Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) pushalias válasza mukibuci (#7450) üzenetére


pushalias
addikt

Annyiért indul, mint annak idején a 610 ...

Honor 9 / HP 8470P

(#7452) mukibuci válasza pushalias (#7451) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tehát pont kétszerese lesz a 610 árának? vagy várjon még fél évet, amíg esik az ára?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7453) Lall válasza pushalias (#7451) üzenetére


Lall
veterán

A leírt igényeket a 610 pont kielégíti egy kiforott rendszerrel. A 620-ról mit tudunk, azon kívül, hogy majd jön és pont dupla annyiba fog majd kerülni, mint a 610 :F

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7454) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez a Lumia 620 egyre jobban kezd érdekelni.
Elég szappantartó forma meg ilyen búcsúban lőtt feelinges, de nem tűnik rossznak.
GPU-ban pl. jobb, mint a 920.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7455) Peetey91


Peetey91
senior tag

Fura, masnal is ugy van, hogy ha leveszi a csengest (volume button es csak rezgesre allitva) attol ha egy jatekot elindit, az meg ordit pl 28/30as hangerovel es manualisan kell lenemitani...? 😨

[ Szerkesztve ]

(#7456) Barthezz2 válasza legiaap (#7454) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem jobb :N

A 225 erősebb mint a 305.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#7457) HawerKing


HawerKing
őstag

Nekem Internet Explorerel csak aprobb hianyerzeteim vannak, maskulonben elmenne. Az opera Mobilet hasznaltam evekig s attol jobb nemletezik. A jelszomegjegyzest s mas dolgokat berakhatnak IE be pl: hosszuoldalakon gyorsan lapozol le s van amelyik annyira hosszu hogy meg igy is eleg leérni a lapajára, lehetne egy olyan opció mint Operánál s ha görgeted le megjelenik egy nyil amire ha rányomsz egyből a lap aljára ugrik. Más pl ha apró a szó amire a nagy vastag ujaddal ráakarsz nyomni s röktön mellette van egy másik szó vagy akár hivatkozás az opera nem engedi a téves mellé nyulást, autómatikusan felnagyitja azt a részt :) tudom nemkivánság műsor de akkor is ezek olyan fontos dolgok amik nagyon megkönnyitik a böngészést. Biztos hogy MS fejlesztők is használnak droidos telókat s operat s nemveszik észre mennyire hiányosak az ő szoftjaik a konkurenciájéhoz képest ?
S micsodabeszéd , hogy a google bedurvit az ms platformra irt progiknak? Szopassa őket vissza az MS pl chrom support nelkuli windows vagy sorolhatnam :D egyezenek meg hisz mindkettőben vannak jó dolgok. Amugy az MS vezetői is marhák egy kicsit ha pl a nagyobb software gyártóknak adnának kicsit nagyobb szabadságot akkor lehetnének jó progik wp re. Pl operának, hogy böngészőt fejlesszen, s más hasonló cégeknek :D

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7458) legiaap válasza Barthezz2 (#7456) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mert: [link]
Az egyik 305-ös míg a másik 225.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7459) Lall válasza legiaap (#7458) üzenetére


Lall
veterán

De ettől még a 225-ös jobb, mint a 305-ös, mégha az elnevezés átbaszós is.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7460) catroot


catroot
veterán

Aki akar egy kicsit szemezgetni:

[link] [link]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7461) Barthezz2 válasza Lall (#7459) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ugyan úgy, ahogy egy HD6990 is erősebb egy HD7750-nél :)

Everybody lies.

(#7462) Lall válasza Barthezz2 (#7461) üzenetére


Lall
veterán

Például... :) Vagy a Windóz 8 a Windóz 95-nél :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7463) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Az mennyire normális, hogy az outlookom pushra van állítva és olyan dolog fordul elő, hogy jelez a telefon 18:25-kor, hogy e-mail érkezett, és amikor bemegyek az e-mailekhez, akkor azt írja, hogy már 18:10-kor megérkezett?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7464) Lall válasza Oppenheimer (#7463) üzenetére


Lall
veterán

Teljesen normális. Nekem is szokott ilyet csinálni. Sőt, tegnap köremail-eztem haverokkal és megkaptam A cimborám válaszát, amiben már benne volt B cimborám válasza is, ami megjött kb 5 percre rá. Érted? Én sem... :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7465) t.zoltan


t.zoltan
csendes tag

(#7466) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

Valakinek akinek egy L820-asa van egy véleményt írna róla
Köszönném

(#7467) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

Valaki csak van valakinek vagy még nem is lehet kapni MO-n

(#7468) kezman


kezman
őstag

Nagyon frappáns kis bemutató, :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7469) AMD Power válasza mukibuci (#7452) üzenetére


AMD Power
titán

Olcsó nem lesz attól ne félj. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7470) RicsTrocs válasza kezman (#7468) üzenetére


RicsTrocs
csendes tag

Jó reklám és szerintem az eladás is nőhet ha így csinálnák mindig

(#7471) HawerKing válasza t.zoltan (#7465) üzenetére


HawerKing
őstag

bar a frissites jonne mar :D minden nap megnezem a Zune ban de semmi :(

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7472) HKorn


HKorn
addikt

Kicsit off, de érvényes a garancia vajon egy új telónál abban az esetben is, ha a garilevél nincs lepecsételve, nem tudjátok véletlenül?
Teljesen tiszta a telefon, csak ajándékba kapott a gyártótól, ezért sem számla, sem pecsét a garilevélen nincs, de minden tartozék, imei szám stb stimmel.

Run&Ride

(#7473) legiaap válasza kezman (#7468) üzenetére


legiaap
nagyúr

Viccet félretéve szerintem egy ilyen kiscsávó többet tud, mint bármely eladó. Nem egy számítógépes, mobilos boltban voltam és a legtöbb helyen tök kuka emberek dolgoznak. Nem is értem, hogy dolgozhatnak ott.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7474) zsírsámán válasza t.zoltan (#7465) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Kicsit már kezdek herótot kapni attól, hogy minden bemutató legnagyobb szenzációja kb az átméretezhető csempe :DDD Én is várom már nagyon, de komolyan, ki az aki nem látta még 100-szor és nem unja?? Már inkább a sajátomon szeretném látni

(#7475) Flashback válasza kezman (#7468) üzenetére


Flashback
addikt

TROLL ON

A gyerekmunk már nem csak az Apple kiváltsága :D

TROLL OFF

Egyébként frappáns.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7476) Gabesz77 válasza zsírsámán (#7474) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Mert mást nem nagyon lehet a 7.8-ról mutogatni, kb ebben és a színekben ki is merül.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#7477) Воланд válasza HKorn (#7472) üzenetére


Воланд
titán

nekem lepecsetelt garancialevel nelkul lett gariztatva a telefonom.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7478) pushalias válasza HKorn (#7472) üzenetére


pushalias
addikt

Ha gáz van a stemplivel, még mindig elviheted a gyártóhoz. :)

(#7473) legiaap Viccet félretéve, érintőképernyővel tényleg ilyen egyszerű használni.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#7479) HKorn válasza pushalias (#7478) üzenetére


HKorn
addikt

mert akkor van egy eladó zsír új, gyárilag független, fehér Lumia 610-em. :)

Mivel én 710-et használok, így nem igazán tudok mit kezdeni a 610-zel, ha valakit érdekel, priviben megtalál.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#7480) Blyan válasza amanoba (#7429) üzenetére


Blyan
félisten

Ez az összehasonlítás egy fos, a fénykép fényképezése sosem mutat valós képességeket.

(#7437) Flashback

Függetlent? Semmiképpen. Két igazán jó kamerás teló van/lesz WP8-cal, Lumia 920 és AtiV S. Egyik sem az olcsó kategória, az említett áron max szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7481) Oppenheimer válasza Blyan (#7480) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azért a 8X-nek sem rossz a kamerája, főleg azért szeretem, mert rohadt gyorsan fókuszál. Omnia 7 mindig egy órán keresztül fókuszált és nem győztem kivárni, hogy legyen valami...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7482) Blyan válasza Oppenheimer (#7481) üzenetére


Blyan
félisten

Rossznak nem rossz, ez tény! Mea culpa! :R

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7483) HawerKing


HawerKing
őstag

A Lumia 900 kameraja sem rossz. Lentebb valaki panaszkodott

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7484) amanoba válasza Blyan (#7480) üzenetére


amanoba
őstag

te is és flashback is kiakadtatok, hogy gagyi teszt, legyen, nem értek a fotózáshoz..

de nem találtam még egy ilyen vagy ehhez hasonló tesztet, ami ennyi készülék(telefon!) fényképezési képességeit mutatja be azonos körülmények között, és szerintem itt az összehasonlíthatóságon van a hangsúly.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7485) legiaap válasza Oppenheimer (#7481) üzenetére


legiaap
nagyúr

A fotós topikban linkelgettem párat. Megleshetitek.
[link]
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7486) Flashback válasza amanoba (#7484) üzenetére


Flashback
addikt

Én nem akadtam ki, csak leírtam hogy ebből nem lehet teljes körűen megmondani hogy ez biztos jobb. De alap összehasonlításnak tökéletes! Mondjuk hogy szűkítsd a kört :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7487) t.zoltan válasza zsírsámán (#7474) üzenetére


t.zoltan
csendes tag

Sajnos sokkal több dolgot nem tudnak ezzel kapcsolatban reklámozni. Kivéve a Lumia sorozatnál. Ott a Nokia toldozgatja a rendszert. Az eddig megjelent Számlálók, Nokia Xpress, a kamera extrái... A majd megjelenők Bluetooth fájlküldés (a sokak által hiányolt), csengőhangkészítő...

A Microsoft szerintem ott hibázik, hogy lassan történnek a dolgok és kevés információt oszt meg. Nagy a bizonytalanság a rendszer körül, amit pedig beharangoznak, arra pedig sokat kell várni.

A Windows Phone 8 bejelentés is vérszegény volt. A Nokiásat hagyjuk is...

Senkit ne tévesszen meg. Nem bántam meg a döntésemet a platform mellett. A készüléket az akkori, nem a jövőbeli tudásáért vettem meg. Vannak hiányosságok... Az egyik vesszőparipám az IE. Nos, nem téved el az ember a beállítások között. Azért használom. Mobilos használathoz nekem elég.

(#7488) Blyan válasza amanoba (#7484) üzenetére


Blyan
félisten

Nem vagyok kiakadva, csak pont az a lényeg, amit írtál, hogy nem is látszik rossznak a kamera... persze. Aztán mégis kiderül, hogy egyik jó képeket csinál, a másik meg nem annyira.

Pl ma láttam élőben a 8S képeit (magam is fotóztam vele), a "teszted" alapján nem tűnik sokkal rosszabbnak, mint mondjuk egy Nokia PV 808... vagy akár csak a 920, aztán valahogy nem látom ezt igazoltnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7489) regener


regener
veterán

A Nokia Xpress nem elérhető L610-en?
Arra hivatkozik hogy kevés a memória.

Illetve tudtok ajánlani valami jó és ingyenes játékot?
Tudom van sok Xlive-on, de gondolom van olyan ami nem népszerű de jó.
(Jó alatt azt értem hogy van értelme vagy el lehet vele tölteni időt.)

(#7490) catroot válasza regener (#7489) üzenetére


catroot
veterán

Legutóbb pedig én feltudtam tenni L610-re, igaz gyalázatos, ahogy muzsikált rajta, szóval nincs kizárva, hogy lekorlátozták.

Játékok tekintetében pedig nézz be ide.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7491) nicu71 válasza regener (#7489) üzenetére


nicu71
addikt

jelen formájában szerintem ne sirasd a nokia expresst,én feltettem,de rövid úton távozott is,bár ettől még lehet hogy valakinek bejön,én megvagyok nélküle...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#7492) regener válasza catroot (#7490) üzenetére


regener
veterán

+nicu71

Értem, hát akkor kisem próbálom :D

Köszi a játéktopikos linket, majd holnap ma kérdezgetek tőlük :R ;]

[ Szerkesztve ]

(#7493) AMD Power


AMD Power
titán

Egy komolyabb, drága kamerás mobil , kb olyan képeket tud készíteni maximum mint egy 15e Ft digit gép. Én azt mondom ,hogy aki komoly és jó minőségi képeket akar csinálni annak kölcsön adom inkább a Canon gépemet. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7494) HawerKing válasza AMD Power (#7493) üzenetére


HawerKing
őstag

Azert a Nokia 808 jo kepeket csinal :D mennyibe mennek most ? Van olyan wps telo amibe van fm modulator?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7495) AMD Power válasza regener (#7489) üzenetére


AMD Power
titán

Lushington Free. Engem nagyon leköt csak nehéz. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7496) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Próbálgatom az email fiókot, az outlook.com-os tényleg frankó, ahogy már többen is írták. Meg bejelentkeztem a Live Messengerbe, egyből kiabált, hogy frissítsek, mert a Skype meg a Messenger egyesítik erőiket, blabla. Na most, amit ki akarok hozni az egészből, az az lenne, hogy a telefonon chatként csak a Facebook működik rendesen (illetve nem rendesen) push szolgáltatással, vagy a messengeres verzió is? Illetve Skype integráció várható a 7.8-al? Bocsi, ezekre nem emlékszem. :)

szerk.: Rinyál az Outlook Team, hogy "Get a new ID". Ennek van valami haszna? Gondolom ezentúl nem hotmail.com-ra végződne, hanem outlook.com-ra. Ez a telefont érinti valamiben? Hozzá kell adni az új fiókot? Mert akkor gondolom reset kell neki, vagy csak én komplikálom túl?

[ Szerkesztve ]

(#7497) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

Sd kártyára lehet tenni alkalmazásokat? Lumia 820

(#7498) tybsen válasza RicsTrocs (#7497) üzenetére


tybsen
addikt

Nem lehet.

(#7499) kezman válasza RicsTrocs (#7497) üzenetére


kezman
őstag

Igen, habár nekem 7.5 van de ha a pictéren , az adott alkalmazásra böksz, bal oldalon lemész a sor aljára ott lesz egy manuális letöltés és telepítés, ezt mented a PC-re, átmásolod a kártyára és onnan telepíted ennyi így :K

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7500) Oppenheimer válasza kezman (#7499) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor sem sd-kártyára telepíti fel. Vagy tévednék?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.