Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) radi8tor válasza Thrawn (#11100) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van 1-2 cuccom, odaadhatom neked.

Az a nem semmi, hogy 3db brime-t adtam el 1 napja 21k-ért. :Y

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#11102) Pekkk válasza Pekkk (#11067) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Megvan a probléma oka. [link] Igazán javíthatnák már a TR-r. :((( Eddig nem volt semmi baj, mióta perma TR-t használok azóta dobál ki mindig.

(#11103) Thrawn válasza radi8tor (#11101) üzenetére


Thrawn
félisten

Milyen cuccra gondoltál?

81k a brim.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11104) Bird válasza Thrawn (#11100) üzenetére


Bird
addikt

És mindezt egy sz@ros kék bejegyzés miatt.... Gratulálok! :D ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11105) Sirandrish válasza Bird (#11104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Holnap jön a másik kék bejegyzés miatt..
"Srácok, csak elmélkedtem..nem lesz semmi újdonság...bocsika" :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11106) mikromanus


mikromanus
veterán

Egykezes min 60-+as legend fegyverek: első 9 lapnyi találat üres/elkelt :DDD

(edit: azonos "árnál" nem nagyon frissül a találati lista, így sok az üres)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#11107) tomazin válasza Thrawn (#11103) üzenetére


tomazin
veterán

bazze minnyá eljátszom,h rosszul vagyok és hazamegyek :D

(#11108) Bird válasza Sirandrish (#11105) üzenetére


Bird
addikt

Az mekkora szopóka lenne most egyeseknek.... :P Lehet, hogy a hisztéria szó erre a kialakult helyzetre csöppet sem túlzó?! :DD

Mennyi most a Brim? 95k? :D :Y

Ez az egész akkor lenne még nagyobb poén, ha mostantól a legek dropját visszaraknák 0-ra..... ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11109) radi8tor válasza Thrawn (#11103) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már bezúztam mindet, lett 3 brime-om.
Vérszemet kaptam. Várok még kicsit az eladással.

Bird: 81k még mindig.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#11110) Thrawn


Thrawn
félisten

70k alatt nincs legend AH-n, most a 80k-sok fogynak de hihetetlen milyen tempóban.
Elképesztő mi van itt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11111) radi8tor válasza Thrawn (#11110) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A sok nyerészkedő vérszemet kapott.

⭐ Stella

(#11112) Bird válasza Thrawn (#11110) üzenetére


Bird
addikt

Mondjuk az Ah-ra nézve vérfrissítésnek sem utolsó ez a helyzet... A sok eddig "értéktelen" leg cucc, hirtelen kikerül a rendszerből.
És milyen most a drop? ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11113) Sirandrish válasza Thrawn (#11110) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem meglepő...
De majd ugyan az lesz mint volt a 250K-s brimnél..
valaki kaszál valaki meg "túl sokat akar a szarka de jól besz*pja" :DDD

Bird Sz***r... :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11114) userxy válasza Bird (#11112) üzenetére


userxy
őstag

Ez csak vérfrissítésre jó ahogy mondod :D de az nekem csak jó kitakarítom a brimeket a stashből :D

(#11115) Thrawn válasza Bird (#11112) üzenetére


Thrawn
félisten

A drop elég jó, kérdezd csak meg D1rect-et :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11116) radi8tor válasza Thrawn (#11115) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elkezdett vissza menni a Brime ára. Már nem vették meg 80k-ért csak 70-ért.

⭐ Stella

(#11117) mikromanus válasza userxy (#11114) üzenetére


mikromanus
veterán

Kis piramisjáték és gazdasági rendszer modellezés Blizard részről. Avagy milyen hatással is van a szóbeszéd a termékek árváltozására a valós helyzet ellenében? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#11118) sith7 válasza persil (#11099) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a választ :R

(#11119) vendingo


vendingo
veterán

De nagy mákom van. Fullon van a láda gagyi legendekkel, ah-ba az 50 db-os tárolóm is elég szépen tele van legendel/set-el.
Este megnézem, hogy áll az árfolyam, de szerintem a kovácsok ma túlóráznak :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11120) radi8tor válasza vendingo (#11119) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Este már szerintem késő lesz...

⭐ Stella

(#11121) Bird válasza radi8tor (#11116) üzenetére


Bird
addikt

Estére mire gép elé kerülök újfent 9k lesz az ára! :D
Éljenek a kékek és csodás hírek... :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11122) userxy


userxy
őstag

Ahogy kiürül a 90k alatti legendekből az AH úgy folyamat estére sztem menni fog megint lefele az ára.

Sok ember nagy felvásárlásba kezd de a brimek ára már olcsóbb mint az AHban lévő olcsó legendeké innentől megáll a felvásárlás.

(#11123) D1Rect válasza radi8tor (#11120) üzenetére


D1Rect
félisten

A játékosok jelentős része még iskolában/munkában.
A "kisbefektetők" még majd most szabadulnak rá a piacra.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#11124) Edge válasza radi8tor (#11120) üzenetére


Edge
veterán

vihar a biliben... :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#11125) persil válasza D1Rect (#11123) üzenetére


persil
nagyúr

Az a "baj", hogy ilyenkor, ha valaki tényleg időben akar még harapni a tortából az már réges rég elkésett. 10 órája született az a kék poszt. Ez azt jelenti, hogy utána 1-2 órával már nem volt bent ah-ban egy darab sem a 7 ezres brimstone-ból, meg a filléres legendekből. :)

Edge
Az aláírásod annyira debil(a lehető legjobb értelemben), hogy mindig kicsordul a könnyem, ha odanézek :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11126) RockHaRD


RockHaRD
addikt

no most vagy besz.pom nagyon, vagy szakítok bár misit :D

vettem 74 millióért brimstonet ;]

(#11127) Bird válasza persil (#11125) üzenetére


Bird
addikt

Ez a történet, úgy ahogy van, egy baromság.... Valódi értelmetlen tömeghisztéria, egy tetves poszt kapcsán. Lesznek még meglepetések... Az egész cirkusz egyetlen előnye, hogy kipucolódik végre az Ah. Gyanítom ez volt az egyik fő cél, a pecs után sokáig elhúzódó "legendary eső" Blizz- féle korrekciója.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11128) D1Rect válasza persil (#11125) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyilván. Ha valaki vett 20 000db-ot 10K-ért neki még jó lóvé ha eladja 100-ért.
75K-ért már nem éri meg megvenni, ha 90-ig felmegy se kerestél rajta.
De irreális elvárásai vannak embereknek.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#11129) radi8tor válasza RockHaRD (#11126) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az nem baj, ha nem sajnálunk? :)

⭐ Stella

(#11130) mikromanus válasza RockHaRD (#11126) üzenetére


mikromanus
veterán

Így lehet a 74 millióból 7,4 milliót csinálni. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#11131) persil válasza Bird (#11127) üzenetére


persil
nagyúr

Baromságnak baromság, de a "miértje" az ez. Mármint, hogy született egy olyan kék poszt, amibe sokan beleláttak valamit és ezért elkezdték felvásárolni. Ennyi az egész :)

Ha belegondolsz, ez nekünk csak jó. A felhalmozott haszontalan legendek eltűntek stash-ből, az ah felpezsdült egy picit, kipucolódott.
Nincs ezzel gond.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11132) RockHaRD válasza radi8tor (#11129) üzenetére


RockHaRD
addikt

nagyon nehezen kapartam össze a lét az új fegyóra (+a régit eladtam, tehát most kölcsön fegyóval tolom), szal én nagyon sajnálnám, hogyha most buknék 50-60 millát :(

fordított esetben én sajnálnálak, ha egy ilyennel próbálkoznál, és nem jönne be :F

(#11133) Thrawn válasza RockHaRD (#11126) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet későn érkeztél, eléggé megakadt az ár 68-72k között.

szerk: 56k

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11134) radi8tor válasza RockHaRD (#11132) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én fogyasztó vagyok Diablo 3-ban, szóval ilyen veszély nem fenyeget. A kereskedőknél meg néha rosszul sülnek el a dolgok. Kockázat nélkül nincs haszon.

⭐ Stella

(#11135) Bird válasza persil (#11131) üzenetére


Bird
addikt

Én nem is említettem egy szóval sem, hogy nekünk ez rossz. :) Sőt, kifejezetten örülök neki, hogy a sok haszontalan tárgy eltűnik a rendszerből. Még több ilyet! :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11136) RockHaRD válasza Thrawn (#11133) üzenetére


RockHaRD
addikt

miután megvettem az 1000 db-ot, hirtelen visszaugrott 51k-ra :D, most megint megy felfele némileg... ha 100-ig felmegy, én már adom is el őket...

(#11137) kornel76 válasza RockHaRD (#11126) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nézd meg RMAH-ba hátha vesz vki 100db-ot 0,25 euro/db-ért. Semmi sem lehetetlen ( már csak azért is mert az rmah-ban minden nap vesz vki brim-et legább is mindig van last day of trade írva).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#11138) Thrawn válasza RockHaRD (#11136) üzenetére


Thrawn
félisten

81k volt max, legalábbis én többért nem láttam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11139) mpierre válasza Thrawn (#11138) üzenetére


mpierre
veterán

81k max? Te jó szagú ementáli.

Az a 40 db brim, ami a ládában fekszik - mire hazaérek melóból - ismételten értéktelen vacak lesz. Miért mindig napközben vannak ezek az ár elszabadulások? Így, olyan becsületes ember maradok, hogy csak na. Legalább visszajöhetne a poénból vett skorn ára. :U

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#11140) sith7 válasza RockHaRD (#11126) üzenetére


sith7
nagyúr

bátraké a szerencse ... :R

(#11141) F-ECT$ válasza RockHaRD (#11136) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet ki kellene szállnod 10-20m bukóval még most...

Dive ever, work never.

(#11142) vendingo válasza F-ECT$ (#11141) üzenetére


vendingo
veterán

De az is lehet, hogy estére 200K lesz darabja.
Ilyen ez a szerencsejáték :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11143) F-ECT$ válasza vendingo (#11142) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, nehéz megmondani. De az biztos, hogy nem akkor éri meg bevásárolni ha folyamatos emelkedés után átbukik, és elkezd esni az ára.

Ettől este / hétvégén még megfordulhat...

Dive ever, work never.

(#11144) RockHaRD válasza vendingo (#11142) üzenetére


RockHaRD
addikt

pontosan...

havernak lógok 22 millával, 22 milla híjján minden pénzem elköltöttem brimstone-ra... ha nem jön be, akkor így jártam (csak egy játék), ha bejön, akkor pedig végre lesz normális Carving Knife-om...

így is mákom volt, hogy el tudtam adni a 91 milláért vett fegyómat pont ugyanannyiért :))

talán most ezzel is lesz szerencsém...

amúyg beraktam 100db-ot rmah-ba, (köszönöm a tanácsot), hátha azokat is megveszi vmi hülye idővel :D

szerk.: amúgy én már beraktam az enyémeimet 200-assával sávonként, szal ahogy megyfelfele az ár, és eléri azt a bizonyos sávot, akkor szép lassan elfogynak tőlem a brimstone-ok... (reméljük ;])

szerk3.: [link]

az eu-s még nincs frissítve, de érdemes megnézni az amerikai szervert :D

[ Szerkesztve ]

(#11145) persil válasza mpierre (#11139) üzenetére


persil
nagyúr

Én is mindig így járok, eddig mindig ez volt, hogy mire este hazaértem, addigra már meggazdagodott, aki észbekapott :D

De most szerencsére otthon van barátnőm, nem kellett elmennie, szóval riasztottam és eladott mindent... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11146) rongyi válasza persil (#11145) üzenetére


rongyi
aktív tag

Most ezt így elképzeltem magam előtt: "Kicsim, most leülsz a gépe elé, elindítod a Diablot és eladsz 500 Brimstonet 50 K/db áron." :D :D

(#11147) persil válasza rongyi (#11146) üzenetére


persil
nagyúr

Játszik ő is, szóval nem kellett a ráhatás :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11148) SLYM


SLYM
veterán

megkaptam öcsém witching hour-jét, így 11000 heroscore nekem is megvan [link] [link] 121000 DPS unbuffed, 88000 élet, 450 resist, 600 LOH, 900 life regen/sec :)

[ Szerkesztve ]

(#11149) tomazin


tomazin
veterán

Moldran biztos ami biztos vett 20k brimet :D
biztos keveset kereshetett rajta, ha okosan adta el.

(#11150) mpierre válasza persil (#11145) üzenetére


mpierre
veterán

Így kimondottan könnyű...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.