Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#855) R.Zoli válasza shteer (#850) üzenetére


R.Zoli
őstag

nekem bőven megéri a HPPS 8,5k-ért, nem kell D5 20k+ áron. szvsz közel nem ér annyit...

Elárulom annak a szivattyúnak 30K nyugaton az ára, az ,hogy szerinted 21K-ért nem jó vétel csak annyit tudok mondani ,hogy nem próbáltad,nem is láttad még , nem neked gyártották.... A HPPS eredeti ára 25K nálunk , ne azt nézd ,hogy valahol kitől sufniban mennyiért vetted, mert az nem az eredeti ára így hülyeséget ne hozz fel...A 2 szivattyú egy árban van hivatalosan és ez a lényeg...A választás lehetőségét megtartva nem veszem meg a gyengébb terméket ilyen egyszerű ,ehhez már csak legyen jogom... A vita erről ment eddig is...Jah DDC-t meg kapsz sufniba 6K-ért is...Na akkor az Eheim egy fos mert az boltban 12K... Pfff, ébredj fel ez nem így működik... Mellékesen megjegyzem a D5 csak véletlenül lett idekeverve, egy halom olcsóbb szivattyú is van ami jobb mint az Eheim és ezekről is szó esett...

nekem nem kell hangtalan szivattyú, elég a halk is. ez pedig halk. a vinyót hallom, a szivattyút nem. ez van.

És szerinted neked ajánlgattuk ,hogy cseréld le az Eheimedet??? Tudod ez arról szól ,hogy valaki most akar szivattyút venni és ha kiad érte pénzt akkor a jobbat vegye...
Komolyan mondom azért ez vicces...Értsd már meg ,hogy ugyan azért az árért kaphatsz csendesebb, erősebb szivattyút...Akkor mindenkit beszélj rá a rosszabbra...

az, h te utálod az egyéni szocprob! az a te magánügyed. nem kell szétfikázni állandóan a másik lowprice cuccait

Ez a másik amit utálok ,hogy mindenki személyes sértésnek veszi ha nem az ő cuccát tartja valaki a legmegfelelőbbnek egy vízhűtéses rendszerhez... Én egy ekkora tuskó vagyok ha valaki vásárolni fog a jövőben AKÁRMIT akkor legyen fogalma arról ,hogy egy D5 jobb vétel mint akármelyik Eheim, de még egy sor másik szivattyú is van ami jobb vétel mint az Eheim... Sajnálom ,hogy az igazság kimondása ennyire sértő egyeseknek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.