Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68751) drfedayn válasza saby97 (#68748) üzenetére


drfedayn
tag

Plex. Vagy servioo

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#68752) saby97 válasza drfedayn (#68751) üzenetére


saby97
tag

Hát megpróbálkoztam a Plex-szel, de nem igazán akar működni. Lehet, hogy ennek az az oka, hogy nem bírtam leszenvedni a főprogramot windowsra, csak a windows-os és a windows phone-os app-okat. ;]

De csak egy hülye ötlet... Miért nem építik bele az alap WP zenelejátszóba a DLNA-t, ha a telefon specifikációjában úgyis szerepel, hogy DLNA kompatibilis? Túl egyszerű lenne streamelni a zenéket, az a helyzet :DDD

Azért köszönöm a segítséget, a Servioo-t még kipróbálom.

(#68753) Spet


Spet
addikt

Nos független 735-m megkapta a update 2-t (innen már csak egy lépés a win10).

Hát mit ne mondjak beállítások elsőre elég érdekes tűnt, viszont legalább részekre van bontva, átlátható. Illetve a telefon nyomon követése menüpontból végre nem dob ki és használható (eddig nem volt az). USB/Office ami új menüpontként jelent meg (vagy csak én ugrottam át ezeket mindig).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#68754) INTELligent válasza viewdetails (#68750) üzenetére


INTELligent
senior tag

Köszi.:)

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#68755) buca84


buca84
őstag

Két különböző gmail címet használok. Egyikről csak levelezek, a másikban vannak a kontaktjaim.

A kérdés az az, hogy melyik mail címet hova és hogyan kell beállítanom?

(#68756) Pikkolo^^ válasza MrCsiT (#68740) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A garipapír/számla azért kell, hogy biztosak legyenek a telefon tisztaságában. Hidd el nem érdekli őket melyik országban vetted a telefont.

(#68757) cattus válasza buca84 (#68755) üzenetére


cattus
őstag

Mindkettőt a Beállítások --> e-mail + fiókok alatt tudod hozzáadni.

Do the thing!

(#68758) buca84 válasza cattus (#68757) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!

(#68759) Kbali válasza xtmod (#68746) üzenetére


Kbali
nagyúr

820 - de ennek nem típusfüggőnek kellene lennie

(#68760) nrbx


nrbx
tag

hello, WP 8.1 Update PFD-vel HTC 8S-en: talalkozott valaki ezekkel a problemakkal, esetleg tudja az okat?
1. bekapcsolaskor 2x keri a SIM PIN kódot
2. elofordult mar parszor, hogy a kezdokepernyon bizonyos csempeken nem jelent meg semmi (tehat csak egyszinu negyzetek lattam), tovabba az alkalmazaslistaban sem jelent meg bizonyos programok ikonja a nevuk elott. eloszor azt hittem az SD kartyan levo alkalmazasokkal van a baj, formaztam a kartyat, es 2 db 100MB-nal tobbet foglalo alkalmazason kivul mindet a belso memoriaba telepitettem ujra, de ma ugyanugy elofordult ez a hiba. Mikor kikapcsoltam a telot, akkor meg a Viszlat feliratnal lefagyott. Keszitettem screenshot-ot is, de az meg egyszeruen eltunt.

[ Szerkesztve ]

(#68761) Gery1987 válasza nrbx (#68760) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Lehet érdemes lenne egy HR-t nyomnod és a komplett telefont gyári állapotra állítani.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#68762) nrbx válasza Gery1987 (#68761) üzenetére


nrbx
tag

hello, HR volt 3 nappal ezelott.

(#68763) Sweet Lou 6 válasza nrbx (#68760) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

2-ra: az üres csempékkel Lumia 520-on is találkozom rendszeresen, ez a kevés RAM miatt van.

sweetlou6.wordpress.com

(#68764) #56474624 válasza Sweet Lou 6 (#68763) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nekem 530-am van, szintén 512 MB RAM-mal, de még sosem találkoztam üres csempékkel 45-50 csempe mellett.

(#68765) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Lehet hülyeséget kérdezek, de valaki elmagyarázná hogy is működik ez a wifi segéd ?Hogy és mit tudok megosztani és kivel :D :F :R (azt értem hogy a wifit osztja de hogy is működik a dolog ? )

Lumia 950XL

(#68766) Burt1793 válasza ZsoltG60 (#68765) üzenetére


Burt1793
veterán

Mobilnetet routerként megosztani a telefonnal az internetmegosztás funkcióval lehet, a wifi segéddel azt tudod beállítani, hogy mikor kapcsoljon be a telefon wifi vevője. Minden név és leírás magáért beszél.

(#68767) #98452736


#98452736
törölt tag

Sziasztok!
Ma jelzett a telefon hogy talált frissítést. (Nokia Lumia 625)

(#68768) cattus válasza Burt1793 (#68766) üzenetére


cattus
őstag

Nem.

Do the thing!

(#68769) ZsoltG60 válasza cattus (#68768) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Kösz végigolvastam +1 :R bár gondolom itt a segéd csak a 8.1 rendszerrel osztja tovább a wifit...szóval veszek még egy wp 8.1 telót bekapcsolom a wifi segédet beállítom amit kell leteszem otthon a wifi mellé , és ha elmegyek otthonról tovább osztja a másik lumiának a netet, ha jól értelmezem.. szóval akkor így ki lehetne váltani akár a mobilnetet is...

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#68770) chipesz válasza ZsoltG60 (#68769) üzenetére


chipesz
őstag

Nem. Van egy telefon, amivel csatlakozol egy hálózathoz (akár jelszóvédett is). Kiválasztod, hogy kikkel szeretnéd megosztani a hálózat adatait (Facebook ismerősök, Skype ismerősök, Outlook ismerősök...) Így ők anélkül is tudnak a Windows telefonjukkal csatlakozni az általad ismert hálózatokhoz, hogy tudnák a jelszót (internetelérésük lesz, de a jelszavak nem kerülnek a tudomásukra.) Nekik is csak akkor működik ha engedélyezték.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#68771) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Mi a letöltési neve vagy linkje annak a PC-re telepíthető szoftvernek, amivel a telefont a számítógéphez csatlakoztatva telepíthető a Windows Phone 8.1 -re egy update? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#68772) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Ez mi, és be lehet kapcsolni, s ha igen hol?

(#68773) ZsoltG60 válasza zsoltzsolt (#68772) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

...

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#68774) Bukk900 válasza MrCsiT (#68771) üzenetére


Bukk900
őstag

[link]

zsoltzsolt: a geokerítés akkor lesz bekapcsolva, ha egy alkalmazás használja, pl. cortana egy adott koordinátánál emlékeztet valamire.

[ Szerkesztve ]

(#68775) StLui


StLui
veterán

Eddig senki nem próbált hívni FB messengeren, napokban meg többen is, most én bénázok, vagy ezen nem lehet beszélni? Feleségem i5-én lehet, arról hívtam vissza az egyiket, a másik meg droidról hívott, ezek szerint ott is van ilyen.

Még egy kérdés, find my phone, vagy find my friends-hez hasonló van WP-n? Azt tudom, hogy PC-rő tudom keresni a telót.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#68776) BobTail válasza StLui (#68775) üzenetére


BobTail
őstag

Nem lehet (még).

(#68777) StLui válasza BobTail (#68776) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, és ez a többieknél egy régebbi dolog, vagy ott is csak pár hetes? mert akkor gondolnám itt is lesz 1-2 héten belül.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#68778) Pikkolo^^ válasza StLui (#68775) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ha a "find my friends" alatt azt érted, hogy megnézni merre jár akkor erre vannak lehetőségek, pl. squadwatch vagy life360.

(#68779) StLui válasza Pikkolo^^ (#68778) üzenetére


StLui
veterán

Mindkettő amit írtam apple cucc, 11 éves gyereknek meg nekem van WP teló, és azon szeretném néha látni épp merre van.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#68780) Burt1793 válasza StLui (#68777) üzenetére


Burt1793
veterán

Nagyjából egy éve lehet "telefonálni" a fb messengerrel droidon.

(#68781) zsoltzsolt válasza Bukk900 (#68774) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi szépen a választ.

(#68782) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!

Az 500 MB-os adatforgalom megoszlását nézegetve feltűnt, hogy a "Biztonsági másolat" laza 99 MB adatot fogyasztott, ezt eléggé soknak érzem, pláne hogy a fotók mentése a legjobb minőségben történik ami elvileg csak wifit használ. Az alkalmazások+beállítások biztonsági mentése be van kapcsolva, ez generálna ekkora adatforgalmat? Kapcsoljam ki? Ezt gondolom nem lehet úgy konfigurálni, hogy csak wifin mentsen ugye?

(#68783) Pikkolo^^ válasza StLui (#68779) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Akkor a life360-at tudod használni.

(#68784) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Firmware update tapasztalat 830-on:

Miután a magyar nyelvű telómra nem akart egy frissítés települni, a A Windows Phone Recovery Tool használatával, ami PC-re telepítendő, gyorsan, sikeresen frissítettem a 830-at a legfrissebb, 8.10.15148.160 fw verzióra, azonban
- a frissítés előtt, csináltam egy adatok mentését a beépített mentési metódussal a felhőbe,
- a frissítés után a mentésből megpróbáltam helyreállni.
A helyreállítás után, a "helyreállítás kész, de nem teljes" vagy hasonló üzenetet kaptam, majd

1. volt 2 db, anno MyAppFree-s alkalmazásom, ami nem települt vissza "nincs megvásárolva" üzenettel. Megkerestem az online chat-es (szigorúan angol nyelvű) supportot, ahol a support-os, kb. 15 perc töprengés után, megkérdezte a 2 db app magyar árát, majd azt jóváírta MS fiókra, hogy meg tudjam venni. (Ebből eddig az egyiket sikeresen meg is vásároltam, de ezt csak webes felületen tudtam megtenni, a telefonon lévő áruház azt mutatta, hogy már meg van vásárolva, csak jogosultsági hibakóddal nem települt.)

2. Volt olyan alkalmazásom - most hogy ez egy játék, az szerintem nem releváns - aminek az összes adata, mentése elveszett. Ezt a support azzal magyarázta, hogy arról készül mentés, amit a fejlesztő lehetővé tesz, megadja,mit mentsenek(?). Ez nagy csalódás volt számomra, mert ha droidon egy Titanium Backup, külső - tehát nem is google - appként nemhogy a telepített alkalmazást képes menteni/helyreállítani, de akár csak az adatait, külön, akkor problémának tartom, hogy az MS ezt nem képes a saját operációs rendszerén tisztességesen elvégezni.
(Azért azzal legyünk tisztában, hogy nem voodoo szertartást követő Isteni áldást vagy átkot vártam, hanem, bitek formájában, ismert helyen - akár regisztrációs adatbázisban, akár fájlrendszerben - lévő adatok korrekt mentését. )
A support indoklása ezek után szerintem komolytalan.

3. A felvett e-mail fiókok adatait helyesen állította helyre;

3. elbuktam a Családi szoba hozzáférésem, holott párom eszközén még rendben fut ez a kiváló, de e hónapban megszűnő szolgáltatás, ám én már nem tudom oda meghívatni magam. Azt gondolom, a mentésnek erre is ki kellett volna terjednie.

4. némely wifi hálózatom jelszava helyreállt, másokét ismét meg kellett adnom, nem látok logikát benne.

Ezek a tapasztalataim.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#68785) saby97


saby97
tag

Plex WP app-nál miért áll le pár perc után a stremelés? Komolyan meg kéne vennem egy app-ot, ami a store-ban ingyenesként van besorolva csak, hogy 5 percnél többet tudjak nézni egy filmből? :((

(Egyébként a baj az, hogy megérné a pénzét :Y )

Nincs valami Plex szintű ingyenes, korlátozatlan megoldás?

(#68786) Partyface007 válasza MrCsiT (#68784) üzenetére


Partyface007
őstag

update 2 (OTA) után nekem se állt vissza minden sajnos... wifi hálózat egy sem e-mail fiókok igen egy csomó rendszer beállítás szintén nem...

alkalmazások kilóra megvannak ha olyan nem jött vissza amit nem használok akkor az nem is érdekel :-)

(#68787) StLui válasza Pikkolo^^ (#68783) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, kipróbálom, még csak én regisztráltam de délután megcsináljuk a fiammal is. Az előfizetés mit takar, nem tudod véletlenül?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#68788) StLui


StLui
veterán

640XL LTE Dual, ez létezik? Tehát, hogy dual is, lte is, és ilyen olcsó? EGyáltalán van már dual lte egyben?

Már úgy vagyok vele, hogy LTE nélkül nem kéne telefont venni, dal nem annyira fontos, de megyünk nagyobb külföldi túrára, így mindenképpen függetlent szeretnék, mert vennénk helyi sim-et.

A saját döglődő 920-am már önmagában nem ér 15-öt, nem költök ennyit a függetlenítésre T-Mobilnál, talán még a feleségem i5S-ére elképzelhető, de arra sem szívesen

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#68789) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok
Ha a telomon wp 8.1 van s atelo nyelve illetve billentyűzet is magyar akkor ezert nem mukodik a gyari billentyűzetben a swipe funkció?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#68790) cattus válasza HawerKing (#68789) üzenetére


cattus
őstag

Csak a billentyűzet számít, de Windows 10-ben már lesz magyar swype is.

Do the thing!

(#68791) SOAD19 válasza HawerKing (#68789) üzenetére


SOAD19
addikt

így van, de ha jól tudom, akkor a w10-zel már magyar nyelven is elérhető lesz a swipe.

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#68792) BiP válasza HawerKing (#68789) üzenetére


BiP
nagyúr

Sőt, aki eléri a GDR2-t, már abban is van swipe. (Wordflow) Tényleg jó. Bár korábban arról beszéltünk, hogy ez nem mindenkinél aktív.
Ahogy a legújabb Win10 build alatt sem sikerült még működésre bírnom.

(#68793) gyurkikrisz válasza saby97 (#68785) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Fizetni kell valamiért ami pénzbe kerül :O :O

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#68794) Ryoo válasza StLui (#68788) üzenetére


Ryoo
senior tag

Létezik ilyen, de ez a GSM Vonal necces egy bolt, ha ez ugyanaz, mint a GSM Line volt. Rendszeresen csinálták azt, hogy kiírtak egy árat, hogy ennyi től, de ez az olcsó ár a nem magyar nyelvű, doboz nélküli, kb hátlap nélküli telefonra értendő.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#68795) Steelers válasza BiP (#68792) üzenetére


Steelers
senior tag

A GDR2-ben nincs még wordflow,csak ha felraktad a 10TP-t csináltál biztonsági mentést,úgy álltál vissza 8.1-re akkor megmaradt a wordflow is.

(#68796) StLui válasza Ryoo (#68794) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, közben már a topicjában meggyőztek :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#68797) BiP válasza Steelers (#68795) üzenetére


BiP
nagyúr

Erre utaltam azzal, hogy nem mindenkinél aktív.
Nálam az volt. Hogy ilyen formában értem-e el, hogy megjelenjen, a fene emlékszik már. Még év elején próbálkoztam először W10-zel a mobilon, valami 9926-os builddel, lehet, hogy tényleg ez okozta.

[ Szerkesztve ]

(#68798) Pikkolo^^ válasza StLui (#68787) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én sohasem fizettem elő, plusz szolgáltatásokat ad. Az alap követést a sima is tudja.

(#68799) StLui válasza Pikkolo^^ (#68798) üzenetére


StLui
veterán

Igen közben megtaláltam mit ad, semmi fontos. :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#68800) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Uj vagyok egy Lumia 430-al Android után. Letöltöttem az áruházból egy pár appot PC-re, hogy majd később manuálisan telepitem őket. Az alábbi hibaüzenet fogadott:
Sikertelen a VÁLLALATI ALKALMAZÁS TELEPITÉSE pROBLÉMA LÉPETT fel a vállalati fiókkal...

Mi lehet a gond?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.