Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29531) Raptor 666 válasza fsb1000 (#29527) üzenetére


Raptor 666
tag

Avval nem vagyok tisztában, de már asszem írtak rá választ. én csak az eredményeket néztem róla, és azok elég jók.

A másik:
Nebancsa: eldöntöttem végre. Vödrös megoldás lesz, megy a mélynyomó helyére a vödör, a mélynyomó meg hmm.. valahol neki is lessz helye ^^

Addig fúrt bent a kukac és gondolkodtam rajta, hogy végül úgy döntöttem, nem akarok radira áldozni. A víz forgatását a jelenlegi pumpámmal fogom megoldani, mert nem akarok újat beszerezni. Visszaömlő cső felülre megy, a beszívó pedig megy az aljába. Evvel megúszom a kiegyenlítő tartályt is, ami megint csak belekerülne egy-két forintba. Ha ügyesen ki tudom fúrni a ház hátulját, akkor rádobok egy gumi gyűrűt, és ott vezetm ki a csöveket, a pci blokkok mellett. Gyakorlatilag venti akkor így a hűtőrendszerre egyáltalán nem kell ^^

2 Házhűtő meg fog maradni, az esetleges egyéb alkatrészek hűtéséhez, de a chieftec torony egyébként is szellőzik.

Már csak a folyadékkal vagyok gondban, milyen összetételben kéne kevernem, hogy ne algásodjon. Kb. 20 liter vízről van szó ugyebár. deszt. víz az legalább olcsó, viszont mennyi hűtővíz kell?

"Apám mindig azt mondta, ha más akarsz lenni, mint a többi, csinálj valami egészen mást." Wynton Marsalis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.