Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7689) Zsotyek válasza gyurczy (#7673) üzenetére


Zsotyek
tag

Nos semmi baj a hangnemmel lehet,hogy én is egy kicsit nyers voltam. Mint írtam nekem egyenlőre 1 C2D E6750-esem van 3600Mhz-en. Így olyan 24-fokos szobahőmérsékleten a proci teljes terhelés alatt sem melegszik 15-20fok fölé. A tápot illetően meg mint írtam bőven elég, nekem 1 MSI 8800 GT 512 van a gépben+3db merevlemez. A fetek hűtéséről pedig az alaplaphoz(Asus P5K Premium) adott 2db pici mókuskerék gondoskodik. A radiátoron 2db 12cm-es ventilátor van + 2db 12cm-es a ház hátuljában. A radiátorra még lehet tenni 2db-ot de nem látom szükségét egyenlőre. Ja a házam egyébként 1 Chiftec Bravo nagytorony. Kérted, hogy képeket tegyek fel bocs de mivel a fényképezőm garanciális csere alatt van így most azt nemtudok felrakni. Meg egyébként is úgy veszem észre, hogy itt mindenki csak irogat de senki nem akar fotókat felrakni a saját gépéről.Tisztelet a kivételnek. Majd ha lessz fotoaparátom priviben kűldök képeket. Remélem fog tetszeni a rendszerem, mivel a barátaim nagyon dicsérik. Igaz elég igényes ember vagyok s így szerintem is a lehető legprecízebben csináltam meg. Ja amit nem írtam még mielőtt valaki azt mondaná, hogy a 4db 12cm-es ventitől hangos a gép hát ezt 1 külön vásárolt 5.25-ös helyre beépíthető szabályzóval oldottam meg.

Asus Maximus VI Hero, Intel Core i5 4670k, Samsung 840Pro SSD, 2db Seagate Barracuda 3TB 7200rpm 64MB ST3000DM001 merevlemez, 2x4Gb Kingston Hyperx 2400Mhz, Saphire radeon 6870, Chiftek nagytorony ház, FSP AURUM S 600 WATT.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.