnap lezárták a fél várost és a határokat, az egyik suliba és koleszba kijárási tilalom volt. Csak hólánccal és 3.5t alatti gépjárművel lehetett elhagyni a várost. Jelenleg vízszintesen esik a hó.
Én nem kérek több havat!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16106) Pekkk válasza Sirandrish (#16101) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Ezzel arra akartam utalni, hogy a barbiknak kevesebb chc-s cuccot kell nézni, mert skill-ből, passzívból tudják pótolni, tehát költségkímélő. A monkoknak az OWE a költségkímélő, nekik a chc a drága.

[ Szerkesztve ]

(#16107) Sirandrish válasza Gorneck (#16104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem rendeltem..remélem nem is kapok :D

vendingo Az nem gyenge :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16108) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az infernal machine cuccok mpl függőek,vagy tök mindegy,milyen mpl-ben szerzi meg az ember?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16109) Gorneck válasza mcwolf79 (#16108) üzenetére


Gorneck
titán

Minél magasabb az mpl szint annál nagyobb az esélyed a potyogásukra...10en 100% az esély.

Gorneck#1239

(#16110) Sirandrish válasza mcwolf79 (#16108) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindegy hogy melyik MPL-en szerzed be.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16111) fahrii


fahrii
őstag

Összepakoltam egy karit magamnak, jövhéten begemelem, addig ha van kedvetek felvehetnétek friendsbe, tolhatnánk párat :)

Fahrii # 1556
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fahrii-1556/hero/24135335

(#16112) Helmoras válasza fahrii (#16111) üzenetére


Helmoras
őstag

Uj account?:P vagy valami brutális eladás előzte meg ?:D

(#16113) ProEvoFan válasza Gorneck (#16099) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Az a passzív egyedül arra jó, hogy fillérekből geareld magad"
Mit értesz filléren?200 milló?400 millió?
Sok OWE passzívot használó Monkot ismerek.Különböző értékű geart használnak; kb 200-1000 millióig terjed.
A legtöbb ismerősöm életében nem látott 100 millió aranyat egyben...

(#16114) Gorneck válasza ProEvoFan (#16113) üzenetére


Gorneck
titán

Pl nézd meg mennyibe kerül egy inna set allresivel és választott resivel...így...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#16115) Cadal válasza fahrii (#16111) üzenetére


Cadal
őstag

Mi lett a többi karaktereddel? Törölted Őket? Miért? Itt még látszanak a korábbi karaktereid is, volt Plvl 12-es DH-d, akkor miért indítottál újat? Fura.

(#16116) Jagermaster


Jagermaster
csendes tag

Sziasztok! Látom eléggé össze vagytok már szokva... de én most ide pofátlankodnék:D

Haverom accountján toltam, kb. 3hónapig, olyan 150M-os vagyonom van...
Gondoltam... Megveszem én is a Diablot! Azonban a videokártyám ventilátora, nem támogatta ezt az ötletet...
Most egy integrált (kb.) 8 éves technikával rendelkező vacakkal tolom. Utána jártam fórumokon / YouTube-on, hogy hogyan is lehetne ilyen vacakkal tolni a Diablot. Oké... működik... kb. 0,5FPS -sel felszenvedtem magam 12-es szintre ( http://goo.gl/6QMRh ), de egyszerűen katasztrófa.

Valaki nem tud olyan megoldást erre, hogy pl. 256 színben fusson a játék?

UI: Mostanság akarunk venni egy videokártyát, azonban addig szeretnék felmenni 60-ig.

(#16117) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Újabb dupe a láthatáron, fullos másolata név szerint is egy itemnek ma már 3.-ra jelenik meg a piacon és veszik meg! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16118) ProEvoFan válasza Gorneck (#16114) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a baj, ezt már te is látod, hogy ha szép magas dpst szeretnél elérni 600 all resel (mert min 600 all res kell a gondatlan haladáshoz), akkor az egy vagyon...bitang drága, még a hc gémernek is.
Nekem "nyersen" 347 all resem van.Összesen 678 all rest ad a gearem (OWE+int ad 52t).De ha szeretnék min 600 all rest, és természetesen megtartani a mostani sebzésemet, akkor csak a kesztyű csere 200+ millióba fájna...kösz nem.
Többi kasztnak is ott van az all res buff: W/WD kap int után all rest, 2-3set után a bónusz (zumi 55, immo 60), Barbinál a WC skill ill DHnál passzív +10% all res.Másik kaszt az a DH, ami nem kap nagy all res segítséget.De nem is létszükség a 600 allres, nem közelharcos.
Ki van ez találva.

Pl nézd meg mennyibe kerül egy inna set allresivel és választott resivel...így...
És mennyivel leszel előrébb ha pl rare helyett egy Inna 60+ all reses armort veszel, kb hatszoros áron?Semmivel.A 2 set hogy kapd a +130 dexet, ahhoz elég a fejes+naci.Armoron lehet spórolni.
Ok.Ha megvan a kellő all res "nyersen", akkor Combination Strike passzív mehet OWE helyett.Ad +8% dmgt ha verekszel.Ezt a 8%+ dmgt olcsóbban behozod ha OWEt használsz.Konkrétan felesleges és egyben nagyzolás elhagyni az OWEt.Azt a pénzt, amit elköltesz all resre (tehát egy vagyont), azt a vagyont elköltheted dpsre is, és ezáltal lépést tudsz tartani a másik közelharcos "értékével".
Mondom én, ki van ez találva.

[ Szerkesztve ]

(#16119) Helmoras válasza Sárpac (#16117) üzenetére


Helmoras
őstag

Ezt most így minek írod be? főleg minek teszel mosolygós fejet mellé... elsősorban ez egy szomorú dolog... nomeg aztán le se írod milyen item hogy legalább valami tartalma legyen a hozzászólásnak, továbbá ha dupe-olt akkor sem biztos hogy valami uj trükkel csinálják lehet hogy felhalmozódott régebbi dupeolásból és most adják csak el :S

(#16120) adrian360 válasza Helmoras (#16119) üzenetére


adrian360
őstag

megszokhattad volna hogy Sárpacnak dupemániája van, 24/7-ben csak azt keresi :)

(#16121) Gorneck válasza ProEvoFan (#16118) üzenetére


Gorneck
titán

Ez minden karinál így van. Ha magas resit akarok annak ára van. Én a WD-n is sokat tartottam, hogy ne szarjam össze magam mindentől. Meg is fizettem az árát.
Ők allresit mi dodge-t kapunk...ezzel nincs semmi baj...

Jahhh, nem kap a DH...helyette kap olyan védelmet, amit más karik nem igen...okosan játszva kb halhatatlan még mpl 10en is (persze ide nem árt azé egy jobbfajta gear is).

De ez azon a tényen nem változtat, hogy a gear egy részének a beszerzése nagyon olcsó lesz, így máshova több jut. És ez az OWEnak köszönhető...
A főbb probléma a nerfelt armor passzív (ezért fosod össze magad refinél), és a szart se érő 9x%...2 még el el megy...azokat használom is, de a többi...viccc...

Viszont amit ugye nem szabad sztem elfelejteni, hogy 15+24+8% dmg kb folyamat ott van rajtad ami azért nem egy rossz dolog. Ennyi buffot nonstop nem sok kari tud elérni...sőt, ha ügyes vagy még jön ehhez 24%.

Én egy vagyont költöttem eddig a monkra...és 2 dolog nagyon hiányzik...az armor és még egy LS fegyó...utóbbi messze többet ér, mint az a 700 allresi ami rajtam volt, sajna elég béna életbetartós skilljei vannak a monknak...

Gorneck#1239

(#16122) Sárpac válasza adrian360 (#16120) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem, szatesznak van egy gatyája ha megnézitek AH-ban is kint van tök ua, tegnap vittek el egyet ma reggel még egy! :)

Mellesleg craft dupe van a kardoknál és axe-knál is! Jellemzően chd+soc+as vagy chd+soc+ls nézzétek meg első két oldal mind kraftolt és féláron pakolja ki ugyan úgy mint 2 hete a gatyákat valaki! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16123) ProEvoFan válasza Gorneck (#16121) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A nagyon olcsó nekem 303 milliómba került. :B All res +++ meg min 1.5x drágább lenne.mindegy ebben nem értünk egyett, de no problem.
A dps buff tényleg nem rossz, de azt nem felejtsd el, hogy a többi jobb ill bal kézre tehető támadó skill egy kalap kaki.Természetesen kivéve Fists of Thunder - Thunderclap rúnával.
A mostani Monk buff is eléggé parasztvakítás, ahogy mondod.Nem lesz elég spirited érdemben használni őket.Tegnap megint kipróbáltam a harangot a vakítás helyett.Én lassabbnak éreztem a haladást, mert a harangot nem mindig tudtam használni, és ugye a vakítás miatt felbuffolt tornádó sebzés is hiányzott.Ezt az új patch tönkre is teszi, de remélem a harang +400% sebzése kompenzálja a kisebb tornádó sebzéseket...de félek h nem fogja.
A sok fos passzív skillen kellett volna okosan, átgondoltan változtatni.

(#16124) vendingo


vendingo
veterán

Bajba kerültem!
A telón volt authenticator de ma reseteltem a telcsim. Mik a teendők, hogy inaktiváljam? A kód amit fel kellett írni, az már nincs meg :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16125) ProEvoFan válasza vendingo (#16124) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

SMS proteckt.Ha nincs, akkor bajban vagy.Blizzardnak mehet a levél (ticket).
Illetve nem biztos.Ha betudsz lépni a b.net profildoba (de ehhez aktiválni kellet h 30 naponta csak egyszer kérje az authenticatort) akkor ott van kikapcsolási opció.....de aszem a kikapcsoláshoz is kell authenticator kód.... :(

szerk:
Van sms védelmed? Akkor próbáld meg ezt:[link]

[ Szerkesztve ]

(#16126) vendingo válasza ProEvoFan (#16125) üzenetére


vendingo
veterán

sms protect az van, de találtam egy kódot az authenticator-hoz, csak nem tudom melyikhez. Azzal kéne tennem egy próbát, de hol és hogyan?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16127) fahrii válasza Cadal (#16115) üzenetére


fahrii
őstag

Nem, anno írtam hogy amikor elegem lett a játékból, és úgy gondoltam hogy soha többet D3, olyan dolgokat csináltam amit a blizz nem honorál és jött a ban.

Viszont mostmár úgy vagyok vele hogy néha szívesen játszogatnék szal vettem egy D3at, meg összehoztam ezt a DHt. Remélem ezekkel az itemekkel kihúzom valameddig, csak az xbow és amu cserét tervezek a közeljövőbe mert ezek eléggé szarok. Ja meg bracer is csak átmeneti, mert majd craftolni akarok 1.07be :)

vendingo Ha van sms protect ne strapáld magad, pár kattintás meg sms és már le is van szedven az auth az accodrol. Sajnos nekem anno nem volt szerencsém és ticketet kellett írni, szerencsére az is gyorsan ment.

[ Szerkesztve ]

(#16128) Dadan01 válasza Gorneck (#16095) üzenetére


Dadan01
senior tag

Meglehet az én szövegértelmezésem hibás, de szerintem ezután úgy fog működni, hogy ha épp elnyomom a vakut, akkor 3 másodpercig magasabbat sebez, utána visszaáll az aktuálisra, azaz "real time" lesz a sebzés számítása.

(#16129) Sirandrish válasza ProEvoFan (#16123) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A nagyon olcsó nekem 303 milliómba került. :B All res +++ meg min 1.5x drágább lenne.mindegy ebben nem értünk egyett, de no problem."

Nekem ebből az jön le hogy egyetértesz..All ressel drágább lett volna...pont.
Gorni is ezt mondta :K

Dadan01 Hja hát ahogy eredetileg kellett volna..3 secig alapba ad bonusz DMG-t vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16130) ProEvoFan válasza Sirandrish (#16129) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze h egyet értek.Csak azt az all res plusz költséget ha dpsre fordítja, akkor jobban járna, mintha az OWE helyett használ bármilyen passzívot.
Azzal egyet értek hogy a sok all res drága, ezt vallom már régóta.De az OWE mellőzésével rosszabbúl jársz dps-ben is, mintha használnád, mert a ráfordított pénzt, elköltheted dps-re is.
De mindenki olyan karit épít, amilyent szeretne.A játékban van még demokrácia:)

[ Szerkesztve ]

(#16131) Wolverine válasza vendingo (#16124) üzenetére


Wolverine
félisten

1. Ilyet nem csinálunk. Előbb deaktiváljuk az Authenticatort.
2. Ha éles az SMS Protect, akkor még mindig le tudod szedni te magad is.
3. Az Authenticator kódjait fel kell írni biztos helyre és egyértelműen azonosítható módon. Így ugyanis egy ilyen esetben is vissza tudod állítani az eredeti Authenticator-verziót.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16132) Helmoras válasza Sárpac (#16122) üzenetére


Helmoras
őstag

Biztos kikapkodták már mert én egy duplát sem látok a fent említett típusoknál...

De továbbra se értem minek rágódsz ezen, ha kell a fegyver vedd meg, ha meg nem ne foglalkozz vele úgyse tehetsz ellene semmit, és nem is érsz vele semmit ha leírkálod ide emiatt nem fog senki a Blizz székházhoz menni tüntetni...

Sajnos tényleg botrányos hogy csalnak de nem lehet tenni ellene semmit részünkről kár rágódni ezen.

(#16133) Gorneck válasza ProEvoFan (#16123) üzenetére


Gorneck
titán

Ha rendes resiből kellett volna megoldani, akkor még több, mint a többi karinál...ez van ezt kell szeretni. De ezen a 2 fegyón tartott LS sokat segít...mármint ezé se használom az OWE-t...nincs rá szükségem. 800 resivel is pontosan olyan gyorsan hullottam el, mint 500zal.

Rare vérteket nemtom mikor nézted utoljára vagy én fogtam ki rossz napokat...de vagy iszony hp vagy iszony dex bukással tudtam volna venni...az áruk sok esetben az innahoz van igazítva...ami olcsó az meg szar is...

Nekem a harang haladós...mpl4-en is 1 hiteli a mobokat még 2-3 fő esetén is, ami marad azt meg a többiek leszedik...magas szinten ez sztem elég jó lesz, ha megkapja az ígért buffot...főleg, hogy picit rendezi a terepet amivel levegőhöz lehet majd jutni.
A jelenlegi két egérre tett skillem elég gyorsan pótolja a spiritet és a hp-t is...
A peccsel reményeim szerint megspórolnak nekem egy LS-es fegyót.

Gorneck#1239

(#16134) Sárpac válasza Helmoras (#16132) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"Sajnos tényleg botrányos hogy csalnak de nem lehet tenni ellene semmit részünkről kár rágódni ezen."
Nem bántásként írom, de szerintem ez tipikus magyar mentalitást tükröz!

A gatyás craftos féláras dupeos csítert is sikerült likvidálni igaz 4 levelembe került, de már nincs többé!

Én ehhez tartom magam az életben is:
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."

:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#16135) Sirandrish válasza ProEvoFan (#16130) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja hát nyilván..
Van egy cucc teszem azt 200DEX+resi+CHD+CHC mondjuk 10M-éer..all resivel mondjuk 20M, de +20DEX-el meg csak 12..ez csak egy példa, nem tudom mennyi :D
De ha jól értelmeztem azt magyarázta Gorni hogy az OWE előnye hogy olcsóbban tud felöltözni a Monk..
Hogy a fent maradó összeget DPS-re vagy akár fagyira költöd az igazából mindegy.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16136) Gorneck válasza Dadan01 (#16128) üzenetére


Gorneck
titán

Én is így értelmeztem...de eddig ugye nem ez volt...hanem úgy is maradt...persze, ha jóltom...

Gorneck#1239

(#16137) Sirandrish


Sirandrish
legenda

PERSIL MESTER!!!

Nézze meg mit szerváltam :K

Alakulgat a kis ribanc :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16138) persil válasza Sirandrish (#16137) üzenetére


persil
nagyúr

Pont tegnap cseréltem én is, de azon csak alap ~90 az int :(
(viszont 50critdmg és 7 yard)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16139) vendingo válasza Wolverine (#16131) üzenetére


vendingo
veterán

A telefon beázott, sürgősen szervizbe kellett vinnem nehogy rosszabb legyen, de előtte nyomtam egy resetet, mert a bennlévő adatokkal visszaélve elég durván ráfaragnék....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16140) Pompi válasza vendingo (#16139) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ettől még az authentikátor recovery kódját felírhattad volna valami biztos helye (nem a telefonban, sőt leginkább nem ott).

Feel Good Inc.

(#16141) Helmoras válasza Sárpac (#16134) üzenetére


Helmoras
őstag

Ennek semmi köze a magyar mentalitáshoz ez túl globális probléma ahhoz hogy te bármit is tehess ellene, persze nem azt mondom hogy 1-1 reportot nem dob el az ember mert én is megteszem amikor látok ilyesmit, de naponta több ilyen jellegű levelet kapnak mint bárki gondolná,

Szintén nem sértésnek szánom, de amúgy nyilván igen ahogy te is... csak azt gondolod ha egy ilyet elég írsz nem lesz az...

Te pedig nagyon naiv vagy ha azt hiszed hogy a leveleid miatt történt az ami, amit te átlagfelhasználó észreveszel úgy gondolod más belsős kollégájuk nem látja?

Könnyen kiszűrhetőek a dupeolt itemek, a blizzardnak NEM érdeke a kiszűrni ezeket amíg nem haladnak meg bizonyos darabszámot, ahogy anno a bottereket sem volt, amig nem volt kellő arany a játékban nem volt megfelelő az arany/euro átváltás és külső oldalakon bizniszeltek vele(amit most is folytatnak de biztos vagyok benne hogy kisebb mértékben), a botok által bekerül arany végett sokkal nagyobb intervallum ami miatt többen választják az rmahot, a gold ah helyett, és itt azokról beszélek akik próbálnak pénzt kivenni a játékból, mert a cég rájuk épít, őket próbálja megfogni/visszacsalogatni minden újabb patchel.

[ Szerkesztve ]

(#16142) Gorneck válasza vendingo (#16139) üzenetére


Gorneck
titán

Battleneten az sms protecttel simán le tudod szedni (múltkor nekem is le kellett kapnom, mert a generált kódot nem fogadta el, regeltem újat azzal most megint oké minden)...majd ha jön az új teló megadsz másik kódot...

Gorneck#1239

(#16143) Sirandrish válasza persil (#16138) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem 2 yard is elég lenne csak ne kelljen mértani pontossággal átmennem a goldkupac közepén..
Emellett nézegettem én is kevesebb INT-el, de ez többet dobott mint egy 150INT,9AS,50CHD-s társa :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16144) persil válasza Sirandrish (#16143) üzenetére


persil
nagyúr

Patch-ben növelik az alap pick radius-t szerencsére. :)

"nézegettem én is kevesebb INT-el, de ez többet dobott"
Egyértelmű, minél több int, annál több dmg, de én 7 yardosból - elfogadható áron - nem találtam 150+ int-eset :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16145) Edge válasza Sirandrish (#16143) üzenetére


Edge
veterán

107 patchet megvárhattad volna mivel az alap pickup yard-ot megnövelték(gyakorlatilag mellette elmehetsz a goldnak és felveszi). De BTW szép darab és nyilván így is kényelmesebb lesz a +5 yardal mászkálni. :)
Mennyi +dpst hozott?(és mennyiért sikerült? enyém kb 1 hónapja 155/9/45 34M volt és akkor az jó vételnek számított, yard nélküli)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#16146) Sirandrish válasza persil (#16144) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom...éppen azért nem erőltettem a 7yardot :K

Edge Amennyit olvastam/hallottam róla úgy ítéltem hogy pont elfér még legalább 1 itemen...ráadásul ennek nem volt benne az árában...legalábbis 13euróért nem igen találtam ilyet..
Ilyen magas Int-el gold AH-ban is csak 1 ilyet találtam, az 50M volt és abba csak 8%AS volt 37 vagy 38 CHD-vel..
Illetve ami hasonló magas AS és CHD-val rendelkezett abba nem volt 140INT-nél több és azok is 30Mbe kerültek, ráadásul pickup nélkül..

Szóval a tegnapi árakat nézve legalább 20-25M-et spóroltam ezzel :K

Hja..ha nem lett volna egyértelmű..13euro volt :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16147) Edge válasza Sirandrish (#16146) üzenetére


Edge
veterán

Jó fogás :) amúgy a 8 vs 9 as között nálam már több mint 1500 dps difi van én se vennék már 8as-est witching, innas, tal armor, andy stb itemekből.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#16148) Sirandrish válasza Edge (#16147) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát hja..nekem is +2K körül dobott az hogy nem 8 hanem 9 az AS benne :K
Most kíváncsiságból megint rákerestem..
Jelenleg a legolcsóbb 160INT+Pickup keresésre (enyémbe 180INT van de olyan nincs bent) az 45M, abban van 171INT, 8AS és 44CHD..
Ez nekem -4K DPS-t jelentene :K

Szerintem jó áron vettem :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16149) F-ECT$ válasza Edge (#16145) üzenetére


F-ECT$
titán

1.0.7-ben az alap 1.5 yardos pickup 3.0-ra fog változni. Szóval 1 itemen még mindig kell lennie, csak már nem feltétlenül kell 7 yardos, hanem elég lesz az 5 is.

Dive ever, work never.

(#16150) Edge válasza F-ECT$ (#16149) üzenetére


Edge
veterán

sztem nem kell :) kényelmes ugyan de pl dpst vagy egyéb fontos statot nem áldoznék be yard miatt, witchingen érdemes beszerezni de ahhoz szerencse is kell nem csak tőke.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.