Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) zzz03


zzz03
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#7602) invasio válasza nbware (#7592) üzenetére


invasio
tag

Ez milyen app?

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7603) Alexios válasza invasio (#7602) üzenetére


Alexios
veterán

facebook :D

(#7604) Romvr


Romvr
őstag

Sziasztok!

Nekem az Office Mobile-al kapcsolatos kérdésem lenne. A Skydrive-on tárolt Word doksik megnyitásánál futok bele olyanba hogy az "Outline" listában teljesen random szavak jönnek elő egy esetenként sok száz oldalas word megnyitásánál.
Tehát hiába van az eredeti dokumentum beformázva Heading-ekkel (hogy a navigation bar-ban elég legyen csak a fejezet címre kattintani és odanavigál), az Office Mobil kiragad szavakat és azt nevezi ki ennek.
Van valami trükkje a dolognak hogy az eredetileg navigálásra szánt jelölőket használja és ne hasra-ütésből dolgozzon?

Köszi a választ előre is

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#7605) Воланд válasza andris811 (#7599) üzenetére


Воланд
titán

igen, be. akkor mar letezo cim lesz, es nem tudod addig atnevezni arra a fiokot, amig nem torlod az aliast. elmeletileg azonnal torlodnie kellene az ms rendszerebol, hogy ha te torlod, gyakorlatilag meg el kell telnie egy par napnak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7606) W1


W1
senior tag

Segítsetek, kérlek. Bedöglött a HTC Radaromon a mikrofon, vettem egy új HTC Radart, új live-t regisztráltam, Hungary-t adtam meg helynek, azóta nem tudok semmi appot letölteni, mert a régiómban nem elérhető. Hol tudom átállítani, és mire állítsam?

(#7607) Flashback


Flashback
addikt

Következő életbevágó kérdésem a NAVI.
Az alábbi térképek kellenek:

- EU
- Törökország
- UAE

WP-re mi most a legjobb, legelérhetőbb megoldás? Offline jöhet szóba csak a drága adat roaming miatt. Ahogy néztem IGO nincs WP-re... :(

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7608) Alexios válasza Flashback (#7607) üzenetére


Alexios
veterán

Nokián ott a drive ingyen, htc-n ott a locations, az kb 10e, illetve minden másra ott a navigon az kb 20e. Bár nem tudom abba mennyire van benne eu-n kívül más is, a nokiánál viszont tutira minden ingyen van

(#7609) Flashback válasza Alexios (#7608) üzenetére


Flashback
addikt

És ez hogy megy? Kijelölöm melyik térképek kellenek és letölti?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7610) Alexios válasza Flashback (#7609) üzenetére


Alexios
veterán

Nokiánál pontosan így van, a htc-nél is hasonló csak ott meg kell venni külön térképenként.

(#7611) pushalias válasza Flashback (#7607) üzenetére


pushalias
addikt

WP8-ra meg van navigon. 10 rupó körül van. Abban 50 európai ország benne van, de az emírség nem valószínű.

Honor 9 / HP 8470P

(#7612) Flashback


Flashback
addikt

Köszönöm a gyors válaszokat! :R
Hirtelen lenne még kérdésem:

- A Nokia térkép az hangos navigációs?
- Adatroaming kikapcsolható?
- Adatkapcsolat letiltható (aksi üzemidő miatt)?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7613) Alexios válasza Flashback (#7612) üzenetére


Alexios
veterán

mind 3 igen

(#7614) Oppenheimer válasza iHand (#7597) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Bemegyek az advencedbe és nekem pont fordítva van.

"These Apps can run in the background, and you may not be able to block all of them."

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7615) negyedes


negyedes
addikt

Feldobtam ezt a dynamics 7.8 as romot es most mar semmi notification nem jon.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7616) Tybee000 válasza nbware (#7592) üzenetére


Tybee000
aktív tag

milyen telód van?

(#7617) Barthezz2 válasza daniel909 (#7557) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Annyi a bökkenő, hogy ezt a hsz-t egy az egyben írhattad volna a WP7 megjelenése utáni hónapokban is. Csak az 2 éve volt.. Kétszer meg nem szeretek ugyan abba a gödörbe beleesni.

Engem, mint felhasználót az meg marhára hidegen hagy, hogy új kernelt kellett írni, meg stb.. és? Ez a Windows Phone újabb generációja? Az. Ugyan azok az idétlen hibák, és szembetűnő gigszerek megvannak mint az elődnél? Meg. Innentől nekem ennyi a lényeg.

Nem akarok két évente a MS bétatesztere lenni, hogy "majd idővel", aztán meg pofán vagyunk ejtve, és vegyél megint egy készüléket az új rendszerhez, aztán megint egy félkész rendszer, aztán majd..

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de valami mintha keringett volna egy asztali gépre, tabletra, telefonra egyaránt felrakható, valami Windows Blue névre hallgató rendszerről.. Nekem elég volt egyszer pofára esni:)

Everybody lies.

(#7618) kezman válasza Barthezz2 (#7617) üzenetére


kezman
őstag

Hát jah, épp az ünnepek alatt olvastam én is :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7619) daniel909 válasza Barthezz2 (#7617) üzenetére


daniel909
addikt

totál érthető a te szemszöged, az MS-é pedig totál nem érthető. én úgy veszem észre, hogy komolyan ott akarnak lenni a 3 legnagyobb OS gyártó között, de amíg sokan fenn akadnak ezeken a hibákon, addig nem lesznek elégedett júzerek.
a másik oldalról nézve pedig lehet, hogy mást nem zavarnak ezek a hibák, vagy elő se jönnek. az other content bug, és az értesítések hiánya sem jön elő mindenkinél, mint ami itt is olvasható a fórumon. és nyilván ide inkább azok írnak, akiknek van valami hiba, hisz aki elégedett, annak eszébe nem jut segítséget kérni, panaszkodni... szóval azt kellene kideríteni mi okozza egyeseknél a hibát.... az other content bugot ugye félig meddig a rosszul megírt appok okozzák, ami persze még így is ciki, de ezért a fejlesztőket kell sárral dobálni.

az értesítések pedig -ahogy olvastam- van akinek működnek, van akinek nem, de erre is kellene találni valami logikus magyarázatot, hátha valami egyszerű dolog van mögötte. A többi hibával meg nem lehet mit kezdeni, csak várni vagy váltani.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7620) catroot válasza negyedes (#7615) üzenetére


catroot
veterán

Mi nem jön meg, ami 7.5 alatt megjött?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7621) andris811 válasza Воланд (#7605) üzenetére


andris811
tag

Köszi a választ! Akkor, ha pár nappal a váltás előtt törlöm az aliast nem lesz semmi gond /elvileg/?

(#7622) negyedes válasza catroot (#7620) üzenetére


negyedes
addikt

jap. :U 7.5 alatt minden klappolt, neha volt kis keses(par perc), most semmi. gzbotii-val beszelgettunk egy fb postja alatt es 3 napra ra jott meg az ertesites a kommentjerol. :Y

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7623) catroot válasza negyedes (#7622) üzenetére


catroot
veterán

Te kis telhetetlen. Hát jobb későn, mint soha! ;] Nekem amúgy annyira nem tűnt fel, mert egy csomó értesítés a 7.5 alatt se ment nálam. Szóval annyira nem tudtam csalódni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7624) negyedes válasza catroot (#7623) üzenetére


negyedes
addikt

Egyeduli jo dolog az a tobbmeretu csempe meg a nokia drive.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7625) catroot válasza negyedes (#7624) üzenetére


catroot
veterán

Én a drive-ot, stb. legyalultam, mert még régi volt fent, ill. van Navigonom. Ami még fura, hogy a Számlálók nem működött (le is szedtem), te próbáltad már?

Ja meg szerintem elég gyorsan merül a telefon - még készenlétben is.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7626) Dave™ válasza negyedes (#7624) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mi köze van a nokia drive-nak a 7.8-hoz?

(#7627) Alexios válasza catroot (#7625) üzenetére


Alexios
veterán

nekem is feltünt a gyors merülés, ha nem csinálok vele semmit akkor is lemegy 4-5 óra alatt 20-30% ami szerintem brutálsok, mert tényleg csak annyi hogy itt van az asztalon

(#7628) negyedes válasza catroot (#7625) üzenetére


negyedes
addikt

Nekem pont ellenkezoleg, sokkal jobban birja. baratnom 2 ora aktiv jatszasa utan jutott el 90%-rol 50-re.

DaveȘ semmi, dynamics rommal benne vannak a nokia programjai, de ez nem idevalo. :P

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7629) Dave™ válasza negyedes (#7628) üzenetére


Dave™
nagyúr

ja értem, akkor ez valami mókolt ROM, azt hittem a hivatalos 7.8-as Nokia ROM-ról van szó.

(#7630) Воланд válasza andris811 (#7621) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem lesz gond. elvileg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7631) negyedes válasza Dave™ (#7629) üzenetére


negyedes
addikt

Igen, fozott rom, 7.8 rtm-el es full unlockal persze egy omnia 7-el.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7632) polonic


polonic
félisten

Meg van az első 1 giga ramot hiányoló alkalmazás.

[link]

(#7633) Alexios válasza polonic (#7632) üzenetére


Alexios
veterán

mondjuk amíg csak játékokat érint, és a rendszert nem, szerintem annyira nem vészes. a tango sokkal nagyobb kompromisszum volt 256mb rammal

(#7634) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

Lumia 820-t lehet venni Magyarországon a telenornál?

(#7635) Воланд válasza RicsTrocs (#7634) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7636) RicsTrocs válasza Воланд (#7635) üzenetére


RicsTrocs
csendes tag

Szóval nem de azért kösz.

(#7637) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

Van másik kérdés akkor mikor lesz a telenornál

(#7638) Alexios válasza RicsTrocs (#7637) üzenetére


Alexios
veterán

ha beveszik a kínálatukba

(#7639) RicsTrocs válasza Alexios (#7638) üzenetére


RicsTrocs
csendes tag

Micsoda válasz

(#7640) Dave™ válasza RicsTrocs (#7639) üzenetére


Dave™
nagyúr

Inkább milyen kérdések :W

(#7641) catroot válasza RicsTrocs (#7639) üzenetére


catroot
veterán

De most komolyan. Ezt itt a fórumban mégis honnan tudnánk? Legegyszerűbb, ha rájuk csörögsz és megkérdezed, bár gyanítom, hogy nem fognak tudni értelmes választ adni a kérdésedre.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7642) RicsTrocs válasza catroot (#7641) üzenetére


RicsTrocs
csendes tag

Jo jo jo jo jó csak gondoltam valaki tudja de tévedtem nyugalom

(#7643) polonic


polonic
félisten

A lumia 820-asnál hogy van ez a vezetéknélküli töltés? Kell olyan hátlap hozzá, igaz? Ez mennyibe kerül.

És ha ilyenem van, Akkor az nfc-t attól még tudom használni vagy ahhoz is külön nfc-s hátlap kell?

(#7644) Alexios válasza polonic (#7643) üzenetére


Alexios
veterán

[link], illetve egy vezeték nélküli töltöpad is kell ugye. nfc-hez nem kell külön hátlap

(#7645) polonic válasza Alexios (#7644) üzenetére


polonic
félisten

Eddig ez megvan.
Nem is rossz akkor így a 820-as. Gondolkódóba estem, hogy cserélek. 920 baromi drága, így ez az alternative maradt. Bár a felbontás miatt kicsit húzom a szám.

(#7646) daniel909


daniel909
addikt

srácok, miért írja ki nekem a Store, h pillanatnyilag nem érhető el a MS fiókokat kezelő szolgáltatás? semmit nem tudok így letölteni, pedig eddig már leszedtem egy csomó mindent.. :F ez gyakori?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7647) Alexios válasza daniel909 (#7646) üzenetére


Alexios
veterán

épp hegesztik a live-ot, lehet amiatt

(#7648) tybsen válasza polonic (#7645) üzenetére


tybsen
addikt

En megvarnam a helyedben, amig lemegy a 920 ara - sokkal jobb az a felbontas, de csak joindulatuan mondom, hasonlitsd esetleg ossze a kettot eloben.

(#7649) daniel909 válasza Alexios (#7647) üzenetére


daniel909
addikt

ma egész nap sz**akodott az xbox is meg a live.com is amúgy.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7650) catroot válasza Alexios (#7647) üzenetére


catroot
veterán

Plusz van itt most a kezemben két wp-s telefon és egyiken sem megy az FB-chat.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.