Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) h.adam.92 válasza Djuree (#1150) üzenetére


h.adam.92
őstag

látom elég gazdag vagy :DDD

(#1152) Wolverine válasza h.adam.92 (#1151) üzenetére


Wolverine
félisten

War3+TFT 4k, SC+BW 2k, D2 4k, WoW+BC 6k - és ennyi van nála felsorolva :P Ezt nem kunszt összehozni. (nekem is mind ott van, csak az én WoW-accom WotLK-ready)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1153) h.adam.92 válasza Wolverine (#1152) üzenetére


h.adam.92
őstag

starcraft + bw nekem is megvan. de ott nincs aktiválva
szerk.: mostmár aktiválva van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1154) Djuree válasza h.adam.92 (#1151) üzenetére


Djuree
félisten

hát a blizz gémekért mindent. nagyon sok boldog órát-napot-évet :DDD okoztak nekem. kezdve a warcraft1-el. de sokszor ellógtunk a suliból miatta, te jó isten :C
ha van valami amit nem warezolok le, akkor azok a blizz gémek (meg még néhány játék) ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1155) h.adam.92 válasza Djuree (#1150) üzenetére


h.adam.92
őstag

am sztem még ki sem osztották a béta kulcsokat :D

(#1156) kovsol válasza Djuree (#1150) üzenetére


kovsol
titán

nekem egy Beta Profile Settings gomb is megjelent a game lista felett

May the Force be with you!

(#1157) Wolverine válasza kovsol (#1156) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem is, és ott a gépről beküldött technikai adatokat írja ki (amiket mondjuk teljesen hibásan rögzített, de mindegy...).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1158) kovsol válasza Wolverine (#1157) üzenetére


kovsol
titán

futtasd le megint azt a kis exe filet és akkor updatelni
nekem amugy rendes adatokat ír pedig lapotopról gamelek és a mobil cuccokat is felismerte

May the Force be with you!

(#1159) Wolverine válasza kovsol (#1158) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam a 8 részre particionált két winchester bekavarta súlyosan :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1160) spyduck


spyduck
nagyúr

Jól értelmezem, h a StarCraft II bétát már ki lehet próbálni?

(#1161) sh4d0w válasza alien_ (#1134) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha erre kattan valaki, akkor le kell tölteni egy programot, ami megvizsgálja a hardvert. Ezek után döntik el, ki kap beta kulcsot?

https://www.coreinfinity.tech

(#1162) Wolverine válasza spyduck (#1160) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, mert még nem küldtek ki bétakulcsokat senkinek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1163) h.adam.92


h.adam.92
őstag

ha vkinek nincs pro gépe, sztem annak is sok esélye van, mert ugye optimalizálni is kell a játékot h minden játékos tudja élvezni.

(#1164) sNORh válasza h.adam.92 (#1163) üzenetére


sNORh
addikt

nyugi elmegy majd a low gépeden 30fps-el :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1165) Wolverine válasza h.adam.92 (#1163) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyanítom, még az én gépemen is el fog futni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1166) h.adam.92 válasza sNORh (#1164) üzenetére


h.adam.92
őstag

hehe ;] 30 fps yo, mert minden stratégiai game 30fps-re van korlátozva :D
Wolverine: sztem nem lesz durvább grafikája mint a c&c tiberium wars-nak és az simán megy nálam maxon

[ Szerkesztve ]

(#1167) 용 Bob válasza h.adam.92 (#1166) üzenetére


용 Bob
senior tag

Ez a Blizz honlapján talátam: Azthiszem teljesen korrekt a rendszerkövetelmény :K

Minumum Requirements
GFX: GeForce 7/8 Series or Radeon 1000/2000 with 256 MB RAM
CPU: Pentium 4
RAM: 1 GB
Internet: ADSL 1 Mbit

Recommended Requirements
GFX: GeForce 8000 or Radeon 2000 series with 512 MB RAM
CPU: Core 2 Duo or Athlon X2.
RAM: 2 GB
Internet: ADSL 3 Mbit

Optimal Requirements
GFX: Geforce 9000er or Radeon 3000er Series
CPU: Core 2 Duo 3 GHz or Athlon X2
RAM: 2GB with DualChannel mode

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1168) sh4d0w válasza 용 Bob (#1167) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Erre adhatnál vmi linket, mert a faq-ban ezt írják még:

What are the system requirements for StarCraft II?

We'll have more details on specific system requirements closer to the release date.

Viszont ha az tényleg hivatalos, amit találtál, akkor hamarosan bétateszt és release jön...

https://www.coreinfinity.tech

(#1169) kovsol válasza h.adam.92 (#1166) üzenetére


kovsol
titán

warcraft3 60 -ra volt korlátozva

May the Force be with you!

(#1170) h.adam.92 válasza kovsol (#1169) üzenetére


h.adam.92
őstag

bocsánat :B :DDD

(#1171) sNORh válasza h.adam.92 (#1170) üzenetére


sNORh
addikt

bot :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1172) Filippo


Filippo
csendes tag

Ez mennyivel hjobb játék mint az elsö része?

Lehet hogy másnak látod, lehet hogy más

(#1173) h.adam.92 válasza Filippo (#1172) üzenetére


h.adam.92
őstag

megpróbálom vhogy kifejezni
starcraft2=starcraft a tizenkilencsilliomodikon és ezt a negyvenötbrilliárdadikra emeled plusz szorszod millióval

asszem ennyivel... :DDD

(#1174) Wolverine válasza Filippo (#1172) üzenetére


Wolverine
félisten

Még nem tudjuk :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1175) h.adam.92 válasza Wolverine (#1174) üzenetére


h.adam.92
őstag

én a battlereportokból és az egyéb vidikből az előbbi eredményt szűrtem le magamnak :DDD

(#1176) Wolverine válasza h.adam.92 (#1175) üzenetére


Wolverine
félisten

A trailerek alapján a Wolverine is jó filmnek tűnt :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1177) h.adam.92 válasza Wolverine (#1176) üzenetére


h.adam.92
őstag

de nem 5-6 évig csinálták ;]

(#1178) kovsol válasza h.adam.92 (#1175) üzenetére


kovsol
titán

ha már fele olyan jó lesz vele játszani mint mondjuk a sc1 vagy war3 al volt akkor én tuti megveszem :D
bár ugyis megjelenés napján itt fog figyelni az asztalon a kicsike akármilyen lesz ;] és irány battle.net :DDD

May the Force be with you!

(#1179) h.adam.92 válasza kovsol (#1178) üzenetére


h.adam.92
őstag

ígyvan :D

(#1180) Djuree válasza h.adam.92 (#1173) üzenetére


Djuree
félisten

SZTEM NEM LESZ JOBB :U AZ ELSŐ RÉSZEK MINDIG JOBBAK A BLIZZNÉL. DIABLO1 IS JOBB VOLT MINT A 2. PERSZE GRAFBAN NEM, DE MINDEN MÁSBAN NEKEM JOBB VOLT.
AKKOR A WARCRAFT 1 IS JOBB VOLT MINT A 2 VAGY A 3...

SZTEM AZ SC2 IS ÍGY LESZ, GRAFBAN JOBB LESZ, DE MÁSBAN NEM HINNÉM HOGY JOBB LENNE. AZ SC MÁR 10 ÉVES, TÖKÉLETESEN KI VAN EGYENSÚLYOZVA, TÖKÉLETES JÁTÉK...MIRE AZ SC2-ŐT TÖKÉLETESEN KIEGYENSÚLYOZZÁK AZ NEM 1 ÉV LESZ...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1181) kovsol válasza Djuree (#1180) üzenetére


kovsol
titán

warctaft dologban nem értek egyet veled amugy
szerintem war3 -ban a hösös dolog nagyon jóra sikerült és ezzel felülmulta az elődöket
persze akinek ez nem jött be az nem így érez

May the Force be with you!

(#1182) h.adam.92 válasza kovsol (#1181) üzenetére


h.adam.92
őstag

igen, enfo a király :DDD

(#1183) Viktor77 válasza Djuree (#1180) üzenetére


Viktor77
titán

És miért kiabálsz?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1184) h.adam.92 válasza Viktor77 (#1183) üzenetére


h.adam.92
őstag

sztem caps(én nem kajabálós típusnak ismerem :DDD )

(#1185) Djuree válasza Viktor77 (#1183) üzenetére


Djuree
félisten

nem kiabálok, csak melóhelyről írtam és itt úgy dolgozunk, hogy végig nagybötűvel kell írni, és véletlen úgy maradt a caps lock :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1186) Djuree válasza kovsol (#1181) üzenetére


Djuree
félisten

ja a hős nem volt rossz 5let. nekem a kis egységlimit nem tetszett benne. ha erősebb egységeket gyártottál, akkor tényleg nem sok volt belőlük. persze nem volt rossz játék, sokat játszottam vele én is, de csak single-ben...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1187) kovsol válasza Djuree (#1186) üzenetére


kovsol
titán

legalább megbecsülte az ember minden egyes egységét a harcban! :) amugy én singleben nem szerettem a gép nem jelentett kihívást egyszerű taktikája volt mindenből egy kicsit... hát battle.net az más tészta volt már :)

May the Force be with you!

(#1188) alien_


alien_
őstag

Vegyetek egérpadot a StarCraft 2 -höz :)

Swarm is coming.

(#1189) alien_ válasza alien_ (#1188) üzenetére


alien_
őstag

(#1190) kovsol válasza alien_ (#1189) üzenetére


kovsol
titán

én az egyszinű híve vagyok :) kék vagy fekete nem kell a pompa :) és az egér is jobban szereti

May the Force be with you!

(#1191) ZéZé@PH válasza kovsol (#1190) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Szerintem meg pad se kell, csak egy jó asztal és egy jó egér.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#1192) h.adam.92 válasza kovsol (#1190) üzenetére


h.adam.92
őstag

lefogadom h az egérpad árából még 1 starcraft 2 kiférne :DDD

(#1193) Djuree válasza alien_ (#1189) üzenetére


Djuree
félisten

ilyen csak gyors fps-ekhez kell, rts-hez felesleges. én counter-strikeozok rengeteget de még egérpadom sincs, sztem felesleges. viszont egy jó egér az alap.
azért jól néz ki, ha ingyen lenne akkor biztos használnám :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1194) alien_ válasza Djuree (#1193) üzenetére


alien_
őstag

Szerintem is felesleges, de ez csak hype. Legalább lesz mit nyerni BlizzCon-on.. Még az is 3 hét, hogy a fene egye meg.. Már pedig ez lesz az utolsó lehetőségük, hogy nyáron elkezdjék a bétát.

Új Blizzard játék!!!! (bocs, ha volt már!)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1195) Djuree válasza alien_ (#1194) üzenetére


Djuree
félisten

komoly játék. azért lvl10-ig elmentem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1196) Verrion


Verrion
tag

Jöjjön már... :))
A Warhammer40k-t meg nem piszkálni, a másik nagy kedvenc... :))

(#1197) Djuree válasza Verrion (#1196) üzenetére


Djuree
félisten

a wh40k jó játék, de közel sem starcraft kategória. amúgy én is nagyon szeretem a wh40k világát, nyomtam is a terepasztalos változatot a tau-kal :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1198) alien_


alien_
őstag

...akkor most van az a rész, hogy egy ideig szárazkenyér + víz (teljes hírzárlat), augusztus végén meg leszakad az arcunk, olyan infóáradat lesz :U

Swarm is coming.

(#1199) ollie válasza Djuree (#1197) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És akkor már hozzá is tehetnénk, hogy a Blizzard anno a Starcraft világát a WH40k világából - kvázi lopta. Ha valaki mindkét világot jól ismeri feltűnik a rengeteg hasonlóság.

***

(#1200) Djuree válasza ollie (#1199) üzenetére


Djuree
félisten

igen, van bennük sok hasonlóság. de sztem jótól lopni nem szégyen :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.