Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3065) Reset Elek válasza R.Zoli (#3030) üzenetére


Reset Elek
aktív tag

[OFF]
Ez mind szép és jo, de mint te is írogattad, ezek mind a gépen kívül vannak.
Majd ha a benne lesznek, akkor mondogasd, hogy mennyire nem egyedi:DDD

A pénzzel kapcsolatban pedig ne legyenek illúzióid. 300-400 eFt-ból simán össze lehet ezt hozni.
[/OFF]
Örömmel látom, hogy egy csomó ember keze benne van abban, hogy mennyire ne legyen egyedi a géped!
Az a Fuzion talp, amit saját kezeddel martál ki, kísértetiesen hasonlít arra, amit én mutattam itt a fórumon, mikor kérdezgettél felőle.
A teteje meg ha jóltudom, OC tervezőmunkáját dícséri!
Ha jól emlékszem, a cape cora tömbökben az én javaslatomra cseréled le a derékszögű csatikat U-alakú idomokra.
A táp, mint írtad dydman és iceage révén jöhetett létre
A többi meg még csak terv.
Szóval van egy gyári alkatrészekből összeállított géped, amibe belemesélted, hogy milyen lesz majd... Kis túlzással élve az én gépem is ilyen.

Igazából jo érzés, hogy hozzájárulhattam, hogy ne legyen egyedi a géped, még ha ezt el is felejted említeni. De talán a többi balek is így van vele, aki joérzésből segít neked :DDD

De ami a legjobban bosszant, hogy képes vagy a 2 (oder 3) spéci radidért 80 rugót kiadni, hogy Németországból hozass hozzá anyagot. A legnagyobb balekság, amit csinálsz. Inkább menj be a lomexbe vagy a conrádba, és 30 rugóért vegyél hozzá extrudált alubordát. Jah, hogy ez nem 99,99%-os aluból van? Hűtési teljesítményben max 5% difit jelent.
Bár lehet, hogy a többi "nem egyedi" cuccod is ilyen "Németországból hozassuk drágán a baleknak" márkájú. Akkor tényleg nem áll meg a vízhűtés 500 eFt alatt :DDD
De legalább ne hintsd el itt a többeiknek, hogy olcsóbban nem megy.

Remélem érzed, hogy ezt az egészet nem személyeskedésnek, b@szogatásnak szántam, inkább csak egy kis filozófiai eszmefuttatás a gépek értékéről, áráról, ár/érték arányáról.

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.