Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Tényleg az hogyan van hogy én nem kulcsot kaptam hanem meghívót?

Congratulations! You’ve been selected to participate in the beta test of StarCraft® II: Wings of Liberty™ (Gratulálok! Téged kiválasztottak, hogy vegyél részt StarCraft® II: bétatesztjében)

Aztán úgy ennyi :)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1752) megint én


megint én
őstag

Menj föl és jelentkezz be! https://eu.battle.net/login/
Talán ide is kaptál valamit... De nem tudom, engem haver hívott meg...

(#1753) Thome válasza Wolverine (#1749) üzenetére


Thome
addikt

Hát, ebből vétel lesz.

(#1754) Angelo69 válasza Thome (#1753) üzenetére


Angelo69
senior tag

Ha adsz nekem egy serialt (SC1+BW)amit beregisztralhatok akkor adok neked egy acc-ot amin van egy elobb emlitett SC1+BW es egy SC2 beta... ;)

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1755) Thome válasza Angelo69 (#1754) üzenetére


Thome
addikt

Pfubááázeg? Ez most vicc? :B

UT3 nemjó? :DDD

Eskü szaladok valahova egy SC+BW-ért... :)

[ Szerkesztve ]

(#1756) Angelo69 válasza Thome (#1755) üzenetére


Angelo69
senior tag

Kellene nekem az 1-es is kiegeszitovel ami rajta van azon amit ajanlottam. :B
UT3 is megvan. :D

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1757) Thome válasza Angelo69 (#1756) üzenetére


Thome
addikt

1-es? SC1? SC és SC1 nem ugyanaz? :P Én ezt az ajánlatot lefoglalom, aztán igyekszem beszerezni... Még a holnapi nap remélhetőleg. :DDD

(#1758) Djuree válasza Wolverine (#1747) üzenetére


Djuree
félisten

de fasza :U kösz a linket, írok nekik. amúgy van wow acc-om :DD de azt vihetik, nem játszok már vele régóta és nem is igen fogok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1759) kutga válasza Thome (#1757) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Úgy tudom SC-t már csak a kieggel együtt lehet megkapni, de tényleg nem vészes, cca 2k áron, én még úgy egy éve vettem.

Gondolom a Blizz azt nézi, van-e egyáltalán eredeti játék a bnet accodon, és ha van, ott van-e a két SC.

Nekem az SC-n kívül van még Warcraft3+kieg valamint Diablo 2+kieg, és meghívtak a bétára.

Kár hogy a gépem még nem állt össze hogy futtatni is tudjam, de ez már csak napok kérdése. :))

Let the Zone take me if I am.

(#1760) Djuree válasza kutga (#1759) üzenetére


Djuree
félisten

nekem meg ott az összes blizz játék és mégsem hívtak meg a bétára :P

amúgymeg aki sajnál 2k-t kiadni a sc+bw-re az felfordulhat én azt mondom ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1761) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Ghost ellen hatástalan a Missile Turret ami detectoros..?? ..vagy csak rossz helyen volt és jól kikerülte..

Ha láma vagyok elnézést de akkor Ghost ellen mivel védekezzek mégis? Az állatja semmi mást nem csinált csak atomozott végig.Ghostok meg simán bejöttek..

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1762) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Én is M M ben vettem 1990 ért az SC1 + kieget, beregeltem és úgy jelezte hogy SC Antology :D Mi ez mondom CS? :D :D

Ha előttem szóló kollégának megvan minden Blizzard és mégse hivták meg akkor tényleg lutrira mennek de hogyan csinálják? Sorsolnak acc-ok között vagy mi?

Én szerencsés vagyok játszom de mire itt lesz valami akiknek nincs még béta addigra kijön maga a játék is..(bár egy nagy tudású kolléga fent azt mondta ez egy long béta lesz)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1763) Thome válasza kutga (#1759) üzenetére


Thome
addikt

Ha HD4330 van a gépedbe (HP 4310s), akkor simán elfuttathatod a játékot, kényelmesen. Csak a shadert ne kapcsold be, mert akkor diavetítés. :)

(#1764) kovsol válasza Thome (#1763) üzenetére


kovsol
titán

nekem HD 3470 van a notiban és jól megy a game 1280x800 medium minden kivéve a modell high és a fényeket és fizikát low -ra raktam és 2v2 ben is jól fut és így is nagyon szép a játék, nem olyan mint sok másik game, hogy csak max grafikán néz ki valahogy és ha leveszed szarabban néz ki mint egy 10 éves játék

May the Force be with you!

(#1765) Thome válasza kovsol (#1764) üzenetére


Thome
addikt

Tudom, nekem is az van... Mellé társítva egy HD3200.. Csak hogy én Ultrára toltam a beállításokat 1280x800-ban... (Kivétel a shader) :DDD :C

(#1766) kovsol válasza Thome (#1765) üzenetére


kovsol
titán

én szeretem ha stabil az FPS, mert 2vs2 ben nagyobb csatáknál nem árt ha van többlet :) 2GB ram nem kevés nálad amúgy? mert nekem van amikor felkúszik 1,5GB ra is a SC2 mérete

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1767) kutga válasza Thome (#1763) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Sajna nekem X4500M-mel szerelt gépem van (ez egy intel integrált kártya, nem túl izmos).

Ma viszont megyek az újért, abban HD4670-es lesz, az sem mai darab, de ennél mindenképp erősebb, az SC-hez elég lesz. :R

Let the Zone take me if I am.

(#1768) kovsol válasza kutga (#1767) üzenetére


kovsol
titán

azzal max grafon is hasítani fog sc2 :K

May the Force be with you!

(#1769) Thome válasza kovsol (#1766) üzenetére


Thome
addikt

Idáig mindent tudtam Legmagasabb textúrabeállításokon játszani (mert a gép többi része az gyenge, és a kevés fps mellé már ez nem látszódik meg :DDD ), szóval elég az oda. De gondolkozom, hogy megtoldjam még 2-vel.

asound: Az viszont tényleg gyenge. De a HD4670-en hasítani fog! Az intel grafikus lassítóit nem kell bemutatnod, 2 évig egy Intel GMA950 volt a "társam"... :)

[ Szerkesztve ]

(#1770) kutga válasza Thome (#1769) üzenetére


kutga
nagyúr

Én mondjuk nem haragszom az Intel kártyára, meglepően sok minden elfut rajt, elég vegyes a teljesítménye.

Régebbi Blizz játékokhoz tökéletesen elég volt, SC, D2, W3.

Notebookon játszani viszont nem az ideális, így marad az asztali fejlesztése ha SC2-zni akarok. :))

Let the Zone take me if I am.

(#1771) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

"HD4670-es lesz, az sem mai darab, de ennél mindenképp erősebb, az SC-hez elég lesz"

Kérnék szépen több tiszteletet ennek a kis ÁR/ÉRTÉK arányban korrekt VGA nak :D :D

Köszönöm :)

Egyébként valóban elég tanúsíthatom :) :)

De azért más egy mobil tech és más egy asztali szvsz..

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1772) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Számomra "nem" tisztelt volt kollégám aki szerintem csak irigy mások nehezen szerzett anyagi javaira azt mondta bőven elég a 2 giga.Nos én is 2 x 1 Gb memóval kezdtem de azért néha nyomok én is Alt + Tab-ot és bizony látom Rendszer+SC2 ahogy nézem túlzással de megeszi a kettőt.Na most hova elég akkor kettő amikor alapjában ott a vége.Most szerintem a minimális követelmény a kettő és 4 amivel tényleg jól érzi magát egy rendszer.

De mindegy lehet csak okoskodás, de nehogy már a több memória legyen a rossz egyesek szerint.Ez vicc..

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1773) kutga válasza HartgeH3-2.8 (#1771) üzenetére


kutga
nagyúr

Természetesen többet tud egy akármilyen desktop VGA.

Nálam az tette be a kiskaput, hogy a Counter Strike 1.6 minimális beállításokkal is akadt rendesen, fater otthoni asztaliján vmi igen régi Ati kártyán stabil fpst produkált legnagyobb beállításokkal is.

A HD4670 árban pont annyi amennyit egy VGA-ra szánok, örülök hogy teljesítményben sem marad le. :))

Mindenesetre nem akarom szétoffolni a topikot, remélem a hétvége felé már a játékkal kapcsolatban írhatok.

Let the Zone take me if I am.

(#1774) Thome válasza kutga (#1773) üzenetére


Thome
addikt

"Mindenesetre nem akarom szétoffolni a topikot, remélem a hétvége felé már a játékkal kapcsolatban írhatok."

Én is! :DDD

(#1775) Wolverine válasza kutga (#1759) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem nézik, ott van-e a Bnet-accountodon Starcraft. Ha van accod valamilyen eredeti játékkal, és bejelölted, hogy érdekel a SC2 béta, akkor kaphatsz meghívást. Én is kaphatok, pedig egy percet sem játszottam a Starcrafttal...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1776) Angelo69


Angelo69
senior tag

SC2 Béta :B

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1777) h.adam.92 válasza Angelo69 (#1776) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát ezt jo gyorsan meguntad :DDD

(#1778) Angelo69 válasza h.adam.92 (#1777) üzenetére


Angelo69
senior tag

2 van de 1-el jatszom csak. :U

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1779) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Ebből a szempontból nem csinálja jól a blizzard hogy van akinek kettő is van és olyan is akad akinek meg semmi..Olvastam itt olyan forumtársat aki kapott de már korábban bent volt és szüksége sem volt rá.Szóval érdekes a szitu..

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1780) kovsol válasza HartgeH3-2.8 (#1779) üzenetére


kovsol
titán

ha pl valaki két külön accounton regisztrált be és van elég nagy mákja akkor lehet több is valakinek, vagy pl ha kapott egy extra key -t amit barát meghívására szántak, és magának használta fel azt is akkor se tudnak mit csinálni, én magam nem voltam kellő szerencsés, de barátom odaadta az extra kulcsát

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1781) Angelo69 válasza HartgeH3-2.8 (#1779) üzenetére


Angelo69
senior tag

1-et vettem 1-et meg kaptam kesobb. :)

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1782) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Egyébként ez a kulcs és meghívás hogy a fenébe van? Mert itt legtöbben kulcsot emlegetnek de én külön meghívót kaptam és az account-on belül megjelent az SC2 csak pluginnal letöltöttem telepítettem,beléptem és már játszottam is.Ennyi volt.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1783) kovsol válasza HartgeH3-2.8 (#1782) üzenetére


kovsol
titán

van akinek megjelent az accountban a játék, de én pl egy key -t kaptam amit az add new game segítségével aktiváltam

May the Force be with you!

(#1784) HartgeH3-2.8 válasza kovsol (#1783) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ja értem :) Egyébként ti vártok amíg lecseng a beta időszak vagy megveszitek előbb a játékot? Én mondjuk gyakorlás szempontjából szeretném de végül is nem ranksorolt játékot lehet betán is nyomni.Irja ott hogy pl 3 lehetőség van még hátra mi van ha az letelik?

Én mondjuk nem rangsorolt játékra csatlakozom mindig az meg úgy látom korlátlan.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1785) Wolverine válasza HartgeH3-2.8 (#1784) üzenetére


Wolverine
félisten

A bétának vége lesz azelőtt, hogy megjelenne a boltban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1786) HartgeH3-2.8 válasza Wolverine (#1785) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ja értem :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1787) kovsol válasza HartgeH3-2.8 (#1784) üzenetére


kovsol
titán

5 mecset játszol és az alapján dönti el melyik ligába kerülsz és utána korlátlan menyiségben tolhatod ranked gamet

May the Force be with you!

(#1788) HartgeH3-2.8 válasza kovsol (#1787) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm megint egy kevéssel okosabb lettem :P

Srácok segítsetek már nekem, a ( gg, gl, hf) rövidítések megértésben :)

Ugye gondolom meccs végén az Grat Grat akar lenni..elején a Good Luck, de mi az a HF ??

..és egyéb jelzések amit még nem láttam de ha ismertek ilyeneket szóljatok :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1789) kovsol válasza HartgeH3-2.8 (#1788) üzenetére


kovsol
titán

gg=good game
gl=good luck
hf=have fun

egy sokkal részletesebb lista: [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1790) HartgeH3-2.8 válasza kovsol (#1789) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm ezt a hipergyors választ :D Egyébként nagyon csúnyán elbukom a meccseket szóval van mit tanulni :) Esetleg tanácsod lenne hogyan lehet fejlődni? Azon kívül hogy a replay-t nézegetem..

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1791) kovsol válasza HartgeH3-2.8 (#1790) üzenetére


kovsol
titán

érdemes nézni VOD -t is (olyan videókat ahol kommentelik is az eseményeket) [link] itt szoktak kirakni magyar nyelvűeket is

amúgy meg F12 nél nézd meg a tech tree-t meg az unitokat is mutatja, hogy mi mi ellen hatékony-gyenge és az alapján felépíteni a taktikát, ne legyen egy fix taktikát, hanem alkalmazkodj az ellenfeledhez folyamatosan, de az a jó ha te irányítasz :B
amúgy meg gyakorlás! és ha valami érthetetlen módon kapsz ki, akkor nézd vissza a replayt

May the Force be with you!

(#1792) HartgeH3-2.8 válasza kovsol (#1791) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm ez az oldal hasznos lesz :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1793) kovsol


kovsol
titán

megint ladder reset volt

May the Force be with you!

(#1794) bpx válasza kovsol (#1793) üzenetére


bpx
őstag

ladder resetkor a bétatesztelőket is "resetelhetnék" és megadhatnák az újaknak a lehetőséget (igen, pl. nekem :D)

(#1795) cowboy_bebop válasza kovsol (#1793) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

De most a usernév megmaradt.

(#1796) kovsol válasza cowboy_bebop (#1795) üzenetére


kovsol
titán

én pont meccs közben voltam és kidobott visszajövök eltűnt a stat :B

(#1794) -Zeratul: álmodik a nyomor ;]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1797) Winner_hun válasza kovsol (#1793) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam ugyan nem...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1798) kovsol válasza Winner_hun (#1797) üzenetére


kovsol
titán

az fasza akkor én benyaltam egy bugot ? :W

May the Force be with you!

(#1799) Ptech válasza kovsol (#1798) üzenetére


Ptech
őstag

Valszeg, mert nekem sem volt reset, Gold League még mindig :K

(#1800) kovsol válasza Ptech (#1799) üzenetére


kovsol
titán

relogoltam és a friend listám vissza állt, de az 1vs1 ladderem elvan tünve :(

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.