Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) kezman válasza Oppenheimer (#7500) üzenetére


kezman
őstag

Az eddig olvasottak alapján a SD-re telepíti sőt oda is szemetel, ezért ajánlják , én legalábbis ezt olvastam de vannak nálam tájékozottabbak, majd megcáfolják ha nem helytálló ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7502) pushalias válasza Oppenheimer (#7500) üzenetére


pushalias
addikt

Persze, hogy nem. Csak arra való, hogy ne a telefon adatforgalmát használd, ha kicsi a korlát.

Honor 9 / HP 8470P

(#7503) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

Akkor ez így nem a legjobb mert az L820 8GB-t belső memóriája van de ez mennyire lenne elég és akkor mit lehet rakni a sd-re

(#7504) amanoba válasza RicsTrocs (#7503) üzenetére


amanoba
őstag

az sd-re médiatartalmat lehet rakni: kép, videó, zene.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7505) RicsTrocs válasza amanoba (#7504) üzenetére


RicsTrocs
csendes tag

Ahha

(#7506) btudos válasza RicsTrocs (#7503) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha 8 GB nem elég a programoknak és a térképeknek, akkor ott baj van :D kepek, zenek, videok amik meg sok helyet foglalnak, mind mehetnek az SD-re.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7507) crey válasza AMD Power (#7493) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Most vettem egy Nikkor 1.8G-t a kicsikére... Hát csodálatos képeket lő :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7508) tybsen válasza kezman (#7499) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem a "tenni" alatt azt érti, hogy lehet-e őket a memóriakártyára telepíteni. Nem magát a file-t akarja ott tárolni, annak mi értelme lenne??

(#7509) tybsen válasza btudos (#7506) üzenetére


tybsen
addikt

Meg a cache-nek meg a 2GB oprendszernek, azért a pontosság kedvéért tegyük ezt hozzá.

(#7510) kezman válasza tybsen (#7508) üzenetére


kezman
őstag

Mondom, én ezt olvastam valahol, istennek se találom most, egyébként akkor is van értelme ha más nem is de például HR után nem kell tippelni hogy a 9722 appból melyik is volt fent, melyiket használtam, a sd-ről csak visszatelepíted azt csókolom ;)

Egyébként valaki wp8 tulaj kipróbálhatná és megtudnánk hogy műkszik, ez lenne a tuti ;]

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7511) Dave™ válasza kezman (#7510) üzenetére


Dave™
nagyúr

A HR utáni újratelepítésre van külön alkalmazás meg a windowsphone.com-on látod egyébként is.

(#7512) Воланд válasza kezman (#7510) üzenetére


Воланд
titán

nem oda telepiti.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7513) kezman válasza Dave™ (#7511) üzenetére


kezman
őstag

A Reinstaller appot meg lehet **szni, ugyan azt mutatja mint a piactér, ömlesztve az eddig használt összes appodat, válogathatsz, de amit tényleg használsz azok ott maradnak a sd-n :K

(#7512) woland_y2k ok, rendbe elhiszem, kösz,

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7514) Alexios válasza kolosanyi (#7496) üzenetére


Alexios
veterán

megy a messenger push rendesen, viszont a skype nem hogy nem lesz integrálva a 7.8-al, hanem rendes, push-al müködö skype csak wp8-ra van/lesz

(#7515) kezman válasza Dave™ (#7511) üzenetére


kezman
őstag

Sorry, megnéztem, a Reinstaller újra működik, elnézést, egy darabig halott volt :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7516) StLui


StLui
veterán

Nem sikerült küldő-fogadó fióknak beállítani a gmail fiókomat outlook.com-on, inviteleseket igen. Átirányítani tudtam, iletve küldőt is betudtam állítani. Na most pár nap elteltével újra megpróbáltam, ki kellett törölni a küldő fiókot, és minden további nélkül sikerült a küldő-fogadó fiók beállítása.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7517) -atesz-


-atesz-
aktív tag

A bejövő kimenő hívások összes idejét meglehet valahogy nézni?

(#7518) pushalias válasza -atesz- (#7517) üzenetére


pushalias
addikt

Csak Nokiákon, ha letöltöd a Számlálók alkalmazást.

Honor 9 / HP 8470P

(#7519) HawerKing


HawerKing
őstag

Ma HR et adtam, s telepiteném vissza a hasznos cuccokat de a világért nemtalálom már a piacteren a MetroTube progit. Nektek fennt van e még???

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7520) Oppenheimer válasza HawerKing (#7519) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nincs.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7521) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Frissült a Facebook alkalmazás, bár érzésem szerint csak adtak a szarnak egy pofont.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7522) StLui


StLui
veterán

Endomondo tapasztalat: elindítom, megy, 1km után elindítom a Tuneln Radio app-ot, gondoltam szóljon valami futás közbe, mert még nem töltöttem fel zenét a telóra, elmegy újabb 1km, nem mondja be a részidőt, gyanús lett, megnéztem, persze pause-ra rakta magát az endomondó, elindítom, megy a futóprogram szól a háttérben a rádió, bemondja a következő km-nél a részidőket, persze rádió ahogy kell addig csöndbe lesz, de úgy is marad :(

Lassan ott tartok, hogy első okostelómat, i4-et 2 nap alatt megszerettem, két évig használtam, ezt meg két hét után egyre jobban utálom, ezen mintha semmi nem akarna működni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7523) Oppenheimer válasza StLui (#7522) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Megértelek. Túl korlátozott a rendszer a fejlesztők számára, ezért vannak benne ilyen gyökérségek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7524) catroot válasza Oppenheimer (#7523) üzenetére


catroot
veterán

Ez azért már tényleg vicc kategória.

@HawerKing

Itt a Metrotube.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7525) HawerKing válasza catroot (#7524) üzenetére


HawerKing
őstag

Köszi igy már ok. A Játékok közzül a próbaidős PES 2012 volt fennt de most meg azt nem találom. esetleg ebben tudsz segiteni??

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7526) catroot válasza HawerKing (#7525) üzenetére


catroot
veterán

Abban sajnos nem, mert az nekem nem volt fent. A Metrotube-t is azért tudom linkelni, mert ott van az előzményeim között.

Ja jut eszembe, akkor te is megtudod ott nézni a PES-t, lehet onnan újra feltudod tenni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7527) HawerKing válasza catroot (#7526) üzenetére


HawerKing
őstag

Azt hol kell nezni???

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7528) HawerKing válasza HawerKing (#7527) üzenetére


HawerKing
őstag

Megtaláltam az elöőzményeket de a PES 2012 re azt irja , hogy már nem található ez az alkalmazás el lett távolitva. Más letudja tölteni???

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7529) ubid


ubid
őstag

Sziasztok!

Elérhető már a lumia 710 es készülékekre a 7.8 hivatalosan ? ?

-.-

(#7530) Воланд válasza ubid (#7529) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7531) Blyan válasza StLui (#7522) üzenetére


Blyan
félisten

Ha független változatod van, cserének felajánlok egy független i4s-t. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7532) StLui válasza Blyan (#7531) üzenetére


StLui
veterán

természetesen nem független, T-mobilos, de ha el tudnám adni biztos i5-öt vennék a másik előfizetésünkre, az is szabad most. Az a baj, hogy ismeretségi körben senkinek nem ajánlanám WP8-as telót már :( idegennek még sosem kellett telefont eladnunk, mindig ismerősnek ment el, illetve legtöbb a kukaérésig megvolt, mint most a két 6300-as nokia is

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7533) mukibuci válasza Oppenheimer (#7523) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egérút is ilyen. Szól a zene, amikor bemondja, hogy merre hány méter, akkor szépen leáll a zene, csak aztán baszik újraindítani :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7534) Blyan válasza StLui (#7532) üzenetére


Blyan
félisten

Megértem.

Amúgy komolyan, eddig nagyobb csalódás a WP8 az olvasottak alapján, mint a 7.x bármikor is volt. :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7535) daniel909 válasza mukibuci (#7533) üzenetére


daniel909
addikt

de ezeket egyáltalán nem akarják javítani valamikor? vagy jó' van ez így..?? azt hallottam h csordogálnak a frissítések azért a 8as rendszerhez, nem javítgatják ezeket folyamatosan? ez a zene megállósdi például engem is érinteni fog, nem örülök neki.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7536) catroot válasza daniel909 (#7535) üzenetére


catroot
veterán

"nem akarják javítani valamikor?"

Ja, valamikor... :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7537) AMD Power válasza daniel909 (#7535) üzenetére


AMD Power
titán

Idovel biztosan.... Addig nekem jo a 7.x szeria.;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7538) mukibuci válasza catroot (#7536) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

wp256.8 :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7539) Plazmacucci válasza AMD Power (#7537) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egyet kell, hogy értsek. Nekem egyáltalán nem hátrány az azonnali értesítések hiánya, vagy a háttérben futó voip szolgáltatások. Bátran merem ajánlani bárkinek a 7.5 telókat, mert aki tanácsot kér tőlem az nem, hogy nem Viberezik, de még azt sem tudja, hogy a Skype létezik telefonra. Aki használja ezeket a szolgáltatásokat, azoknak általában megvan a maguk kis választott csodája.
Azt tudom mondni, hogy amire használom a telefont, tehát levelezés, internet, fényképezés, játék, azokat megbízhatóan tudja. Nem fagy, nem szarja össze magát, nincs telep bug. 7.8 óta mintha az akku idő is jobb lenne. Általában olyan emberekkel találkozok akik azért akarnak droidos mobilt, mert azt hallották, hogy az a legjobb. De mikor megnézik a telefonomat, beájulnak tőle, hogy ilyen jó képet csinál, meg olyan jó program van rajta. Nekik általában Ace kategóriás telefonjuk van. Nem egyet közülük már a mi oldalunkra állítottam. Anyósom is új telefont vett. Megnézett egy droidosat, aztán vett egy Lumiát. Nem is kellett rábeszélni :) Aszonta ezt könnyebb használni. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7540) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Ilyen support kellene minden telefonra: Windows RT a HTC HD2-n

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7541) daniel909 válasza z0d1AK (#7540) üzenetére


daniel909
addikt

uhhh, HD2 :R ez a telefon egy elő legenda!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7542) Integrale válasza z0d1AK (#7540) üzenetére


Integrale
veterán

nem 576mb RAM van minden HD2-ben?

"Bad reklám is reklám too"

(#7543) z0d1AK válasza Integrale (#7542) üzenetére


z0d1AK
veterán

De, valahogy úgy, viszont a fényképeken látható, hogy 483 MB-ot lát a Windows RT. Ennek okát mondjuk én nem tudom. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7544) AMD Power válasza Plazmacucci (#7539) üzenetére


AMD Power
titán

:K

Az aksi időt javulást mástól is hallottam már. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7545) rep3at


rep3at
őstag

Sok hibáról olvasok itt, nekem szerencsére még semmi bajom sem volt az egyik WP7-es készülékkel sem, a következő valószínűleg 8-as lesz..

Forward thinking. كرر

(#7546) tybsen válasza Plazmacucci (#7539) üzenetére


tybsen
addikt

Ja, ha feature phone-ként tekint rá az ember, akkor tényleg megelégedve lehet használni. Nem trollkodni akarok, egyszerűen azt gondolom, hogyha olyan ember kezébe adod, aki még nem halott pl. a skype-ról, annak nyilván nem hiányzik majd az integrált skype és boldog lesz, hogy milyen smooth az egész. De azért sokan ennél többre vágynak. Meg a többi funkcióba is bele lehetne kötni, a hiányosságokba, stb.

(#7547) Plazmacucci válasza tybsen (#7546) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem tudom te hogy vetted észre, de én úgy látom WP8-ig mindenki megelégedéssel használta Mangos készülékét. Most lett divat csak sírni :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7548) consono válasza Plazmacucci (#7547) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg nagy lett a siránkozás, mióta kijött a WP8 :) Én mondjuk lassan a hetest siratom el, de nem a rendszer miatt, hanem hardver gondom van: múlik el az érintés érzékelés a 7 Prón :( Először csak egy fél centi, de most már a felső 2 cm egyáltalán nem érzékel...

"In God we trust. All others must bring data"

(#7549) T0rnad0 válasza Plazmacucci (#7547) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ahogy észrevettem azért, mert mindenki azt várta, hogy a wp8-ban "minden" javítva lesz...Én is gondolkodok, hogy wp8-ra váltok, de ameddig pl ezeket az értesítési hibákat nem javítják, nálam szóba sem jöhet :( Pedig nyomkodtam 8X-et, nagyon szép és gyors :K

Z Fold 4

(#7550) Plazmacucci válasza consono (#7548) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ha nem garis akkor részvétem :)

T0rnad0
Igen ez így van. Tök nagy csalódás nekem is. El is felejtem hamar, és ráeszmélek, hogy én nem akarom leváltani a kis 710-emet, és nagyon jól megleszünk ezután is. Majd meglessük a 8.5 verziószámú frissítéskor a helyzetet :DDD

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.