Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) alien_ válasza ollie (#1199) üzenetére


alien_
őstag

Ez már sokszor lefutott kör. :)

Swarm is coming.

(#1202) Wolverine válasza alien_ (#1198) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja - Blizzcon az amcsiknak, az európaikat meg a GamesCOM-on probálják mejd lenyűgözni a hivatalos Blizzard-standdal :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1203) Djuree válasza Wolverine (#1202) üzenetére


Djuree
félisten

gamepodder :DDD :C :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1204) alien_


alien_
őstag

Blizz kék, a bétába válogatásról:

How do I get selected to become a beta tester?
Participants for each beta test will be selected from the pool of eligible testers who have opted in based on their system specifications, beta-test preferences, and other factors, including pure luck. Opting in does not guarantee you will be selected to participate in a beta test.

How will I be notified if I am selected for a beta test?
In the event you are selected to participate in a beta test, you will receive an e-mail informing you and directing you to Battle.net Account Management. From there, you will be able to download the beta client and obtain a beta key. If chosen, you will need to agree to the StarCraft II Beta Agreement prior to installing the client.

Swarm is coming.

(#1205) Wolverine válasza alien_ (#1204) üzenetére


Wolverine
félisten

Magyarán ugyanazok a feltételek és az esélyek, mint amik tavaly voltak a WotLK bétánál :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1206) alien_ válasza Wolverine (#1205) üzenetére


alien_
őstag

Én gyorsan felraktam egy Win7 RC-t opt-in előtt.. Talán javít az esélyeken, mivel valószínűleg ez lesz az egyik fő-cél-OS.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1207) kovsol válasza alien_ (#1206) üzenetére


kovsol
titán

én meg abban reménykedek laptopos usereket is választanak majd be :) wow beta kulcsot is kaptam most remélem szintén szerencsém lesz

May the Force be with you!

(#1208) Djuree válasza alien_ (#1206) üzenetére


Djuree
félisten

ezt miből gondolod? sztem nem az oprendszer fogja eldönteni kit választanak be :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1209) alien_ válasza Djuree (#1208) üzenetére


alien_
őstag

Szerintem próbálják a tesztelőket a lehető legszélesebb hardware/os környezetből kiválasztani. Hardware-re nem igazán lehet számolni, viszont OS -nél leszűkül a kör (pc-kről beszélve) 3-ra: XP (sok-sokmillió user), Vista (kevesebbmillió user) és Win7. Utóbbi a legszűkebb tábor, így valószínűleg számomra a legtöbb esély ez a rendszer jelenti :U
Szerintem van benne logika.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1210) Djuree válasza alien_ (#1209) üzenetére


Djuree
félisten

végülis lehet benne valami. habár annyiból nem biztos, hogy még a win7 meg sem jelent. az meg hogy a betá-n megy vagy nem, nem sokat mondd :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1211) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Kezdődhetne már a béta,kíváncsi leszek milyen vas kell majd alá :))

(#1212) h.adam.92 válasza DeckardCain (#1211) üzenetére


h.adam.92
őstag

sztem nem kell alá atomerőmű, a jelenlegi konfigommal, sztem lazán megy majd maxon.

(#1213) alien_


alien_
őstag

StarCraft 2: 2010 -ben

Semmi olyat nem tudok mondani, amiért ne kapnék pár nap ban-t... :W

Swarm is coming.

(#1214) Ptech válasza alien_ (#1213) üzenetére


Ptech
őstag

(#1215) Djuree válasza alien_ (#1213) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez fasza :W :O
nem is a blizz lenne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1216) kovsol


kovsol
titán

mit mondjak, de ez várható volt :( késik a béta
reméljük mind kapunk beta kulcsot, hogy enyhitse szomjunkat a játék iránt, bár lehet fordítva sül el és mégjobban várjuk majd

May the Force be with you!

(#1217) spyduck válasza alien_ (#1213) üzenetére


spyduck
nagyúr

Emlékszem amikor a 2008-as Gamewrold azt mondta, h 2009 decemberben már ott lesz a polcokon. :U

(#1218) Djuree válasza spyduck (#1217) üzenetére


Djuree
félisten

már 2008 karácsonyára is volt igérve :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1219) kovsol válasza Djuree (#1218) üzenetére


kovsol
titán

ha már fele anyit csúszik csak mint a wc3 már jók voltak :DDD

May the Force be with you!

(#1220) alien_


alien_
őstag

Újabb 500 bétakulcsot oszt szét Blizzard: klikk

Swarm is coming.

(#1221) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Since the announcement that StarCraft II will be shipping as three separate products to be the “StarCraft II Trilogy”, there has been several criticising voices against this, in terms of having to purchase several boxes, and possibly paying $150 (£75) just to get the full game.

teljes játék 150 dolcsiért, durván 30 ropi.Az-az 10000 fajonkénti pakkért.
Én vészesebbre számitottam.De mondjuk még ez sem szent irás.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1222) h.adam.92


h.adam.92
őstag

(#1223) spyduck válasza h.adam.92 (#1222) üzenetére


spyduck
nagyúr

Jó kis video :C

(#1224) Gabás válasza h.adam.92 (#1222) üzenetére


Gabás
addikt

nade ilyen ratyi minőségben? inkább ez: [link]

(#1225) Wolverine


Wolverine
félisten

Most kezdősött el a SC2 battle.net panel a BlizzCon-streamen. Az első adat: a WoW-val 11,5 millióan játszanak... a Battle.neten 12 millióan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1226) Wolverine


Wolverine
félisten

Na szóval: a Battle.net kb. olyan szerepet fog betölteni, mint az Xbox Live: komplett gaming és social platform lesz, ami átnyúlik a Blizz játékain - vagyis idővel a WoW-ból chatelhetünk az épp Diablo 3-azó és SC2-ző haverunkkal is.
A SC2 custom mapek készítése egyszerűbb lesz az új toollal, és a publikálás a Battle.neten történik majd. Rengeteg free map lesz, de lesznek egyszer fizetős premium mapek is - és ezek árának egy része visszakerül majd a mapet készítőhöz.
Lesz lehetőségünk offline is játszani, de az ekkor elért achievementjeink nem számítanak. Ahhoz, hogy a profilunkban unlockoljuk őket, online kell játszani a single kampányt is. A Battle.net bővítésével együtt jár majd az is, hogy a hardvert is bővítik alatta; így az USA-n kívül játszóknak sem kell brutális laggal küzdeni.
A régi Bnet ladder nagy hátránya, hogy a próknak kedvezett kizárólag és egy friss játékos kedvét hamar elvette az online játéktól - így a Battle.net 2.0-ban mindenki a noob ligában kezd majd, és az eredményeitől függően egyre magasabbra kvalifikálhatja magát, ahol az ő szintjének megfelelő eellenfelekkel játszhat majd. Csapatban (pl. 2v2-ben) a két játékos szintjét átlagolja a rendszer, és az ennek megfelelő ligában játszhatnak majd.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1227) Wolverine


Wolverine
félisten

A tegnapi SC2 Battle.net panel kivonata.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1228) h.adam.92 válasza Wolverine (#1226) üzenetére


h.adam.92
őstag

ez a battlenet 2.0 hasonlít a Valve/Steam felállásra.

(#1229) Wolverine válasza h.adam.92 (#1228) üzenetére


Wolverine
félisten

Is. Az Xbox Live-ra is, és a Facebookra is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1230) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Nézegetem itt az ebayen a béta kulcsokat mennyiért vesztegetik:

10 ropiért már hozzá lehet jutni:
[link]

Ennyiért egy komoly fan-nak ajándék

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#1231) Wolverine


Wolverine
félisten

Hoppá. Kerrigan szinkronhangja Tricia Helfer lesz... (Six a BSG-ből)

Metzen meg iszonyú laza és vicces arc :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1232) Wolverine


Wolverine
félisten

Bazzeg :Y TPS nézetben is tolhatjuk egy-egy heróval... tiszta WoW feelingem van :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1233) h.adam.92 válasza 용 Bob (#1230) üzenetére


h.adam.92
őstag

3-4 hónap múlva a kész sc2 lesz 10 ropi, nehogymár ne tudják megvárni :)

(#1234) Gabás válasza h.adam.92 (#1233) üzenetére


Gabás
addikt

jó lesz, ha 9-10 hónap múlva ;]

(#1235) alien_ válasza h.adam.92 (#1233) üzenetére


alien_
őstag

Mond az valamit, hogy "aukció"?
Egyébként a béta önmagában 4-6 hónapig fog tartani, és még nagyon nem kezdődött el... Talán majd év vége felé. Főleg, hogy bejelentették, hogy 2010 Q2 (jobb esetben Q1) a megjelenés....

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1236) h.adam.92 válasza alien_ (#1235) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát akkor én enyhén el vok tájolva :DDD

(#1237) Muton válasza Wolverine (#1231) üzenetére


Muton
addikt

ez megpecsételte a vásárlási szándékomat :C
TH rulz :DDD

milyen poén lenne, ha lenne Caprica bolygó a játékban, vagy ha kiderülne, h a xelnagak valójában cylonok :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1238) kovsol válasza Muton (#1237) üzenetére


kovsol
titán

véletlenül se vagy Battlestar galactica rajongó ugye? :)

May the Force be with you!

(#1239) Muton válasza kovsol (#1238) üzenetére


Muton
addikt

kedvencem volt. kár, h vége, frack :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1240) Muton


Muton
addikt

link :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1241) Djuree válasza Muton (#1240) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1242) kovsol


kovsol
titán

látom előre akkor fog kijönni majd amikor az álamvizsgára kellene tanulnom :(((

May the Force be with you!

(#1243) New Life


New Life
aktív tag

Van már vmi pontosabb dátum a megjelenésről?

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#1244) spyduck válasza New Life (#1243) üzenetére


spyduck
nagyúr

Amint lesz, ebben a topikban biztos lesz egy link vagy legalább egy kiemelt dátum ;)

(#1245) spyduck


spyduck
nagyúr

Olyat hallottam, h csak online lesz az SC2. Ez vmi légbőlkapott magyar hülyeség?

(#1246) SzuL válasza spyduck (#1245) üzenetére


SzuL
tag

a c&c 4-gyel kevered szerintem, mert ott az van, hogy folyamatosan online kell lenni.

a starcraft2-ben lan nem lesz (elvileg, de valószínűleg úgyis lesz), de mind single (campaign) és multi is lesz benne.

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#1247) spyduck válasza SzuL (#1246) üzenetére


spyduck
nagyúr

Akkor szerintem a LAN-al keverte a srác aki állítólag biztos forrásból tudja :DDD
Tényleg nem lesz LAN? Ez mekkora kiba....

Én csak is a LAN miatt játszanék vele.

[ Szerkesztve ]

(#1248) alien_


alien_
őstag

Srácok, hogy lehet Battle Net fórumra belépni manapság?? Bnet-re fel tudok lépni, de ugyanazzal az account-ommal nem enged a fórumokhoz belépni.. Help!

Swarm is coming.

(#1249) spyduck válasza alien_ (#1248) üzenetére


spyduck
nagyúr

Arra lennék kíváncsi, h ezt nálad ki tudná jobban? :DDD

(#1250) Wolverine válasza alien_ (#1248) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg működnie kellene :F A WoW fóruma simán megy a Bnet-accounttal, akkor a többivel sem lehetne gond.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.