Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166301) ThuG4LifE válasza pohár (#166293) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Nyertel 1500-at! :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#166302) jenei1994


jenei1994
addikt

Tippmixpro Tegnap ota nincs elfogadva a okmányaim. :C 2000 ft volt a számlámon tegnap. Ma reggel belépek 7000 ft van a számlámon. :C :R Érdekes ;)

[ Szerkesztve ]

(#166303) yogibear válasza jenei1994 (#166302) üzenetére


yogibear
addikt

Ma reggel belépek

Te legalább be tudsz lépni... nekem lelőhetetlen javascripteket dobál fel, így még belépni sem lehet... :(

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166304) yogibear válasza yogibear (#166303) üzenetére


yogibear
addikt

Éééééés.... bontok egy sört ünnepelni... sikerült ezen a hulladékon megtenni egy fogadást. :C
Azt mondjuk nem néztem, hogy a fostos félrecseszett scriptjeiket megcsinálták-e, mert megnéztem a címeket és kitiltottam a g*ccbe Ublockban...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166305) yogibear válasza jenei1994 (#166302) üzenetére


yogibear
addikt

De mi a toszért kellett nekik még elküldened fényképen? Hogy egy arcot is társíthassanak az accod mellé?
:P :C

Ha hibátlanul töltöd ki az adatlapot, simán továbbenged...
szigszámot meg lakcímk számot amúgy is meg tudják szerezni a már megadott címed meg bankszámlád alapján...
Más meg nem kell hozzá...
A feltöltéssel meg a fizimiskádat is megmutatod nekik. sok gyógyegér meg ott röhög rajtad. :)
Aztán nagy röhögés közepette meg elfelejtenek azonosítani... ezért tart az napokig...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166306) Aventador91 válasza yogibear (#166304) üzenetére


Aventador91
őstag

hogy kell pontosan beírni a személyi és lakcím számot? mindenhogy próbáltam, de folyamatosan ezt dobja be:

"A megadott adatokkal nincs érvényes személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolvany a nyilvántartásban. Kérjük ellenőrizd az adataidat!"

(#166307) Aventador91 válasza Aventador91 (#166306) üzenetére


Aventador91
őstag

nagynehezen összeszenvedtem, most meg fényképeket kér.. a fszom fog szórakozni ezzel, csak 500ft van fent, gondoltam elszórom, de szarom le. többet soha tippmixfos

(#166308) yogibear válasza Aventador91 (#166306) üzenetére


yogibear
addikt

ahogy a kártyán van
nekem a személyié így néz ki (persze nem a valódi számot írom :D )
123456XY
a lakcímé meg:
123456 XY

Vagyis nálam 6 szám és két betű, csak a szigé egyben, a lakcímnél meg van köztük egy szünet
A születési helyet meg úgy, ahogy a szigen van meg az oldalon is a példában, vagyis például:
Budapest 09 (Magyarország)

kártyán végig nagybetűvel van, de ott elég volt így, ahogy itt írom... csak az első betű naggyal elfogadta úgy is.
Csak pont úgy kell írni, ahogy a szigen van... ha az oldalon a regeléskor nem úgy adtad meg, hanem mondjuk csak annyit, hogy Budapest, akkor azt javítani kell, engedi...

Ha jól tudom, bekötötték őket direktbe az okmánynyilvántartásba, így ha az igazolványszámok stimelnek, pontosan vannak beírva, akkor azonnali az azonosítás...
Így már a rezsim az is tudja, ki tipszmixül. :)

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166309) Diaspar80 válasza jenei1994 (#166302) üzenetére


Diaspar80
újonc

Ma végre beengedett az oldal és nem kis meglepetés ért. Amikor utoljára bent voltam, kevesebb mint 2 ezer volt az egyenlegem, most 10 fölött van. Ha nem a fogadásaimat listázom ki a naplónál, hanem a pénzügyi tranzakciókat, akkor 23-ra egy csomó egyéb jóváírást hoz. Szóval 23-án egy csomó pénzt jóváírtak a számlámon, csak nem tudom hogy miért, annyit írnak a megjegyzésnél, hogy "egyéb jóváírás". Most ezt minek véljem? Szándékos, vagy valamit nagyon benéztek? Úgy kb. 9 ezret írtak jóvá a semmire. Fogadni is engedett ezzel a pénzzel, nyertem is vele, azt is jóvá írta, tehát ténylegesen az egyenlegemen van a pénz, nem csak elírás. Csak vajon ez rajta is fog maradni, vagy majd utólag levonják? Egyrészt örülök, másrészt hogy merjek így fogadni, nyerek pár ezret, azután majd utólag mindent elvesznek, mert valamit jogtalanul utaltak ki? Legalább írtak volna valamit, hogy ez valami kompenzálás, vagy tudom is én mi, de ez így elég érdekes helyzet.

(#166310) Tótotto válasza Diaspar80 (#166309) üzenetére


Tótotto
tag

Szia
Nekem is tobb penzem lett.De csak azert mert a Szrt lottos oldalon levo penzel osszevontak.Most mindket oldalon ugyanazt az osszeget latom.Nem lehet hogy nalad is ez törtent?

[ Szerkesztve ]

(#166311) Diaspar80 válasza Tótotto (#166310) üzenetére


Diaspar80
újonc

Szia. A másik oldalon hónapok óta nem volt semennyi pénz az egyenlegemen. Tegnap összevonták a két oldal egyenlegét, így ott is azt az összeget mutatta mint a sportfogadáson, tehát kb. 2 ezret. Mivel nem tudtam fogadni az oldal miatt, így unalmamban feladtam pár puttót, de buktam mindet, így bementem 2 ezer alá. Tegnap a nap végén ugyan azt az összeget mutatta mind a két oldalon, csak tippmixpro-n nem volt egyetlen elérhető fogadás sem, hiába engedett már este be. Ma felmentem, erre 10 fölött vagyok, de sehol nem mutat nyereményt, csak a tranzakcióknál egyéb jóváírásokat, de azokat sem tegnapra, hanem még 23-ra.

(#166312) Monoton válasza Diaspar80 (#166311) üzenetére


Monoton
tag

ŐŐŐŐ, én most hétvége óta először szerettem volna belogolni a tippmixprora és azt irja "Tiltott fogadó". WTF? :F

(#166313) #51177472


#51177472
törölt tag

Ma 2 szelót raktam:

1,
Eibar - Celta Vigo V 2,40
Tours - Nantes -V 1,90
össz: 4,48, 10k

2,
RB Leipzig - Bayern München 1X - 2,15 , 10k

[ Szerkesztve ]

(#166314) djculture


djculture
félisten

Nekem nem kellett mást csak megadni a személyi meg a lakcím kártya számát..

(#166315) pohár válasza ThuG4LifE (#166301) üzenetére


pohár
félisten

jajaja! :D

ma tennék egy Lazio győzelem & Chicago Fire meccs o2,5 duót, a fent lévő 1625ft-ból jönne 4290ft, de nem csináltam meg ezt a fos azonosítást, az meg nem lesz meg 1 óra múlva, inkább kiveszem a maradékot... vagy elputtózom, ha lehet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#166316) tigipuf válasza djculture (#166314) üzenetére


tigipuf
senior tag

Nekem se,kb 1 perc volt, se véna ,se retina szkenner :DDD .Fényképet se kértek a TEK se jött még eddig,hát nem tudom mi lesz,remélem nem kell egész éjjel izgulnom.....

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#166317) zolynet


zolynet
addikt

Ég a Hertha. :(
Már egy fos Köln is megfogja...nagyon elvesztették a fonalat.

Life is too short to stay stock!

(#166318) pohár válasza pohár (#166315) üzenetére


pohár
félisten

fogadni nem engedett, helyette raktam 2 mező puttót 500-ért, jött is egy 1000-es, ki is veszek a francba azt a 2k-t :D

papíron ment egy Napoli & Roma -1 & Juve lő 3-at egy ezressel

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#166319) paatrick válasza Diaspar80 (#166309) üzenetére


paatrick
őstag

Ne aggódj reggel még nekem is 8-9 ezerrel több volt de mostanra levonták, és visszaállt az eredeti egyenleg.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#166320) yogibear válasza zolynet (#166317) üzenetére


yogibear
addikt

Hiába sz@rból nem lehet várat építeni... pontosabban lehet, csak mikor jön az eső szétcsapatja rendesen. :DDD

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166321) yogibear


yogibear
addikt

Azt azért a Pró javára kell írni, hogy már van élő közvetítés is...
most pl az összes olasz A, belga 1, a Celtic..de van kosár és tenisz is.... ráadásul egérmozi mérethez képest teljesen tiszta és korrekt minőség, legalábbis a Celtic és a Roma meccsébe belenéztem, semmi baja képnek...
Az oldal alapfelépítése továbbra is szar, ha másik meccsre akarsz váltani vissza kell menni az élő listához és ott kiválasztani...
a bet megoldása lenne célszerű, ha valaki élőzni akar, akkor lássa az összes élőt oldalt...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166322) Aventador91 válasza yogibear (#166321) üzenetére


Aventador91
őstag

éjjel is lesz élő fogadás néhány meccsre

(#166323) yogibear válasza Aventador91 (#166322) üzenetére


yogibear
addikt

nem is néhányra... délamcsi kupa usa bajnoki, kosár...satöbbi...
reggel 7:30-ig 00:00-tól 17 darab meccset számoltam....
Azt kell mondjam, kezd fogadóirodára hasonlítani a Pró... :))

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166324) itachi94


itachi94
tag

Hát ez a mai nap kuka . De már meg vannak a holnapi meccsek , majd feladom még gyorsan meló előtt :D

Maccabi Győz,NZ Breakers győz , Seoul Knights győz , Fucsovics győz , Gasquet győz !!!

(#166325) yogibear


yogibear
addikt

Tottenham véletlen 1/2 51-ért rakta valaki? ;] :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166326) jenei1994


jenei1994
addikt

Mostmár a tököm kivan velük. :W

2 napja ez van......

[ Szerkesztve ]

(#166327) itachi94


itachi94
tag

Ahogy nézem mind a 2 mixen 1 meccs ment el :W :W

(#166328) #86564352


#86564352
törölt tag

Lazio & Napoli jött ahogy kell :)

(#166329) yogibear válasza jenei1994 (#166326) üzenetére


yogibear
addikt

de mi a facér' nem töltöd ki helyesen az online-t?
akkor semmi szükség elküldözgetni a fotókat meg egyéb fasságok... az időbe telik, míg a biodroidok végignézik ellenőrzik... mert nem kevesen vagytok, aki nem volt képes online ellenőriztetni... rengetegen rínak a facbúkjukon is...

vagy csak valami ideiglenes menekült igazolványod van vagy mi a tosz? :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166330) yogibear válasza #86564352 (#166328) üzenetére


yogibear
addikt

Roma, Napoli, Juve, Celtic jött ahogy kell :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166331) itachi94 válasza #86564352 (#166328) üzenetére


itachi94
tag

Torino ,Tofas kosár páros neten legalább jött :D

(#166332) jenei1994 válasza yogibear (#166329) üzenetére


jenei1994
addikt

Kitöltöttem és utána nem engedett fogadni. Muszáj voltam elküldeni nekik. De ugyan ott vagyok mint voltam.

(#166333) pohár


pohár
félisten

faszom a Romába, hogy nem tudtak egy szaros hendit kihozni egy retekdomb Crotone ellen, pedig minden más jött szépen :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#166334) yogibear válasza jenei1994 (#166332) üzenetére


yogibear
addikt

Kitöltöttem és utána nem engedett fogadni.

Nem lehetett újra megpróbálni? Nem írt ki semmit, engedett tovább lépni?
Mondjuk lehet, akkor még erősen be volt borulva agyába a rendszer, a fene tudja, mit művelt.
Én ezért vártam ezzel addig, míg simán enged belépni...

Akkor nem marad más, mint megvárni a biodroidokat, hogy manuál leellenőrizzék...
Fércbúkjukon is sokan panaszkodnak rá, hogy lassú a fotós beazonosítás...

Nem is próbáltad azóta újra az elektronikust az oldalukon? Csak egy ötlet...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166335) yogibear válasza pohár (#166333) üzenetére


yogibear
addikt

Néztem a meccset Prón és a végén erősen szorítottam, nehogy leikszeljenek... vicc volt, amit műveltek... :(

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166336) expander válasza yogibear (#166334) üzenetére


expander
senior tag

en pl. akarhogy irom be az adataimat, nem fogadja el sehogy...

(#166337) pilóta válasza expander (#166336) üzenetére


pilóta
nagyúr

Arra figyelj, hogy pontosan, betűről-betűre ugyanazt írd, mint az iratokon van. Nekem például anyám neve el van írva a központi rendszerben és az igazolványomon is, á helyett a-val van írva a vezetékneve, és csak így fogadta el. A születési helyem például Szeged, de az nem jó, mert az iraton Szeged I van írva, bármit jelentsen is az a római egyes, csak így fogadja el.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#166338) yogibear válasza pilóta (#166337) üzenetére


yogibear
addikt

ahogy írod, pontosan...

Szeged I van írva, bármit jelentsen is az a római egyes
körzetet vagy kerületet... Bpestnél pl. a kerületet, csak ott meg nem rómaival írták a szigre, hanem arabs számmal... gondolom azért, mert a 23 csak két karakter míg a XXIII meg öt, ezért...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166339) expander


expander
senior tag

A megadott adatokkal nincs érvényes személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolvany a nyilvántartásban. Kérjük ellenőrizd az adataidat!

most direkt megcsinaltam odafigyelve, es nem jo :D nem mintha olyan sokat vesztenek vele, de azert erdekes...

szerk.: haha, sajat nev, anyja neve ilyenek ki voltak toltve alapbol, azt nem is neztem, viszont edesanyja szuletesi nevnel nem volt beiirva a 2. keresztneve, ami viszont a szemelyimen rajtavan, igy viszont mar elfogadta :D

[ Szerkesztve ]

(#166340) yogibear válasza expander (#166339) üzenetére


yogibear
addikt

igy viszont mar elfogadta

erről beszéltem... tuti hogy a nagy többség akinek elsőre másodikra nem fogadta el, az is ugyanígy benézett valamit... akár csak egy karaktert...
hajszálpontosan úgy kell mindennek az űrlapon szerepelnie, ahogy a szigen meg a lakcímkártyán...
pl. nekem is át kellett írnom a születési helyet olyan formára, ahogy a szigen van, mert a regkor csak a várost írtam be... csak persze hiába van odaírva példaként is, akkor sem figyelnek rá sokan...

Igen kevesen lehetnek, akik tényleg mindent hajszálpontosan gépeltek be és mégsem fogadta el az automata... nekik viszont esetlegesen más ügyintézéskor is lehetnek problémáik, hogy a kártyán szereplő adatok nem stimmelnek a nyilvántartással...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166341) #86564352


#86564352
törölt tag

Egy Real szelvény:

Real 1. fi. & Real kosár & Real Sociedad = 2,5x

(#166342) itachi94


itachi94
tag

Eddig jó ez a nap. Már csak maccabi és gasquet kell és akkor még jobb lesz. Fucsovics elég könnyen jött :D

(#166343) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na a balmazt most kene hosszutavra megfogadni ugy, hogy bentmarad.

Targoncas Coulibalyval erosodtek, salas feri kihozza belole a golkiralyt :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166344) juliabrilke válasza LyonnaisFan1 (#166343) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért az a fazon hiába kicsit koros még van bőven energia benne.
Szerintem simán még beleférne valamelyik "nagyobb" csapatba is.

(#166345) LyonnaisFan1 válasza juliabrilke (#166344) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Én is így gondolom.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166346) pilóta


pilóta
nagyúr

Nektek csinálja a tippmixpro, hogy egy esemény vége után, ami nyert, azt írja rá, hogy vesztes pirossal, de ha kinyitod a részleteket, ott meg zölddel ott van, hogy nyertes?
Tök idegesítő. Pár perc után átvált nyertesre és jóváírja a pénzt, csak hirtelen megijedtem, hogy dehát én elvileg nyertem, miért vesztes...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#166347) Aventador91 válasza expander (#166339) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem minden jól volt beírva, mégis szarakodott. aztán rájöttem, hogy a születési hely-nél ki kell tölteni.
csak ugye a hiányzó dolgokat kiemelte piros kerettel, fszom se gondolta hogy a születési hellyel szarakodik, mert nem jelezte semmi. normális oldalakon kiírja hogy mi rossz, ki is emeli pirossal stb. itt nem..

(#166348) szab.tam


szab.tam
nagyúr

újra hajháló!

rajtam kívül még volt olyan vadbarom, akik a margit meccsre tett gólszám over-eket?
:D

1 órán keresztül próbáltam stream-et keresni, de feladtam,
de talán jobb is, hogy nem találtam. :D
Nem mertem direk linket kérni, mert folyton leoltjátok a csirkék fejét... :DDD :DDD :DDD

***

már csak 5 gól kell, és van rá kb. 10 perc...... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#166349) yogibear válasza Aventador91 (#166347) üzenetére


yogibear
addikt

nekem minden jól volt beírva, mégis szarakodott. aztán rájöttem, hogy a születési hely-nél ki kell tölteni.

Tehát mégsem volt minden jól beírva. :P

mert nem jelezte semmi

Ja meg nem csilingelt és nem villódzott az egész kép. :P
Oda volt írva a példa... az is el lett mondva, hogy hajszálpontosan ahogy a kártyán van.

normális oldalakon kiírja hogy mi rossz, ki is emeli pirossal

Oda agyhalottak is képesek regelni. ;]
De az sincs messze ettől az állapottól, aki a Próét képtelen helyesen kitölteni...
Most gondolj bele, mekkora probléma lett volna, ha még captcha is lett volna. ;] :P

Te is megkapod a tippmixpro gyógyegér matricát. :DD

Ki a következő?

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166350) yogibear válasza szab.tam (#166348) üzenetére


yogibear
addikt

rajtam kívül még volt olyan vadbarom, akik a margit meccsre tett gólszám over-eket?

Nem ekkora vadbarom csak te vagy. :P
Mert nem tanulsz...
Pedig pár éve hasonló volt, adta valamelyik kanáli is idehaza... elment a Real idegenbe első meccsen valami sokadrangú társasághoz kupameccselni a Zs csapattal és 80 percig képtelenek voltak betalálni, akkor küldte be az edző Benzemát és beszenvedtek 1, azaz egy gólt és lett 0:1...
Most ha nincs a két tizi még tán sima 0:0 is lett volna...
Spanyol kupa oda-visszavágós, így tökmindegy, mi van az első meccsen, főleg idegenben, ha otthon lehet javítani. Persze egy első osztályú ellen már nem a ZS állna ki, de alsóbbak ellen még tán a pályamunkások is a kispadon ülnek...

Más kategória egy német kupa, ahol csak 1 meccs van, így aki kupát akar nyerni, ritkán mellőzheti a nagycsapatot...
Vagy az angol Fakupa, ott is egy meccs van, csak ha az X akkor van visszavágó... de már ott is csak valahol a
16 közöttig, onnantól már ott is egy meccs van pár éve, mert túl sok volt az éves meccsszám: ligakupa, FAkupa bajnoki satöbbi és elég nehéz volt egy X utáni visszavágóra időpontot találni...

1 órán keresztül próbáltam stream-et keresni - nem figyeltem ma, de a Prón nem volt élő közvetítése?
Amúgy ha a szokásos és természetesen könyvjelzőzött helyeken nem találok, akkor guglizok: fuenlabrada real madrid live stream... valahol valamit mindig sikerül keríteni... streamgaroo vagy a vipbox.nu ahol először kezdek keresgélni, persze nem magyar egyik sem logikusan

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.