Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) Gloob válasza Theory66 (#11461) üzenetére


Gloob
addikt

Én nem töröltem, hanem csak fagyasztottam, és azok a rom frissítés után is fagyasztva maradtak.
Csurgoi!
Nekem még egyszer sem törölte le. Szvsz egyáltalán nem normális.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#11502) Uthenger


Uthenger
aktív tag

Sziasztok,

Hol érdemes manapság ilyen telefont venni eu raktárból?
Köszi,
üdv

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#11503) helixP válasza Uthenger (#11502) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem Honorbuy.

(#11504) RVR400 válasza Gloob (#11501) üzenetére


RVR400
veterán

Gyári Global DEV cseréli a recoveryt, az meg jól nézne ki, ha a xiaomi.eu-s DEV törölné azt a recoveryt, amivel fel kell tenni....

Korábbi kérdésre meg nyilván a frissítés fel fogja tenni azokat a komponenseket, amik nincsenek fent, mivel ugye nem fog mérlegelni, hogy mi miért hiányzik a rendszerből.

[ Szerkesztve ]

(#11505) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Sziasztok!
Ha szeretnék feljebb lépni akkor milyen telefonra érdemes lecserélni a rm4x-et?
Mi6 milyen lehet?
Megéri azt a többlet pénzt?
150e ft a felső határ +-20e ft.

(#11506) trebrona válasza RVR400 (#11504) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerintem nem cseréli, csak akkor, ha a rom tartalmazza.

Illetve fastboot flash-sel.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11507) Fater38


Fater38
csendes tag

Srácok,aki nem akarja rootolni a telefonját,de kipróbálna egy jó kamera alkalmazást annak alánlom az alábbi linken lévőt,még a meizu telefonomhoz volt ,valami portolt lenovo apk.annyi a gond,hogy ha engedélyezve van a camera2,akkor nem megy.Hdr nélkül szerintem a legjobb képeket csinálta.https://drive.google.com/file/d/0B4mvmGmmgkQTS1p0d1NwbWQ0NFU/view?usp=drivesdk
remélem letölthető.

[ Szerkesztve ]

(#11508) Gloob válasza RVR400 (#11504) üzenetére


Gloob
addikt

Feltenni felteszi, de ha fahyasztva vannak, akkor fagyasztva is maradnak a frissítés után is! Tapasztalat. Én ott is ezt írtam le.

Samsung Galaxy A52S

(#11509) SANKADI válasza Fater38 (#11507) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Én a SNAP Camerát használom több éve, eddig minden telefonnal tökéletesen működött. Megvettem még a Samsung Galaxy Ace időben, persze a mostani már HDR-es. A videó részét még csak egyszer próbáltam, működött, szép lett.[link]

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#11510) guftabi96 válasza SANKADI (#11509) üzenetére


guftabi96
addikt

Ennél a snap cameránál hogy kell fókuszálni?
Biztos én voltam a béna, de hiába tapogattam a kijelzőt, nem ment a fókusz, csak amikor a program magától csinálta.
Ha manuálisra állítottam, akkor is ugyan ez volt.

#KeepFightingMichael

(#11511) Termi92


Termi92
tag

Nem tudom, volt-e róla már szó, de ruszki fórumon (4pda) találtam modot amivel 60 fps, full HD felvételt lehet készíteni (de csak természetes/jó fényviszonyok mellett).

Itt egy teszt felvétel amit ma délután vettem fel.

https://youtu.be/WX16Caanlew

(#11512) crok válasza Termi92 (#11511) üzenetére


crok
Topikgazda

Egy linket is adnál a hozzá?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#11513) Termi92 válasza crok (#11512) üzenetére


Termi92
tag

Itt van a ruszki verzió.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=824680&st=80#entry62175288

A fájlok pedig itt elérhetőek (4pda-ról nem egyszerű letölteni).
https://drive.google.com/drive/folders/0B4FApl7433hBRV9CX1JaUlFWMVk?usp=sharing

Rövid magyar leírás. (root szükséges hozzá)

-A MotoCamera telepítése
-A media_profiles.zip letöltése (6.0-ás android esetén a simát, 7.0 esetén a media_profilesM.zip-et)
-A media_profiles.zip-ből a media_profiles.xml-t bemásolni a /system /etc mappába (eredetit elmenteni máshova)
-Telefon újraindít, MotoCamerában elérhető ezután az 1080p 60 fps

(#11514) Uthenger válasza helixP (#11503) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Köszi,
de itt 3GB/Snapdragon verzióban nincs raktáron, és 24$ szállításra rájön, akkor meg már ott van 50 ezerért az eustock is.

Más tipp esetleg?

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#11515) pergabb válasza SANKADI (#11509) üzenetére


pergabb
senior tag

Ez is teljesen jó és a video sem szaggat sötétben:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sourceforge.opencamera&hl=hu

[ Szerkesztve ]

(#11516) SyMbioTe válasza Uthenger (#11514) üzenetére

Eustock-al mi a gond?
Szerintem olcsóbban nem találsz megbízható helyről. 51 szállítással együtt.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#11517) KamuMazsola válasza Uthenger (#11502) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Spemall magyar raktár, [link]
Az európai garanciát kel jelölni és a TUHUWH kóddal kapsz 13$ kedvezményt.
Nekem másnap feladaták és utána való nap meg is kaptam. 46400 Ft volt.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#11518) Gila2626 válasza oris (#11473) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Nekünk akkor melyik verzió kell a globál telóra?

(#11519) Uthenger válasza KamuMazsola (#11517) üzenetére


Uthenger
aktív tag

köszönöm szépen

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#11520) KamuMazsola válasza Uthenger (#11519) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nincs mit! Ezért (is) van ez a topik.

Üdv.: KamuMazsola

(#11521) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

7.9.15 ROM-on vagyok, és a gyári néha megtorpan egy tized másodpercig.
Reggel a buszon vettem észre.
Szerintem ez a ROM hibája. Lehet hogy csak úgy jön elő, hogy nekem az EQ is be van állítva, illetve Standard fülhallgató.
Másnak nincs ilyen baja ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11522) SANKADI válasza guftabi96 (#11510) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Őszintén megmondom, próbálgattam most, de nem sikerült. Pedig régebbi verzióknál biztos jól működött. Ha sikerül megírom. :-)

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#11523) RVR400 válasza trebrona (#11506) üzenetére


RVR400
veterán

De mivel az utóbbi 3-4 tartalmazza, így cseréli. :)

(#11524) trebrona válasza RVR400 (#11523) üzenetére


trebrona
nagyúr

Régebbiekben nem volt, ez esetben igen. :K

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11525) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

A telefonom kijelzőjének jobb felső sarkában keletkezett egy fekete de áttetsző folt, tehát abban a foltban sötétebb a kijelző.

Valaki találkozott már ilyennel? :F
Temperedglass levegős széleit beolajoztam, tudom, hülyén hangzik, de esetleg befolyhatott valahogy az olaj?? :F
kb 1 hónapos készülék.
buszon nyomkodtam, semmi baja, hazaértem, leraktam az asztalra, mivel kicsit fellevegősödött megint beolajoztam azokon a részeken, leraktam az asztalra egy papírtörlőre, fél óra múlva kb mikor felvettem, ott volt a folt...

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#11526) Sys85 válasza Dave Crank (#11525) üzenetére


Sys85
veterán

Olvastam már ilyet,ráadásul itt a fórumon ha jól emlékszem,a hsz szerint ott folyadék folyott be a kijelzőbe.
Az a folyadék nem más,mint sima mezei szilikonolaj,ha jól tudom.A teló sajnos semmilyen IP védettséggel nem rendelkezik,simán beleszivároghat bármilyen folyadék.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11527) Dave Crank válasza Sys85 (#11526) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszi a választ!

Esetleg betudod linkelni azt a hsz-t?
Meg még az lenne a kérdésem, hogy mit lehet vele csinálni..? :F

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#11528) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv ismét!

Biztonság alkalmazás -> egyéb engedélyek -> felül engedélyek tab -> kezdőképernyő parancsikonok jogosultság

Itt lehetséges-e valahogy alkalmazást hozzáadni?
Amire szükségem lenne (még mindig az E-robot), az nincs a listában sajnos.

#?*@&!

(#11529) Sys85 válasza Dave Crank (#11527) üzenetére


Sys85
veterán

Ajánlom a fenti keresőt,igen hasznos! :)
De tessék: [link] :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11530) Dave Crank válasza Sys85 (#11529) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszönöm!

Igazad van, csak kicsit a para közben hamarabb kérdeztem, mint használtam volna... :))

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#11531) dkpisti


dkpisti
tag

Sziasztok RR-t raknék a telóra,de usb driver felrakás nem megy win10-nél probáltam másolni a drivers mappába de fastbootnál mikor raknám fel a recoveryt nemtalálja meg a telót. Tipp? :D

(#11532) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Érdemes feltenni a legujabb developer global romot vagy az utobbi stable a jobb ?

(#11533) trebrona válasza zeon.hu (#11528) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hozzáadni nem tudsz, csak a meglévők engedélyét tudod mósosítani szvsz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11534) zeon.hu válasza trebrona (#11533) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem öröm!
Komolyan nem értem, hogy MIUI alatt miért nem tudok bármilyen parancsikont kitenni.
Most emiatt plusz alkalmazást kell feltenni. Ha a sajátom lenne, nem gond, mert amúgy is használok ilyet, de a gyerek telefonjára egy shortcut maker egyetlen parancs miatt kb ágyúval verébre, mivel semmi másra nem használná.
Kösz a választ!

#?*@&!

(#11535) helixP válasza Dave Crank (#11525) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, ez elgé necces. Majd mesélj, mi lett vele, remélem, sikerül kiszárítani.
Gyanús volt nekem ez a kencsölés már az elején. :(

(#11536) vipviform válasza Fater38 (#11507) üzenetére


vipviform
senior tag

Kéne egy valódi link, mert amit letöltöttem, az nem műkszik/50 MB!!!/...vagyis telepített egy újabb galériát, és hol van a szuper kamera?

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11537) vipviform válasza Dave Crank (#11525) üzenetére


vipviform
senior tag

A "beolajozás" a gyárilag hozzáadott hézagkitöltőre vonatkozott?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11538) yaksi válasza crok (#11443) üzenetére


yaksi
aktív tag

Sajnos nem sikerült életre kelteni a gépet. 2 óra töltés után is csak villog a piros LED. Bekapcsolni nem lehet, egyik kombinációval sem. :-(

yaksi

(#11539) Fulár válasza yaksi (#11538) üzenetére


Fulár
senior tag

Akkor félő,hogy elszállt az alaplap.....?
Erre a típusra ez egyátalán nem jellemző de nem is lehetetlen.Fasboot módba sem tudod tenni?

kliszi:Erre nincs egyértelmű igen vagy nem válasz!A Dev.Rom azért Dev.mert tulajdonképpen Béta verzió!
A felrakásával te magad is béta teszterré válsz.Sokkal gyakrabban kapod meg a frissítéseket és az esetleges új funkciókat és ezzel együtt benne van a pakliban,hogy a becsúszó hibákat is!A döntés a te kezedben van!

(#11540) vigyori78 válasza Joke21 (#11498) üzenetére


vigyori78
őstag

Csak annyit kérdezz, hogy a dobozon szerepel e a piros Global Version felirat !

Amúgy az oldalon ezt írják ( de lehet elírás is, vagy csak másolták valahonnan ):
Adatfunkciók
LTE frekvencia 800 MHz - Telekom, Telenor, Vodafone, Cat. 20., 900 MHz - Telekom, Telenor, Vodafone, Cat. 8., 1800 MHz - Telekom, DIGI, Cat. 3., 2100 MHz - Cat. 1, 2600 MHz - Telekom, Telenor, Vodafone, Cat. 7.

+ 1 LINK

(#11541) vipviform válasza kelly416 (#11487) üzenetére


vipviform
senior tag

Ígértél egy esti fájl beazonosítást, talán tudnék segíteni...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#11542) mediumgecso válasza z0d1@Ku$ (#11460) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nem ma kezdtem...be van, ezért kérdezem.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#11543) Fater38 válasza vipviform (#11536) üzenetére


Fater38
csendes tag

Ha a galéria megvan akkor a kamera is ott kell legyen.Utoljára a 8.2.5.0 rommal próbáltam,viszont ha root után engedélyezed a camera2 api-t akkor nem jó többé.Nekem akkoriban ez vált be a legjobban,most már RR romon nem is próbálom, mert az említett modul engedélyezett.
A link egyébként jó,most próbáltam és igen 50 MB.

(#11544) F.B.I. válasza yaksi (#11538) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ehhez lehet deep flash megoldás kellene már.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#11545) Pakliman válasza eladogeppc (#11521) üzenetére


Pakliman
tag

(#11546) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a Redmi Note 4 telefon alkalmas-e LTE 4G+ adatkapcsolatra? Előre is köszönöm a segítséget.

(#11547) juve600 válasza Tappancs2001 (#11546) üzenetére


juve600
nagyúr

igen

(#11548) kelly416 válasza vipviform (#11541) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Hoppá, bocsánat. Megoldódott közben, az egyik fórumtárs privátban segített, így ki is ment a fejemből a dolog. Na meg ez is közre játszott a feledékenységben, de igyekszem evidenciában tartani attól még a dolgot és kinyerem az infókat. Vagy felőlem, adok egy linket, ha Neked úgy jó, ahonnan leszedheted a videót, úgy legalább tesztelheted is a sajátodon a dolgot. Nekünk csak a VLC akarta vinni, más videó lejátszó meg sem nyitotta, de végül az MXplayer lett a jó megoldás. De 1,7giga, ne mobilneten kezd el letölteni.

(#11549) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Ez a telefon mintha kevesebb adatforgalmat generálna. Az előző telómon az 1GB nem volt elég egy hónapra, ez meg kb ugyanolyan használat mellett a felénél épphogy több adatforgalmat csinál.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#11550) Dave Crank válasza vipviform (#11537) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Az ebayen vásárolt edzett üveghez való légréskitöltőre gondoltam.
Egyenlőre ugyanúgy ott a folt, bár kicsit mintha más lenne, de gány eléggé...
lehet ebből új teló lesz, ezt meg így leértékelve elpasszolom, ha elmegy...

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.