Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68301) skroy válasza junior11 (#68300) üzenetére


skroy
senior tag

Reméljük ez így is marad sokáig. Nekem ez az egyik fő ok, hogy wp-s vagyok, azon kívül hogy wp fan vagyok. :D

(#68302) tutis


tutis
őstag

Sziasztok!

Viber nektek működik rendesen? Mert azt vettem észre mintha késve érkeznének meg az üzenetek. Illetve egy kis szépséghibát is észrevettem (de ez megszokható): bejön egy üzi az értesítési sávon, rányomok, betölt a viber felület, és kb 5-10 mp múlva látom csak a friss üzit..

Illetve másik észrevétel: Wifi: némelyik wifi-re nem csatlakozik automatikusan..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#68303) spider23 válasza tutis (#68302) üzenetére


spider23
aktív tag

Nekem már pár hete nem jön meg az üzenet viberen csak ha belépek. Hulladék az egész. Ezért használom a whatsappot, ott nincs ilyen gond.

(#68304) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sziasztok!

Denimben hogy lehet kikapcsolni a pinkód kérését? L735-ön?

Üdv!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#68305) chipesz válasza Tybee21 (#68304) üzenetére


chipesz
őstag

Szia!

Telefon-...-Beállítások-SIM kártya védelme PIN kóddal

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#68306) Tybee21 válasza chipesz (#68305) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Nálam így néz ki a beállítások... nem sikerül. :(

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#68307) chipesz válasza Tybee21 (#68306) üzenetére


chipesz
őstag

Nem a Beállításokban van, hanem a Telefon appban.
Ha csempeként ki van neked rakva, akkor a szolgáltatód neve szerepel rajta.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#68308) cattus válasza Tybee21 (#68306) üzenetére


cattus
őstag

A "rendszer" szekció alatt kell lennie egy telefon résznek, de ugyanúgy megtalálod, ha az alkalmazáslistában megnyitod a "Telefon"-t, az alsó sávon rányomsz a 3 pöttyre, majd a "beállítások" menüpontra.

Do the thing!

(#68309) Tybee21 válasza chipesz (#68307) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Ezaz, nagyon jó, köszönöm szépen a segítséget! :DD :R :R :R

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#68310) tutis válasza spider23 (#68303) üzenetére


tutis
őstag

oks, csak ugye ha mindenkinek viber van, minek használjak mást? Whatsuppon nem fognak elérni..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#68311) chipesz válasza Tybee21 (#68309) üzenetére


chipesz
őstag

Nagyon szívesen! ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#68312) jim bcs


jim bcs
nagyúr

Sziasztok!

Csatlakoztam a táborhoz egy Lumia 535-el.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#68313) ricsip válasza rover45 (#68299) üzenetére


ricsip
addikt

próbáld meg így:

http://www.microsoft.com/en-us/mobile/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA142574

-

(#68314) spider23 válasza tutis (#68310) üzenetére


spider23
aktív tag

ez van...

(#68315) Dalee


Dalee
aktív tag

Sziasztok!

Most kaptam egy Lumina 735-öt.
Létrehoztam egy Microsoft fiókot.
Amikor telepíteni vagy frissíteni akarok egy alkalmazást akkor az alábbi üzenetet írja ki és nem engedi frissíteni/telepíteni az alkalmazást:
"Ez az alkalmazás csak a Család szolgáltatás beállítása után tölthető le. Egy szülőnek meg kell nyitnia a windowsphone.com/family oldalt a számítógépén, be kell jelentkeznie a Microsoft-fiókjával, és be kell állítania a Család szolgáltatást."

A fent jelölt oldalt felkeresve és bejelentkezve a 'Család' menüben az alábbi szöveg található:
"Család
A Család szolgáltatással engedélyezheti és kezelheti gyermekei alkalmazás- és játékvásárlásait. Ön dönti el, hogy mikor vásárolhatnak alkalmazásokat (ha ezt engedélyezi nekik), és hogy milyen besorolású játékokhoz férhetnek hozzá. A Windows Phone Áruház használati feltételeit is itt kell elfogadnia.
További információ
A Család szolgáltatást csak az után használhatja, hogy egy szülő ide belépve beállította."

A 'További információ' felirat az egyedüli link a szövegben ,semmilyen link, gomb,stb... nem található mellyel a gyermek beállításokat meg tudjam tenni.

Kérdések:
1. Miért kell ilyen hülyeségeket tennem, ha más, főleg gyerek nem használja a telefont
2. Mivel nem tudok telepíteni a beállítás nélkül kérlek áruljátok el, hogy tudom beállítani a család szolgáltatást.
3. Miért kell egy telefon beállításához számítógép

Segítségeteket előre is köszönöm:
dalee

(#68316) BiP válasza Dalee (#68315) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem Lumina, hanem Lumia.
Ez akkor szokott lenni, ha a Microsoft fióknál úgy sikerül megadni a születési adatokat, hogy 18év alattinak lát. Ekkor gyerekként kezel, ezért kéri a szülői segítséget.

(#68317) skroy válasza Dalee (#68315) üzenetére


skroy
senior tag

Lehet nem töltötted ki rendesen az adatokat a fiók létrehozásánál. Születési dátum stb. Esetleg nem vagy 18 és azért. Ha így van, írd át a születési dátumot. :)

(#68318) Zsolaf válasza BiP (#68316) üzenetére


Zsolaf
addikt

Én is mindig Lumina-t mondok, mindenki röhög :DD jobban a számra áll, asszem eladom a microsoftnak a brandet, lenne egy ilyen sorozat is.

[ Szerkesztve ]

(#68319) 3shae


3shae
aktív tag

Sos segítséget kérnék...

Tudja valaki h hogy lehet egy lumia 530-at gyári beállítás állapotba varázsolni? Egyszerűen kidob szinte minden alkalmazásból, és azt irja a tárhelysegéd hogy 16 kilobyte!szabad hely van.

Üdv

Köszi!

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#68320) skroy válasza 3shae (#68319) üzenetére


skroy
senior tag

Beállítások/névjegy/telefon alaphelyzetbe állítása

A telefon visszaáll gyári alapra, minden tartalmat, személyes cuccot töröl!

(#68321) Yag


Yag
tag

Gyorshívásra lehet úgy csempét kitenni, hogy valóban egy koppintás legyen hívni és ne kelljen még előtte a megnyíló névjegyen a számra bökni? Lumia 532.

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#68322) BobTail válasza Yag (#68321) üzenetére


BobTail
őstag

Nem lehet.

(#68323) zsamiatt válasza BobTail (#68322) üzenetére


zsamiatt
őstag

remélem a win 10 ben lesz megoldás erre az idiotaságra

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- Érdeklődés privátban!

(#68324) Dalee válasza BiP (#68316) üzenetére


Dalee
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

Valóban az a gond, hogy nem akartam a valós születési dátumot megadni, így 2000-re állítottam.

Teljes törlés helyett lehet valami más módon is módosítani a születési dátumot?

(#68325) zsoltzsolt válasza zsamiatt (#68323) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát állandóan véletlen hívásaim lennének.

(#68326) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

A gyári levelező progi változni fog wp10-ben ?
Mert ez a mappakezelés elég vérszegényes, vagy van róla esetleg videó ?
(android-os féle gmail már eléggé kiforrott és egy kliensel több címet is lehetett kezelni, oldalról bejövő mappakezelés is volt.)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#68327) ArsenalF válasza ADAM1337 (#68326) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Ha van lehetőséged próbáld ki androidon az outlook-ot. Olyan lesz win10-ben is.

(#68328) cattus válasza Dalee (#68324) üzenetére


cattus
őstag

Természetesen, webes felületen kell beállítani, mondjuk login.live.con-on bejelentkezel és valahol ott lesz, pontosan most nem tudom megmondani.

Do the thing!

(#68329) lugosi válasza ArsenalF (#68327) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én annak idején amikor még megvolt az androidos telefonom, kipróbáltam, de nem tetszett. Jópár dolgot nem, vagy csak körülményesebben tudott, mint a gyári email alkalmazás, és bugos is volt, bár ez nyilván változik addig. Sőt, remélem hogy a funkciók is változnak, normalizálódnak.

(#68330) 3shae válasza skroy (#68320) üzenetére


3shae
aktív tag

Nagy segítség volt, köszi! :R

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#68331) Pikkolo^^ válasza ADAM1337 (#68326) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Pont az a jó, hogy külön ki tudom rakni a fiókokat és nem egybe van hányva minden. Sajnos ez meg fog változni.

(#68332) Dalee válasza cattus (#68328) üzenetére


Dalee
aktív tag

Köszönöm, sikerült átállítani. :R

(#68333) ADAM1337 válasza Pikkolo^^ (#68331) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem az egybe ömlesztet kezelésre gondoltam az pont nem tetszik, értelmetlen is.

Hanem hogy 1 kliensen belül lehet váltogatni(melyik email címet akarom nézni) az androidos gmail-be, csak kiválasztod bal oldalt a címet és ugyan úgy mappákat is átlátod, nem ömlesztve jön minden.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#68334) Pikkolo^^ válasza ADAM1337 (#68333) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem az nem tetszik, hogy egy kliensen belül vannak a fiókok. Jó az ha ki tudom tenni fiókonként a csempéket, mert van fiók amin nincsen push beállítva, ezért azt nem is nézem (céges). A sajátomra csak rányomok és rögtön bejön, ha a cégesre szeretnék akkor arra. Mappázás csak utóbbin van, de az tényleg nem az igazi a jelenlegi megoldás esetén. A mappánkénti szinkronizáció az viszont jó dolog.

(#68335) spider23


spider23
aktív tag

Reggelre jött egy critical update a 1020--ra. :Y

(#68336) zsamiatt válasza zsoltzsolt (#68325) üzenetére


zsamiatt
őstag

mitől? hogy egy tárcsázot megnyitó csempét kiraksz a "desktopra"?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- Érdeklődés privátban!

(#68337) rover45 válasza ricsip (#68313) üzenetére


rover45
senior tag

Isten vagy :C :R
Van egy söröd a Balcsinál ;)

(#68338) zsoltzsolt válasza zsamiatt (#68336) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen mert ha az egy egyszeri érintésre, vagyis,hogy nem kell megerősíteni még egy koppal, egyből tárcsázna, akkor nagy az esélye a nem szándékosan indított hívásoknak. Állandóan nyomhatnám ki ezeket.

(#68339) SOAD19 válasza spider23 (#68335) üzenetére


SOAD19
addikt

Ezt pontosítanád? :)

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#68340) flesh


flesh
aktív tag

Nokia World Hungary fb oldalán friss infó:

"A napokban egy javító frissítés fog érkezni Nokia Lumia 730, 830, 930 és 1520 tulajdonosoknak!
A frissítés a random újraindulásokat szünteti meg."

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#68341) ricsip válasza rover45 (#68337) üzenetére


ricsip
addikt

Szívesen. Én is sokat szoptam vele, mire sikerült felvennem asszony gmail-es shared calendar-ját az én telefonomra.

-

(#68342) zsoltzsolt válasza flesh (#68340) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az én 930-asomon észre fogom venni? Mert a frissítésnél jelenleg ott dekkol a W10 előzetes,amit nem engedtem települni. Vagyis ilyen esetben hogyan jelez a telefon egy esetleges új, más jellegű frissítésről?

[ Szerkesztve ]

(#68343) ADAM1337 válasza Pikkolo^^ (#68334) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen az jó hogy mappánkénti szinkronizáció van. a publikus címet is kapjuk és napi 100 spam lazán van pedig szür a server is.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#68344) ADAM1337 válasza flesh (#68340) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én szerencsére ilyet nem tapasztaltam még.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#68345) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Kérdés.. Azon nem lehet változtatni, hogy a csengéskor ne néha néha rezegjen a telefon? Hanem a csörgéstől függetlenül végig rezegjen. Tudom ez régi windows phone ilyen volt még a pálcikás időkben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68346) MrCsiT válasza szigetelő1 (#68291) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem értem, miről beszélsz, hogy 100k alatt ne vegyen vki komolyabb használatra telót.
A 640/640XL nyugodtan megáll 100k alatt - a 640 még 50k alatt is - és teljesen jól használhatóak.
Ha megfelel 2 év boti gar, akkor a 830 is elérhető 70-80k körül, és az még mindig nem 100.. :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#68347) ricsip válasza zsoltzsolt (#68342) üzenetére


ricsip
addikt

"Vagyis ilyen esetben hogyan jelez a telefon egy esetleges új, más jellegű frissítésről?"

Sehogy. Azt írják a dev.windowsphone.com-on hogy az update-k kötelező érvényűek, azaz amint a telefon kiszagolta h. van új update, és előjegyezte telepítésre, onnantól csak a factory reset tudja lebeszélni erről. Én is belefutottam ebbe a pofonba, GDR2-re update után nem voltam elég gyors megszakítani a wifi-t. Ezért aztán megtalálta a W10 update-t is, azóta ott zaklat naponta hogy rakjam fel azt a bugos vackot. Eddig ki tudtam szlalomozni minden húzását az MS-nek h. ne kelljen hard resetelni a telefont vásárlás óta (a cyan-os DP-s 3 hónapot is kivártam nem reseteltem), de itt most szerintem nem marad más opció ha még hoznak ki W10 előtt a 8.1-hez újabb updatet és azt fel akarom tenni.

-

(#68348) viewdetails


viewdetails
addikt

Reggel már nem lehetett a Szobán keresztül üzenetet küldeni, ellenben az Üzenetek háttérben futása kirívóan magas akkufogyasztást generált a statisztika szerint, gondolom próbálkozik a nyomorult kapcsolódni.
Valaki más járt hasonlóan?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#68349) Воланд válasza ricsip (#68347) üzenetére


Воланд
titán

nem lesz a w10 elott masik frissites, azert meg ne az ms legyen mar a hibas, mert kerulouton felraktal egy frissitest, ami hivatalosan meg sem jelent a telefonodra aztan felajanlotta a w10-et is. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#68350) cattus válasza Zsolaf (#68345) üzenetére


cattus
őstag

Lumián nem lehet, a HTC viszont meg tudta oldani, csak telefonjuk nincs most kb. egy se.

Do the thing!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.