Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69701) ZavaBalazs válasza no1r (#69698) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

már bocs, de mennyivel is nagyobb a 930 a meglevő 1020-adnál? tök ugyanolyan széles (hajszállal még keskenyebb is), pár mm-rel hosszabb, és ebbe belepréseltek egy 0,5 collal nagyobb kijelzőt. nagy káva nekem pont nem a 930-ról jut eszembe a kettő közül. :N ha az 1020 méretével megvagy, nem hiszem hogy a 930 problémát okozna.

szerk. na látom a kollégának is szemet szúrt. :)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#69702) Melack válasza MrCsiT (#69700) üzenetére


Melack
veterán

pHorno! Hát, mindenkinek vannak vágyai;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69703) chipesz válasza MrCsiT (#69700) üzenetére


chipesz
őstag

[link] ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#69704) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Létezik arra megoldás, hogy a Google Earthből kimentett kml fájljaimat beolvassam a here drive-al?

(#69705) ZavaBalazs válasza #16820480 (#69685) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

állítólag (igaz, a forrás: wmpu...) a 850, ami az 550-nel és a 750-nel együtt eredetileg kukázva volt, most ki lett onnan szedve. de még mindig nudli specekkel, kb egy ráncfelvarrt 830 lenne, és a felturbózott 950-hez képest még nagyobb lenne a szakadék, mint a 830-930 esetében.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#69706) trlala


trlala
aktív tag

Milyen lehetőségek vannak hívásszűrésre win 8.1-en?
Köszi

(#69707) trlala válasza trlala (#69706) üzenetére


trlala
aktív tag

Beállítások/hívás+sms szűrő be van kapcsolva. A letiltott számokhoz nem tudok számot adni, a lista üres. Telekomos Lumia 930.
:(

(#69708) puding9


puding9
csendes tag

Üdv srácok lenne egy olyan kérdésem hogy van egy nokia lumia 820 a aminek betört a képernyő alja a teteje működött vettem hozzá egy érintő panelt ami tesztelés alapján jó de amikor beszerelem nem érzékeli és nem működik mi lehet a gond?

(#69709) valaki_xy válasza trlala (#69707) üzenetére


valaki_xy
tag

Hívásnaplóban hosszan nyomod a számot, és szám blokkolása...

(#69710) no1r


no1r
őstag

látom értelmetlen megpróbálkozni értelmet csepegtetni vagy keresni értelmesnek tűnő válaszolók de értelmetlenné váló válaszaira :) főleg miután még a legnagyobb fegyvertényként kijelentett "mindenkinek mások az igényei" megállapításra is helyeselvén és hozzáfűzvén azt hogy igen, például nekem, a végén csak megállapításra került, hogy logikusnak vélt feltételezésem csak "puffogás" azért, mert tényleg léteznek más igények is. Gogol novellába illő parafrázis.
mindezt úgy sikerült kiragadni a kontextusból, hogy "ugyanolyan széles", csak épp majd 1 centivel magasabb, és a kijelző átmérője majd másfél centivel nagyobb. de az már jelentéktelen, hogy egy centivel hosszabb vagy rövidebb. a lényeg, hogy játékos legyen. gondolom ez visszafelé is így működik.
nyilván ebben már logikát nem kell felfedezni (bár lehet). de nem ezért íródott. szívesen megpróbálnám ha látnám azt, hogy érezni a különbséget 130 és 137mm között, hozzátéve hogy a 130 is már az overflow közeli állapotot jelenti egy diagramon.

(#69700) MrCsiT: ne aggódj, amint ráerőszakolom magam, hogy megtegyem amit megkövetel a tömeg, te leszel az első akinek elküldöm a róla szóló képeket ;)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#69711) no1r válasza ZavaBalazs (#69705) üzenetére


no1r
őstag

pont most olvastam, nagy esélyt látok rá, hogy halva született elképzelés lesz az egész (bár sokat tényleg nem tudni róla még)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#69712) tomboy0013 válasza no1r (#69710) üzenetére


tomboy0013
veterán

Most már mindenki reméli, hogy ezzel a hozzászólással zártad is az OFF-ot, arra is megvan a megfelelő topik.

(#69713) no1r válasza tomboy0013 (#69712) üzenetére


no1r
őstag

persze. rég befejeztem már, csak ne akard megmagyarázni, hogy valótlant állítok.
én hazudhatok (és meg is teszem), de a számok nem :)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#69714) MrCsiT válasza chipesz (#69703) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem látom jól, ez egy 635 vagy egy 930? 1520-nak talán kicsi?! :DDD :DDD

az azért valós igény, hogy legyenek 5 col alatti telók is, de azt meg el kell fogadni, hogy gyűszűnyi méretben egy e-mail sem annyira szép, a böngészés sem élmény, és a nagyobb telón többet is lehet kaszálni, így hát, lehet venni nagy telókat. Majd a W10-el jönnek az új modellek, azok között lehet még törpeméret.
Nekem a Note 2 mérete a maga kis 5,5"-es kijelzőjével optimális volt.
(Farmerből meg BŐŐŐŐt kell venni, olyan trottyosat, tudjátok, annak elfér a zsebében még a 7" is. :DD )

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#69715) #16820480


#16820480
törölt tag

ZavaBalazs: Igazából nekem az is megfelelne, ha kapna 2GB ramot, meg egy modernebb, takarékosabb SoC-ot, illetve jó kamerát, a többi meg nagyjából maradna. De a SoC is elég reménytelen, nincs igazából semmi értelmes a QC felhozatalában, más meg nem játszik WP alá. Pedig kellene nagyon már egy <20nm-es csíkszélesség, de a jelenleg 410 és 415 még mindig 28, ami azért kezd már szánalmas lenni, főleg hogy még nagyon láthatáron sincs jobb utód... :(

(#69716) Lasliegrand válasza cigam (#69669) üzenetére


Lasliegrand
tag

Hehh aztán mit használjunk helyette? Az IE alapú, állandóan becrashelő UC-t, vagy az agyonbutított Operát? :D

[ Szerkesztve ]

(#69717) cigam válasza Lasliegrand (#69716) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Én azt nem tudhatom. Én csak a szóltam, hogy már WP(IE) sem biztonságos annyira. Arra leszek kíváncsi, hogy még a W10 elött kijavítja-e az MS, vagy legyint egyett(ahogy szokta húzni az időt) és a W10 lesz a "javítás". Arra azért kíváncsi lennék, hogy W10-ben is megvan ez a hiba csomag?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69718) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem hogy a jelenlegi Lumia 624 telefonomat Lumia 640-re cserélem akkor a meglevő appokat és beállításait, illetve a játékokat és mentéseit hogyan tudom átrakni az új telefonra?
Here drivebe vannak helyek bejelölve azokat hogyan tudom átrakni?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#69719) Воланд válasza cigam (#69717) üzenetére


Воланд
titán

w10m-ben nincs ie, edge van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#69720) Pinyo16689 válasza cigam (#69717) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Nem hiszem, mert egy teljesen új böngészőt írtak, az IE kukázva lett.

(#69721) cigam válasza Pinyo16689 (#69720) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Az hogy "újraírják" nem jelenti azt, hogy nem használják fel a régi kódbázist, vagy nem követik el módszeresen ugyanazt a hibát.
Pl. a W7 (rendszermagját) is újraírták, aztán mégis voltak benne olyan hibák, amik Vistán is jelentkeztek. pl. [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69722) D4ni válasza tomboy0013 (#69687) üzenetére


D4ni
őstag

Felraktam a win10-et, de nem tudom a win logóval lejjebb hozni a képet .735, most taktam fel insiderből

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#69723) tomboy0013 válasza D4ni (#69722) üzenetére


tomboy0013
veterán

5"-tól felfelé működik.

(#69724) angyall


angyall
tag

Használ valaki "okoskarkötőt" vagy fitness karkötőt? :) Kinek milyen van? Most filózom, hogy miband-ot, vagy fitbit-et vegyek, ehhez kéne kis segítség, köszönöm!

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#69725) Dale válasza angyall (#69724) üzenetére


Dale
aktív tag

A MiBand-et nem ismerem, de ha ez segít, én Fitbitet használok (igaz nem a karperecet hanem Zip-et már 3 éve) és WP-vel tökéletesen megy minden, a Fitbit app jó, van MyFitnessPal integráció, mi kell még... A karperecek is biztos mennek rendesen, olyan mondjuk csak a feleségemnek van de most váltott Apple Watchra és különben sem WP-zik. :)

Egy dolog viszont gond lehet: úgy vettem észre hogy ha az állandó bluetooth sync be van kapcsolva, akkor erősen merül a fitbit. Ez a karperecnél nem feltétlen gond mert úgyis töltöd pár naponta, max 1 nappal kevesebbet bír, de a Zip-nél elég gáz ha nem fél évente, hanem 1-2 havonta kell elemet cserélni. (Sőt nálam a helyzet még rosszabb volt.) Miután rászoktam hogy a bluetoothot csak akkor kapcsolom be ha sync-elni akarok, aztán meg ki, azóta nem volt gond az elemmel már vagy fél éve.

Tudom hogy a Fitbit appban van kapcsoló a folyamatos sync-re, ez ki van kapcsolva, és így (is) merül ha a BT megy, szóval ez nem megoldás.

Ugyanakkor azóta volt pár update, lehet hogy valami javult ezzel kapcsolatban. Ettől függetlenül a Fitbitet nagyon ajánlom, menni fog, tetszeni fog. :)

https://enginedesigns.net

(#69726) angyall válasza Dale (#69725) üzenetére


angyall
tag

Értem, köszönöm! :) Akkor már csak a MiBand-ról kell valami...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#69727) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!tudja valaki ,h milyen funkciokat nem fognak vinni a regi telok w10 allatt?

(#69728) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!

A felsőoktatási Neptun rendszer vajon használható telefonról, esetleg win-es tabletről? Vagy inkább PC vagy notebook kell hozzá?

(#69729) foxymaci válasza Bertiee (#69728) üzenetére


foxymaci
senior tag

Én telórol tudom használni minden funkcióját

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#69730) cattus válasza kiki22 (#69727) üzenetére


cattus
őstag

A Continuum ilyen, mást hirtelen nem tudok.

Do the thing!

(#69731) angyall válasza angyall (#69726) üzenetére


angyall
tag

Tényleg, csak a Fitbit, meg a MiBand, illetve a Microsoft Band használható WP-hez?

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#69732) gyurkikrisz válasza angyall (#69731) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Használható még pl néhány Misfit is, a Razornak is vannak WP kompatibilis cuccai (nem az összes), meg néhány Acer karkötőnek is van appja, azok be lettek jelentve márciusban, aztán azóta semmi hír róluk.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69733) consono válasza angyall (#69726) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem MiBand van, de a WP-s telóm még nem ért ide, nem tudok élő tapasztalatról beszélni... Remélem majd holnap! Ami tuti, hogy a MiBandhez nincs hivatalos alkalmazás, csak két 3rd party (ez meg ez). Mindkettő elég jó minősítést kapott, de egyik sem tudja, ahogy látom a hívás és az SMS értesítést, csak a fitness funkciók működnek.

"In God we trust. All others must bring data"

(#69734) dewil666 válasza dewil666 (#69718) üzenetére


dewil666
őstag

Bocsi elírtam Lumia 625-ról Lumia 640-re váltok.
Kérdésemre valaki?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#69735) Pikkolo^^ válasza angyall (#69724) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

MS Band van, korrektül működik. A saját programja is elég jó, de ha kommersz kell akkor adatokat tud továbbítani az összekötött oldalakkal, pl. Strava meg még 1-2. A másik két alternatívához képest drága, ellenben nem fapados :)

(#69736) Pikkolo^^ válasza dewil666 (#69734) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A mentések és a program adatok elvesznek, a többit vissza tudja rakni a mentésből. A HERE adatok a Nokiánál vannak a felhőben

[ Szerkesztve ]

(#69737) D4ni


D4ni
őstag

A w10-Ben van osztott képernyős mód?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#69738) germinator66


germinator66
aktív tag

Lehet valahogy kijelző nélkül, "kívülről" resetelni ("formázni") Lumia mobilt?

(#69739) angyall


angyall
tag

Ok, köszönöm a válaszokat... na, akkor keresek még, hátha :D A MS Band nagyon drága, ezért keresek egy olcsóbb alternatívát.

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#69740) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Üdv!
Lehet tévesek az információim, de...
nem mától érhető el a Win 10 frissítés? :))
Sorry ha rosszul gondolom. :D
Ativ S-em van (8.1u) elvi síkon ő is frissíthető majd, ugye?

A.

(#69741) Melack válasza AndrewBR (#69740) üzenetére


Melack
veterán

Téves.
Mobilra ősztől

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69742) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Sziasztok,

Van olyan app WP-re, amivel tudom managelni időre a profilt? Pl. azt, hogy 22-06 óra között halkítsa le magát, kapcsolja ki az adatforgalmat.

Köszi

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#69743) Melack válasza Zolee_70 (#69742) üzenetére


Melack
veterán

Angol/US régió+nyelv mellett Cortana Quiet Hours funkció.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69744) Zolee_70 válasza Melack (#69743) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Ezt ismerem, de mi a következménye, ha átállítom a régiót? E helyett nincs valami más?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#69745) Lasliegrand válasza cigam (#69717) üzenetére


Lasliegrand
tag

Annyira amúgy nem félek ettől... A Chromeban szerintem jóval több rés van és néha előnye is van annak, hogy kevesebb appot fejlesztenek WPre, mert ebből kifolyólag vírus sincs nagyon rá... :D

[ Szerkesztve ]

(#69746) AndrewBR válasza Melack (#69741) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:R :B

A.

(#69747) Pikkolo^^ válasza Zolee_70 (#69744) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Csak tiltani tudja a bejövő hívásokat nem engedett felhasználók esetén, adatforgalmat nem kapcsolja ki.

(#69748) Melack válasza Zolee_70 (#69744) üzenetére


Melack
veterán

Nincs.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69749) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok! Lumia 640-en mikor várható hogy a rendszer jelezze a Win 10-es updatet? :D

(#69750) ZavaBalazs válasza AeSDé Team (#69749) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

maradjunk annyiban, hogy nem ma. :N

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.