Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68901) chipesz válasza szimi57 (#68900) üzenetére


chipesz
őstag

Október-november környékén. A 10149-es build már tölthető az Insider program segítségével, ezt én már beta-nak mondanám, az eddigiek sokkal inkább alfa verziónak felelt meg.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#68902) Bukk900 válasza chipesz (#68896) üzenetére


Bukk900
őstag

Nyolc oszlop már választható? Ez a hat nekem nem tetszett.

(#68903) Burt1793 válasza chipesz (#68901) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem az alfa a végleges verzió? :B

(#68904) chipesz válasza Burt1793 (#68903) üzenetére


chipesz
őstag

Nem.

(#68902) Bukk900:

Igen, bár egyelőre úgy néz ki, hogy felbontás/kijelzőméret függő. A 1520-on például van. Nem tudom, hogy a többin is elérhetővé teszik-e később.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#68905) BiP válasza chipesz (#68904) üzenetére


BiP
nagyúr

Kijelzőméret lesz a kulcsszó.
930 ugyanúgy fullHD, de nincs 8 oszlop.
Ez olyasmi lehet, mint a 8.1-nél az értesítési sávban a 4 vagy 5 ikon esete.

(#68906) leslieke válasza Pikkolo^^ (#68894) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Közben kiderült a szolgáltatónál volt tiltva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#68907) D1L1ZS válasza chipesz (#68901) üzenetére


D1L1ZS
őstag

YouTube-on néztem róla reviewot, tényleg sokkal jobbnak tűnik, mint a korábbi buildek! :) :K

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#68908) Bibby


Bibby
addikt

Mivel lehet védett tartalmat létrehozni? Konkrétan egy mappát szeretnék, amibe csak kóddal lehet belenézni, fotókat sem hozza semmi stb. Félek ilyet is hiába keresek...

Ελευθερια η θανατος

(#68909) BiP válasza D1L1ZS (#68907) üzenetére


BiP
nagyúr

Nagyságrendekkel jobb.

Bár ma kaptam egy sms-t, jelezte is, de amikor rányomtam, nem mutatott semmit, szőrén szálán eltűnt.
Még szerencse, hogy az illető hívott is, így kiderült, hogy kitől jött, és mi volt benne.
Ez egy nagy fekete pont.

(#68910) Sungoo válasza Bibby (#68908) üzenetére


Sungoo
addikt

Onedrive :)

(#68911) Воланд válasza Bibby (#68908) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#68912) F.B.I.


F.B.I.
veterán

535 készülék, a böngészőben, ramegyek a windows insider oldalára a telefon egyből ujraindul. WTF?
Más oldalt simán lehet böngészni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#68913) Drag77 válasza Bibby (#68908) üzenetére


Drag77
senior tag

Ez hasonló http://www.windowsphone.com/s?appid=c2e853c4-18a2-43ed-9eeb-a3c3e6225bf3

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#68914) Lacces


Lacces
őstag

Hali.

Telefonon, hogyan lehet megadni mellékszámot? Akárhogy próbálom, csak számokat enged beírni a telefonszám helyére, és betűket nem (w vagy p kell nekem).

No mindegy, max akkor online outlook-on szerkesztem.
Na ez sem vált be. Nem szinkronizál az outlookkal :O Pedig nekem nagyon kellene hogy legyen egy nyomorul "w" betű a telefonszámban. :D

[ Szerkesztve ]

(#68915) netpeti98 válasza Lacces (#68914) üzenetére


netpeti98
addikt

Vágólap?

(#68916) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Sziasztok.

Kaptam ajándékba egy Lumia 530-as telefont,használtan.
Minden rendben van vele mind addig amíg nem kezdeményezek vagy fogadok hívást,mert akkor az érintő panel nem reagál tovább csak az oldalsó gombokkal lehet kezelni a telefont.Viszont ha elutasítom a bejövő hívást akkor semmi baja.
Találkoztatok már ilyen hibával,ha igen akkor mi a hiba és a megoldás?

A segítséget előre is köszönöm.

(#68917) Zoli133


Zoli133
őstag

Az outlook-os mail másnál se megy jól mostanában? Push-ra van állítva de 10perc után se értesít a levél megérkezésekor, ha manuálisan frissítem megjön a levél, de ez így nem túl hatékony. gmail-el nincs ilyen gond.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#68918) Lacces válasza netpeti98 (#68915) üzenetére


Lacces
őstag

Nem vált be az elején. Újraindítás segített... (És akkor már szinkronizált az outlook-kal is)

Zoli133
Újraindítás segíthet. Én a WP-t mindig elfelejtem újraindítani, de utána általában a legtöbb "betegség" meg is szűnik.
Ilyen problémám nekem is volt, de főleg a Gmail esetében, hogy nem tudott szinkrozinálni.

(#68919) Zoli133 válasza Lacces (#68918) üzenetére


Zoli133
őstag

Nem egyszer próbáltam, de semmi lényeges változás. :(

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#68920) TheShow

Elkuldott e-mailekhez csatolt csatolmanyt hogyan tudok lemente i a telefonra,h onnan is bongeszheto legyen?

Konkretan a korabbi Viber uzeneteket elkuldtem zip file-kent,megnyitni meg is tudom,de hiaba van zip olvaso a telefonon,nem latja,es a store-bol akar alkalmazast keresni hozza.
Arra gondoltam,h lementem a csatolmanyt es onnan probalom megnyitni az alkalmazassal.

Lumia 830 es elvileg a legfrissebb szoftverek.

Ha van tippje valakinek,elore is koszi. :-)

(#68921) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Egy számla elég a Nokia telefonok garanciájának érvényesítésére?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#68922) btudos válasza gyurkikrisz (#68921) üzenetére


btudos
Topikgazda

Igen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#68923) Zolly444 válasza gyurkikrisz (#68921) üzenetére


Zolly444
aktív tag

IMEI szám is elég :))

(#68924) Воланд válasza Zolly444 (#68923) üzenetére


Воланд
titán

.2. JÓTÁLLÁS.
Attól a dátumtól kezdve, amikor a Terméket az első alkalommal értékesítik egy végfelhasználónak, amelyet vásárlást bizonyító eredeti okirat igazol, a Gyártó az alábbiak szerint vállal jótállást arra, hogy a Termék tervezésbeli- vagy kivitelezési hibáktól („Hibák”) mentes:

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#68925) Giovan!


Giovan!
addikt

Valakinek nincs meg esetleg az eredeti Nokia csengőhang? Csak mert ezen az új 640-esen nincs meg,legalábbis én nem találtam,viszont az 520-on még ez volt a csengőhang.Konkrétan erre gondoltam:
Nokia Tune (csak nem pont ez volt 520-on hanem valamivel mélyebb) Akinek esetleg megvan,az privibe vegye fel velem a kapcsolatot,vagy dobjon egy linket ahonnan leszedhetem,hálám üldözni fogja :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#68926) ArsenalF válasza Giovan! (#68925) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Ezt én is nagyon hiányoltam :(

(#68927) Giovan! válasza ArsenalF (#68926) üzenetére


Giovan!
addikt

Fizethetett volna pár ezressel többet az MS hogy ezt is megkapja ;]

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#68928) tutis válasza Giovan! (#68925) üzenetére


tutis
őstag

zedge

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#68929) Giovan! válasza tutis (#68928) üzenetére


Giovan!
addikt

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#68930) Zolly444 válasza Воланд (#68924) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Elnézést. Rosszul tudtam

(#68931) Snooker


Snooker
senior tag

Sziasztok!

Oldalsót gombot leszámítva lehet valahogy a hangot szabályozni? (LUMIA 620)

Azt tudom, hogy miután megnyomom az oldalsó gombot utána a kijelzőn is megjelenik egy sáv amin lehet változtatni, de nekem az a gomb tegnap véglegesen tönkrement.

(#68932) cigam válasza Snooker (#68931) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

+programokkal

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#68933) AdamMi


AdamMi
csendes tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki bluetoooth problémával?

Két telefonon is hasonlót tapasztaltam, 530 és 730 esetén fordult elő,
mindkettőnél frissítések megvoltak, (azért a w10 majd csak akkor ha jó lesz) és
bluetooth adatátvitelnél egy perc után kikapcsolja a bluetooth-t.
Hogyan lehet folyamatosan bekapcsolva tartani, mert pl. telefon szinkronizálásnál, ha egyesével küldöm a névjegyeket egyik telefonról a másikra akkor kb. 4 névjegy után újra kell csatlakoztatni a készülékeket.
Előre is köszi a segítséget!

Lassan járj, tovább sétálsz!

(#68934) boxfan válasza AdamMi (#68933) üzenetére


boxfan
tag

Igen,sajnos..... :W Nekem az Atívval volt ilyen problémám.Csak nem adatátvitellel,hanem bt fülessel.Szépen csatlakozott,párosítás minden ok.Aztán pár mondat után szétkapcsolt.Hiába csináltam mindent újra,hiába volt reboot is... :W Nem sikerült megoldani,elő kellett venni a vezetékes fülest...

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#68935) kutga válasza boxfan (#68934) üzenetére


kutga
nagyúr

+1

L520 és Samu Galaxy S4 között próbáltam BT-n keresztül fájlokat másolni, párosítás után azonnal szakadt a kapcsolat.

Let the Zone take me if I am.

(#68936) saby97


saby97
tag

Plex-ben hogy lehet kikapcsolni a transcode-ot?

A szervert futtató gép prociját kipörgeti, lehet, hogy feleslegesen.

(#68937) Merodasd


Merodasd
újonc

Hejhó!

Korábban írtam, hogy egy frissítés telepítését követően a telefon az adatáttelepítési fázisnál megfagyott, ma elvittem a szombathelyi Nokia szervízbe, ahol pikk-pakk raktak is rá egy steril szoftvert. Ment is, örültem, aztán hazaértem, beletettem az SD kártyát, és indításnál fogta magát, bootnál a Nokia képernyő, a szolgáltató képernyője lemegy, de a WP képernyőig nem jut el, egyből rebootol. (Most már tuodm, hogy az SD kártya a ludas, kell egy formázás rá.) Hard resetre nem reagál, valakinek nincs ötlete, mit tehetnék (A szokásos, PC nem ismeri fel a Lumiát probléma fennáll, tehát gépről USB-vel semmi nem megoldható.) Az SD kártyát és a SIM-et is természetesen egyből kivettem, így is ugyanazt csinálja.
Ötletek?

(#68938) skroy válasza boxfan (#68934) üzenetére


skroy
senior tag

Nekem is volt ilyen problémám egyszer, pár napja. A már jól bejáratott, párosított BT fülest pár mp után "ledobta". Ki-be kapcsolgattam, semmi. Aztán töröltem a párosított eszközt, és újra párosítottam. Utána ismét rendesen üzemelt. Hogy mi volt a hiba, nem tudom, de hál' Istennek csak egyszer fordult elő.

(#68939) Snooker válasza cigam (#68932) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszi, de sajnos nem működik. Valamelyik app nem fut normálisan, másikkal meg hiába állítok a hangerőn, nem változik semmi. És igazából (bár lehet én vagyok béna) ezek csak az "média" hangerejét állítják de a csengőhangét nem. ( win 8.1-em van)

(#68940) cigam válasza Snooker (#68939) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A csengő hangerőt tudtommal csak a hangerőgombokkal.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#68941) Snooker válasza cigam (#68940) üzenetére


Snooker
senior tag

Hát ez szívás, és nincs is már a készülékre garancia szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#68942) gyurkikrisz válasza Snooker (#68939) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

megtalaltam a legegyszerubbet: jatssz le valami zenet, zard le a kepernyot, es fel fog jonni felul a zene iranyito savja. annak a tetejen ott a hangero panel, lenyitod, es voila

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#68943) jimmy399


jimmy399
senior tag

Sziasztok. Éppen nem is olyan rég olvastam, hogy lehetséges, hogy a Microsoft feladja a Windows Phone-t és áttérnek az androidra. Az elég komoly lenne... Főleg hogy akkor mi lesz a sorsa a Windows Phone-nak. Bár ez még csak pletyka szinten van, de ha megnézzük a piaci részesedését a rendszernek, akkor az androidhoz képet eléggé parány.

--- N/A ---

(#68944) Gery1987 válasza jimmy399 (#68943) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Ez nettó marhaság lenne, főleg a Windows 10 után amikor elkezdtek ők is az iOS útjára lépni. Vagyis szoftver szinten egy olyan ökoszisztémát építenek amit Android alatt soha nem lesznek képesek megcsinálni. A W10-el azonos alapokra kerül a PC, a mobilos és táblagépes szoftver, elég komoly átjárhatóság lesz egymás között.

Az viszont tény, hogy a Win 10 futattni fogja mint az iOS-re mind az Android-ra megírt alkalmazásokat! Na az mondjuk komoly fegyvertény lesz, főleg úgy hogy az olcsóbb szegmensben vastagon jobb a Win mint a droid. iOS meg jelen sincs csak a 100+ kategóriában.

Szóval biztos nem adja fel a Microsoft a saját rendszerét főleg ha már megvette a Nokia komplett mobilos üzletágát és pedzegetik a HERE-t is mert a Nokia is el akarja adni állítólag.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#68945) Karma válasza Gery1987 (#68944) üzenetére


Karma
félisten

"Az viszont tény, hogy a Win 10 futattni fogja mint az iOS-re mind az Android-ra megírt alkalmazásokat!"

Sajnos ezt a mondatot félreértetted a híradásokban, nem ezt vállalják, hanem hogy a fejlesztők könnyen átültethetik az alkalmazásaikat Windowsra.

“All nothings are not equal.”

(#68946) Gery1987 válasza Karma (#68945) üzenetére


Gery1987
őstag

Párdon. Elnézést kérek. :)

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#68947) Воланд válasza Gery1987 (#68944) üzenetére


Воланд
titán

az ms nem veszi meg a here-t, sot, eppen leepiti a bing maps reszleget.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#68948) #16820480 válasza Воланд (#68947) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hova építi le? Meg ilyesmiről miért nem lehet olvasni errefelé?

(#68949) Воланд válasza #16820480 (#68948) üzenetére


Воланд
titán

[link]

az "ms osszeborul a google-val es kiszall a mobil piacrol" cikkben benne van, de a pletyka nagyobb hangsulyt kapott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#68950) cigam válasza #16820480 (#68948) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

[link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.