Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69501) Danny750 válasza chipesz (#69500) üzenetére


Danny750
őstag

Nálam 635 on rendben a csempe ,bar nehezen talalt magara es elég hülyén is nez ki ezekkel a gömbökkel :)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#69502) SOAD19 válasza Danny750 (#69501) üzenetére


SOAD19
addikt

Egy másik topikban én is kifejeztem nemtetszésemet, a kapcsolatok kerek képeivel kapcsolatban. Szerintem nem igazán illik a wp-hoz.
Ti, akik használjátok a w10-est, mik a véleményeket, főleg a böngésző érdekelne, de persze nem csak az.

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#69503) no1r válasza Pinyo16689 (#69498) üzenetére


no1r
őstag

erről tudnál esetleg egy gyors how-to leírást küldeni privátban?
lehet hogy kipróbálnám azt is, ha a maaloo-ban nem megoldható...

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#69504) BiP válasza SOAD19 (#69502) üzenetére


BiP
nagyúr

A Win10-ben mindenhol lecserélgetik a profilképeket ilyen kör alakúra, gondolom ezért jelenik meg így a kapcsolatok csempén is. Így "ömlesztve" viszont furán hat a sok karika. Engem speciel a baba szappanra emlékeztetett. És tényleg hülyén néz ki a sok négyezetes csempe között.

Böngésző: Edge: Most már használható, így, hogy alul van a címsor. Már kevesebbet fagy, egyre közelebb van a régi IE-hez, de nekem a régi valahogy jobban muzsikált, főleg oldaltördelésnél, linkek megnyitásánál. Az Edge-ben ezek valahogy nem az igaziak. Működik, de valahogy az IE ebben picit jobb volt.
Meg a lapkezelés - bár nagyon hasonló - ez is jobb volt az IE-ben. Szóval én visszasírom.
Hogy van-e előnye? Fene tudja, én nem érzem, ha van is.

(#69505) SOAD19 válasza BiP (#69504) üzenetére


SOAD19
addikt

Igen, átállnak, ezekre a kör alakú profilképesdire, már a fb messengerben is ezek vannak.

A régi ie alatt a 8.1-est érted, vagy egy régebbi verziót. A 8.1-es nem az igazi, el-el ugrál, és sokszor a lenyíló menüknél, csak egy pillanatra nyílik le, és egyből visszacsukódik. Akkor nem sok előrelépés van, ezen a téren?!
Az zavar még, hogy gyors zoomolásnál nem tölti be egyből az oldalt, hanem ilyen szürke mezők vannak.

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#69506) zsoltzsolt válasza Pinyo16689 (#69498) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem a leírás alapján nem sikerül. A szinkronizációnál elakad, a régi leírás erről nem változott?

(#69507) StLui


StLui
veterán

Továbbra is keresnék bringához navigációt, mint google maps amit tud. Sajnos bikemap app nem csinál semmit úgy tűnik, pc-n rajzolhatok, az útvonaltervet fel is szinkronizálja a telóra, de még azt sem mutatja hol vagyok, igazán nem is tudom mire jó ez az app mások útvonal ajánlatainak megnézésén kívül :(

Közben megnéztem iPad-en, ott persze van egy follow gomb, tehát lehet követni a kiválasztott útvonalat :(

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69508) Bukk900 válasza no1r (#69485) üzenetére


Bukk900
őstag

Ha még aktuális, itt a maaloo turistautak beállítása, csak most értem gsm hatósugárba a Bükkből. :)

(#69509) no1r válasza Bukk900 (#69508) üzenetére


no1r
őstag

köszi szépen, köszi, megpróbáltam így beállítani, de nekem csak egy fekete képernyőt ad be :(

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#69510) zsoltzsolt válasza no1r (#69509) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem se jött össze

(#69511) StLui válasza no1r (#69509) üzenetére


StLui
veterán

És megvetted már a maaloo-t vagy csak próba verzió?
Én még csak a próbánál tartok, de sajna elég bonyolult így elsőre az egész app, ráadásul nem tudok angolul, és túl sok menü, opció van amit nem tudok micsoda

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69512) no1r válasza StLui (#69511) üzenetére


no1r
őstag

csak próbaverzió egyelőre. addig nem akarok fizetni amíg a jelzett turistautakat nem tudom térképre varázsolni.
de ahogy látom csak .map kiterjesztést enged offline importálni, olyat meg nem találok csak Garmin térképeket...
online meg se az openmaps, se a turistautak nem töltődik be :(

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#69513) StLui válasza no1r (#69512) üzenetére


StLui
veterán

Én most már meg is vettem, de még navigációra sem tudom bírni, rábökök a célpontra a térképen piros egyenes vonalat odahúz, mutatja, hogy 10km, három pötty, go, kiválasztom, hogy bringa, és kiugrik a térképre, a kijelölt cél pedig már nincs sehol

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69514) no1r válasza StLui (#69513) üzenetére


no1r
őstag

most lehet találtam online túraútvonalas térképet.
a Regional részen belül van egy Hike and Rode, meg sima Hike nevű map, ezek elvileg mutatják a jelzett utakat.

útvonaltervezés az trükkös volt benne arra emlékszem. navigálni meg nem is tudom, hogy képes e

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#69515) Bukk900 válasza no1r (#69509) üzenetére


Bukk900
őstag

A maaloohoz mobac-cal tudsz készíteni offline .nmap, vagy .gemf formátumú térképet, amit elvileg a memóriakártya "map" könyvtárba másolva használhatsz. Nekem nincs sd-m, nem próbáltam, de a navicomputerrel a generált .nmap működik.

[ Szerkesztve ]

(#69516) no1r válasza Bukk900 (#69515) üzenetére


no1r
őstag

na majd ezt is meglesem otthon, köszi

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#69517) StLui válasza Bukk900 (#69515) üzenetére


StLui
veterán

És hogy hogyan lehet navigálni vele, bringával, azt tudod esetleg?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69518) Bukk900 válasza StLui (#69513) üzenetére


Bukk900
őstag

Addig jó, hogy kiválasztod a bringát, majd gyarsan fölötte a route calculationt. Ekkor kiadja az útvonaltervet, a célra kattintva go, majd hangos route navigation. Ekkor angolul bemondva navigál az elágazásoknál.

[ Szerkesztve ]

(#69519) StLui válasza Bukk900 (#69518) üzenetére


StLui
veterán

Nem adja ki sajnos az útvonaltervet, simán visszalép a térképre, hiába bökök a route calculation-ra

Annyira rájöttem, hogy google érképen sincs bringaút Magyarországon jelölve, egy darab sem, lehet valami hasonló gondja? Mert én semmilyen térképet nem töltöttem le hozzá külön.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69520) Bukk900 válasza StLui (#69519) üzenetére


Bukk900
őstag

Én a turistautak térképpel néztem, az ismeri a kerékpárutakat, de jó a "regional" Openstreetmap Hike, vagy MTBmap is, ezek benne vannak.

(#69521) korgoth


korgoth
csendes tag

Sziasztok!

Valaki találkozott más hasonlóval?


8-as rendszeren jött elő először, aztán 8.1-re frissítés után is megmaradt és a 8.1-et teljesen újrahúzva is fennáll. Random elkezdi a Lumia 520 és újraindítás után javul csak meg. Valami ötlet?
Előre is köszi!

Üdv: Korgoth

[ Szerkesztve ]

(#69522) StLui válasza Bukk900 (#69520) üzenetére


StLui
veterán

Siker, működik, köszönöm! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69523) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

win10 alatt nektek sem megy a here transit? :F

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#69524) gyurkikrisz válasza neil_mullen (#69523) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

de

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69525) neil_mullen válasza gyurkikrisz (#69524) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

nekem ott kezdődik hogy a store-ban meg sem találja

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#69526) gyurkikrisz válasza neil_mullen (#69525) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

kulso linkrol se? google-ban megkeresed, es ott mesz ra

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69527) neil_mullen válasza gyurkikrisz (#69526) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

megtalálja, viszont azt irja hogy: here transit is no longer available (ezt már az átirányított storeban)

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#69528) Estwan válasza SOAD19 (#69312) üzenetére


Estwan
csendes tag

Hali!

Igen, oda másoltam. mp3 kiterjesztésű hangokról van szó.

Privátot küldj légyszi, arról kapok értesítést!

(#69529) b.daniel


b.daniel
senior tag

W10 ,legfrissebb build,lumia 930-on valakinek működik a kapcsolatok csempe rendesen? Van jó pár fényképes kontaktom,mégis csak üres körök mocorognak ott:/ és a groove zene csempéje sem csinál semmit,miközben megy a zene,teljesen statikus

(#69530) lanyilster


lanyilster
újonc

Lumia 930 "beállítás" menüje alatt, a "tartozékkezelési alkalmazás" nincs telepítve. A gondom, hogy sehol a neten nem is találtam ilyen nevű alkalmazást. Így "fülest", kihangosítót, autót sem tudok "párosítani".
Ha valakinek van ezzel kapcsolatban értékes infója, nagyon megköszönöm. Üdv.

(#69531) Polllen válasza b.daniel (#69529) üzenetére


Polllen
nagyúr

925-n még a körök se jelentek meg, nemhogy képek. 930-n már úgy tűnik előrébb jár a fejlesztés... ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69532) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

állítólag ezek lettek volna a leépítés miatt dobott telefonok, név szerint 550, 750, 850 (tudom, wmpu nem a legjobb forrás, de hirtelen ez volt előttem, és sietek), a 930->950 specek felhizlalásához képest megdöbbentő a 850, gyakorlatilag megcsinálták ugyanazt mint a mostani 730-830, kis ráncfelvarrással. én a kövi 8-as szériás telefontól egy kb 930 szintet vártam.
mondjuk így, hogy valószínűleg ezek nem is lesznek, mindegy is, hogy mekkora tátogó űr lett volna a 850 és 950 között, csak érdekességképp dobtam be.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#69533) Bukk900 válasza ZavaBalazs (#69532) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezekért nem kár, mind 5"-os tepsi, hátha valami jól felszerelt, kisebb telefonnal rukkolnak elő.

(#69534) #16820480 válasza Bukk900 (#69533) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk egy 5"-os, jó kamerájú 850-et én nagyon szívesen elfogadnék, ha kellően minimális a kerete, főleg oldalt. Sőt, remélem, hogy attól, hogy ezt elmeszelték, még jönni fog egy 850, ami pontosan ezt tudja. Esetleg kicsit nagyobb akksival és színes, matt és csúszásmentes hátlappal.

(#69535) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában csak úgy tudom kihangosításra bírni a gestures beta-val a telefonomat, ha úgymond odab...om (persze módjával :) ) az asztalra. Régebben működött szépen a lerakom és kihangosít funkció.

Ráadásul mikor a fülemhez emelem nem mindig veszi fel, csak többszöri próbálkozásra!

Milyen hardvert használ a program ehhez a funkcióhoz? Esetleg le tudom tesztelni, hogy működik-e?
(Lumia925)

előre is köszi!

(#69536) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Sziasztok,egy kis infó felsős készülékekről.[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#69537) cigam válasza Dévacsen (#69536) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Nem lesz power a normál méretü telókba? A Sony-nak megéri "compact" verziót készíteni, másnak nem?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69538) Dévacsen válasza cigam (#69537) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Nem tudom,csak belebotlottam a cikkbe,gondoltam linkelem hátha érdekel valakit. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#69539) Polllen válasza cigam (#69537) üzenetére


Polllen
nagyúr

Várd meg a 8x-t hátha kiadnak egyet legalább snapi 800-zal.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69540) Giovan! válasza cigam (#69537) üzenetére


Giovan!
addikt

Valószínűleg a Sony-nak sem éri annyira meg,az meglátszana az eladásokon.Be kell látni,jelenleg az 5"-es vagy még nagyobb kijelző a menő.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#69541) Polllen válasza Giovan! (#69540) üzenetére


Polllen
nagyúr

A népnek bejön a méret, a samu is azért adott ki ilyen eszközöket, csak ők úgy gondolták, hogy snapi 400/410-zel adják felső kategória árban.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69542) cigam válasza Giovan! (#69540) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ha nem érte meg, akkor a Z1 után miért lett Z2, Z3?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69543) spider80 válasza cigam (#69542) üzenetére


spider80
őstag

Z1,Z2,Z3 mind legalább 5 coll méretű,nem?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#69544) cigam válasza spider80 (#69543) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Én a "compact" kiadásokról beszéltem. Egy az egyben azt tudják mint a nagyok, csak a méretük normális (4.x").
Bár tény hogy a válaszomban nem írtam ki a teljes nevét.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69545) foxymaci válasza laracroft (#69535) üzenetére


foxymaci
senior tag

Dettó nekem is ilyen a Lumia 735-söm nem is használom már mert fülemhez kaptam de tovább csengett ami kicsit volt csak fájdalmas.... :D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#69546) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok!
van arra valami mód, hogy a telefonom SD kártyáján lévő file-okat ne csak windows intézővel lássam, hanem valami normális file kezelővel? pl total commander

köszi

(#69547) Bukk900 válasza nyesix (#69546) üzenetére


Bukk900
őstag

Pc-n win10 alatt már látszani fog a total commanderben, a telefont látja, sd-m nincs, hogy megnézzem.

(#69548) spider80 válasza cigam (#69544) üzenetére


spider80
őstag

Sejtettem,hogy azt akartad írni. Csak a Z2-vel kavartál be. Mert Z2 compact meg nincs :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#69549) viewdetails válasza nyesix (#69546) üzenetére


viewdetails
addikt

MTP plugin Total Commanderrel.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#69550) szimi57 válasza nyesix (#69546) üzenetére


szimi57
őstag

Csak annyi, hogy a Total Commander _Beállitások_Képernyö_Szülö mappa megjelenitését bepipálni.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.