Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#6801) TigerCat válasza ACE- (#6800) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A webes és a sztórban elérhető is ugyanígy működik? Régen volt eltérés... Illetve nincs a rendszerben/gépházban az értesítéseknek valami menüje, ahol ez testre szabható?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6802) PlatiaAmos válasza ACE- (#6800) üzenetére


PlatiaAmos
tag

Megvan a probléma forrása, kis tálca gombok használatánál eltűnnek a jelvények..
Ez okozza nálam a gondot, de a nagy tálca gombok nem opció..
És az előző Windowsnál kis tálca gombok használatánál is valahogy volt Skype jelvényem...
Több órája ezzel szarakodok és egy külföldi fórumon se találom mi a megoldás :o :o :W

(#6803) gerrog


gerrog
aktív tag

hali
kissé béna vagyok
hogy tudom kikapcsolni skype-ban az automatikus frissítést?

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#6804) TigerCat válasza gerrog (#6803) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Sehogy, max. letiltod a címet, ahol csekkolná.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6805) betyarr


betyarr
veterán

sziasztok!

a win beépített skypeját használom a pc-men.indul a winnel együtt,azonban sokszor csinálja azt,hogy win indítása után be kell jelentkezni a skypeba,mert vagy eleve ki vagyok jelentkezve belőle,vagy indítást követően dob ki.nem lehetne mindig bejelentkezve maradni valahogy win indítást követően is?

(#6806) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Kis segitseget szeretnek kerni: ma reggel inteztem par telefont kulfoldre. Az egyenlegem elfogyott igy automatikusan feltoltesre kerult (az aktualis hivas sem szakadt meg)
Szoval delelott meg minden rendben volt.

Most megint inteztem volna egy hivast, de azt irja, h tiltott fiok. Probaltam 4 szamot fezetekest, mobilt, kulfoldit, de mindre ezt dobja fuggetlenul attol, h laptoprol vagy telefonrol probalom.

Ki es bejelentkezes iletve ujratelepites sem segitett.

Tipp vagy otlet esetleg?

Elore is koszonom!

(#6807) w.miki


w.miki
veterán

Hol csekkolja a Skype, van-e új verzió?
Én is kikapcsolnám az auto frissítést.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#6808) csosz77


csosz77
csendes tag

Sziasztok,

Mobiltelefonon hasznalnam a Skype-t (Samsung Galaxy A51). Az a problemam, hogy csak akkor cseng ki, a PC-n is be vagyok jelentkezve. Ha a PC (laptop, windows 10) ki van kapcsolva, akkor nem cseng ki, amugy latom ha hiv vki, vizualisan minden ok, csak nem cseng ki. Van vmi otletetek?

(#6809) flash-


flash-
veterán

Udv
Eleg jo a wifi(ping 15,jitter 18ms,36Mbps) de a Skype picit akad csuszik amessengerrel ilyen kevésbé volt
Dob valamit a Skype minőségen ha pcről(lan-webcam) hasznalom? Érdemes emiatt beruhazni erre? (a net 1000es optikai)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6810) Narxis


Narxis
nagyúr

Üdv

Tehetek valamit azzal, hogy a skype partneremnél hang és videó is laggol? Elvileg én nem laggolok neki mert megkérdeztem, de ő meg laggol nekem. Nyilván a probléma nála van elvileg de nincs valami trükk, hack, mod amit én megtehetek, hogy jobb legyen a helyzet? Az a durva, hogy nem volt mindig így, szerintem januárban kezdődött a laggolás, tavaly semmi baj nem volt.

Thanos was right.

(#6811) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Samsung gépet újratelepítettem, W10 van rajta. A windowsos Kamera programmal megy a webkamera, de a Skype-ba nem megy. Ötlet rá esetleg?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6812) LamerGyuri válasza cellpeti (#6811) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

w10-nél asszem engedélyezni kell minden egyes proginál, hogy használhatja-e.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6813) cellpeti válasza LamerGyuri (#6812) üzenetére


cellpeti
veterán

utána olvastam, de egyelőre nem tudok hozzáadni programot

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6814) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Buta kerdes, de a Microsoft account az kulonbozik a Skype accounttol.
Mind2 el volt mentve, de idokozben a telefon lecserelodott a laptop meg kuka lett.

Tegnap probaltam, de nem fogadja el a jelszot es ezt meg tetezven ugytunt, h van v.mi napi limit mert kb 5-6 probalkozas utan mar azt a hibauzit kaptam, h a mai napron mar tul sokszor probalkozott, probaljon meg holnap uj jelszot kerni.

(#6815) No.01 válasza No.01 (#6814) üzenetére


No.01
őstag

Azota megprobaltam ujbol, de mivel a jelenl;egi jelszot nemtudom igy nem engedi megvaltoztatni mert a hibauzenet maradt: ma mar tul sokszor probalkozott...

Van esetleg v.mi non-stop telefonszam (akar angolul is) ahol tudnak segiteni? A normal ugyfelszolgalat nem dolgozik, nekem viszont kellene a hozzaferes meg ma...

(#6816) cellpeti válasza No.01 (#6814) üzenetére


cellpeti
veterán

Skype account lehet GMAIL-os is.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6817) degec


degec
senior tag

Tisztelet,

Tudna Valaki segíteni abban, hogy mi a bubánatért tűnik el az óra mellől a Skypi ikon, használat közben totál random módon. ? Nem indul automatikusan widnowsal ezt kikapcsoltam, korábban portable skypet használtam évezredeken át, semmi gondom nem volt ezzel, felraktam a gyári telepítőset minden oké csak ez az ikon téma nem. Futattam kompatibilis módban, rendszergazdaként, de semmi változás.
Win10 pro totál friss, skype legújabb. Köszönöm szépen a helpet ! :R

(#6818) atike


atike
nagyúr

Sziasztok!

Faterom valami nagyot alkotott a telóján - valamit nagyon elbarmolt a Skype-ban...

A következő hibaüzenet jelenik meg a program indítása után:

Skype töröl, újrarak megvolt, természetesen van net a telón.

Asztali gépen be lehet lépni, ott működik.

Az előzmény annyi, hogy valamit nagyon elkevert az öreg, jelszóváltoztatás volt, de telón el sem jut addig, hogy jelszót kérjen a fenti hibaüzenet miatt.

Galaxy A51 van neki, mindene le van frissítve, és kb 1 héttel ezelőttig jól működött.

Valami ötlet?

Olyat menüpontot nem találtam, hogy korlátozni lehetne a Skype nethez való hozzáférését...

(#6819) ACE- válasza atike (#6818) üzenetére


ACE-
addikt

Amikor letörli a Skype-ot, akkor törölje a fiókoknál esetlegesen ott maradt Microsoft, vagy Skype fiókot. Erre tippelek...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6820) Vasti74


Vasti74
aktív tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm gépén (Lenovo G70-35 laptop) szórakozik a Skype: a webkamerának nincs képe.
A webkamera és a driver valószínűleg rendben van, mert a Kamera alkalmazásban 20-ból 20x működött.
A Skype-ban a hang-videó beállításnál ott a kamera, amikor erre a menüre kattintok a beállításoknál, világít is a kamera mellett a LED, hang is van, de csak egy üres fekete négyzet van a kép helyet... Viszont 10-15 próbálkozásból egyszer van kép, amit nem tudok semmihez (mikor, hányszor futott a Kamera program, éppen újraindítottam, vagy ki is kapcsoltam a gépet, előtte futtattam-e a Kamera programot, stb.) kötni... Aztán megint nincs, aztán újra van.
A gépen a legújabb Win10 Home 64bit fut, minden frissítve van, a Skype is a legújabb, vírusirtóként csak a Windows saját vacka fut.
Van valakinek ötlete? A neten nem találok erre semmilyen tanácsot.
Üdv: Vasti

[ Szerkesztve ]

(#6821) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Ez a topik most fullra meghalt? Senki nem használja már a Skype-ot? :) Mondjuk nem is csodálkozom ezen. Arra valaki erre tévedőnek esetleg nincs ötlete, hogy asztali skype-nál a kameraképből teljes képernyős módban hogy lehet eltüntetni a zavaró feliratokat, mint pl rácsnézet, egy üres kör, meg a saját kameraképem, Idegesítő, hogy ez mind ott van, egy tiszta kameraképnek jobban örülnék. Valami ötlet?

(#6822) LamerGyuri válasza Gizmo94 (#6821) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Szerintem még hébe-hóba használjuk (legalábbis én), de annyi más lehetőség van helyette, ami teljesen kézenfekvően és jól működik, hogy nem kínlódunk vele, választ keresve a topikban, hanem ahol lehet, azonnal vált az ember; én legalábbis így tettem.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6823) TigerCat válasza LamerGyuri (#6822) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szabad tudni hogy mire? Olyan app ami telefon és telefonszám nélkül működik, nem nagyon van. Irodai környezetben kellene...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6824) LamerGyuri válasza TigerCat (#6823) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Irodai környezetben Microsoft Teams és Webex, azon kívül Discord és a gmail videohívós csevegője.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6825) TigerCat válasza LamerGyuri (#6824) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6826) Land


Land
veterán

Üdv! Adott egy HP 8470p laptop, melynél a kamera csak fekete képet ad. A kamera pl. Facebookos hívásnál működik. Ne küzdjek tovább, mert nem kompatibilis a Skype-pal? Venni kell külső kamerát hozzá? Vicc hogy ilyen létezik...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6827) LamerGyuri válasza Land (#6826) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Több éve létező dolog, hogy a Skype egyszercsak elkezd nemtámogatni egy kamerát, akár egyik napról a másikra; onnantól az adott eszközt soha többé nem lehet Skype videora használni.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6828) Vasti74 válasza Land (#6826) üzenetére


Vasti74
aktív tag

Engem egy ismerősnél ezzel szívat egy Lenovo...
Évek óta futott rajta hiba nélkül a Skype, aztán egy frissítés óta fekete semmi a videóhívás.
Minden más alkalmazásban működik a kamera.
Nem értem: mi az, hogy egy működő hardver Windows alatt egy, ráadásul MS alkalmazásban elkezd nem működni??? Mi az, hogy nem támogatott a Skype-ban, ha már egyszer a Windows, a saját maga által telepített driverekkel támogatja, működik?
Akkor most akasszon egy kamerát az ismerős a laptopra?
Na az ilyenek miatt sem használok Windows-t úgy 22-23 éve...

(#6829) Land válasza Vasti74 (#6828) üzenetére


Land
veterán

Igen egy utólagos kamera lesz sajnos nálunk is a megoldás. Vicc az egész és persze a pénzről szól, hogy vegyen a paraszt Skype kompatibilis kamerát egy LAPTOPHOZ!
Mi lesz a következő lépés? Nem fog működni a kijelző és külön Skype ready monitort kell venni a laposhoz?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6830) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, Win 10 alatt jelenleg Skype version 8.78 és application version 15.78, amit használunk a cégnél. Egy ideje az van, hogy ha csoportos hívást indít valaki, akkor a hívottaknál nem csörög ki (mint korábban, ilyen telefoncsöngés szerű hangon), hanem alapból csak egy írott üzeneteknél szokásos notification jön. A hívásindítónál ilyenkor látható egy "Ring group" gomb, amit ha megnyom, akkor már kicsörög a hívottaknál. Na de ez nem tuti cucc, mivel ha bárki a hívottak közül gyorsan felveszi a hívást, akkor ez a gomb a hívónál eltűnik és utána már nincs lehetőség kicsöngéssel jelezni a többi hívottnak.

Erre van megoldás, hogy default kicsörögjön?

(#6831) ACE- válasza Mauzes (#6830) üzenetére


ACE-
addikt

Na ez érdekes, szerintem ez bug, ki kéne csörögnie alapban is, jelezd a support-nak.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6832) Mauzes válasza ACE- (#6831) üzenetére


Mauzes
őstag

Én azért gondolom, hogy nem bug, mert külön gomb létezik arra, hogy meg is csörgessem a hívottakat. Tehát ha a start call-ra kattintok, akkor csak notification-t küld és én az alábbi képernyőt látom -> ha itt kattintok a ring the group gombra, akkor csörgeti is a hívottakat.

Ez a cégen belül mindenkinél így működik, tehát nem egyedi eset.

(#6833) ACE- válasza Mauzes (#6832) üzenetére


ACE-
addikt

Attól függetlenül az bug, ha valaki belép, akkor utána nem lehet csörgetni a többit.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6834) ToZala


ToZala
csendes tag

Sziasztok,

olyan problémám lenne, hogy ha csak a notebookomon használom a skype-ot semmi probléma. Ha viszont rádugok egy monitort HDMI kábellel és áthúzom a monitorra a skype-ot(kiterjesztett képernyő), akkor nem működik a mikrofon. Hogy tudnám ezt rendesen beállítani?

Előre is köszönöm!

(#6835) kpal


kpal
veterán

Az mitöl van hogy Pc-n latom amit küldebek nekem de az Androidos telfonon nem latom :F
Multkor frissült a Pc-s Skype es azota van ez .

(#6836) cigam


cigam
félisten

PC-n futó frissen telepített Skype-al van egy kis gond pár másodpercenként kiad magából egy "burst" jelet, ami eszméletlen zavaró amikor beszélgető partner tagjára ráül, és vartyogás lesz belőle. Semmi ritmusa nincs, teljesen véletlenül pár másodpercenként megjelenik.
Próbáltam kikapcsolni a zajszűrést, és egyébb trükköket, de nem segített. Ha kilépek a Skype-ból (bezárom a programot), megszűnik ez a zavar.
Más is találkozott hasonlóval? Mi a megoldás?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6837) dzsampi


dzsampi
junior tag

Sziasztok!

Ismertek bármilyen módot arra, hogy exportálni tudjam a skype beszélgetéseket valamilyen szöveges állományba?

Köszönöm :R

(#6838) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

PC-re fel van telepítve a Skype.
A problémám az lenne hogyha hosszan beszélek akkor a másik fél egy idő után nem érti hogy mit mondok mert zajos lesz a hang nála.A kép rendben van nála azt mondja. Én folyamatosan hallom és látom a másik félt.

A kamera az egy Xiaomi IMILAB W88S.

A netem 490 Mbps le és 20 Mbps fel sebességgel van ami modemes és kábellel van összekötve.

Ez valami beállítási probléma lenne ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#6839) ACE- válasza Directors (#6838) üzenetére


ACE-
addikt

Én azt gondolnám hogy a kamera "fárad el", tehát melegszik, és nem tökéletes már a hang moduláció... de csak tipp. Ez nekem nem szoftveres hibának tűnik... csak úgy tudod kideríteni ha próbálod másik, valamivel márkásabb kamerával.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6840) Directors válasza ACE- (#6839) üzenetére


Directors
senior tag

Megnézem akkor mással is. :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#6841) gerrog


gerrog
aktív tag

hali
skype-hoz van olyan kis beépülő modul/program ami lefordítja amit írok?
nem hangra gondolok, hanem hogy írok valamit és a másik pl. franciául látja, amit ő ír franciául, azt én magyarul látom
vagy alapból tudja ezt a skype?
segítséget köszönöm

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#6842) galocza


galocza
aktív tag

halihó,
dilettáns kérdés: asztali skype esetén miért nem látom az összes - asszem iphone-ről küldött - emoticont/emojit?
s ha igen, az is olykor szürke...
pl
😁
🤣
🍒
van mód tenni vele vmit?
köszi,
g

(#6843) TigerCat válasza galocza (#6842) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Gondolom nem támogatja az iPhone ikonokat. Nekem is mondják néha, hogy tök fura amit küldök, de őszintén szólva nem nagyon érdekel, néha nyomok a Skype saját szettjéből, az nyilván rendben van.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6844) kpal


kpal
veterán

Az miért es hogy lehet hogy ugyan azon fiókot használom Pc-n es Androidon ,de másnal meg két profil jelenikmeg :F

(#6845) Undoroid


Undoroid
őstag

Sziasztok!

Csütörtökön, késő este bejött egy frissítés (asztali gépre) a Skype-ra és bejelentkezés után már csak egy üres, fekete képet látok! Ha időközben üzenet érkezik, akkor azt -szokás szerint- a jobb-alsó sarokban látom egy pillanatra, de ha az értesítő területre kattintok, hogy megnyissam, akkor marad a fekete kép. Az értesítési területen ott marad az olvasatlan üzenetek száma!
Ma, reggel jött egy újabb frissítés, de semmi nem változott...

Mit lehetne kezdeni ezzel (azon kívül, hogy megköszönöm az MS-nek ezt a szép, minőségi frissítést) , ha nem áll rendelkezésre rendszer visszaállítási pont?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6846) Undoroid válasza Undoroid (#6845) üzenetére


Undoroid
őstag

Úgy látom, hogy ez valami egyedi probléma lesz, bár semmi mást nem csináltam (telepítés - eltávolítás) a gépemen. Mindössze ennyit látok!

A bal-felső sarokban látható " (3) " az azért van, mert három olvasatlan üzenetem van! Tehát maga a program döcög még, fogadja az üzeneteket, de már semmi másra nem képes! :U Vajon, ha az egész Skype alkalmazást újratelepítem, akkor az eddigi kontaktjaim el fognak veszni?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6847) ACE- válasza Undoroid (#6846) üzenetére


ACE-
addikt

Annak kellett volna lennie az elsőnek hogy újratelepíted... Hogy vesznének el? A Microsoft fiókodban vannak amivel beloginolsz. Jól látom hogy Windows7? Az sem egy mai csirke...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6848) Undoroid válasza ACE- (#6847) üzenetére


Undoroid
őstag

Köszönöm a választ!

Előbb inkább kérdeztem, hátha más is belefutott már ebbe a dologba! Régebben még kliens oldalon volt minden (is?) Nem voltam biztos benne, hogy mi a jelenlegi helyzet? Szétnéztem a vinyómon és egy régi verzió maradványain kívül semmit nem találtam! Inkább vártam egy hotfixre, hátha javították már ezt!

Igen, jól látod! Nem mai, de tudja azt, amire Nekem kell!

Vettem itt korábban (2018 környékén) egy asztali gépet, amihez volt bónuszként egy W10 is regisztrálva! Azt akartam éppen belakni, de annyira butuska volt, hogy a saját oprendszeréhez tartozó, saját segédprogjamját sem találta meg a saját keresője! Ezért végül vettem hozzá egy másik W7-et és a 10 végleg ment a kukába! Ha egy egyszerű keresési feladatot nem tud megcsinálni, akkor egy bonyolultabb feladatnál mi lesz? Az a gép, azóta is köszöni, de szépen megy! Nemrég változás volt a céges gépemmel. A jól belakott gépem le lett cserélve egy W10-es masinára! Néhány használat után rájöttem, hogy jó döntöttem az otthoni gépemmel! Ez a W10 egy feltupírozott, csilvili maszlag, amiben a tervező ráadásul eltett mindent úgy, hogy még véletlenül se lehessen benne megtalálni semmit...és még lehetne ezt sokáig sorolni! Nem volt az otthoni gépemmel annyi 'kék képernyő' összesen, mint ezzel egy hónap alatt...a kikapcsolás pedig egyenesen szenvedés: volt úgy is, hogy 4percnél tovább ott zúgott (nyilván itt küldte el az adatokat az MS-hez! :(( ) mire végül kikapcsolt!

Ha nem lesz más, akkor jön az újratelepítés!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6849) ACE- válasza Undoroid (#6848) üzenetére


ACE-
addikt

A hozzászólásod nagy részét nem kommentálnám, de látszik hogy nem vagy túl tájékozott oprendszerek terén... Feltehetően a Skype újratelepítés meghozza a megoldást de lehet hogy a régi Windows7-re már nem optimalizálnak, és így marad...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6850) LamerGyuri válasza ACE- (#6849) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A szabad választás joga mindenkit megillet

Egyébként tényleg mennie kéne nála, ugyanis:

Skype for Windows desktop system requirements
Windows Desktop
Version Windows 7 or higher
Processor At least dual-core 1.5 GHz
RAM At least 2 GB
Additional software DirectX v9.0 or higher

Én inkább videokártya vagy annak driverére gyanakszom; nem tudja megjeleníteni az agyoncicomázott felületet.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6851) Undoroid válasza Undoroid (#6848) üzenetére


Undoroid
őstag

Újra működik!

Nem volt időm jobban megkavarni a dolgokat, ezért hétvégére akartam hagyni az újratelepítést! Viszont most jött egy újabb frissítés és ismét jó minden! :R

Köszönöm a válaszokat!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6852) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy skypon elkezdek Írni és feldob egy sávot ahol kék feliratok vannak: Udvarias, Vicces, hétköznapi...... ilyen hangnem és bedob egy mondatot ha rákattintok. 3 napja keresem, de sehol nem tudom kikapcsolni, marhára idegesÍt. Talán a bing-hez lesz köze, de sehol nem találom, lehet telepÍtettem valami bővÍtményt? telefonon is csinálja.

(#6853) Undoroid válasza Bencus88 (#6852) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Feldob egy kék sávot: igen, ezt néhány napja csinálja nálam is PC-n.

" lehet telepÍtettem valami bővÍtményt? " Igen! A szokásos frissítéssel (talán Pénteken) jött be, amit kérdés nélkül telepített is. Biztos nagyon szükséges és nagyon :W kell is...kikapcsolásával kapcsolatban még nem találtam semmit.

Inkább a stabil működésen dolgoznának, mint az ilyen cicomákon! Az előbb is ráklikkeltem az egyik ismerősömre, mert régen nem válaszolt...rögtön felugrott a válasza, amit a kérdésem után pár perccel megválaszolt! Csak éppen 3órát késett a kézbesítés, miközben Ő is és Én is online állapotban voltunk! :U

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6854) Bencus88 válasza Undoroid (#6853) üzenetére


Bencus88
nagyúr

vicc tényleg :W
Ha találsz valamit kérlek szólj, én is igyekszem nézelődni meg kérdezgetni.

(#6855) Bencus88 válasza Undoroid (#6853) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na mondom főnök!
3 pötty, beállÍtások, üzenetek, üzenet-átÍrási javaslatok engedélyezése ;)

(#6856) Undoroid válasza Bencus88 (#6855) üzenetére


Undoroid
őstag

Pont most akartam Én is írni! Helyesen feltételezted a kérdésedben a dolgokat!

Már csak azt nem értem, hogy erre vajon minek van szükség?! Egyszer, ha úgy gondolom / elhiszem, hogy a visszajelzésemet valaki el fogja olvasni, akkor jelzem nekik ezeket a -szerintem teljesen felesleges- dolgokat.

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6857) Bencus88 válasza Undoroid (#6856) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajnos én se értem ezekre mi szükseg van, teljesen felesleges tesztelések. Legszivesebben elküldtem volna őket nagyon messzire :DDD a legrosszabb, hogy nem egyértelmű, hol kell kikapcsolni. Na mind1 lényeg hogy megvan :R

[ Szerkesztve ]

(#6858) kpal


kpal
veterán

Az mitöl van hogy másoknál 2 profilom jelenik meg miközbe 1van csak ugyanzat használom Pc-n es mobilon is :F

(#6859) Vegha


Vegha
senior tag

Hasznal itt valaki Skype elofizetest Skype hivoszammal ? Az EU-s fair usage policy miatt valoszinuleg meg kell valnom a magyar telefonszamomtol es alternativ megoldaskent egy teljes funkcionalitasu Skype-on gondolkodok.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.