Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) alien_ válasza kovsol (#1050) üzenetére


alien_
őstag

Valószínűleg opcionális lesz a magasabb poligonszámú modellek használata, szóval Blizzard-tól elvárhatóan szépen lehet majd skálázni a játékot, hogy a lehető legtöbb gépen játszható legyen.
Amit hivatalos forrásból tudunk, hogy minimum Pixel Shader 2.0-t támogató videókártyára lesz szükség a játék futtatásához.

Swarm is coming.

(#1052) Djuree válasza alien_ (#1049) üzenetére


Djuree
félisten

sztem karácsony előtt fog kijönni kicsivel, november körül. üzleti fogásnak is jó, karácsonykor ugyebár jobban fogynak a gémek és akkor az SC2 újdonság lesz, mindenki rá lesz izgulva :D

nyár ugye uborkaszezon a gémek szempontjából, akkor tuti nem adják ki, hacsak nem akarnak nagyot szakítani amit kétlek. nyáron nem nagyon gémel senki, akkor lehet jobb dolgokat is csinálni...

gépigény tuti nem lesz magas, blizz jól belövi a gémeket. a wow is megy nálam fullon, pedig nem valami bika gépem van...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1053) alien_ válasza Djuree (#1052) üzenetére


alien_
őstag

Általánosságban van alapja annak amit mondasz, de szerintem Blizzard nincs rászorulva, hogy ünnephez igazítsa a megjelenést. Nekik van egy fix rajongói táboruk, akik úgyis megveszik a játékot, jöjjön az bármikor. Egyébként az eredeti StarCraft is Májusban/Május körül jött ki.

Én még mindig bízok a Q3 -as megjelenésben, de ha még sokat késik a béta, akkor tényleg év vége lesz belőle..

Swarm is coming.

(#1054) remington2


remington2
senior tag

Üdv

Starcrafthoz (1) a Huncrafton kívül létezik olyan mod, amelyet befejeztek? Tehát játszható, nem alfa-béta, kerek és jó?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1055) bufurc


bufurc
tag

Én reménykedem az augusztusban. A nagy nevek mindig akkor jöttek ki és sanszos lehet most is.

A bétára halandó ember is benevezhet? Ha igen hogyan?

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#1056) Wolverine válasza bufurc (#1055) üzenetére


Wolverine
félisten

Regisztrálsz a Battle.neten (eu.battle.net), és bejelölöd a procedúra közben, hogy szeretnél bétatesztelni a Blizzardnak :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1057) bufurc válasza Wolverine (#1056) üzenetére


bufurc
tag

Ilyen 1xerű? 1ébként próbáltam... A mailcímet nem engedi pastelni és ami vitzesebb nekem az alt+v sem engedi anélkül meg nehéz @-t írni... Nemtom ki volt az a barom aki letiltottam a ctrl+v melett az alt+v-t is.

[ Szerkesztve ]

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#1058) Viktor77 válasza bufurc (#1057) üzenetére


Viktor77
titán

A mailcímet engedi pastelni, de másolás-beillesztés combóval (egérrel).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1059) bufurc válasza Viktor77 (#1058) üzenetére


bufurc
tag

igen közben rájöttem... Minek tiltják le a hotkeyt ha jobbklikkmenüvel meg megy?

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#1060) Wolverine válasza bufurc (#1059) üzenetére


Wolverine
félisten

Az AltGr+V van a szerveren Ctrl+V-nek értelmezve; ha angolra állítod a billentyűzetkiosztást, akkor Shift+2-vel menni fog :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1061) bufurc válasza Wolverine (#1060) üzenetére


bufurc
tag

Lehet ez a beugró teszt:)

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#1062) alien_ válasza bufurc (#1061) üzenetére


alien_
őstag

IQ teszt :DDD Néhány helyre tényleg kéne..

Swarm is coming.

(#1063) bufurc válasza Wolverine (#1060) üzenetére


bufurc
tag

Nálam az altra is meg a ctrl-ra is azt írta ki, hogy nem lehet pastelni. Tehát nem felcserélte, hanem mindkettőt tiltotta.

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#1064) Wolverine válasza bufurc (#1063) üzenetére


Wolverine
félisten

Az angol nyelvű szerverek az AltGr billentyűt Ctrl-ként ismerik fel minden esetben, minden általam próbált játékban.

A paste tiltása a Blizzard dolga, nem véletlen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1065) alien_


alien_
őstag

Egyesek azt állítják, hogy leveleket küld a Blizzard: Márc 31-én kezdődik a beta.

Swarm is coming.

(#1066) alien_ válasza alien_ (#1065) üzenetére


alien_
őstag

Kép a levélről + header.

Swarm is coming.

(#1067) Ybron


Ybron
senior tag

Azért kivánics leszek, melyik jön ki előbb...StarCraft 2 vagy Diablo 3. Rendesen bevállat Blizzard, mert szerintem és nem nagy túlzással, de a világ két legjobb játékáról van szó és remélem nem fog az egyik a másik rovására menni.

(#1068) efge válasza alien_ (#1065) üzenetére


efge
aktív tag

UPDATE!
This mail is confirmed to be another hoax.

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#1069) Wolverine válasza Ybron (#1067) üzenetére


Wolverine
félisten

A Starcraft fog előbb megjelenni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1070) VladimirR válasza Wolverine (#1064) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"Az angol nyelvű szerverek az AltGr billentyűt Ctrl-ként ismerik fel minden esetben, minden általam próbált játékban."
valoszinuleg azert, mert ugyanazt a jelet kuldi, mint a ctrl+alt

(#1071) Ybron válasza Wolverine (#1069) üzenetére


Ybron
senior tag

Az is gondolom ha év végére kijön, plusz még javítások majd utána..

(#1072) bufurc


bufurc
tag

Én már izzítom a gépet.... A héten szerzek be 1 285gtx-et biztos ami biztos:)

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#1073) Ybron válasza bufurc (#1072) üzenetére


Ybron
senior tag

Egy ilyen játékhoz nem kell egy bikaerős gép.

szerk: gyorsan utána is néztem

Minimális követelmények:

* Pentium 4-es processzor
* 1Gb memória
* GeForce 7/8 Series vagy Radeon 1000/2000 (256Mb RAM)
* 1 megabites ADSL-hozzáférés

Ajánlott követelmények:

* Core 2 Duo vagy Athlon X2 processzor
* 2Gb mória
* GeForce 8000 vagy Radeon 2000 (512Mb RAM)
* 3 megabites ADSL-hozzáférés

Optimális követelmények:

* 3Ghz-es Core 2 Duo vagy Athlon X2 processzor
* 2Gb memória DualChannel módban
* GeForce 9000 vagy Radeon 3000

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1074) alien_ válasza bufurc (#1072) üzenetére


alien_
őstag

Hogyha direktbe SC2-höz építesz gépet, videókártyavétel előtt gondold meg, hogy a spéci fizika mennyire fontos neked a játék alatt, mivel ez csak Ati kártyák alatt lesz elérhető (illetve processzorral is lehet számoltatni, de az sokkal lassabb).

efge: Igen, erre minden esély megvolt =)

Ybron: GTA4 pont hogy a magas gépigényéről ismeretes... (Vagy ennyire jók lettek az utóbbi patch-ek?) Ez a gépigény távolról sem hivatalos.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1075) Ybron válasza alien_ (#1074) üzenetére


Ybron
senior tag

Szerintem jobb ha utánanéztek. Nem egy GTA IV ről van szó. Teljesen más motor más miatt van nagy gépigénye. alien_ én egyáltalán nem mondtam hogy GTA IV hez nem kell gép...
Sokkal szabadabb a játék több minden dolgozik a háttérben. Meg ahogy írták is Blizzardnak a célja minél lejjebb tolni a követelményket. Nem egy pénzhajhász akik összedolgoznak a különböző gyártókkal. Ha jól emlékszem Starcraft 1 ben talán még felbontáson se lehetett állítani.(persze lehet rosszúl emlékszem)

[ Szerkesztve ]

(#1076) alien_ válasza Ybron (#1075) üzenetére


alien_
őstag

A szerkesztés előtt még azt írtad, hogy nem lesz nagy gépigénye, ami a gta4-et viszi, ezt is fogja. Ami igaz is, viszont a mondatod pont nem azt sugallja, hogy a GTA4 nagy erőforrásokat zabálna fel, pedig de, szóval ez egy nagyon rossz példa volt.

Swarm is coming.

(#1077) Ybron válasza alien_ (#1076) üzenetére


Ybron
senior tag

mit ? :D most írtam le hogy mekkora gta IV gépigénye és hogy a két játék nem ua kategória.
Szerintem félreértettél valamit :) Ott van Starcraft 2 gépigénye, persze ha lehet hinni a linknek, de írták is hogy még így is magas a követelmény.
Szóval félreértés elkerülése véget a gta 4 nagy erőforásokat zabál ahogy te is írtad és akinek megy a gta4 legalább közepes grafikával annak talán még maxon is fog a starcraft2, de majd kiderül...

(#1078) efge


efge
aktív tag

megnéztem, amazon oldalán:
Starcraft II (Mac/PC CD) by Blizzard Entertainment
This item will be released on September 26, 2009.
Pre-order now!
tehát idén lesz! :DD

ui: tisztában vagyok vele hogy ez nem szentírás...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#1079) Wolverine válasza Ybron (#1077) üzenetére


Wolverine
félisten

Amíg a Blizzard nem mond semmit a gépigényről, addig nincs erről infó. A Blizzard eddig nem mondott semmit :U

szerk: abban az egyben igaza van a Gamekapocs cikkének, hogy ez a Blizzhez képest túl magas. Én nem is tartom hitelesnek.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1080) h.adam.92 válasza efge (#1078) üzenetére


h.adam.92
őstag

aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom!aligvárom! :DD :DD :DD :DD

(#1081) alien_ válasza efge (#1078) üzenetére


alien_
őstag

Kb November óta tudjuk, hogy idén jön ki, az amazon-os dátum (sok másikkal egyetemben) is volt már linkelve korábban. Örülünk, meg minden, de a fórumban elég ha egy info egyszer szerepel. Az első hozzászólásban is benne van minden lényeges adattal együtt a valószínűsíthető megjelenés időpontja.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1082) Wolverine


Wolverine
félisten

Új terran egység! Terra-tron

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1083) alien_ válasza Wolverine (#1082) üzenetére


alien_
őstag

Már vártam! Nagyon jóó :C

Swarm is coming.

(#1084) h.adam.92 válasza Wolverine (#1082) üzenetére


h.adam.92
őstag

de hát ez már mekkora?!?!?!?!? :Y :Y :Y :Y :Y

(#1085) sNORh válasza Wolverine (#1082) üzenetére


sNORh
addikt

údekemény..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1086) Wolverine


Wolverine
félisten

Mielőtt belelkesedtek - dátum :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1087) alien_


alien_
őstag

Szivárog a Battle.Net...
1
2
3

Swarm is coming.

(#1088) alien_


alien_
őstag

Hogyha bekerülsz a bétába, a bnet-es játéklistádban ez a kép fog vigyorogni:

Közvetlenül battle.net-ről linkelve...

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1089) Isee válasza Wolverine (#1082) üzenetére


Isee
senior tag

Fhú bakkee... Reméltem hogy a terrannak is csinálnak valami über cuccott a durvább atomon kívül, igaz, egy kicsit transformers-es íze van, de ennek ellenére nagyon tetszik! :C

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#1090) Wolverine válasza Isee (#1089) üzenetére


Wolverine
félisten

#1086-ot is figyelembe vetted? :U Ez volt a Blizzard Starcraftos áprilisi tréfája... ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1091) shteer válasza Wolverine (#1090) üzenetére


shteer
titán

elég sokan bekajolták sztem :DDD én is nem tagadom

..szerintem jónak tűnik

(#1092) alien_


alien_
őstag

Emlékszem, hogy a Tauren marine miatt is hogy felháborodtak páran :DDD

Swarm is coming.

(#1093) kovsol


kovsol
titán

battle.net nektek is 403-as hibát ír?

May the Force be with you!

(#1094) alien_ válasza kovsol (#1093) üzenetére


alien_
őstag

Nekem működik.

Swarm is coming.

(#1095) kovsol válasza alien_ (#1094) üzenetére


kovsol
titán

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

ezt írja nekem és több gépen is próbáltam, bár a net mindegyiken ugyan az
opera és IE is ezt írja

May the Force be with you!

(#1096) alien_ válasza kovsol (#1095) üzenetére


alien_
őstag

Próbáltad az US és az EU oldalat is?
Jó lett az avatarod :)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1097) kovsol válasza alien_ (#1096) üzenetére


kovsol
titán

googleban rákerestem a loginos képernyőre és belépés után megy rendesen
amugy még mindig nem lehet wow accot euban hozzá addolni :( warcraft3 CD imet meg koliban felejtettem
amugy van értelme annak, hogy hozzá adom a jétékokat?
sc2 beta persze nekem nem jelent meg :(((

kösz az avatar nekem is bejön :)(még szerencse :DDD )és a tied is jó

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1098) alien_ válasza kovsol (#1097) üzenetére


alien_
őstag

Ha hozzáadod a listához a játékokat, onnantól kezdve tök ingyen letöltheted a játékaidat BNet-ről, ehhez csak egy serial-t kell megadnod. Több mint valószínű, hogy a bétát is így lehet majd letölteni.

SC2 béta egyelőre csak belső munkatársaknak hozzáférhető, meg pár Blizzard közeli embernek..
Megpróbálhatjuk feltörni Rob Pardo acc-át..:D

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1099) h.adam.92


h.adam.92
őstag

terra-tron

akár kamu, akár nem elég faszán néz ki :D

(#1100) Wolverine válasza h.adam.92 (#1099) üzenetére


Wolverine
félisten

#1082-ben volt - ez a Blizzard idei Starcraftos április elsejei tréfája :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.