Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7539) Plazmacucci válasza AMD Power (#7537) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egyet kell, hogy értsek. Nekem egyáltalán nem hátrány az azonnali értesítések hiánya, vagy a háttérben futó voip szolgáltatások. Bátran merem ajánlani bárkinek a 7.5 telókat, mert aki tanácsot kér tőlem az nem, hogy nem Viberezik, de még azt sem tudja, hogy a Skype létezik telefonra. Aki használja ezeket a szolgáltatásokat, azoknak általában megvan a maguk kis választott csodája.
Azt tudom mondni, hogy amire használom a telefont, tehát levelezés, internet, fényképezés, játék, azokat megbízhatóan tudja. Nem fagy, nem szarja össze magát, nincs telep bug. 7.8 óta mintha az akku idő is jobb lenne. Általában olyan emberekkel találkozok akik azért akarnak droidos mobilt, mert azt hallották, hogy az a legjobb. De mikor megnézik a telefonomat, beájulnak tőle, hogy ilyen jó képet csinál, meg olyan jó program van rajta. Nekik általában Ace kategóriás telefonjuk van. Nem egyet közülük már a mi oldalunkra állítottam. Anyósom is új telefont vett. Megnézett egy droidosat, aztán vett egy Lumiát. Nem is kellett rábeszélni :) Aszonta ezt könnyebb használni. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.