Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) borzosmorzi válasza eladogeppc (#11300) üzenetére


borzosmorzi
tag

A vicces az, hogy a hivatalos álláspont szerint csak fastboottal kellene működnie a frissítésnek stabil MIUI 8-ról.
Idézek a tegnapi romhoz kijött angol nyelvű frissítési útmutatóból (a 2. pont az érdekes):

How to Upgrade to MIUI 9
1. Please don’t forget to back up your data before upgrading to MIUI 9.
2. If you are using MIUI V5 / MIUI 6 / MIUI 7 / MIUI 8 stable ROM, please upgrade to MIUI 9 via fastboot method.
3. If you’re using MIUI 8 Global Beta ROM, please go to ‘Updater’ and check for updates.

[ Szerkesztve ]

(#11302) draco31


draco31
veterán

Másnak előfordul olyan, hogy ha le akarom zárni a telefont, akkor utána fel is villan a kijelző, mint ha egymás után 2x nyomnám meg? Néha meg ha hosszan nyomom, akkor egy rövidnek érzékeli.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11303) Atas76


Atas76
csendes tag

Sziasztok hogyan tudom a régi telomról a naptári bejegyzéseket átrakni erre a készülékre eddig mindig gond nélkül szinkronizált a készülék váltáskor. Másik hogyan lehet a képernyőzárhoz váltakozó saját képeket rakni (mint P8 Lite-on) mert mindig csak 1 képet sikerült berakni és nem tudom váltakozóra állítani.

(#11304) crok válasza draco31 (#11302) üzenetére


crok
Topikgazda

8.5.4.0 es igen!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#11305) Kolondrum válasza draco31 (#11302) üzenetére

Ooo csak ennyi? Note 3 pro (nem csak nekem), de ez is csinálja, h random felvillan a kijelző. Mint mikor megnyomod a gombot, de a másik jelenséget is ismerem, hála égnek note 4 alatt nem, agyamra ment.

(#11306) mediumgecso válasza borzosmorzi (#11296) üzenetére


mediumgecso
őstag

Szia!

Én tervezem feltenni, tudnál írni róla egy keveset, hogy milyen a 8.5.4.0-hoz képest?
Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#11307) Kolondrum

Ez a kitöltő anyag mi tulképpen? Nekem nincs és jó minden. Életben nem hallottam erről.

(#11308) SyMbioTe válasza Kolondrum (#11307) üzenetére

Logout

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#11309) borzosmorzi válasza mediumgecso (#11306) üzenetére


borzosmorzi
tag

Látszólag nincs sok változás, elég stabilnak tűnik, de máris kiszúrtam egy hibát: az időjárás app képtelen helyadatot lekérni és hibaüzenetet dobál az elején (pedig van GPS, és meg van engedve számára a hozzáférés a helymeghatározáshoz), ezért kézzel kell megadni. Más app tudja, pl. az Időkép a városrészt is kiírja. Kicsit lassult a rendszer (az Antutu csak 59000 körüli pontszámot ér el, előtte 61000 körüli volt), de persze ez a mindennapi használatban nem érződik.

[ Szerkesztve ]

(#11310) borzosmorzi válasza borzosmorzi (#11309) üzenetére


borzosmorzi
tag

Közben lejárt a szerkesztési idő. Hozzátenném még, hogy most már van osztott képernyő mód. De pl. a béna gyári zenelejátsztó appot nem javították, zenealbumaim kis töredékét látja csak (a stabil 8-as Miui-ban is így volt), Google Play Zene és a VLC is mindegyiket látja és lejátssza. A kamera sem javult szerintem. Lecsökkent a gyári témák száma. Jobb lett viszont az E-mail app.
Szóval nincs annyi előnye szerintem, hogy megérje a frissítés az újrabelakás maceráját. De a kísérletező kedvűek nyugodtan felrakhatják.

[ Szerkesztve ]

(#11311) viktor0911


viktor0911
csendes tag

Segítséget kérnék, a leírt szöveget a telefon megmásítja. Ezt hol tudom állítani?

(#11312) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Érdekel valaki, mit kell ahhoz tenni, hogy akár 4k-ban is tökéletesen tudjon alacsonyabb fényviszonyok között rögzíteni ? Tudtam hogy tudja a kamera !
Van egy elég egyszerű megoldásom. :Y

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11313) RVR400 válasza Kolondrum (#11290) üzenetére


RVR400
veterán

De ezek eddig mentek, de a 9.7-ben és a 9.15-ben sem, muszály voltam kipróbálni, úgyhigy megint visszament a 8.31. Részemről érthetetlen, hogy miért lett belőle kivéve egy 10 éves alap dolog...

(#11314) helixP válasza eladogeppc (#11312) üzenetére


helixP
nagyúr

Most azt várod, hogy könyörögni a topic, hogy lécci, mondd el...?
Írd le, vagy ne írd le.

(#11315) kelly416 válasza helixP (#11279) üzenetére


kelly416
veterán

Én megszabadultam 2 toktól, a harmadik meg, amit Duliee is linkelt és benne van az összefoglalóban, csak itthoni használatra van. Védi a telót a kosztól, amikor dolgozom. Egyébként védelem nélkül használom. Egy csomó tokot meg akartam már rendelni, viszket az ujjam, de letettem róla. Úgysem használnám.

(#11316) eladogeppc válasza helixP (#11314) üzenetére


eladogeppc
veterán

Hát sokak hozzáállása miatt írtam így, de mivel se harag tartó nem vagyok, meg köcsög se, így megírom.
Semmi Root, semmi nem kell, tök fölösleges.
Az ötlet a korábbi fényproblémák kitárgyalása után jött.
Szóval.
Az app ami kell: OpenCamera - eddig OK !
A beállítás amitől jó lesz az csupán ennyi:

Az EV-vel lehet játszani, igaz minimálisan sötétebb a kép, de a szenzor tartani fogja a 30fps-t. Még 4K-ban is.
Nekem az EV 0.5-0.67-nél jó.

Üdv,

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11317) SyMbioTe válasza viktor0911 (#11311) üzenetére

Az autójavításra gondolsz gépelés közben?
Mert az a Beállítások - Nyelv és Bevitel - és ott a Gboard vagy Swiftkey beállításaiban tudod állítgatni ezeket

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#11318) micafighter válasza viktor0911 (#11311) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezt a használt billentyüzet alkalmazásban kell beállítani, az automatikus javítást kikapcsolni. Nálam gyárilag a swift key és a google keyboard volt a telefonon. Beállítások -> további beállítások -> nyelv és bevitel itt látnod kell hogy melyiket használja a telefon. Innen a beállitásokat is eléred, autokorrekció vagy automatikus javítás lesz szerintem a funkció neve, azt kell kikapcsolni.

Szerk. megnindzsáztak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11319) Luck Dragon

Sziasztok. Kérlek segítsetek. Hogyan tudom a névjegyeket importálni a névjegyeket a régi SIM kártyáról az újra?
Lehet importálni a posta fiókomba ? Köszi előre is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11320) viktor0911


viktor0911
csendes tag

Köszönöm a gyors segítséget, már rendesen működik! :-)

(#11321) SyMbioTe válasza micafighter (#11318) üzenetére

:P

Más:

Telefon hátlapja mennyire karcolódik, ha nincs rajta semmiféle tok? Zsebben horva, mást meg természetesen nem teszek mellé.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#11322) Feri1977


Feri1977
senior tag

Csak egy jótanács, amivel 2 napig szívtam, és a megoldás:

Előző kártyám nano simes lett (micro simből vágtak le a teló miatt-huawei p9 lite 2017 miatt), Így amikor megvettem ezt a telefont utána, oké, hogy betudtam rakni a nano simet az egyik foglalatba, de a másikba nem ment már bele a micro sd mert oda kellene elvileg a kártyát rakni, ebbe meg a micro sd-t. Na lényeg, hogy ma végre vettem egy nano sim micro sd átalakítót, egy szett, amibe mindenféle átalakító volt, speedshopnál. Bele is raktam a nano simet a micro sd átalakítóba, de hoppá, ezek az idióta kínaiak akik tervezték, hátul ilyen műanyag hátlapja van az átalakítónak, azaz a kártyám kiemelkedik belőle vagy negyed mm-ert WTF? mondom az meg minek oda, a műanyag hátlapja az átalakítónak, így van legyártva. Mondom na akkor sniccer elő..kivágtam ahogy tudtam a műanyag hátlapot, nagy nehezen bele erőltettem a nano simes kártyám meg a telefon sim kártya tartójába, kicsit neccesen, de erőltetve belement, és fel is ismerte a kártyám van hálózat hála istennek, most ott van ahol lennie kell a sim 1-be. Na most már mehet a másikba a micro sd. Lényeg, hogy ha valaki átalakítót vesz, ezt jótanácsként írtam le mint történet, számoljon azzal, hogy kikell vágnia óvatosan az idióta műanyag átlátszó hátlapját a micro sim átalakítónak, és csak úgy lesz nyílván egy szintbe nagyjából a kártya vele.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#11323) juve600 válasza eladogeppc (#11316) üzenetére


juve600
nagyúr

opencamera appal nekem egy gondom van,beállitom hogy az SD kártyára mentsen,fényképezek,utána rá akarom tenni pc-re a képet, a telefon galériában látom,de ha átmásolom gépre akkor 0mb-tnak írja és nem nyitja meg

de valszeg én vagyok a láma és valamit rosszul csinálok

(#11324) kriszpontaz válasza Feri1977 (#11322) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha új SIM kártyát kérsz az eleve olyan lesz ami 3 felé van szabdalva (nano-micro-mini) és vissza is pakolható az eredeti műanyagba mert egyben átalakító is. Nem kell itt vagdosni. Ingyen cserélik jó esetben a SIM kártyát.

(#11325) Feri1977 válasza borzosmorzi (#11310) üzenetére


Feri1977
senior tag

Magyarul teljesen felesleges 9-re váltani. A zenelejátszó amúgy sem érdekel mit javítottak volna rajta, mert nrg playert használok ami a legjobb a poweramp után, csak az nrg ingyenes. A kamerán igazán javíthattak volna szoftveresen, annak lett volna értelme, de értjük, szerinted nem, nagyon kár. A GPS elég fura jószág már a 8-asba is, időkép van rajta, és mindíg írja (előző telóimon soha nem írta), hogy nem tud helymeghatározni, mondom de miért, minden engedve van neki, Budapestet adtam meg neki azt jónapot, mert kukacoskodik, de más időjárás appnál is jah, érthetetlen. Amúgy meg ma bekapcsoltam, hogy kipróbáljam, vagy 10 perc volt a dózsa györgy útnál mire talált jelet, ez most mi mondom, térképet bekapcsoltam, kipróbálni tényleg meg gps meg persze mobilnet ment mellette. 10 percig tartott, mire kiírta fent, hogy van GPS jel, mondom bravo ez mi mondom? E-mail app meg amit írtál szintén nem fontos, van gmail azt használom widget kint, néha frissítem megnézem mi jött. Na mind1, marad akkor a 8-as.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#11326) Feri1977 válasza kriszpontaz (#11324) üzenetére


Feri1977
senior tag

Értem és köszönöm. Nem tudom már mi módon maradt így a kártyám, hogy micro simes lett, aztán a huaweinél már a boltban nano simesre vágták, valahol akkor elhagyhattam ezeket a dolgokat, a műanyag részeit amibe pakolgatni lehet, már évekkel ezelőtt, vagy a vágásnál maradt a mobilosnál a huawei előzőnél. Lényeg köszönöm, lehet bemegyek a upc-hez, mert upc-s vagyok, és ott kérek új kártyát ami eleve micro simes.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#11327) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Picit off talán, de RR-ben nem lehet a status bar-nak háttérszínt állítani? Ugyanis világos háttérnél nem látszik semmi.

(#11328) nagyra


nagyra
tag

Látom még mindig téma a kamera szenzor, gyártótól függően, hogy melyik jobb, illetve mennyivel. Olvasgattam a neten, és találtam egy cikket, amiben van egy szenzor zajosság teszt, ezt kicsit átalakítva mi is remekül használhatnánk.

A tesztről röviden: RAW-ban nézem a szenzor zajosságán, megadott paraméterek mellett. Ezután a photoshop a hisztogram alapján számszerűsíti a hibát (persze szabad szemmel is látható).

Tehát várok egy Sony, illetve ha van, akkor egy Omnivision szenzoros Redmi Note 4 tulajt (mivel nekem Samsung), aki engedélyezte a Camera2 API-t és van kb. 15 perce az app telepítésére és a képek elkészítésére :D

UI: ez a teszt magát a szenzort vizsgálja, az előtte lévő optikai rendszer minőségét, illetve a telefon szoftveres képfeldolgozó JPEG algoritmusát figyelmen kívül hagyja.

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#11329) Feri1977 válasza kelly416 (#11315) üzenetére


Feri1977
senior tag

Detto. Ma vettem 2 tokot is hozzá, mondom hát védje, ha hátha leesik meg kell rá stb. Lényeg, jól néznek ki a tokok, de ahogy ráteszem bármelyiket, elveszti a telefon a jellegzetes gyönyörű fémes szürke oldal és hátlapos kinézetét, nem látszik benne a fémes kinézet, meg fura tokkal..lehet átlátszót kellett volna vennem, de azok papírvékony műanyag minőség nulla tokok..lehet ez lesz az első telefon, amihez nem fogok tokot használni, mert minek, annyira tökéletes a fogása, hogy kész, idáig max. 5.2"-os telóim voltak, de azok között is akadt bőven ami kiakart esni a kezemből néha, ez meg nem, marad így ahogy van, a tokokat meg elteszem, ha megyek kirándulni max. akkor ráteszem jó lesz akkora amúgy nem kell.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#11330) helixP válasza eladogeppc (#11316) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi, hogy megosztottad velünk.

(#11331) borzosmorzi válasza Feri1977 (#11325) üzenetére


borzosmorzi
tag

Remélem nem voltam félreérthető, nincs baj helymeghatározással, csak az alapértelmezett időjárás app képtelen használni. Épületen kívül azonnal talál jelet a GPS. A kamera szoftver nem javult, talán gyorsabb a fókusz, de nálam a stabil 8-as rom alatt is elfogadhatóan, sőt egészen jól működött. Nem szoktam viszont videót készíteni. Az e-mail program nálam a munkahelyi IMAP-fiók állandó elérése miatt fontos és hogy szükség esetén kényelmesen intézhessem a telefonról is a levelezésemet.

[ Szerkesztve ]

(#11332) Feri1977 válasza helixP (#11330) üzenetére


Feri1977
senior tag

Köszönjük tényleg! De minket inkább az érdekelne, hogy maga mondjuk egy másik appban, mondjuk legyen ez az open camera, fél sötétben/sötétben ne csíkozódjon, ne legyen homályos zajos szemcsés stb. , azaz vegyen fel jobb minőségben videót, megelégszünk a full hd-val is simán..csak lenne már jó. Meg a fényképek minősége is fél sötétben. +Az open camera app ezek szerint tényleg jobb mint a gyári?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#11333) regener válasza borzosmorzi (#11301) üzenetére


regener
veterán

Anno ez alapján csináltam (legalábbis megpróbáltam és bevált) a zárt BL-es recovery update to 9 megoldást, ami működött is, azóta jánlgatom itt, bár páran még mindig azt írják másoknak hogy hogy global devre csak BL nyitással lehet váltani :D

How to Upgrade to MIUI 9
1. Please back up your data and apps before upgrading to MIUI 9, know more here.
2. Stable ROM users of MIUI V5/6/7/8, please upgrade to MIUI 9 via fastboot method (download fastboot ROM).
3. MIUI 8 Global Beta ROM users, please go to ‘Updater’ app and check for updates (or download Recovery ROM).
4. If your device is bootloader locked, please unlock it before fastboot flashing, know more here
5. How to flash & setup MIUI 9 full guide.

[ Szerkesztve ]

(#11334) nagyra válasza Feri1977 (#11332) üzenetére


nagyra
tag

Szerintem a videó felvétel, akinél akad, az azért, mert sötét van -> az app nagyobb záridővel készíti a képkockákat (amúgy pont ezt kompenzálod amikor leveszed az expozíció(s idő)t) -> ha nagyobb a záridő, mint 1/30sec [ha 30 fps-es videóról beszélünk], akkor nem lesz meg a 30 fps --> "szaggat" a videó.

Amúgy a Google Camera HDR+ tényleg elég fain képeket csinál (XDA-s port), persze bekapcsolt HDR+-szal.

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#11335) Gloob válasza Feri1977 (#11332) üzenetére


Gloob
addikt

Engedd már el ezt a sötétben videózást, fényképezést. Vegyél éjjellátó kamerát, és azzal majd jó lesz! Ha egyszer nincs elegendő fény, akkor mégis mit rögzítsen? Főleg full HD-ben, meg persze 50 fps-ben. És most ne gyere azzal, hogy az eddigi telefonjaid mind tudták ezt, mert ha ez igaz, akkor miért váltottál egy rosszabb telefonra? Ha meg annyi bajod van vele, akkor komolyan gondolkozz el az eladásán.

Samsung Galaxy A52S

(#11336) borzosmorzi válasza regener (#11333) üzenetére


borzosmorzi
tag

Mivel működik a beépített frissítő funkcióval is stabil 8-ról dev. 9-re a frissítés (betallózva és kiválasztva a letöltött zip formátumú romot), arra gyanakszom, hogy a leírás még azokra az időkre volt feltétlenül igaz, amikor a stabil rom marshmallow-n alapult. De az biztos, hogy a flashelés minden szituációban működik, csak ahhoz nyitni kell a BL-t.

[ Szerkesztve ]

(#11337) Feri1977 válasza nagyra (#11334) üzenetére


Feri1977
senior tag

Igazából nem az akadásról van itt szó, de azért nagyon köszönjük tényleg, meg amiket írtál! Hanem, hogy fél sötétben már csíkos, minősíthetetlen felvételeket csinál. Kb. mindenki megelégedne már azzal, hogy ha full hd-ban, 30 fps-ben végezné a dolgát.

Gloob: Igen, előző telefonjaim tű élesen vették a videőt minden bulin és fél sötétben is, pedig nem drága, használtan 40-50 ezres telefonokat vettem, de nem fogom eladni csak emiatt! Inkább keresem a megoldásokat, mert tuti szoftveres dolgok miatt ilyen az egész, próbálgatom az appokat, melyik vesz fel jobban sötétben, meg fényképez, vannak komoly appok cinema fx meg igen google camera és társai, de nem látok különbséget egyenlőre nagyon, pedig gépre lementem és összevetem. Nem akarom én állítgatni órákig ezeket, hogy jó képeket csináljon, meg videókat vegyen fel, alapból nézem melyik csinál jobb fényképet vagy videót, egyenlőre egyik sem nagyon.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#11338) nagyra válasza Feri1977 (#11337) üzenetére


nagyra
tag

Gyorsan csináltam én is 2 videót, gyári MIUI kamera app, 4k és Full HD. Szerintem nem annyira rosszak. Persze zajos, de ez a szenzorból jön... :/

https://drive.google.com/open?id=0B1OD1mSflp5oaWZtZnRyVjFVQVE

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#11339) Gila2626


Gila2626
csendes tag

Másik romoknál is fenn állnak ezek a ''hibák''?
-zene akadás
-kamera macera
-gps problémák
stb
Érdemes e más romokkal kisérletezgetni?

(#11340) helixP válasza Gila2626 (#11339) üzenetére


helixP
nagyúr

Nálam egyik sem. 8.5.4

(#11341) crok válasza Gila2626 (#11339) üzenetére


crok
Topikgazda

Nálam sem, szintén 8.5.4.0.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#11342) kriszpontaz válasza Gila2626 (#11339) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Dettó semmi. 8.5.4.

[ Szerkesztve ]

(#11343) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Parancsikont hogy lehet kitenni?
Konkrétan az E-robot nincs benne a listában, így kitenni se lehet.
(Nem widget, parancsikon. EMUI alatt vagy külső - mondjuk Nova - launcher alatt látszik az összes widget és parancsikon, MIUI-n nem találok meg mindent)

#?*@&!

(#11344) RaZroX


RaZroX
addikt

RR alatt kikapcsolható a tap to wake up funkció ? Általában újra indul tőle a teló...

This is the way

(#11345) Termi92


Termi92
tag

Úgy látszik valóban a gyárban lévő gyenge térerő okozza a gyors merülést. Elmúlt 2 napban itthon voltam. Miui 9-el, 2 sim kártyával, egész jó eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#11346) lkristóf


lkristóf
senior tag


Xiaomi Redmi Note 4 - 1080p sample

Open Camera, semmit sem állítottam, de így se lett annyira rossz, szerintem. ;)

(#11347) Feri1977 válasza lkristóf (#11346) üzenetére


Feri1977
senior tag

Hát ez egész jó lett, ilyen jól vett fel? Én mondom a gyárival pont ilyen fényviszonyok mellett hulladék csíkos meg szemcsés videót tudtam felvenni vele, az open camerával még nem próbáltam..csak a fényképezést. Hát ha ilyen jó lenne, egy szót sem szólnék/na senki. Itt meg nyoma sincs csíkozodásnak, meg szemcsének stb. ezt így hogy? Az igen..! + Az open camera eleve sötétebbről indít videózásnál, ahhoz képest is nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#11348) HTCX715


HTCX715
tag

Sziasztok!
Barátnőm Redmi 4 telefonja, sajnos a mai napon összetört. Egy 3 napos mobil volt ami a tok es a mágnes hanyag tartása miatt 50 centiről a betonra esett, és pókhálósra tört. Szóval a teló redmi 4(nincs A nincs X nincs B20, külsőre olyan mint a note 4em csak 5 colos)
Szóval gyári kijelzőt keresek bele minél gyorsabban, utángyártott nem hiszem, hogy érdekel.

(#11349) Kolondrum válasza HTCX715 (#11348) üzenetére

Én nem tudom, de feltűnt, hogy sokan ejtik le. Ez a tok nélküli alapból csúszós kialakítása miatt van?
Persze embere válogatja, de 3 esetről tudok amikor leejtettem telefont. A Nokia 808 sok éve és a Note3 pro, de elkaptam esésé közben.

(#11350) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

2 sim kártyát használtok. 1.privát 2.céges. Azt hogyan tudnám beállítani hogy a Telekom mobilparkolásnál mikor küldi az smst az app, akkor a céges simről küldje?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.