Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69051) kolosanyi válasza Ringman (#69050) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ennyiért egészségére a vásárlónak. :D

(#69052) MasterMark


MasterMark
titán

Lumia 625, Kingston 2 GB-os SD kártyát berakom semmi. Újraindítom, semmi. Hmm mondom akkor átformázom gépen, exFAT-ból lett FAT32, semmi. Hmm akkor legyen sima FAT, semmi.
Hmm csak nem a foglalat rossz? Tabletből Samsung EVO kivesz, berak, jön rögtön a kis SD kártyát észlelt üzenet, mindent lát jól.
Kingston-t visszarakom semmi. Mi a fene lehet ez? :F

Switch Tax

(#69053) Zsoleszhun válasza MasterMark (#69052) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A kingston memóriakártyáival rengeteg gond van, más telefonos topikban is szidják rendesen.

¯\_(ツ)_/¯

(#69054) Bogyó bá' válasza Zsoleszhun (#69053) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Leginkább az innen-onnan, kínai webshopból rendelt hamisítványokat.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#69055) erahurka válasza Ringman (#69050) üzenetére


erahurka
félisten

Ez nem telefon.

(#69056) zsamiatt válasza valaki_xy (#69047) üzenetére


zsamiatt
őstag

Pedig lehet. Céges telefonoknál.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#69057) Karma válasza erahurka (#69055) üzenetére


Karma
félisten

Külsőre tényleg elég kőbalta, de attól még telefon marad.
Nem consumer telefon mondjuk.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#69058) gemini válasza nyesix (#68972) üzenetére


gemini
aktív tag

Én is ugyanezt tapasztaltam pénteken és vasárnap. Szerintem egy kicsit le volt terhelve a redbull air race miatt. Legalábbis nagyon remélem, hogy ez az oka, mert én szinte csak ezt használom navira, annak ellenére,m hogy nincs fejlesztve ezen a platformon.

(#69059) saby97


saby97
tag

Van valami mód a hálózat fix beállítására?

Arra gondolok, hogy gyakran csa edge-re csatlakozik automatikusan, ha kicsit arrébbmegyek, átvált 3g-re, aztán néha fogja néha visszavált edge-re. Olvastam a ##3282# kódos megoldást, de lumia 900-nal működött a leírás szerint, 8.1-én nekem mar nem (L532).

(#69060) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Régebben kérdeztem de akkor nem tudott senki választ adni, talán most: otthoni wifire csatlakozás automatikusra van állítva, amivel nincs is gond addig, amíg nem kapcsolom offlinera, ilyenkor hiába kapcsolom be a wifit, az én routeremre nem akar csatlakozni, ezek után a repülőt kikapcsolva pedig csak manuálisan lehet rákapcsolódni. Mindkét wp telefonnal ez van.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#69061) Melack válasza saby97 (#69059) üzenetére


Melack
veterán

Beállítások -> mobilhalozat + SIM

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69062) gyurkikrisz válasza F.B.I. (#69060) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mit kapcsolsz offline-ra?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69063) saby97 válasza Melack (#69061) üzenetére


saby97
tag

Persze, ezt tudom, de nem oldja meg a gondom... A legnagyobb kapcsolatsebességet be tudom állítani 3G-re, de ettől függetlenül ugyanúgy 2G-re kapcsol nagyrészt, amikor a 3G jelet gyengének érzi.

A vicc az egészben az, hogy egy adott helyen edge van, 10cm-re arrébb meg fullos a 3G jel. :F

(#69064) valaki_xy válasza zsamiatt (#69056) üzenetére


valaki_xy
tag

Elnézést, azt nem tudtam hogy céges telefonoknál van ilyen. :B

(#69065) Zolly444 válasza erahurka (#69055) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Törékeny dolog a csempe :DDD

(#69066) Assdak


Assdak
őstag

Melyik jelenleg kapható Lumia tud QI töltést 930-on kívűl?

(#69067) cattus válasza Assdak (#69066) üzenetére


cattus
őstag

[link]

Do the thing!

(#69068) Bogyó bá' válasza Assdak (#69066) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az ősrégi 920 például. Bocs, ez már csak használtan szerezhető be. Sorry, elbambultam... :B

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#69069) Assdak válasza cattus (#69067) üzenetére


Assdak
őstag

Köszi!

(#69070) Assdak válasza cattus (#69067) üzenetére


Assdak
őstag

A 735 tuti tudja? Nem csak tokkal?

(#69071) Pferi válasza Assdak (#69070) üzenetére


Pferi
senior tag

Tudja. A gyári hátlap qi töltésre alkalmas, teljesen jól működik eredeti Nokia töltővel és kínai gagyi qi töltővel is.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#69072) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Csak kíváncsiságból... 8.1 alatt már nem nagyon lehet elérni, hogy a csempék ne legyenek átlátszóak? Kíváncsiságból ki akartam próbálni, hogy milyen volt korábban, mikor még nem volt háttér állítási lehetőség és átlátszó csempék. A hátteret kinyomtam, de nem annyi változott, hogy témaszín lett a hátterem. Jó pár app-nál próbáltam a beállításánál megkeresni, hogy állítható-e, hogy átlátszó csempe legyen, vagy,sem, de nem nagyon volt ilyen beállítási opció.
Ne is nagyon próbálkozzak, ez már a múlté?

Köszi!

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#69073) gyurkikrisz válasza SOAD19 (#69072) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ez sose volt oprendszer fuggo, a fejlesztotol fugg hogy milyet csinal, illetve ad-e beallitasi lehetoseget

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69074) lEninpApA


lEninpApA
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Magam is windows phone használó vagyok,egy év Nokia Lumia 720-as telefonom van és semmi bajom nincs vele..egy dolgot leszámítva...

A Blizzard kiadott telefonra is egy játékot,nevezetesen Heartstone-t. De csak androidra és ios-re. Mivel magam is eléggé nagy fanja vagyok és játszok kb napi 1-2 órát,adott a kérdés megéri-e ezért telefont cserélni. Nagyon tetszik a windows phone kezelhetősége és egyszerűsége de ugyanakkor számomra ez egy nagyon zavaró tényező,hogy nem tudok rajta ezzel játszani. Időt is tudnék spórolni vele utazás közben. De adott a kérdés és hátha tud róla valaki valamit,Windows 10-re esetleg elérhető lesz-e?Sok olyan fórumot láttam ahol írták,talán ott lehet még esély,bár olyat is látni,ahol azt írják egyáltalán nem fog WP-re megjelenni.

Tavaly úgy vettem a telefont,hogy úgyse játszok rajta csak gépen de most mégis eléggé zavar,hogy az egyik kedvenc játékommal a haverok tolják én meg itthon a gépen. De az androidról meg nem hallok jókat rendszerügyileg,ios készülékbe meg nem akarok ára miatt sem befektetni.

Hab a tortán,hogy érdeklődésképpen elmentem egy használt telefon üzletbe,mennyiért vennék be a telefont,és egyből el is hajtottak mikor kimondtam a nevét.

Ötleteket,tanácsokat szívesen várok és bocsi az offért :)

(#69075) boxfan


boxfan
tag

Sygic navit használóknak:térkép frissítés van... :C

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#69076) edari válasza lEninpApA (#69074) üzenetére


edari
őstag

Neked kell tudnod hogy megeri-e egy jatek miatt telefont cserélni, főleg olyat amit szeretsz.

Esetleg vehetsz egy olcso droidot (Galaxy Young pl) amin tudsz jatszani.

Blizzardtol fugg h megirja-e a játékot wp-re, nem a windowstol/ms-tol.

(#69077) gege547 válasza saby97 (#69063) üzenetére


gege547
tag

Ezzel nem tudsz mit csinálni. Az a gond hogy nincs normális 3g lefedetség így amikor a csillagok együtt állnak és a szél is jó irányba fúj van 3G hálózat amúgy meg nincs. Nálunk is ez a gond (nekem spec nem gond) sőt még LTE re is átvált mert a szomszéd településen van és néha átér ide is. De ezt droid is csinálja nem telefon függő. Ha állandóba kell neked a 3g akkor hagyd bekapcsolva és ha tényleg használná a telefon akkor megpróbálja magát rákapcsolni. Ha nem kell kapcsold ki és élvezd az üzemidőt. A 10 centi lehet sok is. Attól függ mennyire van leárnyékolva a hely és/vagy mennyi interferencia van. Nagyanyámnál például 5 centin múlik hogy van e egyáltalán térerő vagy nincs.

(#69078) F.B.I. válasza gyurkikrisz (#69062) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor repülő mód.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#69079) saby97 válasza gege547 (#69077) üzenetére


saby97
tag

Szimplán az a baj, hogy nem lehet 3g only módba kapcsolni a telefont. Jó szöveg ez a csillagokkal 😃, de a gépemen is mobilnetet használok, mármint usb modemmel meg egy tp-link mr3420-szal, ha a modemet automatikus választásra állítom, össze-vissza váltogatja a hálózatokat, ha fixen 3 vagy 4g-re állítom, akkor szépen jön a manuálisan kiválasztott hálózat.

[ Szerkesztve ]

(#69080) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok!
Régebben mintha több mentésem is lett volna a telefonomról a Onedrive-on, nem csak az utolsó!
Jól emlékszem vagy mindig csak az utolsó mentést tudom kiválasztani / vagy user error??

köszi

(#69081) burny válasza lEninpApA (#69074) üzenetére


burny
aktív tag

Heartstone nak nincs minmális kijelzo mérete (6")?
Én inkább tabletot vennék hozzá, nekem nexus 7, 2012es modellen akadozva, de fut.

(#69082) Pferi válasza burny (#69081) üzenetére


Pferi
senior tag

Szerintem is egy droidos tablet lenne a megfelelő. 7" 1280*800 felbontással.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#69083) saby97 válasza burny (#69081) üzenetére


saby97
tag

Ha a 4"-os alma 5s-én megy, az 5"-os grand prime-on szintén, akkor azt hiszem nem 6" a minimális...

Amúgy gondolom felbontáshoz mérik, nem képátmérőhöz, mert annak semmi értelme.

(#69084) tyan


tyan
senior tag

Másnál is dobálja a hibaüziket szinkronizálás során az Outlook vagy csak nálam bolondult meg? Ma kezdett el szarakodni.

(#69085) SOAD19 válasza tyan (#69084) üzenetére


SOAD19
addikt

Nekem is jó ideje kínlódik/-ott mind telefonon, mind asztali gépen firefox alatt. Viszont jó pár hete telefonon megszűnt, és pc-n pl. Chrome-mal nem dob ki hibaüzenetet, de FF-szal még mindig kínlódik. Megoldással nem tudok szolgálni sajnos, de hátha megjavul idővel nálad is.

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#69086) tyan válasza SOAD19 (#69085) üzenetére


tyan
senior tag

Nálam továbbra is azt írja, hogy a kiszolgáló hibája miatt most nem tud e-mailt küldeni a fiókból. Hibakód: 86000C13
A hibakódra rákeresve HR-t is javasolnak. Ne már.

(#69087) chipesz válasza tyan (#69084) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem is furán működik. Ha mobilon a Windows 10-es Outlook Mail-ben megjelölök egy üzenetet, akkor az nem látszik sem böngészőből, sem más kliensből. Illetve, ha PC-n a Kedvencek sávról nyitom meg az Outlook.com-ot, akkor ezt írja ki:

"Bejelentkezési hiba

A(z) Outlook.com nem tudta bejelentkeztetni fiókjába. Próbálkozzon újra később."

Ha újra rákattintok, működik.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#69088) Tapipapi válasza burny (#69081) üzenetére


Tapipapi
tag

Regi telefonomon iphone 4s-en is futott a hearthstone igy ilyesfajta megkötés nincs.

(#69089) Zsoleszhun válasza laracroft (#69080) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem több készülékeket használtál és ott láttad a többivel együtt?

¯\_(ツ)_/¯

(#69090) zsoltzsolt válasza chipesz (#69087) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Na, legalább akkor nemcsak nálam, azt hittem valami egyedi hiba :)

(#69091) nicu71 válasza tyan (#69084) üzenetére


nicu71
addikt

Nálam most a telefonftissités akad el /rányomtam hátha jön a windows10 hahaha/ és kidob egy 80072ee7 -el többszöri próbálkozásra is :B

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#69092) StLui válasza StLui (#68986) üzenetére


StLui
veterán

Sajnos ez a bringás töltő régi Nokiákhoz van, az egész vékony jack szerű töltőcsatlakozóval, úgyhogy megy vissza a T-mobilnak :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69093) Pikkolo^^ válasza StLui (#69092) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én szóltam.-, hogy nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#69094) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Az mennyire feature, h hr után a backuphoz a kezdő beállításoknál authenticator kódot/hívás/sms-ben küldött kódot kér, de nem férek ezekhez, mert a varázslóból nem lehet kilépni?

Mi a megoldás? Mert pl. E-mail opció nincs, amihez hozzáférnék máshonnan. Kiválasztottam a mégsem kérek helyreállítást, de legközelebb?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69095) Melack válasza Polllen (#69094) üzenetére


Melack
veterán

Ez feature, mert teljes visszaállítást kérsz, amiben a jelszavak is ott vannak. Kérj hívást, és felhív egy automata, 2x elmondja a számsort, és kész is.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69096) Polllen válasza Melack (#69095) üzenetére


Polllen
nagyúr

És hívást lehet fogadni közben? Mert sms-t bár megkaptam, nem tudtam megnézni, nem is jelezte. Csak miután kiléptem a varázslóból láttam, hogy ott van... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69097) csizi90 válasza Polllen (#69096) üzenetére


csizi90
aktív tag

Hívást lehet fogadni, én mindig úgy állítom vissza.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#69098) Polllen válasza csizi90 (#69097) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69099) tyan válasza tyan (#69086) üzenetére


tyan
senior tag

A probléma továbbra is megvan, levelet fogadni tudok az outlookra, küldeni nem akar semmit.

(#69100) germinator66


germinator66
aktív tag

Az mitől van, hogy outlook fiókkal, ami egy WP teló Microsoft fiókja, az email-ek esetén a levelek megérkeznek a telefonra, de pl. amit törlök a szerveren, az megmarad a telefonon. Ha a telefonról törtöl, akkor eltűnik a szerverről, tehát mintha nem szinkronozna a telefonon rendesen.
Hard reset előtt működött, utána csinálta ezt, és újabb hard reset sem segített.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.